User Tag List

Sayfa 83/87 İlkİlk ... 33738182838485 ... SonSon
1646 sonuçtan 1.559 ile 1.577 arası

Konu: Bisiklet kullananlar ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dahon'un katlanır bisikletlerinde stok yok gözüküyor. Bilgisi olan var mıdır ne zaman gelir?

onurunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar,

Hafta içi egzersiz maksatlı site içlerinde ara sokaklarda kullanmak için, hafta sonları ise yasaklar bittiğinde inşallah eymir gölünde turlamak için bir bisiklet almak niyetindeyim. tecrübem hiç yok bu konuda, uygun fiyatlı önerilere açığım, şimdiden teşekkür ederim.

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurunal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Hafta içi egzersiz maksatlı site içlerinde ara sokaklarda kullanmak için, hafta sonları ise yasaklar bittiğinde inşallah eymir gölünde turlamak için bir bisiklet almak niyetindeyim. tecrübem hiç yok bu konuda, uygun fiyatlı önerilere açığım, şimdiden teşekkür ederim.
    Hibrit tarzı bisikletler işinizi görür. Bende sizin gibi kullanım yapıyorum. Carraro Sportive 227 almıştım 3 sene oldu çok memnunum. Bütçenizi aşarsa 225 modelini de düşünebilirsiniz. Çok fark yok aralarında. 227 modelinde gidondan maşayı kilitleyebiliyorsunuz, 225 modelinde ise maşanın üstünden maşayı kilitliyorsunuz. Bunun haricinde Kron marka alan çok fazla çevremde fakat aktarıcı donanımları ile fiyatta Carraro daha iyiydi ben alırken.

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hobiyi bırakalı sanıyorum 10 seneye yakın oldu. Deore setli güzel maşalı bi sedonam vardı ama şimdi emsallerine baktım da 4-5 bin liradan başlıyor.

3 bin lira civarı tavsiye var mıdır, şöyle yaz sonu rahat satabileceğimiz.

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seneca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dahon'un katlanır bisikletlerinde stok yok gözüküyor. Bilgisi olan var mıdır ne zaman gelir?
    Hocam aldınızmı katlanır bisikleti..Bende araştırıyorum ama çok kararsız kaldım hangi markayı alsam diye

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 yıl kadar önce Ümit 2033 Twenty One 21 alıştık. Bu pandemi sürecinde yaklaşık 1500 km yaptım bisiklet ile en ufak bir sorun çıkarmadı. Tavsiye ederim. Muadillerine daha fazla para vermeyin zaten hepsi fren ve vites olarak Shimano kullanıyor. Bu arada her sürüş sonrası eve geldiğimde de katlıyorum bir problem olmadı bağlantı yerlerinde vs.
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyüp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aldınızmı katlanır bisikleti..Bende araştırıyorum ama çok kararsız kaldım hangi markayı alsam diye
    merhaba hocam,

henüz almadım ben de bakıyorum bu aralar.

lakin dahon vitesse d8 almayı planlıyorum. 5890 lira fiyatı var, geçen sene 3 bin dolaylarında idi fiyat. Bu sene büyük bir fiyat artışı yapmışlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mosso 26 WILDFIRE H, Peugeot M18-26 Hidrolik frenli, kron xc75 hd veya kron xc100 hd arasında kararsızım.
    Bunların dışında bu fiyatlarda (max 2,700) önerininiz var mı? 26 inç, (27,5 olursa da uyguna yok demem ) hidrolik frenli.
    Çok teşekkürler şimdiden.
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

Dogukankyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün 2015 model kron xc 750 aldım 20'' kadro 27 vites hidrolik disk fren ve kilitli maşa var alüminyum olmasına rağmen biraz yaşlı olduğu için azıcık daha ağır yeni üretilen alüminyum kadrolara nazaran bisikletin üzerinde 5 fonksiyonlu yol bilgisayarı, arka sele, jel sele kılıfı, Patlaklara karşı zırhlı yol lastiği ve gidon yükseltme seti geldi.
    Letgo'dan temin ettim kendisini. Bisikletimin mekanik aksam bakımlarını yapmak istiyorum uzun süre balkonda yatmış ve yağ bayağı koyulaşmış balata spreyi ile temizleyip yağlamak istiyorum yağladıktan sonra wd-40 ile korumaya alırım sanırsam ama yağ olarak ne kullansam bilemedim uygun fiyatlı ve esnaftan temin edebileceğim ne önerirsiniz zincir yağı olarak bisiklet için ayırdığım tüm bütçe bisikletin kendisine gidince uygun bir seçenek arayışına girmiş bulundum. Umarım uygun bir şekilde çözebilirim. Kazasız sürüşler.
    𝕮𝖔𝖓𝖘𝖙𝖆𝖓𝖙 𝖈𝖍𝖎𝖑𝖑 𝖉𝖊𝖊𝖕 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dogukankyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün 2015 model kron xc 750 aldım 20'' kadro 27 vites hidrolik disk fren ve kilitli maşa var alüminyum olmasına rağmen biraz yaşlı olduğu için azıcık daha ağır yeni üretilen alüminyum kadrolara nazaran bisikletin üzerinde 5 fonksiyonlu yol bilgisayarı, arka sele, jel sele kılıfı, Patlaklara karşı zırhlı yol lastiği ve gidon yükseltme seti geldi.
    Letgo'dan temin ettim kendisini. Bisikletimin mekanik aksam bakımlarını yapmak istiyorum uzun süre balkonda yatmış ve yağ bayağı koyulaşmış balata spreyi ile temizleyip yağlamak istiyorum yağladıktan sonra wd-40 ile korumaya alırım sanırsam ama yağ olarak ne kullansam bilemedim uygun fiyatlı ve esnaftan temin edebileceğim ne önerirsiniz zincir yağı olarak bisiklet için ayırdığım tüm bütçe bisikletin kendisine gidince uygun bir seçenek arayışına girmiş bulundum. Umarım uygun bir şekilde çözebilirim. Kazasız sürüşler.
    yağlama , wd40 ile temizle yeter.
    médiocrité partout

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Balici LTD ŞTİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hobiyi bırakalı sanıyorum 10 seneye yakın oldu. Deore setli güzel maşalı bi sedonam vardı ama şimdi emsallerine baktım da 4-5 bin liradan başlıyor.

3 bin lira civarı tavsiye var mıdır, şöyle yaz sonu rahat satabileceğimiz.
    La brom senin kullanıcı adını kim değiştirip duruyor. hahah her değişimde kahkaha atıyorum konu dışı belirtmek istedim.
    Instagram: mutusgarage

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar

120kg cik bir insanım. Ev iş arası 7/7 15 Km civarı.Yaz geldiği için kendime uygun bir bisiklet alayım dedim.Daha önce küçük tekerlekli şehir bisikleti almıştım imanımı sevdi
    Bana marka model önerisinde bulunurmusunuz?
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    La brom senin kullanıcı adını kim değiştirip duruyor. hahah her değişimde kahkaha atıyorum konu dışı belirtmek istedim.
    Hahahah yönetim beni seviyor diyelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar

120kg cik bir insanım. Ev iş arası 7/7 15 Km civarı.Yaz geldiği için kendime uygun bir bisiklet alayım dedim.Daha önce küçük tekerlekli şehir bisikleti almıştım imanımı sevdi
    Abim boyun ne kadar boyuna göre kadro seçmen senin için daha rahat olur diye düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abim boyun ne kadar boyuna göre kadro seçmen senin için daha rahat olur diye düşünüyorum
    180cm kardesim

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wd-40 ile temizledikten sonra yağlayabilirsin.. zincir yağsız kalmamalı özellikle de wd40 dan sonra.. wd40 yağ görevi görmüyor zinciri ve arka rubleyi yersin yağsız bırakırsan..
    zincir yağı olarak belli başlı markalar var pahalı gelirse motor yağı da sürebilirsiniz.

Selamlar

bu soru araba alacağım öneri ne gibi olmuş hocam
    şahin de alabilirsiniz ferrari de bütçe nedir?
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wd-40 ile temizledikten sonra yağlayabilirsin.. zincir yağsız kalmamalı özellikle de wd40 dan sonra.. wd40 yağ görevi görmüyor zinciri ve arka rubleyi yersin yağsız bırakırsan..
    zincir yağı olarak belli başlı markalar var pahalı gelirse motor yağı da sürebilirsiniz.

bu soru araba alacağım öneri ne gibi olmuş hocam
    şahin de alabilirsiniz ferrari de bütçe nedir?
    O kadar da ucu açık olmasa gerek diye düşünüyorum.Sonuçta kullanım sebebi işe git gel ve ortalama 15 hadi dök saç 20 km günlük kullanım olsun
    benim kaba etim 2 dönüm olduğu için sele tanga gibi durmasın araya kaçmasın.Tek kriterim bu.Konfor seleli yada sonrasında konfor sele takıldığında çirkin durmayan bir bisiklet.
    İllede bütçe gerekiyorsa 0/5000 TL diyelim ama aslında 5 yerine 6 ya bu var denilirse onu da değerlendirebilirim.
    En kötü yine motor alacağım araba işini komple rafa kaldıracağım yazın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    180cm kardesim

Abim bu liste sana az çok fikir verir diye düşünüyorum büyük kadro genelde hep avantajdır araştırmanı kadro boyu ve jant boyu üzerine yaparsan çok daha keyifli binersin bisiklete

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O kadar da ucu açık olmasa gerek diye düşünüyorum.Sonuçta kullanım sebebi işe git gel ve ortalama 15 hadi dök saç 20 km günlük kullanım olsun
    benim kaba etim 2 dönüm olduğu için sele tanga gibi durmasın araya kaçmasın.Tek kriterim bu.Konfor seleli yada sonrasında konfor sele takıldığında çirkin durmayan bir bisiklet.
    İllede bütçe gerekiyorsa 0/5000 TL diyelim ama aslında 5 yerine 6 ya bu var denilirse onu da değerlendirebilirim.
    En kötü yine motor alacağım araba işini komple rafa kaldıracağım yazın.
    İkinci el 50 cc motorsikletler daha çok işine yarar gibi abi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)