User Tag List

Sayfa 35/45 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
854 sonuçtan 647 ile 665 arası

Konu: İstanbulpark F1'e geri dönüyor!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Formula 1 resmi sitesinden yapılan oylamada sezonun en iyi yarışı Türkiye GrandPrix'si seçildi. Üstteki yorumları okudupumda "monoton" bir yarış izlediklerinden dolayı hayal kırıklığına uğrayan izleyiciler olmuş ancak yarışta bir çok ilk yaşandı. Vettel bu sezonki ilk podyumunu, Stroll ve takımı ilk kez pole pozisyonunu, Hamilton 7. Dünya şampiyonluğunu, Ferrari berbat geçen 2020 sezonundaki en iyi sonucunu kazandı. Dolayısıyla oldukça güzel bir yarış izledik ve diğer f1 izleyicileri de bu konuda hemfikirde. Sonraki sezonun açılış yarışı olan Melbourne Avusturalya GP covid dolayısı ile yarışı yapmakta isteksiz olduğu söyleniyor. Açılış yarışının Bahreyn'de yapılacağı söyleniyor. Bunun yanında takvimdeki tek boş alana otoriteler Portekiz ve Türkiye'nin çok yakın olduğunu söylüyor. Ama anladığım kadarıyla bizimkiler yaz döneminde bir yarış istiyor ancak şu an için o tarhilerde boş yer yok. Avusturalya GP'nin yer değişikliğinden sonra takvim tekrar değerlendirilir ve yaz döneminde boşluk oluşursa takvime girebiliriz diye düşünüyorum. F1 yetkilileri için bu anketin sonucu ne kadar önemli olur bilmiyorum ancak kayıtsız kalmayacakları da kesin. Diğer yandan da artık mevzu parayı çalan düdüğü çalara döndü. Umarım takvimde yer oluştuktan sonra da sırf bu sebeple boşluğu Portekiz'e ya da başka bir ülkeye kaptırmayız. İstanbulPark sezona yakıştı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jzihtiyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Formula 1 resmi sitesinden yapılan oylamada sezonun en iyi yarışı Türkiye GrandPrix'si seçildi. Üstteki yorumları okudupumda "monoton" bir yarış izlediklerinden dolayı hayal kırıklığına uğrayan izleyiciler olmuş ancak yarışta bir çok ilk yaşandı. Vettel bu sezonki ilk podyumunu, Stroll ve takımı ilk kez pole pozisyonunu, Hamilton 7. Dünya şampiyonluğunu, Ferrari berbat geçen 2020 sezonundaki en iyi sonucunu kazandı. Dolayısıyla oldukça güzel bir yarış izledik ve diğer f1 izleyicileri de bu konuda hemfikirde. Sonraki sezonun açılış yarışı olan Melbourne Avusturalya GP covid dolayısı ile yarışı yapmakta isteksiz olduğu söyleniyor. Açılış yarışının Bahreyn'de yapılacağı söyleniyor. Bunun yanında takvimdeki tek boş alana otoriteler Portekiz ve Türkiye'nin çok yakın olduğunu söylüyor. Ama anladığım kadarıyla bizimkiler yaz döneminde bir yarış istiyor ancak şu an için o tarhilerde boş yer yok. Avusturalya GP'nin yer değişikliğinden sonra takvim tekrar değerlendirilir ve yaz döneminde boşluk oluşursa takvime girebiliriz diye düşünüyorum. F1 yetkilileri için bu anketin sonucu ne kadar önemli olur bilmiyorum ancak kayıtsız kalmayacakları da kesin. Diğer yandan da artık mevzu parayı çalan düdüğü çalara döndü. Umarım takvimde yer oluştuktan sonra da sırf bu sebeple boşluğu Portekiz'e ya da başka bir ülkeye kaptırmayız. İstanbulPark sezona yakıştı
    Kimse monoton bir yaris oldugunu soylemediki? Zaten Istanbul Park yarisina monoton denebilme imkani yok. Ayrica Protekiz aciklandi bile, yani yokuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Portekiz için henüz herhangi bir açıklama yok. Attığım linkte 2021 takviminin son hali gözüküyor. 25 Nisan hala açıklanmadı gözüküyor.
    2021 Formula 1 takvimi onaylandı, 23 yarış olacağı kesinleşti!

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaşasın Pist Günleri Ozaman
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben uluslararası bir firmanın, böylesi global bir organizasyona 'ramazan ayına denk geldiği' için hayır dediğine gerçek inanamıyorum... ben de orucunu tutan bir insanım ama ramazanda gerektiğinde temmuz ağustosta 12-14 saat çalıştığım bile oldu... bu fırsat bir daha zor gelir...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben uluslararası bir firmanın, böylesi global bir organizasyona 'ramazan ayına denk geldiği' için hayır dediğine gerçek inanamıyorum... ben de orucunu tutan bir insanım ama ramazanda gerektiğinde temmuz ağustosta 12-14 saat çalıştığım bile oldu... bu fırsat bir daha zor gelir...
    Bence geçen sene sağlam zarar yazdı cebinden intercity. Bu nedenle de bu sene elini taşın altına koymadı, koyamadı.
    Okumadan imzalamam.....

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Röportajın tamamında 5 farklı neden açıklanıyor Nisan ayı ile ilgili ama neyazık ki sadece bu maddeye yoğunlaştı medya...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Röportajın tamamında 5 farklı neden açıklanıyor Nisan ayı ile ilgili ama neyazık ki sadece bu maddeye yoğunlaştı medya...
    Buğra hocam bu konuda en net bilgi sende, manşetlere çıkan sadece ramazan ayı oldu, geçen sene bu kadar emek verilmişken, tekrar bir fırsat açıllmışken neden olmadı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğra hocam bu konuda en net bilgi sende, manşetlere çıkan sadece ramazan ayı oldu, geçen sene bu kadar emek verilmişken, tekrar bir fırsat açıllmışken neden olmadı?
    Aslında konu ile ilgili konuşabileceğim neyazık ki kısıtlı Ümidi kaybetmeyelim diyim ve susayım 2021 ile alakalı

Gelelim Ramazan konusunda, dediğim gibi basın neyi konuşmak istediyse onu konuştu.
    12:00'dan itibaren izleyip sen yorumla üstadım, ben yazınca taraf tutmuş oluyorum.

Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bu ramazan muhabbetine ben de dahil pek çok kişi anlam veremedi ve tepki gösterdi ama aslında Nisan ayını istememe sebepleri gayet mantıklı, açık ve netmiş.

Basın yine ipneliğini yapmış.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında konu ile ilgili konuşabileceğim neyazık ki kısıtlı Ümidi kaybetmeyelim diyim ve susayım 2021 ile alakalı

Gelelim Ramazan konusunda, dediğim gibi basın neyi konuşmak istediyse onu konuştu.
    12:00'dan itibaren izleyip sen yorumla üstadım, ben yazınca taraf tutmuş oluyorum.

Fransa kralıydı sanırım, svaşı kaybeden komutama sebebini sorduğunda bilmem kaç tane sebebi var demiş, birincisi: silahımız yoktu... Kral tamam demiş gerisine gerek yok...

Vural Bey'in olay biraz buna dönmüş, pandemi şartları ve de seyircisiz durum sebebiyle maddi durumu karşılamak mantıklı değil dediğinde geri kalanların hiç bir önemi kalmadı... keşke ramazan konusuna girmeseymiş zaten yeterince geçerli sebepleri var kimse de neden bu sene yok diye kendisini suçlamıyor... benim tek üzüldüğüm geçen sene bu kadar emek verilmişken bu sene olmaması, ama sanırım hala umudumuz var...

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında nedeni gayet açık, net ve tekmiş.
    Pandemi nedeni ile yarışın seyircisiz geçmesinin istenmemesi.
    Zaten geçen yarış seyircisiz oldu ve Intercity elini taşın altına koyarak ciddi zarar yazdı, bu bir gerçek.
    Açıkça bunu tekrar edecek durumlarının olmadığını dile getirmiş.
    Razaman vs keşke hiç o topa girmeseymiş. Medya zaten bildiğimiz gibi.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HG6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında nedeni gayet açık, net ve tekmiş.
    Pandemi nedeni ile yarışın seyircisiz geçmesinin istenmemesi.
    Zaten geçen yarış seyircisiz oldu ve Intercity elini taşın altına koyarak ciddi zarar yazdı, bu bir gerçek.
    Açıkça bunu tekrar edecek durumlarının olmadığını dile getirmiş.
    Razaman vs keşke hiç o topa girmeseymiş. Medya zaten bildiğimiz gibi.
    Ne kadar zarar yazmışlar bilginiz var mı ?
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    döndü mü???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    döndü mü???
    Gözümüz aydın abi, döndü Resmi açıklama yapıldı, takvimdeyiz.

Bluttbeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11-13 haziran istanbul park hayırlı olsun
    PROJECT01 GARAGE

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok sevindim, yine organizasyon için kısıtlı süre ile hazırlanacağız ama bu sefer tarih ve pist şartları daha uygun olacak. Sorunsuz bir organizasyon cikarilacagina eminim. Heyecanla bekliyoruz. Mesafeye dikkat ederek Seyircili olursa çok güzel olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fransa kralıydı sanırım, svaşı kaybeden komutama sebebini sorduğunda bilmem kaç tane sebebi var demiş, birincisi: silahımız yoktu... Kral tamam demiş gerisine gerek yok...

Vural Bey'in olay biraz buna dönmüş, pandemi şartları ve de seyircisiz durum sebebiyle maddi durumu karşılamak mantıklı değil dediğinde geri kalanların hiç bir önemi kalmadı... keşke ramazan konusuna girmeseymiş zaten yeterince geçerli sebepleri var kimse de neden bu sene yok diye kendisini suçlamıyor... benim tek üzüldüğüm geçen sene bu kadar emek verilmişken bu sene olmaması, ama sanırım hala umudumuz var...
    Umudu korumak güzeldir İnşallah seyircili bir yarış sizleri bekliyor olacak.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler