User Tag List

Sayfa 11/22 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
408 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Güzel Replika SAAT ve GÖZLÜK

temmuz06
    Misafir
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 sene sonra karaya kıyıp Rayban aldım yapma şimdi admin
    şaka bi yana bendede bi prada var çok para vermedim, amerikadan almıştım 3 yıldır kullanıyorum taş mubarek.

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı temmuz06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şaka bi yana bendede bi prada var çok para vermedim, amerikadan almıştım 3 yıldır kullanıyorum taş mubarek.
    Valla beğendim bide ekartesini 60'lık aldım temiz temiz kullanıyorum.

WAYFARER C. Şu kafayı yukarı kaldırdımı tünelde falan yolu gösteren cins.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla beğendim bide ekartesini 60'lık aldım temiz temiz kullanıyorum.

WAYFARER C. Şu kafayı yukarı kaldırdımı tünelde falan yolu gösteren cins.
    Tayfun abi ekartesini 60 lik aldım ne demek ?
    Olgar abiye gelince kendisi 40 yaşına gelmiş persol öneriyor haklı olarak
    Bende burda paylaştığım pradayı aldım. Çok memnunum.

EserBodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Varmı 1. sınıf replika saat bakabilceğimiz link veya genç işi markaların replika fiyatları nedir?

temmuz06
    Misafir
    Alıntı EserBodrum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Varmı 1. sınıf replika saat bakabilceğimiz link veya genç işi markaların replika fiyatları nedir?
    Lütfen yanlış anlamayın donun bile replikasında iki yıkamada lastik atıyo soluyo sonra mevzu sırasında hatun sizi gariban sanıyo bide saat diyorsunuz girmeyin bu replika işine hiç marka kullanacam diye kendinizi rezil edersiniz anlayanın yanında. Paranız kadar orj saat alıp kullanın mis.

Ben 36 senede 2 saat aldım ikiside tag biri klasik biri spor ömürlük yeter alimallah velhasım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun abi ekartesini 60 lik aldım ne demek ?
    Olgar abiye gelince kendisi 40 yaşına gelmiş persol öneriyor haklı olarak
    Bende burda paylaştığım pradayı aldım. Çok memnunum.
    Ekarte yazmışım ekartman olacak ***** 190cm vucuda göre kafa var dolayısı ile satılan gözlüklerin çoğu kafayı sıkıyor bildiğin V şeklinde açılıyor gözlükler rahatsız ediyor.

Memlekette ölçü sorma alışkanlığı olmadığından olur olmaz gözlük alıyor insanımız en az 20 arkadaşıma söyledim h.sktir öyle bişey varmıymış dediler.

Sizde benim yaşadığım sorunu yaşıyorsanız mutlaka 60 veya 63 ölçü isteyin çerçeve büyük oldumu yüzünüze tam oturur şakaklarınızı şıkıştırıp baş ağrısı yapmaz.

Size bölümü 60 lık olacak tabi saplarıda uzun oluyor bu durumda.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı temmuz06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen yanlış anlamayın donun bile replikasında iki yıkamada lastik atıyo soluyo sonra mevzu sırasında hatun sizi gariban sanıyo bide saat diyorsunuz girmeyin bu replika işine hiç marka kullanacam diye kendinizi rezil edersiniz anlayanın yanında. Paranız kadar orj saat alıp kullanın mis.

Ben 36 senede 2 saat aldım ikiside tag biri klasik biri spor ömürlük yeter alimallah velhasım.
    Yaş aralığı yakın insanlar paralel düşünüyor. Siteden bi kardeşimiz nautica getirdi sağolsun usa'dan hesaplı fiyata aldım bide istanbulda eren holding indirim günlerinden calvin klein saat aldım yetiyorda artıyor.

temmuz06
    Misafir
    Yaş aralığı yakın insanlar paralel düşünüyor. Siteden bi kardeşimiz nautica getirdi sağolsun usa'dan hesaplı fiyata aldım bide istanbulda eren holding indirim günlerinden calvin klein saat aldım yetiyorda artıyor.
    Aynrn öyle, günün yarısında kamuflaj giyiyorum, sivil kıyafet olarakta işe gidip gelirken hanımla falan gezerken. Normal kıyafettede 3-4 çift iyi ayakkabı ve kıyafet yetiyor. Replika alıp rezil olacağıma orj alıp yııllarca giyiyorum.

Örnek diesel kot orj modeller gayet başarılı 300-2000 lira arası fiyatları var, replikasıda 200-250 lira anlamıyorum nasıl iş

en son 2010 yılında 3 adet diesel aldım 1000 lira hala ilk günkü gibi. 5 yılda sahte 5000 liralık kot dayanmazdı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kot konusunda C&A diyorum bildiğin beton gibi ürünleri var bozulmuyor ağı erimiyor ben çok alışveriş yapmam ama takıntılarım vardır. Hatemoğlu Polo tshirt C&A kot triko vs.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ekarte yazmışım ekartman olacak ***** 190cm vucuda göre kafa var dolayısı ile satılan gözlüklerin çoğu kafayı sıkıyor bildiğin V şeklinde açılıyor gözlükler rahatsız ediyor.

Memlekette ölçü sorma alışkanlığı olmadığından olur olmaz gözlük alıyor insanımız en az 20 arkadaşıma söyledim h.sktir öyle bişey varmıymış dediler.

Sizde benim yaşadığım sorunu yaşıyorsanız mutlaka 60 veya 63 ölçü isteyin çerçeve büyük oldumu yüzünüze tam oturur şakaklarınızı şıkıştırıp baş ağrısı yapmaz.

Size bölümü 60 lık olacak tabi saplarıda uzun oluyor bu durumda.

[IMG]http://www.giarre.com/images/sizes.jp

[IMG]http://www.resimbul.com/sonuc/gozluk/gozluk-olculeri/gozluk-olculeri-d035ed.jp
    Abi şimdi anladım
    Teşekkürler bilgiler için. Ben gözlüğü alırken ilk denediğim model ufak gelmiş ben anlamadım tabi. Adam kendisi gitti içeriden büyük olanı getirdi. Bu daha güzel oturdu yüzüne dedi. Meğersem senin bahsettiğin olaymış

temmuz06
    Misafir
    Kot konusunda C&A diyorum bildiğin beton gibi ürünleri var bozulmuyor ağı erimiyor ben çok alışveriş yapmam ama takıntılarım vardır. Hatemoğlu Polo tshirt C&A kot triko vs.
    C&A denemek lazım moda tv'ye döndü muhabbet, gün yapalımda orda konuşalım bunları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok yaw paylaşım önemlidir C&A 'den aldığın kot hem modelli hem tuşesi iyi 50 60 tl ler yeterli Takım elbise Gömlek hariç giysiye çok para vermem.

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    350-360 lira civarına swatch system 51 saatleri var. üzerinde bir çok patent barındıran. 51 parça ile otomatik saati bu fiyata sunan bir saat. tasarımlarını ben aşırı beğendim ve system 51 serisini epeyce genişletmişler. abuk subuk replicalara 400-500+ para vereceğinize otomatik orijinal bir saat için bu fiyat çok yerinde..

adam koluna tag heuer'ın, hublot'un onbinlerce liralık saatin çakmasını takmış otobüse biniyor komik geliyor yani, aynısı kızlarda da var dünyalar benim sosyeteyim diyor çakma louis vuitton çantalarla otobüslerde halk plajlarında eda taşpınar gibi caka satıyorlar
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

RedCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 400 lira civarında F/p oranında saat arıyorum. Swatch system 51'e baktım oda çok basit duruyor sanki.

temmuz06
    Misafir
    Yok yaw paylaşım önemlidir C&A 'den aldığın kot hem modelli hem tuşesi iyi 50 60 tl ler yeterli Takım elbise Gömlek hariç giysiye çok para vermem.
    Takımda damat, klasik sporda cacharel diyorum. arkadaşlar ne der bilemiyorum.

temmuz06
    Misafir
    Alıntı RedCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 400 lira civarında F/p oranında saat arıyorum. Swatch system 51'e baktım oda çok basit duruyor sanki.
    saat&saat magazasında indirimli armani modellerine bakın o rakamlara azda olsa model bulursunuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gözlüklerdeki 65 ve 65-14 ölçüsü arasında fazla fark var mıdır? Bunun ideal oranını nasıl seçebiliriz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    14 sap uzunluğu oluyor diye biliyorum. 65 ile 65-14 arasında çerçeve olarak fark yoktur.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Konumuz vardı gece uçmuş maalesef.
    Replika olmayan tamamen orjinal olan AR serisi Armani saatlerden isteyen olursa temini konusunda yardımcı olabilirim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)