User Tag List

Sayfa 1/6 123 ... SonSon
106 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: usta memnuniyeti veya memnuniyetsizliği...

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

usta memnuniyeti veya memnuniyetsizliği...

Arkadaşlar sürekli ustalar ile alakalı sıkıntılar yaşıyoruz veya yıllarca bir araca binip o araç ile alakalı gerekli çevre ve tecrübe edinip işimizi her şekilde gördürüyoruz ancak farklı bir araç aldığımızda sıkıntılar başlıyor en azından ben çok sıkıntı yaşıyorum. Bilmiyorum forum yöneticileri uygun bulur mu reklam vs denir mi ama bu konu altında gittiğimiz ve gerçekten memnun kaldığımız veya tam tersi memnun kalmadığımız ustaları kısaca yazarsak bence çok iyi olur örn;

x araç izmir 6. sanayi x servis x usta gittim gördüm beğendim tavsiye ederim

veya gidip sıkıntı yaşadığımız yerleri

x araç x yer gittim hiç memnun kalmadım

tarzında kısa bilgiler yazarsak olabilir die düşünüyorum daha farklı fikirleriniz varsa uygulayalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maslak kurtez racing huseyin usta Gc8 imi ve Toyota mi ona götürüyorum.hem insanlık olarak hem esnaflık olarak hemde ustalık anlamında kesinlikle çok iyidir.

ECD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E36 bmw aracımı Bostancıda Doğa Bmw'5ye götürüyorum. Herşey mükemmel; esnaflık, işçilik, ilgi alaka.. Piyasadaki birçok turbolamanın altında imzaları var zaten..
    Bostancı Gider Egzos Savaş abi. İşçilik, fiyatları mükemmel..
    Bostancı ///M Garage işten anlamıyorsanız affetmiyor saplıyor 5i 25 100ü 500 yapıyor düşmanıma tavsiye etmem..
    Bostancı Naimler Oto Rot-Balans herhalde memleketteki en güzel insanları bir araya toplamışlar diyebilirim.. Aklıma geldikçe eklerim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bornova 3. sanayi emek bmw servisi haşmet usta babam ve bmw lerimizi götürüyorduk biraz tuzludur ama ustalıkları ve esnaflıkları iyidir , gaziemir 6. sanayi akn performans akın, üniversiteden de arkadaşım kendisi honda konusunda çok başarılıdır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer uygun görülürse ve reklam olarak kullanılmazsa çok faydalı bir konu olabilir..

106 yı aldıktan 4 ay sonrasından satasıya kadar sürekli İzmir Karabağlar Sanayii de Coss Garage Ceyhun Balkaya da yaptırdım saolsun hiç üzmedi..

Daha sonra 3.18ti Compact aldım Buca 6. Sanayiide İlmer Oto Ali ustayla tanıştım eski Hasmer ustabaşısı kendisi. her arızaya telefonla bile teşhis koydu ve birkere bile şaşmadı.. komple şanzıman yaptırdım otomatikti araç ondanda çok memnun kaldım..

Şu anda Corsa var onuda genelde Coss Garage a götürüyorum Ceyhun yapamam diyesiye kadarda ona giderim sanırım..

Boya içinde yine karabağlar sanayii Özmüze Mehmet var. eli biraz ağırdır dediği tarihte hayatta teslim etmez ama hasta işi yapar arabayı Corsa nın kaput tavan güneş yanığı vardı 3 hafta sürdü ama boya 90-100 çıkıyor mesela..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kartal Sanayi Hurriyet Usta, boya konusunda efsanedir yaptigi boyayi muayenede farketmedi orada ki tekniker bile zor inandi.

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende honda marka araçlarımı İkitelli sistem honda Murat ustaya götürüyorum hem insanlığından esnaflığından hemde uygun ücretlerden oldukça memnunum
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim ustalarım genelde her araçtan anlıyor. Teknolojiyi takip ediyolar. Farklı markalar yapıyorlar. Ben de öyle sayılırım. Zaten içten yanmalı motorlarda dizayn farkı var, montaj farkı yok ki usta farklılık göstersin. Her markanın motoru aynı çalışıyor, hiç birinin pistonu yukarıda egzantriği aşağıda başaşağı çalışmıyor. Wankelden yıldızdan da anlıyolar. İngilizce biliyolar, çok bilemez bulamazlarsa bana soruyolar, müşteri geldi arabası şu bunun kollarını kapağını kaça hangi sırayla torklayacaz diye misal, 5 dakikalık araştırma yeterli oluyor, haynes manual'ını ya da workshop manual'ını buluyorum. Çok çok çok detay için, sadece o marka ustalardan da çevreleri var, mesela kianın yağ filtresini değiştirmek için aparat lazım, megane'ın balatasını değiştirmek için balata lazım, gidip onlardan ödünç alıp gelip yapıp götürüyolar. Launchları da var, obdden takıyo ne varsa söylüyo.

Ama şu bir gerçek, ankara ustaları istanbuldakilerden genel anlamda çok daha iyi yetişmiş. Buradan bilinen high end istanbul firmalarına *** atmıyorum, ankaradaki osman usta istanbuldaki hakkı ustadan iyi oluyor genelde diyorum.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

1998corsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ustalarım genelde her araçtan anlıyor. Teknolojiyi takip ediyolar. Farklı markalar yapıyorlar. Ben de öyle sayılırım. Zaten içten yanmalı motorlarda dizayn farkı var, montaj farkı yok ki usta farklılık göstersin. Her markanın motoru aynı çalışıyor, hiç birinin pistonu yukarıda egzantriği aşağıda başaşağı çalışmıyor. Wankelden yıldızdan da anlıyolar. İngilizce biliyolar, çok bilemez bulamazlarsa bana soruyolar, müşteri geldi arabası şu bunun kollarını kapağını kaça hangi sırayla torklayacaz diye misal, 5 dakikalık araştırma yeterli oluyor, haynes manual'ını ya da workshop manual'ını buluyorum. Çok çok çok detay için, sadece o marka ustalardan da çevreleri var, mesela kianın yağ filtresini değiştirmek için aparat lazım, megane'ın balatasını değiştirmek için balata lazım, gidip onlardan ödünç alıp gelip yapıp götürüyolar. Launchları da var, obdden takıyo ne varsa söylüyo.

Ama şu bir gerçek, ankara ustaları istanbuldakilerden genel anlamda çok daha iyi yetişmiş. Buradan bilinen high end istanbul firmalarına *** atmıyorum, ankaradaki osman usta istanbuldaki hakkı ustadan iyi oluyor genelde diyorum.
    neresi oldugunu da yazsaniz secret degil ise
    Clio Rs 182 N/A - 98 Corsa Gsi N/A - Turbo Şahin 88 - 98 Corsa Gsi N/A - 94 Corsa Gsi N/A - 96 Corsa B swap c20xe

Ecupro Bodrum

bskone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendi aracım honda için ikitelli sistem honda murat usta

DOA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maslak sanayi, A.Y.N. Auto. her aracimi gozum kapali biraktigim servis. ozellikle mini ve honda alanlari. iscilikleri cok titiz ve temiz. ekspertiz bakim vs icin tavsiye ederim.
    ayni zamanda maslak sanayi Fartuning, Erdinc Eralp. cok uzun zamandir taniyorum, cok fazla aracimi yaptirdim. daha bir kere memnuniyetsizlik yasamadim.
    ikisi de guzel yerler, sahipleri ve calisanlari guzel insanlar. tavsiye ederim.
    doayen!

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara, Psa grubu için Karaca Motorsport Nurettin usta bilgi, tecrübe ve işçilik olarak çok iyidir
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi Reklamlar..

alihansirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bostancı Sanayii de Doğuş BMW Servisinin hizmeti işçiliği ilgi alakası tek kelime ile kusursuz.. BMW aracımı oradan başkasına götürmem...

Ümraniye Sanayii de GT Performance Malesef berbatlar arasında, zaten konu da açmıştım. Kesinlikle tavsiye etmem
    Sheer Driving Pleasure

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmirde klima ile ilgili sıkıntınız olursa 3. sanayide delta klimayı öneririm.
    Everyday I ** çapuling...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onamdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmirde klima ile ilgili sıkıntınız olursa 3. sanayide delta klimayı öneririm.
    bende iyi bir klimacı arıyorum kendi civic imde klima sökük tüm tesisatı üzerinde sadece kolpresör kayışlar ve radyatörü sökük montajını yapabilirmi ve tahmini ne kadar alır ?

sahnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bütün araçlarımı kaporta boya olarak feriköyde dilek oto tekin usta ya yaptırıyorum. Özellikle boyacısı efsane tavsiyedir
    LASTİK YAK RUHUNU DEĞİL...

yagizs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6. Sanayi Boss Tech firmasını kesinlikle tavsiye etmem

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VW Tech İlkan usta kesinlikle tavsiye ederim. Gözüm kapalı arabayi bırakırım. Hayatımda sanayide araba birakmamis insanımdır.ilkan ustaya gözüm kapalı bırakırım arabayi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)