User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
56 sonuçtan 39 ile 56 arası

Konu: ATV hakkında bılgisi olanlar?

Can_DCK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A2 olsa hemen alicam once a2 alayim ben
    ...

Deagles48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yurtdışında en popüler olan modeller Yamaha grizzly 700 kawasaki brute force 650 polaris sportsman 850xp'ye pek yanaşan yok neden bilmiyorum
    Bunların hepsi 8-9bin dolar'lık atv'ler ama ben ultra extrem bir şey istiyorum diyorsanız Canam Outlander X mr tam size göre fiyatı 14bin dolar civarı

Fakat ülkemizde Polaris Sportsman 850xp'nin 30-40 milyar arası satıldığını düşünürsek diğerlerinin fiyatını siz düşünün

Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bende baya baktım ucuza alacağın atv devrilir sıkıntı yaşarsın dediler şimdi şunlara bakıyorum
    Yuki Makina Motor San.A.Ş.
    http://www.yuki.com.tr/AnaResimler/150cc-UTV-orm1.jpg

TurboJDM
    Misafir
    E5 te kullanmak istiyorsan şuan köprülere bile çıkma izni olan ATV'ler var BuMoto/Jinling 300 Yeşil Renk Model 6.950 TL Galeriden Satılık ikinci el - 87191295 şunlardır. yok arazide kullanıp bütçeniz 5000 tl civarı ise kendiminde kullandığım Apachi ATV 200 Sarı Renk Model 4.850 TL Galeriden Satılık sıfır - 70232945 apachi 200 öneririm. ilk kanuni 150 almıştım pişman oldum manuel olmasıda aynı bi zevkli. arkaasına arabayı bağlayıp çekiyorum o derece güçlü. genelde kışları ağla yaylasında karda kullanıyorum zevki karda çıkıyor bu aletlerin.

lucky Jackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni konu açamayalım, yazlığa ATV almam lazım, site içerisinde kullanılacak yola çıkmayacak, arada bir yan sitenin içerisinde bakkal var oraya gidip gelicek. site denize sıfır ama bizim ev biraz yukarıda ve site içerisinden yokuş aşağı denize doğru iniyoruz,çıkarken sıkıntı oluyor. Nasıl bir şey almam lazım hiç anlamıyorum bu atv,motor vs lerden, elektriklileri falanda varmış onlar nasıl acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lucky Jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni konu açamayalım, yazlığa ATV almam lazım, site içerisinde kullanılacak yola çıkmayacak, arada bir yan sitenin içerisinde bakkal var oraya gidip gelicek. site denize sıfır ama bizim ev biraz yukarıda ve site içerisinden yokuş aşağı denize doğru iniyoruz,çıkarken sıkıntı oluyor. Nasıl bir şey almam lazım hiç anlamıyorum bu atv,motor vs lerden, elektriklileri falanda varmış onlar nasıl acaba?
    upp bütçe max 4 bin tl

-fatih- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı lucky Jackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim dükkanda kanuni var 150 lik 4x2 gayette güzel iş görüyor..canımız sıkılınca dağ bayır çıkıyoruz yeri geliyor garajda yanlıyoruz banamısın demiyor yakmıyor gidişide güzel..125 kg olmama rağmen 70 görüyorum servis sıkıntısı yok sorun hiç olmadı..bir ara tam 3 saat aralıksız arkadaşlarla değişe değişe ıslak zeminde yanladık tık demedi fiyat - performans - servis bakımından kanuni iyidir bence..
    Das Auto

F&F Car Clean

1903

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı f@tih_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim dükkanda kanuni var 150 lik 4x2 gayette güzel iş görüyor..canımız sıkılınca dağ bayır çıkıyoruz yeri geliyor garajda yanlıyoruz banamısın demiyor yakmıyor gidişide güzel..125 kg olmama rağmen 70 görüyorum servis sıkıntısı yok sorun hiç olmadı..bir ara tam 3 saat aralıksız arkadaşlarla değişe değişe ıslak zeminde yanladık tık demedi fiyat - performans - servis bakımından kanuni iyidir bence..
    mal cığerlendı..

motorla atv ıle ılgılenen arkadaşlarım 3.000-5.000tl arası atv ıçın kanunı dıo..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elektrikli olanlarida varmis, onlar nasil bilen varmi

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu takipteyim bende max 3-5 arası bişeyler düşünüyorum.tuzlada bakkala çakkala giderken kullansam yeter
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polaris öneririm, bazı modellerinde motor freni var, belli bir açıdan inerken kontrolü ele alıp açıya göre emniyetli bir şekilde ilerliyor, 500 cc ideal olacaktır, bende tek kişilik modeli var lakin ön ve arka sepet ve arkama aldığım bir kişi toplam 4 barzo çok eylenerek dolandığımız oldu, ayrıca şayet 2. el alacaksanız kaç saat çalıştığına bakın derim, kesinlikle ruhsatlı ve muayeneli olsun, genelde kiralama yapan firmalar araçları ruhsatsız alıyorlar ve eşek muamelesi ile bitiriyorlar. Bir kaç videom var bulabilirsem paylaşacağım.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

guwen_ar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atv denince polaris
    İnstagram:
    guven_arabacioglu

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    polarıs ıyı güzelde o fıyatlara polarıs var mı..?

bı abımde 850lık olanı vardı baya ıyıdı ama 30.000$ cıvarındaydı..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre Ekrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polaris öneririm, bazı modellerinde motor freni var, belli bir açıdan inerken kontrolü ele alıp açıya göre emniyetli bir şekilde ilerliyor, 500 cc ideal olacaktır, bende tek kişilik modeli var lakin ön ve arka sepet ve arkama aldığım bir kişi toplam 4 barzo çok eylenerek dolandığımız oldu, ayrıca şayet 2. el alacaksanız kaç saat çalıştığına bakın derim, kesinlikle ruhsatlı ve muayeneli olsun, genelde kiralama yapan firmalar araçları ruhsatsız alıyorlar ve eşek muamelesi ile bitiriyorlar. Bir kaç videom var bulabilirsem paylaşacağım.
    sıfır almayı düşünüyorum, trafiğe hiç çıkmayacağı için ruhsat muayene falan ihitiyacımda yok, 500 cc çok değil mi sadece site içerisinde gezicek bir atv için, yanlış anlamayın bilgim olmadığından soruyorum

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu hortlatıyorum ama, maks 150.000 TL bütçe ile 4x4 giriş seviyesi arazide kullanabileceğim bir ATV almak istiyorum.

Çok sert arazi koşullarında kullanmayacağım, Kocaeli Başiskele' de yaşıyorum. Eve yakın yaylalar var, karda vs çıkıp doğada takılmak istiyorum. TGB baktım, akrabamızda vardı bir günde kullandım çok keyif vermişti ama parçası var mıdır? Sorun açar mı gibi konularını bilmiyorum. Parça konusunda sorun yaşamayacağım, araziye çıktığımda başıma iş açmayacak bütçem dahilinde önerileriniz nelerdir?

Benim favorilerim şöyle.

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatıyorum ama, maks 150.000 TL bütçe ile 4x4 giriş seviyesi arazide kullanabileceğim bir ATV almak istiyorum.

Çok sert arazi koşullarında kullanmayacağım, Kocaeli Başiskele' de yaşıyorum. Eve yakın yaylalar var, karda vs çıkıp doğada takılmak istiyorum. TGB baktım, akrabamızda vardı bir günde kullandım çok keyif vermişti ama parçası var mıdır? Sorun açar mı gibi konularını bilmiyorum. Parça konusunda sorun yaşamayacağım, araziye çıktığımda başıma iş açmayacak bütçem dahilinde önerileriniz nelerdir?

Benim favorilerim şöyle.

Just a moment...

Just a moment...

Just a moment...
    Tgb den uzak dur parçası aşırı pahalı ama güzel motor. Alacaksan cf moto 400cc ve üstüne bak fiyatlarıda enson 2020 model ve üstleri 200 civarıydı. Hem sağlam hem piyasası var.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tgb den uzak dur parçası aşırı pahalı ama güzel motor. Alacaksan cf moto 400cc ve üstüne bak fiyatlarıda enson 2020 model ve üstleri 200 civarıydı. Hem sağlam hem piyasası var.
    O zaman TGB' yi eliyorum. Maks çıkabileceğim rakam 150, sağ olsun ülkemiz artık kredi de 12 ay sınırı geldiğinden. 200.000 bandına çıksam süper olcak ama zorlar beni.

Kuba nasıldır? Üzer mi?

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman TGB' yi eliyorum. Maks çıkabileceğim rakam 150, sağ olsun ülkemiz artık kredi de 12 ay sınırı geldiğinden. 200.000 bandına çıksam süper olcak ama zorlar beni.

Kuba nasıldır? Üzer mi?
    4x4 alacaksanız en aşağı cf alın yoksa sıkıntı olur satarken. Her çeşit atvye bindim alacaksanız cfmoto alın en ucuz binilecek atv budur bence yoksa polaris segway daha iyi ama onlarda daha pahalı. Ben atv alacak olsam şu piyasada kübayı tercih etmem.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)