User Tag List

Sayfa 38/45 İlkİlk ... 283637383940 ... SonSon
854 sonuçtan 704 ile 722 arası

Konu: İstanbulpark F1'e geri dönüyor!

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler, yarın Biletix'e de soracağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    silver 5 aldık bizde.Umarım vakalar deli artmaz seyircili yapılabilir.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gelecek arkadaşlar mümkün mertebe aşı olaylarını halletmiş olsunlar.(karşıt olmayanlar)

En azından çok diken üstünde değilde,bir nebze rahat izleyelim.Millet ne yapıyorsa yapsın.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelecek arkadaşlar mümkün mertebe aşı olaylarını halletmiş olsunlar.(karşıt olmayanlar)

En azından çok diken üstünde değilde,bir nebze rahat izleyelim.Millet ne yapıyorsa yapsın.
    zaten aşı olmayanların genel olarak sosyal aktivitelere alınmaması türden bir karar bekleniyor, ileriki dönem için.

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dünyada millet dolabına birasını, içeceğini, yiyeceğini doldurup hasırını serip üstüne şemsiyesini alıyor takılıyor bizde katlanır sandalye hariç hiçbir şey serbest olmadığı gibi fahiş otopark ücreti ve yiyecek içecek yasağı ile bir çok genci spora çekeceklerine daha da küstürüyorlar..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünyada millet dolabına birasını, içeceğini, yiyeceğini doldurup hasırını serip üstüne şemsiyesini alıyor takılıyor bizde katlanır sandalye hariç hiçbir şey serbest olmadığı gibi fahiş otopark ücreti ve yiyecek içecek yasağı ile bir çok genci spora çekeceklerine daha da küstürüyorlar..
    Hepsinin mantıklı açıklamaları var, mesela şemsiye neden yasak hiç düşündünüz mü ?
    Yiyecek içecek yasağı da aynı şekilde. İngilterde gidip F1 izleseniz hepsi medeniyet, kural uyulması lazım ama burda biz aynı kuralları uyguladığımızda küstürüyoruz öle mi...

Fahiş dediğiniz 3 günlük otopark ücretinin günlük 50TL ye denk geldiğini, izmir için ne durumdadır bilemem ama istanbulda 3-4 saatlik otopark ücreti ile eşdeğer olduğunu da yazmak isterim.
    Ülkenin gelir seviyesi ile ilgili konuşmak istiyorsanız bu bu etkinliğin konusu değil, ama F1 ile ilgili konuşacaksak şapkaları bi önümüze koyalım.
    Dünyanın en büyük eventlerinden F1'i ülkemize getirmek için neler yaşandığını, halen dünyanın en ucuz bilet fiyatları ile satıldığını, bu iş için neler harcandığını tahmin bile etmezken böle yorumları hak edecek birşey yapıldığını düşünmüyorum.
    Konu ef186 tarafından (13-07-2021 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsinin mantıklı açıklamaları var, mesela şemsiye neden yasak hiç düşündünüz mü ?
    Yiyecek içecek yasağı da aynı şekilde. İngilterde gidip F1 izleseniz hepsi medeniyet, kural uyulması lazım ama burda biz aynı kuralları uyguladığımızda küstürüyoruz öle mi...

Fahiş dediğiniz 3 günlük otopark ücretinin günlük 50TL ye denk geldiğini, izmir için ne durumdadır bilemem ama istanbulda 3-4 saatlik otopark ücreti ile eşdeğer olduğunu da yazmak isterim.
    Ülkenin gelir seviyesi ile ilgili konuşmak istiyorsanız bu bu etkinliğin konusu değil, ama F1 ile ilgili konuşacaksak şapkaları bi önümüze koyalım.
    Dünyanın en büyük eventlerinden F1'i ülkemize getirmek için neler yaşandığını, halen dünyanın en ucuz bilet fiyatları ile satıldığını, bu iş için neler harcandığını tahmin bile etmezken böle yorumları hak edecek birşey yapıldığını düşünmüyorum.
    izmirde belediyenin aylık abonmanları 200 liradan başlıyor.. belediye otoparklarının yanındaki özel otoparklarda da abonman fiyatları pek farklı değil doğal olarak..
    bilet fiyatlarına dair tek kelime söylemişliğim yok ancak;
    300 bilet + 150 otopark + içeride yemesi içmesi + ulaşım + otel deyince 2 günlük eğlence inanılmaz bir boyuta ulaşıyor..
    yiyecek içecek yasağının mantığını ben anlamadım şahsen.. insanlar bırakın çantasında yiyecek içeceğini getirsin güvenlik kontrollerini yine yapın.. güneşin altında haşlanacaklarına ya da yağmurda sucuğa döneceğine bir şemsiye getirebilsinler insanlar yanında..

ingiliz yapınca medeniyet siz yapınca küstürüyorsunuz değil.. kısa bir google araması ile silverstone'da şemsiyeli hatta plaj şemsiyeli masalı, masaların üstünde yeşil şişe biralı fotoğrafları oldukça net bir şekilde görebiliyorsunuz.. hatta silverstone'un sitesinde kendi alkolünüzü getirebileceğiniz yazıyor bırakın yiyeceği içeceği..

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem ülkemizde medeniyet yok, yasaklayalım engelleyelim her şeyi

Bu arada silver 1 biletim var, yüksek medeniyetimle yarışa kültür katacağım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2021 turkiye gp bilet fiyatı rezaleti - #125730140 - ekşi sozluk
    Mantıklı bir açıklaması var mı acaba? Yoksa ezanlar susmayacak, bayraklar inmeyecek mi?
    Şapkamı önüme koydum ekonomi ile de açıklayamadım :/

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

16.11.2013
    08.06.2014

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirde belediyenin aylık abonmanları 200 liradan başlıyor.. belediye otoparklarının yanındaki özel otoparklarda da abonman fiyatları pek farklı değil doğal olarak..
    bilet fiyatlarına dair tek kelime söylemişliğim yok ancak;
    300 bilet + 150 otopark + içeride yemesi içmesi + ulaşım + otel deyince 2 günlük eğlence inanılmaz bir boyuta ulaşıyor..
    yiyecek içecek yasağının mantığını ben anlamadım şahsen.. insanlar bırakın çantasında yiyecek içeceğini getirsin güvenlik kontrollerini yine yapın.. güneşin altında haşlanacaklarına ya da yağmurda sucuğa döneceğine bir şemsiye getirebilsinler insanlar yanında..

ingiliz yapınca medeniyet siz yapınca küstürüyorsunuz değil.. kısa bir google araması ile silverstone'da şemsiyeli hatta plaj şemsiyeli masalı, masaların üstünde yeşil şişe biralı fotoğrafları oldukça net bir şekilde görebiliyorsunuz.. hatta silverstone'un sitesinde kendi alkolünüzü getirebileceğiniz yazıyor bırakın yiyeceği içeceği..
    İki saatlik 2 kişilik BKm maliyeti de 500 den başlıyor. Şimdi tüm BKm ekibini taşlayalım mı?

Almanya'da fıstıklı makarnanın tabağı 28 EUR. İki kişilik makarna tüüm geceye eş değer maliyette.

Sorun fiyat belirleme politikasında değil ülke ekonomisinin zor günlerden geçiyor olmasında....
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı janet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    silver 5 aldık bizde.Umarım vakalar deli artmaz seyircili yapılabilir.
    Silver 5, 5 kisiyiz

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    silver 5'te forum olarak baya kalabalığız Yarış öncesi,ortak bir nokta belirleyip padockta bi selamlaşsak ya?
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olabilirse eğer çok güzel olur hatta otopark alanında vs aynı saatlerde girersek de tanışabilirsek organizasyon ballanır kaymaklanır

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben gold3'den bilet aldım, daha doğrusu yolda olduğum için arkadaşıma aldırdım. Yeme içme olayını anladımda şemsiye ile ilgili sorun nedir onu anlamadım, elimizden uçup piste gitmesi falan mı? Yada birinin piste fırlatması mı? Neyse;

Otopark bileti arkadaşım almamış, tekrar satın alır gibi yaptım ama göremedim. Ayrı otopark bileti satışıda göremedim. Yardımcı olma şansınız var mı acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Semsiye olayi daha once aciklanmisti, piste ucup gitme ihtimaline karsin yasak denilmisti. Dipnot, silverstone'da herkesin elinde semsiye vardi.

Dun instada intercity paylasmis, pist icindeki otopark biletleri tukenmis, o sebeple satisa kapatilmis. Pist disinda otopark ihtiyaci icin calisma yapilacak denmisti diye hatirliyorum.

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    silver 5'te forum olarak baya kalabalığız Yarış öncesi,ortak bir nokta belirleyip padockta bi selamlaşsak ya?
    ben techturkey diye cikti alip havaya kaldiririm buluruz birbirimizi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TFF futbol maclarina seyirci kabulu icin asi ve test zorunlulugu getirmis. Ayni kararin F1 icin de uygulanmasini umit ediyorum.

Fenerbahçe SK on Instagram: “📣 Stadyumlara giriş hakkında onemli bilgilendirme.”

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba sonradan otopark bileti için bir gelişme var mı acaba ? Yada kadıköyden ulaşım için tavsiyesi olan

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar iç otopark alanlarımızın geçerli kapasitesi doldu, iç otopark için ek kapasite açmaya çalışıyoruz sahada ve bu kapasiteyi biletix üzerinden satışa açmayı planlıyoruz.
    Bunun dışında 2 farklı noktada ,tesise yürüyerek giriş yapılabilecek şekilde otopark alanı planlanlanmakta.
    Yerel ve il belediyeleri ile dış otopark konuları ilerlediğinden nihayete erişince haberdar edeceğiz herkesi.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler