User Tag List

Sayfa 1/11 123 ... SonSon
195 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Kendimi devamlı yorgun hissediyorum (şunu bir tartışalım)

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kendimi devamlı yorgun hissediyorum (şunu bir tartışalım)

Arkadaşlar nedendir bilmiyorum ama sürekli yorgun hissediyorum.

İş saatlerim 08.30 - 18.15 arası. Akşam 11'de de yatsam 01.00'da da yatsam değişen birşey yok. Zaten ne kadar yorgun olursam olayım hemen uyuyamıyorum. He birde aşırı üşengeçlik başladı. Hafta içi akşamları hiç dışarı çıkasım gelmiyor hafta sonu da hep yan gelip dizi izleyesim var Arabadan coili falan söktüm arabayı yıkamak falan da içimden gelmiyor eskiden bahanesi olurdu

İkinci öğretim okudum hep geç yatıp geç kalktım o mu bozdu dengeyi ama askerdeyken pek sorun yaşamadım.

Bu durumu yaşayan kimse var mı ya da bu durumu yaşayıp şunu bunu yaptım düzeldi diyebilecek olan ?

Not: WOW falan oynamıyorum acaba ondan mı böyle oldu şaka bir yana yaşam enerjim gitmiş gibi hissediyorum.
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada bu zamana kadar hiç bir tahlil sonucum kötü çıkmadı askerden önce yapıldığında askerde yapıldığında işe başlamadan önce yapıldığında...
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Metabolizman kapatmış kendini bir hafta dişini sık biraz spor yap yerinde duramazsın.

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı durumu yaşıyorum hocam, iş hayatının sıkıcılığı adamda neşe hayat sevinci vs bırakmıyor. Kendinizi bu duruma kaptırırsanız girdap gibi içine çeker, miami abim dogru diyor, ben yüzmeye başladım. biraz biraz daha iyi hissediyorum. Fitness falan yaparsan kendini bişeye adarsan iyi gelir, durumun iyiyse hızlı bi arabaya geç. Kendini sevdirsin, asıl o zaman kendine gelirsin
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Belki alakasız olacak ama tavsiye olarak " Sadece aptallar 8 saat uyur " kitabını okursanız belki uyku düzeninizi tekrar düzenleyebilirsiniz.

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Spora başlamadan olmaz sane garanti veririm mesai saati bitsede evde mayışsam lafını unutursun bitsede salona gitsem dersin o derece fark ediyor. Ama bir hafta bütün eklemlerin ve kasların ağrıyacaktır sonra ateş.

ahmet_xy
    Misafir
    aynı üşengeçlik bende de var. 2 aydır bağlama kursuna yazılıp, sözde bağlama çalmayı öğrenecektim. üşendiğimden daha kurs araştırması bile yapmadım.

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    benden de bir tavsiye gelsin
    ortamın müsait ise şayet,köpek besle
    sabah işe gitmeden erken çıkartırsın kaka/çişe yürürsün onla 1güzel hem spor olur hem güne zinde başlarsın.
    akşamda aynı şekilde gelince yürüyüş kaka/çiş
    e al koynuna sar uyu,dertleş,konuş oyun oyna vs vs.Ama tabi bu dediğim olayı cinse/bakıma bağlı bir min10max20 sene yapabiliceksen yap o da ayrı
    - K -

________
    Dr.Ecu

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eminim aynı durum çoğumuzun başına geliyordur bana arada sırada oluyor öyle . Hatta çoğu arkadaşım bozuk atar bana "hiç sesin çıkmıyor "diye . Keşke çıksa keşke içimden dışarı çıkma isteği gelse ama olmuyor çoğu zaman . Yalnızlığı seviyorum galiba tek başıma müziği açıp arabayla gezmek en iyi hobilerimden .

İçimden gelmiyor , içine kapanık bir insan değilim sabah işe git aksam gel evde otur daha keyifli geliyor insana 25 yaşında yaşlandık ya da . Bu akşam 2 bira Çaykur rize - Beşiktaş maçı devam
    imzasız..

BurakCengizhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aids tahlili yaptırdınız mı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Metabolizman kapatmış kendini bir hafta dişini sık biraz spor yap yerinde duramazsın.
    ne güzel tenis oynuyordum ama uzun zamandır hiç oynamadım. İşin ters tarafı şimdi canım hiçbirşey istemiyor. Ciddi üşeniyorum. Akşamları yürüyüşe çıkmaya zorlasam kendimi 1 saat öyle başlayabilirim.
    Bu arada yürüyüşü düşünmüştüm ama işten gelince adım sayısına baktığımda 10 bin falan görüyordum. Üretim mühendisiyim deli dana gibi yürüyorum fabrika içinde diyorum yeterince yürümüşüm

Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı durumu yaşıyorum hocam, iş hayatının sıkıcılığı adamda neşe hayat sevinci vs bırakmıyor. Kendinizi bu duruma kaptırırsanız girdap gibi içine çeker, miami abim dogru diyor, ben yüzmeye başladım. biraz biraz daha iyi hissediyorum. Fitness falan yaparsan kendini bişeye adarsan iyi gelir, durumun iyiyse hızlı bi arabaya geç. Kendini sevdirsin, asıl o zaman kendine gelirsin
    okul varken son yıllar bunalıma girmiştim sonra askere gitmeden önce bunalıma girdim daha sonra askerde bunalıma girdim. En son askerden geldim boşluktan bunalıma girdim bir ay kadar fazla uzamadan iş buldum şimdi kökten bunalıma girdim B*k yedik ev işine girdik araba alacaktım ne güzel hem gazlayıp hem yanlayacaktım aldık üçün birini.
    İş hayatı da actionlı değil yani ne bileyim rutin geliyor zaman bakımından da insana birşey kalmıyor resmen boşuna yaşıyorum gibi geliyor.

Sanki biri almış yaşamış bu hayatı beğenmemiş al sen takıl diye bana kakalamış 2. el gibi geliyor
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

SHOCKİNG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla aynı durumdan bende müzdaribim eve gidip yayılmak için resmen saat kovalıyorum.

Tuncay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamen havalarla alakali birsey kiş biraz sıkıcidir zaman zaman olur kisin araba da keyif vermez
    Gececektir dert etmemek lazim
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aids vs. gibi bir tahlil yapmadım ama askerde çıkardı herhalde olsaydı ? ya da işe girerken nasıl bir tahlil oluyor bilmiyorum

köpekleri çok severim aslında ama ev bahçeli değil yazık olur hayvana.

spora 2 aydır başlayacağım daha adım atamadım aslında hatunla beraber gitsem kötü olmaz gibi geliyor. en büyük hobim tek başıma dizi izleyip uzanmak
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen havalarla alakali birsey kiş biraz sıkıcidir zaman zaman olur kisin araba da keyif vermez
    Gececektir dert etmemek lazim
    işten çıkıyorsun karanlık zaten ruhu daralıyor insanın o da doğru yazın ayrı oluyor gerçi yazın çalışmak nasıl bir duygudur bilemem hiç yorum yapmayayım
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serhat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki alakasız olacak ama tavsiye olarak " Sadece aptallar 8 saat uyur " kitabını okursanız belki uyku düzeninizi tekrar düzenleyebilirsiniz.
    Psikolojik olarak mı değiştirebilirim ? yani içeriğini tam bilmiyorum ondan sordum
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aynı öyleydim okul biteli 2.5 sene oldu çalışmıyorum bütün gün evde uyuyodum 3 aydır spora gidiyorum yorgun gibi olmama rağmen uyuyamıyorum gariptir daha dinç oluyorum spora gittiğim günlerde

Bide haftada 1 kere cumartesi akşamı falan 4-5 tane yüksek alkollü bira tavsiye ederim Cumartesi içicen kafasını dışarda yaşayıp uyucan içip hemen uyursan sıkıntı pazar günü uyancan güzel bi kahvaltı yapıcan miss haftanın bütün yorgunluğunu atarsın

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı durumdan kurtuldum şükür Bi kere kesinlikle zorda gelse kendine bir aktive bulman lazım,yapabileceğin fakat bugüne kadar yapmadığın üşendiğin şeylerin üzerine git.B12 vitamin eksikliğide etken olabilir.. Hatta bazen bi yere giderken farklı yollardan giderdim farklılık olsun sıradanlığı aşayım diye kendi içinde sinerji oluşturman lazım,gerekirse bu konu hakkında ilaçlar al
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaçak et kovala,ister istemez çıkacaksın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)