User Tag List

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
125 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Turkcell'den Vodafone'a geçmek mantıklımıdır?

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkcell' de de vardı abi insta paketi, kullanım herşey aynı olmasına rağmen ciddi anlamda internet gidiyordu.
    Bir de Vodafone' da paketim bitmeden haber veriyordu. Turkcell sağ olsun bitirip hemen ek paketi çakıyodu sonra haber veriyordu.
    Kalite olarak evet Turkcell daha kaliteli ama Turkcell' de kardeşimin üzerinden GNC' liyken aynı paraya Vodafone' da Red' liyim.
    Bilemedim.

Ben 6 yıldır Vodafone'luyum. Genel olarak memnunum. Lokasyon bazlı nadiren internet yavaşlığı olsa da hiç "lanet olsun" dedirtmedi.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani şöyle ben şuan Turkcell platinum taahhütüm yeni bitti önerdiği en uygun platinum maksi 20 125.Tl aylık 20gb - 2000dk her yöne

Aynı şekilde Vodafone Red 20 paketi 20gb internet + sınırsız Whatsapp ve Messenger ilk 3 ay 55.Tl sonraki 9 ay 64.Tl

Yarı yarıya fiyat farkı var neredeyse eğer sizlerinde dediği gibi öyle dağlar var mağdur olursun vs.. demiyorsanız ciddi ciddi geçmeyi düşünüyorum.

Şöyle de yapabiilirsiniz; Taah. vermeden 1 ay bir üye olun. Bakın, tecrübe edin. Sonrasında karar verirsiniz

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle de yapabiilirsiniz; Taah. vermeden 1 ay bir üye olun. Bakın, tecrübe edin. Sonrasında karar verirsiniz
    Evet bu dediğinizde mantıklı bugün iş yerinden ufak bir kaçamak yapıpı bir vodafone a gidip görüşeyim en iyisi ben

20 Seneye yakındır Turkcell kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım fakat son bir kaç senedir fazla fazla para verip de internet gb vs.. sıkıntısı yaşadığım çok oldu açıkcası üstelik arkadaşlar benim verdiğim paranın yarısına 2 katı fazla özellik kullanırken

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar vodafone pişmanlıktır. Çekme problemi yok. Sürekli seyehat ettiğim için Turkcell ne kadar çekiyorsa Vodafone da o kadar çekiyor. Sadece taahhüt bittiği zaman size her zaman ihtiyacınızdan fazlasını vermeye çalışıyorlar. Ortalama senede 12GB internet kullanmışım bana 21GB vermeye çalışıyor. Yaw 12 yoksa hadi 15 olsun diyorum. 15 in fiyatını 21den fazla söylüyorlar sistem size 21 için indirim veriyor diyor. internet sitesine bakıyorsun yeni vodafone lu olursan 61 lira bana 87 lira. Lan böyle şey mi olur diyorum. O zaman 73 liraya bu var onu verelim diyor. Lan 61 lira sayı saymayı mı bilmiyorsun diyorum ama bu çok avantajlı diyor. Koymuşlar bir beyinsizi size bişeyler itelemeye çalışıyor. Turkcell e döndüm 63 liraya. Hop Vodafone fatura kitlemiş 45 lira. 5 günlük kullanım bedeli diye. İstersen ödeme icra ile avukatlık ücreti ile ödersin dedi avukat arkadaş.
    IN BOOST WE TRUST

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar vodafone pişmanlıktır. Çekme problemi yok. Sürekli seyehat ettiğim için Turkcell ne kadar çekiyorsa Vodafone da o kadar çekiyor. Sadece taahhüt bittiği zaman size her zaman ihtiyacınızdan fazlasını vermeye çalışıyorlar. Ortalama senede 12GB internet kullanmışım bana 21GB vermeye çalışıyor. Yaw 12 yoksa hadi 15 olsun diyorum. 15 in fiyatını 21den fazla söylüyorlar sistem size 21 için indirim veriyor diyor. internet sitesine bakıyorsun yeni vodafone lu olursan 61 lira bana 87 lira. Lan böyle şey mi olur diyorum. O zaman 73 liraya bu var onu verelim diyor. Lan 61 lira sayı saymayı mı bilmiyorsun diyorum ama bu çok avantajlı diyor. Koymuşlar bir beyinsizi size bişeyler itelemeye çalışıyor. Turkcell e döndüm 63 liraya. Hop Vodafone fatura kitlemiş 45 lira. 5 günlük kullanım bedeli diye. İstersen ödeme icra ile avukatlık ücreti ile ödersin dedi avukat arkadaş.
    Hepsi aynı
    Turkcell de bana 5 günlük mü 10 günlük mü ne fatura kesti 60 küsür TL.
    Ulan aylığı 80 küsür TL idi zaten.

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kontrat bitiş tarihlerine dikkat ederek her sene ikisi arasında geçiş yapıyorum yeni gelen kampanyaları yüzünden.. en uygun bu şekilde oluyor

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sistem mevcut müşteriyi koruyalım şeklinde değil
    Yeni gelen ucuza gelsin mevcut aboneye yapıştır gitsin
    Hepsinin çalışma sistemi bu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen, o yüzden sword'un dediği gibi, her sene kontrat bitiminde devamlı olarak değiştirmek en güzeli, hangisi avantajlı ise...

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2019da sormuşum foruma , o zaman geçtim vodafona 3 yıl olmuş nerdeyse bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım.

ama istanbul dışınada çıkmadım.
    hatta bu 3 yılda hayatım beşiktaş-yeniköy-şişli arasında geçti.
    hiç aa çekmiyor dediğim olmadı.

hatta evimin arka odalarında çekmeyen turkcelldi.
    vodafonda evin her yerinden ses gayet net.

ben değiştirirken turkcelli numaramı iptal ederek geçtim.
    vodafondan numara alırken 150 tl sanırım fazla verip seri numarada almıştım (542 310 20 30) gibi
    numara değiştiricekler düşünebilir.
    médiocrité partout

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanında bir firmanın çağrı merkezinde çalışmıştım. 10 sene civarı oldu gerçi. Verdikleri eğitimde bir dağ düşünün en tepeye türkcell istasyonunu koyuyor biraz altına 2. piyasaya çıkan telsim(vodafone) sonra diğerleri aşağı doğru iniyor. Bundan dolayı türkcell'in daha iyi çektiğini düşünüyorum ( tabi sistem değişti mi bilmiyorum bu sürede). İstanbul'a 7 sene önce taşındığımda evde türktelekomun interneti çekmiyordu. Cinnet geçirtmişti bana türkcelle geçip rahatladım açıkçası. Şimdiye kadar çekmeme problemi yaşamadım. Hatta Ordu'da bir tepenin eteklerinde büyüklerin evi var. Orada yalnızca türkcell çeker diğer hatların çektiğini hiç göremedim. Bundan dolayı biraz fazla veriyorum evet katılıyorum fakat şimdilik türkcellden memnunum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 ünü de kullandım. Turkcell sürekli kullanıyorum. TTNet ile Vodafone arasında geçiş yaptım. Vodafone berbattı.
    Bursa için konuşuyorum.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tam tersini yaptım pişmanım evimde vodafone çok daha iyi çekiyordu.

Emre Ekrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mantıklı degildir.
    /// PEUGEOT SPORT
    Undertaker

PSA Brothers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefon düzgün çekmiyor diye Turkcele geçtim bir yıl önce, değişen bir şey olmadı. Telefon bozuk büyük ihtimal.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 gün önce geçtim saniye bekleme derim. 75 TL den 64 TL ye düşen faturamın yanı sıra, 5gb fazladan internet ve vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız görüşme hakkına sahip oldum. sabit hatları işim gereği çok arıyorum faydası benim için büyük.
    YamahA Xmax 250 ABS

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 15 sene sonra turkcell kontrolüye geçtim cok pahalı olmuş internet paketleri
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada Vodafone'da bi yurtdışı paketi itelemesi çabası mevcut.

Ancak mesela Red tarifede diyor ki, "Yanımda uygulamasından aktif ederseniz 120dk yurtdışı paketi hediye". Yalnız bu her ay mı tanımlı, bir seferlik mi çok belli değil.

Bunun tam detayını bilen var mıdır?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ancak mesela Red tarifede diyor ki, "Yanımda uygulamasından aktif ederseniz 120dk yurtdışı paketi hediye". Yalnız bu her ay mı tanımlı, bir seferlik mi çok belli değil.

Şimdi baktım, yenileniyormuş.

Ancak bu Yanımda uygulamasını bilmeyenlere güzel itelemişler, şikayet falan dolu hep. Bende de tarifeye geçtiğimde yok aktif et yok bilmemne yap diyordu, onu iptal edip o pakete geçirdim.

Sanıyorum o yurtdışı uygulaması Turkcell'deki gibi, tarifenin tüm özelliklerini kullanabilmek adına...

Diğer türlü yalnızca 120dk veriyor. Hoş, bunu Turkcell yapmıyor hiç bir şekilde. Hoş, yurtdışımız mı kaldı yav, bi de böyle bi durum var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu zaten tam bir fiyasko. Eski tarifelerde yurt içi konuşma hakkın kadar yurt dışı hakkı vardı. Bunu kaldırmak için beni günde 25 kere aradılar ve 120 dk ibaresini soylemeden tarifemi değiştirdiler. Buda yetmiyormuş gibi aktif olan yurt dışı konuşma hakkımı kaldırmış, tekrar aktif etmem gereken hale sokmuş ve konuştuğum gibi 300tl geçirdiler. Şimdi mahkemelik olduk kendileriyle.

120dk her ay resetleniyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)