User Tag List

Sayfa 37/87 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
1646 sonuçtan 685 ile 703 arası

Konu: Bisiklet kullananlar ?

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slipshod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şunu da sorayım claud butler oxford mu yoksa btwin rr 300 mü alınır
    bu daha mantıklı. en azından karşında bir yetkili vs olacak.. Decathlon kadroya falan ömür boyu garanti veriyor.
    diğeri biraz daha şehir, bu tur/şehir arasında bir şey daha kullanışlı olur.
    50 km bununla yormazda diğeri ile yorar oldukça ve hantal ( ağır )
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu daha mantıklı. en azından karşında bir yetkili vs olacak.. Decathlon kadroya falan ömür boyu garanti veriyor.
    diğeri biraz daha şehir, bu tur/şehir arasında bir şey daha kullanışlı olur.
    50 km bununla yormazda diğeri ile yorar oldukça ve hantal ( ağır )
    hepsiburadanın indirimini kaçırdım zaten 8 tane kalmıştı satılmış şu an fiyat tekrar 369lira. Tahminim 1-2 hafta içerisinde tekrar fiyat düşürürler ama şu an için yakalayamadık. RR300ün kadro boyu konusunda bir fikriniz var mı peki, bana gelir mi L kadro?
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slipshod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle cevaplar için teşekkürler. Açıkçası rr300 de o yönden cazip geliyor. mtb ama tek mtb olduğu konu kalın lastikleri gibi. vites konusunda avantajlı. Kaldırım in çık yapmak var bir de. Son olarak sormak istediğim rr300ün sadece l boyu var. kaç inç kadroya denk geliyor bir bilginiz var mı? decathlon sitesinde 1.75-1.80 boy için L beden gösterilmiş daha büyük kadrolusu yok. rr340 için var XL beden ama o da bütçeyi aşıyor. l kadro ile xl kadro arasında aşırı bir fark var mıdır? L kadro rr300 alsam küçük kalır mı? teşekkürler
    Rica ederim. Kampanya bittiğine göre RR300 alın bence. İsterseniz ilerde maşayı değiştirebilirsiniz böylece güzel MTB olur. Yada maşayı değiştirmeden yol lastiği takıp tur yada şehiriçi bisikleti olarak kullanabilirsiniz. L kadro boyu 51-54 cm arasına tekabül etmesi gerekiyor. Bende M kadro var 51cm. 181cm boy, 81cm iç bacak boyu var. Tam geliyor. Ama Btwin'de kadro boyu benim bisikletin kadro boyuyla farklı olabilir. MTB ile şehir bisikletlerinin kadro boyları birbirini tutmuyor çünkü. Mesaj atıp öğrenin bence, gitme durumunuz varsa gidip test edin hatta. Kadroda ki orta boruya iki bacağınızın arasına alın. Aradaki biraz boşluk var ise doğru kadro boyudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deneyerek almak en sağlıklısı olacak sanırım. İlerde sağlık sorunu yaşamamak için bir decathlona uğrayıp denemem gerek. Cevaplar için çok sağolun arkadaşlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepsiburadaya tekrar bir göz atayım dedim 1-2 hafta içinde indirime tekrar girer derken ertesi günü girdi bu sefer tekrar 299 lira ama sepette %10 indirim varmış 269 liraya geliyor bundan daha iyisi olmaz sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    claud butler oxford u aldım arkadaşlar 269 liradan 3 taksit. hayırlısı olsun kazasız belasız binmek nasip olur inşallah.

samara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1978 model balkançe Severek bindiğim bisikletim

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyükçekmece sahilde binmelik yaklaşık 5-10 km bisiklet alacağım. Baktım, baktım kafam o kadar karıştı ki

Şehir-Tur bisikleti mi almak lazım ? Yoksa Dağ alıp yol lastiği mi taksam ?
    Salcano City serisinden ne önerirsiniz ? 800 liranın üstüne çıkmak istemiyorum. Saraçhaneden uygun fiyata bulur muyum acaba?

Şimdiden teşekkürler

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mert Safa
    Kardeşimde City fun 60 var, kısa mesafelerde kullanıyor. Arada babam alıyor Salcano'yu, beraber çıkıyoruz. İlk başlarda çok memnundu, ama işi öğrendikten sonra ağırlık hesabı yapmaya başladı

Demem o ki; dediğiniz şartlarda daha hafif olan city fun 70 yeğdir. Liste fiyatı 765. Bayiden çok rahat 700 lira altına veya 700'e aksesuarlı temin edilir.

Salcano Bisiklet | Motosiklet
    Spor Malzemeleri Uygun Fiyatları ile sahibinden.com'da
    http://www.n11.com/arama?q=city+fun+70

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mert Safa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyükçekmece sahilde binmelik yaklaşık 5-10 km bisiklet alacağım. Baktım, baktım kafam o kadar karıştı ki

Şehir-Tur bisikleti mi almak lazım ? Yoksa Dağ alıp yol lastiği mi taksam ?
    Salcano City serisinden ne önerirsiniz ? 800 liranın üstüne çıkmak istemiyorum. Saraçhaneden uygun fiyata bulur muyum acaba?

Şimdiden teşekkürler
    Şehit bisikleti alın, dağ bisikleti hamallık oluyor, kadro ağır vs. (o fiyatlarda)

Saraçhane'de ayak üstü uyuturlar internetten fiyatlara bakıp en uygunun mağazasından alın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enzo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şehit bisikleti alın, dağ bisikleti hamallık oluyor, kadro ağır vs. (o fiyatlarda)

Saraçhane'de ayak üstü uyuturlar internetten fiyatlara bakıp en uygunun mağazasından alın.
    Evet mtb alınca bende 4 yıl boyunca nasıl kullanmışım bu dağ bisikletini diye kendime kızmadım değil, maalesef bir anlık heves ile ne alacağını tam manası ile tecrübe etmeden, koşarak bisiklet almaya gidiyoruz bu konularda bayanlara danışsak daha iyisini alırlar

Sezon sonu olmasını fırsat bilerek sedona 420 çektim altıma Bakırköy serdar dan aldım Tilmen bisiklet, bir kaç defa avcılarda çetinoğlu bisiklet için aradım ama ilgisizlik karşısında bakım yerimizi' de değiştirdik, daha yakın, hafta sonu tura çıkarsam uğrayıp bir kahvesini içiyoruz oda çok keyifli oluyor

Atakent tarafında ikamet eden arkadaşımız varsa, hafta sonları havada iyi olursa dolaşırız arada sırada
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet mtb alınca bende 4 yıl boyunca nasıl kullanmışım bu dağ bisikletini diye kendime kızmadım değil, maalesef bir anlık heves ile ne alacağını tam manası ile tecrübe etmeden, koşarak bisiklet almaya gidiyoruz bu konularda bayanlara danışsak daha iyisini alırlar

Sezon sonu olmasını fırsat bilerek sedona 420 çektim altıma Bakırköy serdar dan aldım Tilmen bisiklet, bir kaç defa avcılarda çetinoğlu bisiklet için aradım ama ilgisizlik karşısında bakım yerimizi' de değiştirdik, daha yakın, hafta sonu tura çıkarsam uğrayıp bir kahvesini içiyoruz oda çok keyifli oluyor

Atakent tarafında ikamet eden arkadaşımız varsa, hafta sonları havada iyi olursa dolaşırız arada sırada
    Benim bisikletten almışsın, hayırlı olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bisikletten almışsın, hayırlı olsun
    Sağolasın reis

Bi denk getiremedik senin ile bi roll yaparız artık
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Havalar düzelsin de binelim valla ya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bisiklete biniyorum. Üstelik artık daha anlamlı. Eşpedal Derneği ile daha anlamlı sürüşler yapabilirsiniz. Eşpedal Ankara temsilciliğini de benim de içinde olduğum birkaç arkadaş üstlendi. Detaylı bilgi için facebook.com/espedalankara
    Eşpedal Ankara TRT Haber'de! - YouTube

Denizyaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arada bir biniyorum bu ara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Denizyaren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada bir biniyorum bu ara
    Hava yağmadığı her zaman binmek istiyorum lakin işimiz gereği binemiyorum. Ev ile iş arası bisiklet ile 17 dk araç ile 40 dk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Havalar biraz açılsın ülkeler arası turlara çıkacağım mtb ile, öyle büyük bir tecrübem falanda yok ama sonunu düşünen kahraman olamaz.

decathlon"un ucuz çadırlarıyla kamp atarım, 3 günlük tur olsa yanıma yedek parça ve biraz yiyecek alsam yeter. Güvenlik önlemi olarakda yanıma biber gazı alsam yeter herhalde.
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havalar biraz açılsın ülkeler arası turlara çıkacağım mtb ile, öyle büyük bir tecrübem falanda yok ama sonunu düşünen kahraman olamaz.

decathlon"un ucuz çadırlarıyla kamp atarım, 3 günlük tur olsa yanıma yedek parça ve biraz yiyecek alsam yeter. Güvenlik önlemi olarakda yanıma biber gazı alsam yeter herhalde.
    Düşünce güzel, lakin programlı olmazsanız sağlığınızı bile kaybedebilirsiniz, bu konuda tecrübe sahibi insanların yaşadıklarından örnek alarak ciddi bir program yaparak çıkmalısınız, aksi halde macera kabusa döner. oturduğunuz selenın bile size yarı yolda bırakabileceğini unutmayın
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)