User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
129 sonuçtan 115 ile 129 arası

Konu: Evde Nargile Soruları

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İçiyorum iyi güzel de.. Çok çabuk yanıyor tütün.. Yanınca da *** oluyor keyif
    Kömürleri mümkün olduğunca küçük koymak lazım sanırım.. Bir de galiba lülem fazla küçük, büyüğünü almak mı gerekli acaba? Tütün koyduğumda, az bile koysam tütün - folyo arası çok açık kalmıyor.. Tütün haznesi epey ufak

Can's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kömürleri mümkün olduğunca küçük koymak lazım sanırım.. Bir de galiba lülem fazla küçük, büyüğünü almak mı gerekli acaba? Tütün koyduğumda, az bile koysam tütün - folyo arası çok açık kalmıyor.. Tütün haznesi epey ufak
    Evren abi o tutunlede alakali olabilir serbeti bol olsun tutunun serbetli bolumunden koy hep kozlerde tam kivamindayken koyuyorsun o normal biraz bosluk birak kozleri koyarken bak duzelmezse baska bir tutun deneyelim bakalim onda boyle olucak mi
    powered by:
    Can's

VOLVO C30 d2 ///97 E36 M3 EVO

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lülenin genişini alman lazım abi. Közü de dediğin gibi küçük parçalar halinde koyarsan daha verimli ve uzun ömürlü olur. Nargileyi açarkenki koyduğun köz lüleyi tamamen çevreleyebilir ama sonraki közlerin arasında boşluk bırakabilirsin abi. Örneğin açarken 7 parça köz koyduysan sonrasında 3-4 parça köz işini görecektir diye tahmin ediyorum. Tahminen 1 parmak mesafe olsun folyo ile tütün arasında ve tütünü koymadan önce parçalara ayır seyrek seyrek koy.
    El fakir biraz ıslak sanırım. Onu bir tülbente sarıp suyunu sıkıp öyle dene. Ben evde hiç el fakir denemedim ama ben kendime tütün alırken birisi öyle söylemişti. Çok lezzetli oluyor diye. Bir sefer de öyle dene istersen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Can's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    U
    Evren abi o tutunlede alakali olabilir serbeti bol olsun tutunun serbetli bolumunden koy hep kozlerde tam kivamindayken koyuyorsun o normal biraz bosluk birak kozleri koyarken bak duzelmezse baska bir tutun deneyelim bakalim onda boyle olucak mi
    Benzin'in kavunlu bahreyn'ninde de el fakherde de aynı sorunu yaşadım. Tütünü biraz az koyduğumda ise daha zor yandı, nispten daha keyifliydi. Ama lüle gerçekten az alıyor, bi de az koyunca anlamıyorsun birşey

Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lülenin genişini alman lazım abi. Közü de dediğin gibi küçük parçalar halinde koyarsan daha verimli ve uzun ömürlü olur. Nargileyi açarkenki koyduğun köz lüleyi tamamen çevreleyebilir ama sonraki közlerin arasında boşluk bırakabilirsin abi. Örneğin açarken 7 parça köz koyduysan sonrasında 3-4 parça köz işini görecektir diye tahmin ediyorum. Tahminen 1 parmak mesafe olsun folyo ile tütün arasında ve tütünü koymadan önce parçalara ayır seyrek seyrek koy.
    El fakir biraz ıslak sanırım. Onu bir tülbente sarıp suyunu sıkıp öyle dene. Ben evde hiç el fakir denemedim ama ben kendime tütün alırken birisi öyle söylemişti. Çok lezzetli oluyor diye. Bir sefer de öyle dene istersen.
    Sağolasın kardeşim bakayım bu dediklerine ilk fırsatta

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evren sen tütünü bırakmamışmıydın yeni gördüm konuyu bu daha çok risk diyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evren sen tütünü bırakmamışmıydın yeni gördüm konuyu bu daha çok risk diyorlar
    Sigarayı bıraktım,

Sokaktaki nargile marpuç herkesin ağzına değdiği için zararlı. Ama evde haftada 1 defa 1 saat içmenin çok zararı olduğunu sanmıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nikotin ihtiyacı oluyormu vücud o 1 saati bekliyormu.

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkesin ilacı burda, yeni nesil elektronik nargile. 150$ cık, starbuzz aroma, tek şarj ile 1000 puff, ben denedim, başarılı.

Not Stock I20N
    Pedal Box
    Başaran Coil
    Mud flaps

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 5 gündür sigara içmiyorum ama o nikotin isteği bi türlü geçmedi gitti mandallama yapıp duruyor kavga ediyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya can verelim biraz.
    Normal mangal kömürünü kullanabilir miyiz nargile için peki? Meşe kömürü bulmakta zorluk çekiyorum.
    hastanelik olmak istiyorsanız deneyin derim nette bolca var tam olarak nerede oturuyorsuunuz yardımcı olmaya calişabilirim

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uqur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hastanelik olmak istiyorsanız deneyin derim nette bolca var tam olarak nerede oturuyorsuunuz yardımcı olmaya calişabilirim
    Heh işte tam olarak aradığım da hastanelik olmak.
    Z.burnundayım. İş yerim Aksarayda. Şu kamp ocaklarından da almam lazım. Tam tad alamıyorum közden ötürü. Olmazsa nargile kafeleri gezcem köz için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nikotin ihtiyacı oluyormu vücud o 1 saati bekliyormu.
    Yoo kesinlikle beklemiyor, belli bir günü / saati yok zaten. Haftada 1 defa herhangi bir gün herhangi bir saat canım çektiğimde / vaktim olduğunda yakıyorum nargileyi

Mert Safa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi lüleyi http://duygunargile.com/image/cache/...le-800x800.jpg bundan
    http://dogannargile.com/93/l%C3%BCle-%C5%9Fapkasi.jpg birde bundan alırsan yanma sorunu bi nebze halledersin folyo çekmiyorsun buna direk lülenin üstüne koy cünkü folyo yanan tütünün dumanını içerde sıkıştırıyor bunun o borusu o dumanı atıyor. ki senin serin de kaliteli şimdi baktım subaplı ser almıssın. yandığında ters üflersen içerideki dumanı da o subaptan atarsın. böylelikle yanma diye birşey olmaz diye düşünüyorum.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heh işte tam olarak aradığım da hastanelik olmak.
    Z.burnundayım. İş yerim Aksarayda. Şu kamp ocaklarından da almam lazım. Tam tad alamıyorum közden ötürü. Olmazsa nargile kafeleri gezcem köz için.
    dostum tahtakale'de senin derdine çare var. Tokel nargileden közünü alabilirsin. Ben ordan almıştım küp köz şeklinde. müthiş yanıyorlar ve tadı etkilemiyorlar.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

HONDAHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de yapıyorum.
    Hanımın gözden çıkardığı küçük bir tencereyi bu işe ayırdım
    Ocakta, aspiratör sonuna kadar açık, parmak kalınlığında odun kömürünü yakıyorum oldu-bitti vesselam. Sonrasında 5 dakika şarjlı süpürge ile tertemiz oluyor.
    Sakın o nargile kömürü diye adlandırılan sıkıştırılmış kömürü kullanmayın. Baş ağrısı, mide bulantısı vs... dışında, zararı da odun kömürünün misliyle.
    Son olarak nargile ev içinde duruyorsa, kullandıktan sonra mutlaka suyunu boşaltın ve marpucu uzun bir süre havalandırın. (Asılı vaziyette havalandırın ki hortum içinde biriken su da aksın. Çok pis koku yapıyor kalınca.)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)