User Tag List

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
125 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Turkcell'den Vodafone'a geçmek mantıklımıdır?

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet turkcell artık ayıp ediyor çünkü x2 yazıyorlar
    benım asırı kullanımım olmadıgı için 3gb 1000dk 1000sms 25tl bana fazla fazla yetıyor aynı zamanda devrediyor kullanmadıgım dk ve internet... faturalı hat ve hıc extra ücret gelmedi

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emirhancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geç gitsin hiç bekleme Daha fazla öpülme bence boşuna..
    nerden öğrenebiliriz tam taahhüt bitiş tarihini ? hani taahhütten önce bitince öpmesinler daha da
    imzasız..

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni geçen gün turkcell den aradılar,mevcut tarim şubat ayından itibaren 105 tl ye geçiyormuş ama indirmişler 70 tl ye. Zaten 60 tl ödüyordum

vodafone geçiş yapacağım. Şimdiden vodafone'a gidip başvuru mu yapayım yoksa şubatı mı bekleyim ?
    Hemen geçme yoksa ücret ödemek zorunda kalıyorsun.

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerden öğrenebiliriz tam taahhüt bitiş tarihini ? hani taahhütten önce bitince öpmesinler daha da
    Anıl taahhüt bitişini öğrendikten sonra, bitiş tarihine ortalama 5-7 gün kala vodafone a başvurunu yap. 3-4 günde anca geçiyorsun. Sonraki aya 1 gün dahi sarksa ücret alıyorlar.

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vodafone un allah belasını versin. Arkadaşlarım 4.5G takılırken ben h+ takılıyorum. Numaramı Türkcell e taşıdım
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu hatayı 3-4 sene önce yapmıştım. tarifem bittiği gün geri dönmüştüm t.celle. vodafone şebeke sıkıntısı çok yaşıyordum. müşteri hizmetleri berbattı. ama şimdi nasıldır bilmem ?
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hortingen...

2019 Şubat itirbari ile turkcell ile geçen 14 yıllık seruvenimi sonlandırmaya karar verdim.

birkaç yorum okudum fakat yıl 2019 herhalde böyle çekmeme vs gibi problemler olmuyordur ?

vodefonlu arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum
    2 sene önce bende Vodafone'a geçtim. Şimdilik çok memnunum. Öyle çekmemezlik durumu benim başıma gelmedi pek. Hatta giriş kattayız üsküdarda. Turkcell cekmiyor, vodafone LTE'de bile cekiyor.

2 saat önce babamı geçirdim vodafone'a. Herhalde bi 10+ yıllıktı turkcellde. 3 gb 500 dk sms'e 67 tl çıkardılar faturalı. Vodafone'da 35TL ye 5GB 250 dk sms veriyor... Fiyatları da gayet uygun. Özet olarak Kaçırmayın bence.
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evde vodafone çekmiyor diye türktelekoma geçtim bende.
    1 sene olacak gayet memnunum. haftalık hediye gb sms dk veriyor. paketleri de uygun.
    istanbul il sınırlarında şebeke sorunu yaşamıyorum.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 hafta önce arkadaş vodafone'a geçti, birkaç gün sonra da yola çıktık Bursa'ya gidiyorken bursa otoyolunda onunki çekmiyordu benim telefonu kullanmak zorunda kaldık.

Turkcell'e devam şu an, 89'luk Platinum 12 GB tarifeyi zamlar sonrası 99 liralık Platinum 10 GB yaptık, devam ediyorum. Sarı kutu ıvır zıvır derken her ay 1-2 GB hediye geliyor bir yerlerden.

Biraz pahalı ama müşteri memnuniyeti olsun, yan getirileri olsun kusursuz bence. Geçenlerde yeni çıkan saatlik araç kiralama uygulaması Garenta MOOV deneyeyim dedim, sadece Platinum'a %20 indirim veriyor, diğer kampanya türlerinde %10lada kalıyor mesela. Hoş detaylar ama kişiden kişiye değişir tabii

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vodafone da çalışan arkadaşımın beni tavlamasıyla ben de 1 ay önce geçmiş bulundum. Telefon sürekli 4G de henüz LTE görmedim Kızılay hariç. (Afyonda yaşıyorum) Ama 4G yeterli hızda herhangi bi aksaklık yaşamadım yalnız, çekim sorunları telefon görüşmeleri için değil, internet için geçerli şimdilik. Köhne yerlerde direk Edge ana avrat sövdürüyor.

Onun dışında ayda bi kere bedava araba yıkatıyorum. Yurtdışında 23 ülke arıyorum kendi dakikalarımdan gidiyor, yazmıyor. Sabiha da FastTrack veriyor. Araç kiralamada indirim yapıyor. 16.99₺ a 2 sinema bileti veriyor. Bu tür avantajlar hoş.

Çekim sorunu söylediğim gibi halen mevcut. Müşteri hizmetleriyle en son görüştüğümde labali bi tavrı vardı huyuna gidip iyice yumuşatıp sonrasında güzel bi kaydım kendine geldi. Turkcell de yoğurda siyah desen evet efendim diyorlar. 447₺ getirdiğim faturayı affetmişlerdi falan zor seçim aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bir kaç önce vodafone'a geçtim, Turkcell'de hep kota aşımı oluyordu evde wifi'ı açmayı unutursam, şimdi aynı paraya sınırsız instagram youtube, istanbul'da dur kalk trafikte açıyorum youutupu trafik sinir stresinden kurtulmuş oluyorum en azından. Bazı yerlerde çekme sorunu yaşatıyor malesef de genel olarak merkezi yerlerde olduğumdan sövecek kadar çekmediği olmadı henüz. Ama geçmeden önce arkadaşın düğününde incek taraflarında vodafone'u olan arkadaşın telefonu interneti hiç çekmiyordu mesela, bazen saç baş yoldurtma ihtimali de yok değil malesef.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz Hort olacak ama yeni konu kirliliği yapmak istemedim..Durumum tam da başlıktaki gibi Turkcellde 125.Tl olan paketim vodafoneda neredeyse 65.Tl sorum şu sene 2021 hala çekiyor çekmiyor problemleri yaşanıyor mu acaba Vodafone da veya başka hat mı önerirsiniz.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pandemide memleketteydim. Rize' de Vodafone çekmiyor, internet yüzünden problem yaşıyorum diye Turkcell' e geçtim. İlk aylar her şey güzel, sonra aynı kullanımıma rağmen Vodafone' da bitmeyen internetim Turkcell' de daha fazla olmasına rağmen bitmeye ek paket itelemelere başladı. 60 lira olan faturamı hiç 60 olarak ödemedim.
    Tekrar Vodafone' a döndüm, hatta Rize' de kapımın önüne kadar getirdiler sözleşme ve yeni hattımı, geçtim geçeli hiç bir problem yaşamadım.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pandemide memleketteydim. Rize' de Vodafone çekmiyor, internet yüzünden problem yaşıyorum diye Turkcell' e geçtim. İlk aylar her şey güzel, sonra aynı kullanımıma rağmen Vodafone' da bitmeyen internetim Turkcell' de daha fazla olmasına rağmen bitmeye ek paket itelemelere başladı. 60 lira olan faturamı hiç 60 olarak ödemedim.
    Tekrar Vodafone' a döndüm, hatta Rize' de kapımın önüne kadar getirdiler sözleşme ve yeni hattımı, geçtim geçeli hiç bir problem yaşamadım.
    Vodafone'da Sosyal pass vb. pakediniz olabilir. insta vs'de internetten düşmez.

Vodafone asla bir Turkcell kalitesinde değil ama parasını hak ediyor bence

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vodafone'da Sosyal pass vb. pakediniz olabilir. insta vs'de internetten düşmez.

Vodafone asla bir Turkcell kalitesinde değil ama parasını hak ediyor bence
    Turkcell' de de vardı abi insta paketi, kullanım herşey aynı olmasına rağmen ciddi anlamda internet gidiyordu.
    Bir de Vodafone' da paketim bitmeden haber veriyordu. Turkcell sağ olsun bitirip hemen ek paketi çakıyodu sonra haber veriyordu.
    Kalite olarak evet Turkcell daha kaliteli ama Turkcell' de kardeşimin üzerinden GNC' liyken aynı paraya Vodafone' da Red' liyim.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de uzuuuuun bir aradan sonra Vodafone'a geçtim bu ay başlarında. Bende de çok soru işareti vardı, geçsem mi çeker mi, sıkıntı yaşar mıyım bilmemne diye.

Ama sonra Tcell'in eski aboneye hiç bir halt etmemesi, yenilere her türlü haltı vermesi, özellikle son dönem tarifelerden neredeyse her şeyi çıkarıp ekstra yapması gibi "çakallıklar" sonunda, kele dönen tarifeye dünyanın parasını vermeye başlayınca, başlarım ulan dedim.

Vodafone vodalığını başvuruda gösterdi, 1 hafta boşa bekledim, internetten başvuruda sıkıntı var, aklınızda olsun, telefonla yapmaya çalışın şu "ilk 3 ay indirimli" muhabbeti için. Yanımda uygulamasında başvuruyu görmeme rağmen MH'deki vatandaş göremedi, buradan halledeyim ben dedi, ertesi gün sim kart geldi. Keşke daha önce telefonda halletseymişim dedim. Yani indirim online'a özel diye geçiyor ama başvuruyu o şekilde tamamlamak için telefondaki vatandaş yardımcı oldu.

Turkcell'e verdiğimin yarısını veriyorum, 3-4 kat internetim var (20gb), 20gb da bu aya hediye verdi, hediye çarkından da 20gb daha çıktı

Sağda solda kampanyalar-indirimler vs de oluyor (örn: yemeksepeti), bu açıdan Turkcell'in Platinum'dan bile kaldırdığı birçok avantajı bunlar veriyor.

Bakalım şimdilik hem iş hem evde çekmeme gibi bir durum görmedim. Gerçi merkezi yerlerdeyim, Temmuz'da tatile giderken göreceğiz.

Bir de telefon wifi aramasına geçip, koparken şebekeye hemen geçemedi, onu kapattım telefondan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani şöyle ben şuan Turkcell platinum taahhütüm yeni bitti önerdiği en uygun platinum maksi 20 125.Tl aylık 20gb - 2000dk her yöne

Aynı şekilde Vodafone Red 20 paketi 20gb internet + sınırsız Whatsapp ve Messenger ilk 3 ay 55.Tl sonraki 9 ay 64.Tl

Yarı yarıya fiyat farkı var neredeyse eğer sizlerinde dediği gibi öyle dağlar var mağdur olursun vs.. demiyorsanız ciddi ciddi geçmeyi düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de uzuuuuun bir aradan sonra Vodafone'a geçtim bu ay başlarında. Bende de çok soru işareti vardı, geçsem mi çeker mi, sıkıntı yaşar mıyım bilmemne diye.

Ama sonra Tcell'in eski aboneye hiç bir halt etmemesi, yenilere her türlü haltı vermesi, özellikle son dönem tarifelerden neredeyse her şeyi çıkarıp ekstra yapması gibi "çakallıklar" sonunda, kele dönen tarifeye dünyanın parasını vermeye başlayınca, başlarım ulan dedim.

Vodafone vodalığını başvuruda gösterdi, 1 hafta boşa bekledim, internetten başvuruda sıkıntı var, aklınızda olsun, telefonla yapmaya çalışın şu "ilk 3 ay indirimli" muhabbeti için. Yanımda uygulamasında başvuruyu görmeme rağmen MH'deki vatandaş göremedi, buradan halledeyim ben dedi, ertesi gün sim kart geldi. Keşke daha önce telefonda halletseymişim dedim. Yani indirim online'a özel diye geçiyor ama başvuruyu o şekilde tamamlamak için telefondaki vatandaş yardımcı oldu.

Turkcell'e verdiğimin yarısını veriyorum, 3-4 kat internetim var (20gb), 20gb da bu aya hediye verdi, hediye çarkından da 20gb daha çıktı

Sağda solda kampanyalar-indirimler vs de oluyor (örn: yemeksepeti), bu açıdan Turkcell'in Platinum'dan bile kaldırdığı birçok avantajı bunlar veriyor.

Bakalım şimdilik hem iş hem evde çekmeme gibi bir durum görmedim. Gerçi merkezi yerlerdeyim, Temmuz'da tatile giderken göreceğiz.

Bir de telefon wifi aramasına geçip, koparken şebekeye hemen geçemedi, onu kapattım telefondan.
    Tam düşündüğüm aklımdan geçen şeyleri söyleyip cevaplamışsınız..

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıllarca turkcell de kalıp vodafone geçmıştım ama opretörlerin özlliği kendi müsterisine mantıklı paket vermiyor mecbur turkcell geri döndüm ama internet yavaş geldi arama yaptıgımda çalmıyormuş gibi bekliyordu dakikalar çabuk bitiyor (1000dk vardı vodafone da max 200 300 dk kullanıyordum) 3 ay sonra vodafone geri döndüm çokta memnunum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)