User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
88 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Hangi internet?

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    türknete bakın taahhüt yok 1 ay bedava zaten begenmezsenız kapatırsınız

İlker G.

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Port yok diyorlar evi taşıdık adsl ttnet kullanıyordum aboneliğimi iptal ettiler. Nasıl bir yol izlemeliyim interneti açtırmam için? Vınn duşunmuyorum kesinlikle 2.5 aydır netim yok kafayı yiyeceğim bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?vdslye geçsem açarlar mı?
    Port olayını daha çözemediler, hem evimde hem çalıştığım yerde aynı problemi yaşıyorum. Perşembe günü çalıştığım yer için türktelekom 16limitsiz başlangıç paketine geçmek istedik. Port yok dediler yapacak bişey yok dediler kapadılar telefonu. Takipteyim bende konuyu
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Port yok diyorlar evi taşıdık adsl ttnet kullanıyordum aboneliğimi iptal ettiler. Nasıl bir yol izlemeliyim interneti açtırmam için? Vınn duşunmuyorum kesinlikle 2.5 aydır netim yok kafayı yiyeceğim bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mi?vdslye geçsem açarlar mı?
    Güncelleyelim belki bir bilen vardır

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncelleyelim belki bir bilen vardır
    Ben de port yok diyorlardı vdsl kullanıcı olarak, tivibu aldım 19 liraya ertesi gün bağladılar, twitter filan şikayette bulun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tbekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Port olayını daha çözemediler, hem evimde hem çalıştığım yerde aynı problemi yaşıyorum. Perşembe günü çalıştığım yer için türktelekom 16limitsiz başlangıç paketine geçmek istedik. Port yok dediler yapacak bişey yok dediler kapadılar telefonu. Takipteyim bende konuyu
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de port yok diyorlardı vdsl kullanıcı olarak, tivibu aldım 19 liraya ertesi gün bağladılar, twitter filan şikayette bulun
    Bugun sonunda hallettim turkcellin internet sayfasından başvuru forumu doldurdum aradılar. Durumu izah ettim telefonda ki hanımefendi netten sorguladı boşta port var dedi. Hemen vdsl akk 100gb sınırsız 24mbit bağlattım 62tl sözleşmeli. Port filan hikaye turk telekom yok çekiyo ama başka firmalara sorgulatın portu telefondan. Ttnet telefondan yardımcı olmuyor daha doğrusu uğraşmıyor ama turkcell oyle değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Port yok sorununu yaşayan abiler ve arkadaşlara tek diyeceğim şu, başka firmalara bakın netim bugün bağlandı çatır çatır kullanıyorum ttnet 2.5 ay salladı beni!

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Binaya TürkTelekom Fiber kutusu bağladılar. vdsl den fibere geçsem mi ? yada süperonline mi denesem ? sözleşmem bitmek üzere

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Binaya TürkTelekom Fiber kutusu bağladılar. vdsl den fibere geçsem mi ? yada süperonline mi denesem ? sözleşmem bitmek üzere
    1 gündür superonline vdsl kullanıyorum ping aşırı fazla neden kaynaklanıyor bilmiyorum. Sürekli proxy hatası alıyorum modeme res atıyorum anca bu şekilde geçiyor, chrome'u filan kaldırmakta fayda etmiyor denedim. Fiberi nasıldır bilemem ama komşumun tt vdsl'ine bağlandığımda gayet stabildi bu kadar ping yoktu acaba hata mı yaptım birde 2 yıllık sözleşmem var...

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    süperonline var bende şuan, sözleşmem dolucak ay sonu. ev telefonu olmadan 16 mbit 50 gb adil kota limitli 59 tl veriyorum. devam etmek mantıklımı varmı başka kampanya önerisi olan?
    Barış

msk_bmw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimde taahhüt bitiyor bu ay sonu, türkneti dneyeceğim.
    Şu an TT net 200gb akk 115 tl ödüyorum. Türknet 150 gb akk lı taahhütsüz 59 lira diyor deneyeceğim, 15 ekimden önce internetten başvuruya 1 ay bedava diyor zaten. Beğenmezsem tekrar bakınacağım.
    ///M Rulez...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı msk_bmw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an TT net 200gb akk 115 tl ödüyorum. Türknet 150 gb akk lı taahhütsüz 59 lira diyor deneyeceğim, 15 ekimden önce internetten başvuruya 1 ay bedava diyor zaten. Beğenmezsem tekrar bakınacağım.
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süperonline var bende şuan, sözleşmem dolucak ay sonu. ev telefonu olmadan 16 mbit 50 gb adil kota limitli 59 tl veriyorum. devam etmek mantıklımı varmı başka kampanya önerisi olan?
    Superonline vdsl 2 yıl sözleşmeli 24mbit 100gb akk sınırsız 62tl bende yeni geçtim bu pakete torrentte 2.6mb çekiyor. Ayrıyetten 10tl gibi bir miktar vererek gece 00:00 sabah 06:00 arasında sınırsız download paketi var akk'ye işlemiyor bu saatler arasında kullanınca. Film oyun arşivi yapanlar için gayet ideal bir seçenek.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vdsl varmış bizim binada - internete bakılırsa hiç güzel değil. Instagram da video falan izlerken takılıyor, fb da videolar da baya baya sıkıntı oluyor.
    Superonline fiber düşünüyorum, kullanıp memnun olmayan var mı?
    mecidiyeköy de ikamet ediyorum bu arada.. belki etrafta kullanan vardır.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı msk_bmw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türknet'te illaki sabit telefon mu gerekiyor. Türknet ne altyapısı kullanıyor, fiber mi? Müthiş bir internet siteleri var, detay metay öğrenemedim.

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkneti 3-4 ay önceye kadar ofsette kullanıyorduk ttnetten iyi olduğu kesin bence
    Samara 2109

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bizim mahallede fiber yok inanılmaz birşey.Maltepe sahildeyiz maltepenin en nezih mekanı ama fiber yok ???? Dağda yaşıyoruz sanki.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maltepe idealtepede plaza çalışıyorum. Fiber yok. Hiper net kullanıyordum 24 mbps hız 50 GB akk vardı. 25 client var doğal olarak yetmediği için adsl' e geçmek zorunda kaldım 16 mbps hız kotasız. Ama tutar oldukça yüksek.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türknet'te illaki sabit telefon mu gerekiyor. Türknet ne altyapısı kullanıyor, fiber mi? Müthiş bir internet siteleri var, detay metay öğrenemedim.
    abicim, eski bir callcenter çalışanı olarak ( turknet ) kesinlikle ve kesinlikle uzak dur. Tamamen turktelekom alt yapısından alıp, kendi hizmetini satıyor. Ben kimseye önermiyorum, neler duydum neler gördüm çalışırken.. Boşu boşuna, dertsiz başına dert alıp mağdur olma abicim..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim, eski bir callcenter çalışanı olarak ( turknet ) kesinlikle ve kesinlikle uzak dur. Tamamen turktelekom alt yapısından alıp, kendi hizmetini satıyor. Ben kimseye önermiyorum, neler duydum neler gördüm çalışırken.. Boşu boşuna, dertsiz başına dert alıp mağdur olma abicim..
    Eyvallah sağolasın. Türk Telekom yakında topu dikecek diye haberler dolanıyor. Geriye başında Türk yazan 2 firma daha kaldı, onları da artık siz bulun.

Dsmart nasıl ? TV ile fiber internet paketi bir arada olan mantıklı bir seçenek peşindeyim. Sitede dsmart, superonline ve digiturk altyapısı mevcut.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @imprezaWRC Ben dsmart kullanıyorum, internet + bütün kanalların açık olduğu tv pakedi için 79 lira ödüyorum. Dördüncü senemdeyim hiç sorun yaşamadım. Zamanında F1 için geçmiştim kanalların içeriklerin çok ok memnun kaldım . Sadece belgesel ve sinema kanalları için bile alınır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)