User Tag List

Sayfa 2/87 İlkİlk 12341252 ... SonSon
1646 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Bisiklet kullananlar ?

Murat Özcan
    Misafir
    Bir zamanlar ne kullanırdım heyt be bızım zamanımızda bianchi aspid 24 vites modaydı önler coil arkalar torsiyon

ZaZy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sürekli kulanıyorum ayda 50km garanti yapıyorum.
    stabil yol derken o dağ bisikleti ile cidden kross mu yapıyorsunuz_?
    saygılar

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde eskide yaklasik 3/4 yillik bir sedona maceram var.. Sattim ama pedalla turlamayi ozlemiyor degilim

zgrsnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende çok uzun zamandır kullanıyorum..
    Bi Trek 8500 Birde Kron xc2000 var mtb..

Zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz cook kucuk cocukken bizden yasca buyuk bir abimizde vardi yazlikta binerdi hic unutmam kirmiz bir bisikleti vitesli ama vitesi bisikletin ortasinda alttaki demirde(bayan bisikleti gibi biraz egikti o demir) bildiginiz araba vitesi seklinde ayni oyle sagli sollu geciyordu..O gunden beri bisiklet severim 17 yasima kadarda egzdurum sporcular gibi binerdim atlar ziplardim racing gibi yata yata donerdim abartip bazen yan kayip duserdik,dusmeden merdiven cikar arka kaldirir doner dusmeden devam ederdim ne zaman vucut calisip kilo alip birde sporu birakip yamulduk eskisi gibi denge kuramiyorum binmek istemiyorum..Bazen esiyor aklima sahilde alayim bir tane bineyim diyorum ama istanbulda kimse saygi gostermiyor cekilmiyor bile millete makas atmak zorunda kalirim diye vazgeciyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara delta bisiklette calısan bır arkadasımız var kadir ona sorarız yardımcı olur bıze
    zaten konuyu gorurse yazar
    mıllı bısıkletcı kendısı foruma uye
    Valla güzel olur,benim burda sinop gerze'de aksesuar bulup almam biraz sıkıntı,yardımcı olursa almayı düşünüyorum.

Alıntı SErhat. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bisikleti sevenlerdenim. Bayram tatilinde 8 gün memlekette kaldım; 7 gece bisiklete bindim. Toplamda sanırım 70-80 km yol yaptım bisikletle. Yine kaldırdım sonra. Bu arada bisikletim sizinki gibi kalite değil ama kendi klasmanında iyilerden. Bisan Roadstar. Şu dede bisikleti gibi olan klasik tip, çift kadrolu olan bisiklet.

Kron, Sedona gibi markalarla kıyaslandığı zaman ciddi anlamda ağır bir bisiklet ki, bunu arkadaşımın Sedona'sına bindiğimde anladım. Üstelik tek vites olması da onu sadece düz yolda kullanabilmeyi zorunlu kılıyor. Rampalar ölüm.. O sebeple İstanbul'a getirmek istesem de sırf rampalar yüzünden o bisikletimi getiremedim buraya.

İstanbul'da bisiklet sürmek hep aklımda, arkadaşım buradayken biniyordum da ama o da gidince bisikletsiz kaldık. Aklımda burada da binebilmek için bisiklet almak var yine, zira trafik illallah dedirtiyor. Aklımda ise Gazelle, Kron ve Sedona markalarından biri var. Nasip.

Bunu ben de çok istemişimdir. Bazı yabancı filmlerde olsun, izlediğim 1-2 belgeselde olsun imrenmişimdir Hollandalılara. Ülkede her yer dümdüz ve herkes bisiklete biniyor. Çok güzel bir olay bu. Resmen medeniyetin göstergesi bana göre.

Bir de bisiklete binenlere "çocuk musun?" gözüyle bakılmıyor mu.. İşte Hollanda ile bir farkımız da budur ülkenin dümdüz olmasından sonra..

Oysa insan her yaşta bisiklete binebilir, bu keyfi sürebilir..
    Durumu güzel özetlemişsin,malasef bizim memleketimizin biraz daha görmesi yaşaması gerekiyor

Alıntı alicancalis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok yogun olmasada binmeye calisiyorum. Ankara'daysaniz Delta, Erdoganlar ve Gungorler'e bakmanizi tavsiye ederim. Gorsel anlamda en doyurucu olani bence Ergoganlar dir. Ayrica bircok parcayi Bicycles | Bikes | Mountain Bikes | Road Bikes | MTB Bikes | Bike Parts | Bike Frames | Road Frames | MTB Frames ve ebay den alabilirsiniz. Bisiklet Forum - Dünya'nın En Büyük Türkçe Bisiklet Forumu uda tavsiye ederim.

Yok değilim malesef sinopdayım ama linkler iyi oldu gözlerim şenlendi

Alıntı ZaZy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sürekli kulanıyorum ayda 50km garanti yapıyorum.
    stabil yol derken o dağ bisikleti ile cidden kross mu yapıyorsunuz_?
    saygılar
    Stabil derken kros değil, köy yollarında,asfalt toprak karışımı yollarda kullanıyorum daha o kadar prof olamadık

Gerçi eskiden bmx miz vardı frensiz kullanırdık ,ayagımızın taban kısmını lastige sıkıştırarark yan vere vere dönerdik Balıkdan geliyorum hiç unutmam en agır yaram çünki Güzel büyükçe bir kasis vardı ikitelli köyünde kasisden bmx ile hard bir kalkış yaptım aldıgım hızla ,tam havadayım ulan birde ne göreyim Bisikletin ön teker benden önde gidiyor,maşa yere bir çakıldı beni yaklaşık 2 metre ileri fırlattı ,sonrası başımda insanlar kafamdan aşağıya traktörün arkasında su tankerleri oluyor onun vanasını açmışlar beni öyle yıkıyorlardı yemin ederim,tedavi falan derken komple boynumun alt tarafından göbegime kadar derin çizikler vardı mumyaya çevirdiler,2 hafta ailemin haberi olmadı bir gün gögsümden sargı bezi çıktı öyle anladılar ,tazeyken söyleyince birde onun üstüne sopa yerdik
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KEAae92corolla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende çok uzun zamandır kullanıyorum..
    Bi Trek 8500 Birde Kron xc2000 var mtb..
    Resimlerinide görseydik iyiydi

xc 500 ile arasında ne fark var ? Boy,kilo,jant ?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaşar abi hayırlı olsun abi herşeyin hayırlısı Şehir kısmınıda değiştir bari sitede ama 2. bisiklet bir an pinokyoyu hatırlattı bana
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

cıvıc_power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kapadokya dağlarında öğrendim bisiklet sürmeyi kayaklıklardan aşağı sallardık son 3 yıldır 1 metre bile kullanamadım ama

zgrsnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resimlerinide görseydik iyiydi

xc 500 ile arasında ne fark var ? Boy,kilo,jant ?
    Xc500 daha yeni bi model xc2000 benim 2008 olması lazım..

Gördüğüm yeni kron'ları acıkcası ben pek begenmıyorum.. Çok kaliteli gelmiyorlar..Birde benım Kron'un değişmeyen parçası sadece kadro geri kalan full xtr yaptım.. İkiside 0 olanların arasında ne fark var tam olarak bilmiyorum şuan..resimde diğer bilgisayarımda vardı yüklerim inş..

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bisiklete kendimi bildim bileli binerim..

Şu anda infinity marka bir bisikletim var dağ bisikleti , kendisine bayadır bakmadığım icin keyif vermez hale geldi...İnşallah en kısa zamanda yenileyip devam edicem..

TT_BOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi uçurtmaları birde bisikletlerimi özledim , keşke binebilsem vakit ayıramıyoruz artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende de btwin hopetown var katlanır bisiklet baya da para verdim alırken arabamın arkasındadır sürekli gayet memnunum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün bunları ekleyebildim,makina bu, çok dertli çokkkk

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşar abi hayırlı olsun abi herşeyin hayırlısı Şehir kısmınıda değiştir bari sitede ama 2. bisiklet bir an pinokyoyu hatırlattı bana
    Bilgi için sağol düzenledim hemen
    Alıntı burakburn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende de btwin hopetown var katlanır bisiklet baya da para verdim alırken arabamın arkasındadır sürekli gayet memnunum
    Resim varmıdır başkan, birde sorması ayıptır kaça aldınız ?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel konu olacağa benziyor, ben de birşey danışıyım;

Avrupadan CUBE alıp getirmeyi düşünüyorum, AIM Disc modeli, çift disk frenli, çok fazla anlamam ama almışken iyi birşey olsun istiyorum, özellikleri nasıl acaba? Haftaiçi şehiriçinde, haftasonu ise arazide kullanmayı düşünüyorum. Başka önerileriniz olursa lütfen yazın

http://cube-bikes.hu/cube/2012/aim-disc-76.html
    Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma...

mhmtsrtp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu konu açıldığından beri şeytan dürtüyo günnlük 8km gidiş 8 geliş yolum var alsammı acaba bende bitane :S çok çok uzun zaman oluyo binmiyeli bisiklete çok özledim. bide sizdeki bu prof makineleri görünce iice hevesim artıyo :S trafik sorunu olmasa hiç düşünmem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı academian97 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel konu olacağa benziyor, ben de birşey danışıyım;

Avrupadan CUBE alıp getirmeyi düşünüyorum, AIM Disc modeli, çift disk frenli, çok fazla anlamam ama almışken iyi birşey olsun istiyorum, özellikleri nasıl acaba? Haftaiçi şehiriçinde, haftasonu ise arazide kullanmayı düşünüyorum. Başka önerileriniz olursa lütfen yazın

Termékek - Lánchálózat
    İşin ustaları yorum yaparlar ama ciddi anlamda güzel bir bisiklet burda yani TR pek gördüğüm bir marka değil. Almışken iyi birşey almış olursunuz cube ile.
    Rakam aralıgı nedir sizin için,ayırdıgınız bütçe nedir ?

Alıntı mhmtsrtp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu konu açıldığından beri şeytan dürtüyo günnlük 8km gidiş 8 geliş yolum var alsammı acaba bende bitane :S çok çok uzun zaman oluyo binmiyeli bisiklete çok özledim. bide sizdeki bu prof makineleri görünce iice hevesim artıyo :S trafik sorunu olmasa hiç düşünmem.
    Ciddi anlamda trafik sorunu var sizin orda bence düşünme kaybedeceğin ne olabilirki ? denemiş olursun netice itibari ile sadece işe gidip geliyorsun,etrafa aldırmazsan çok faydalı olduğunu anlarsın,hem masraf hem zaman olarak
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

academian97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin ustaları yorum yaparlar ama ciddi anlamda güzel bir bisiklet burda yani TR pek gördüğüm bir marka değil. Almışken iyi birşey almış olursunuz cube ile.
    Rakam aralıgı nedir sizin için,ayırdıgınız bütçe nedir ?
    Bu Cube aim disc modeli bana 500€ya geliyor, sanırım max 700€luk alırım. Bir de bunun aksesuarlarını, ekipmanlarını almak var. Eldiven dışında hiçbir malzemem yok.

Ayrıca KTM de çok yaygın burada, ama Cube'ün daha kaliteli olduğunu söylediler.
    Passat TDI ile; BUDAPEŞTE-Viyana-Bratislava-Prag-Münih-Stuttgart-Frankfurt-Luxemburg-Paris-Saraybosna-Zagreb-Podgorica-Tiran-Belgrad-Sofya-Üsküp-Venedik-Milano-Cenova-Roma...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)