User Tag List

Sayfa 44/45 İlkİlk ... 3442434445 SonSon
854 sonuçtan 818 ile 836 arası

Konu: İstanbulpark F1'e geri dönüyor!

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi gunu izmirden gelip sabah 11 de piste giris yaptim. Otoban girisi vip icin kapanmis, tabela olmadan, hic bilmedigim yerlerde ciddi dolasarak girisi buldum. Giris sureci trafigin baslamis olmasindan oturu yaklasik 1 saatte kapidan otoparka giris yapabildik.

Cumartesi aksami 2 numarali otoparktan cikarken ciddi kaos vardi. Ana cikis yerine 2 ve 3 numarali otoparklarin arasindkai bir cikistan disiri toprak ve engebeli bir yola bizi soktular. Sukur arabanin altini surtmeden o yollari atlatabildim. Sonrasinda orman yollarinin icinde baya bir dolastik ve tikaniklik yine vardi. Tuzla sahildeki otele yaklasik 2 saatte gelebildim.

Pazar sabah 8:30 gibi tuzla sahilden cikip, saat 9'da piste ana giristen cok rahatlikla ulastim, henuz trafik baslamamisti ama ciddi yogunluk vardi. Aracimi icerideki otopark 1'e biraktim.
    Ayni gun saat 10'da kahvalti masasindan foto atip, niye o kadar erken gittin diyen arkadasim, tribunde yan koltuguma ancak 15:30'da ulasti. Yine ayni arkadas son dk ya kaldigi icin aracini disari birakip yuruyerek piste girerken, cocuguyla beraber cok ciddi izdiham tehlikesi gecirdigini belirtti. Asil elestrilmesi ve cozulmesi gereken noktanin bu oldugunu dusunuyorum.

Cikista otopark 1'in icinde hic bir yonlendirme yoktu, tam bir kaosta otopark cikisina zorla ulastik, yaklasik 40 dk'da 200 metre yol aldik. Ama sonrasinda hemen otopark 1'in karsisindaki cikistan bize yol verildi. İzmir yonune cikiyor olmamizin avantaji ile gercekten sifir trafik ile koy yollarinin hemen ardindan kuzey marmara otoyoluna ulastik.

Benim yasadigm trafik sorunlarini hic sorun etmiyorum, bu kadari olabilir. Ama trafik olmasin diye insanlar erken gelmeli desek, ayni yoğunluk bu sefer daha erken saate tasinacak, o da net bir cozum degil yani. Bu kadar buyuk organizasyon icin daha fazla giris cikis noktasi muhakkak ayarlanmali diye dusunuyorum.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecikenlerin hepsi geç çıkmadı yola bu arada, ben 09:00’da Bostancı dan çıktım 11:30 gibi zor bela içeri girebildim. Çünkü navigasyon beni nereye yonlendirse yollar kapalıydı. Tam arkadaşımın park ettiği otoparka geçeceğim intercity görevlileri yolu kapatmış. Diyorki bana yer yok, arkadaşımı arıyorum nasil yok her yer bomboş diyor. Sonra dedim ki nasıl dolu yahu adam şimdi attı görüntüyü dedim bana öyle açtı ve geçtim. Yoksa 11:30 da da olamazdım.

Ben 09:00’da çıkıp 11:30’da girebildim, 10;00’da çıkan arkadaşım 15:10’da anca yanımdaki koltuğa gelebildi. Çünkü 10:00 bile artık çok geçti çıkmak için her yer kitlendi ve kaldı. Twitter paylaşımı V**** A* Bey’in kendisimi bilmiyorum ortalıkta gezen ama “Sorumlu davranıp erken geleceksin paşam” sözü için erkenden kasıt nedir? 15:00’da olan yarişa 5 saat erken çıkıp yetişemeyem kaçta çıkmalı? “Ederinin çok altinda bi paraya aldigin biletinle her seyi satin aldigini zannetmeyeceksin” Ucuza sattınız diye insanların çocukları ile ezilme tehlikesi yaşamasına, covid 19 önlemleri diye tutturup insanlarin kucak kucağa tek nokta kalmasına ne diyeceksiniz? “Bir mesajinizla ayağınıza limuzin gönderme mi istersin?” Cümlesine cevabim ise limuzin gönderilseydi o kişi yarışı izleyemezdi, çünkü insanlar yönlendirdiğiniz dağ yollarında limuzin gitmez…

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecikenlerin hepsi geç çıkmadı yola bu arada, ben 09:00’da Bostancı dan çıktım 11:30 gibi zor bela içeri girebildim. Çünkü navigasyon beni nereye yonlendirse yollar kapalıydı. Tam arkadaşımın park ettiği otoparka geçeceğim intercity görevlileri yolu kapatmış. Diyorki bana yer yok, arkadaşımı arıyorum nasil yok her yer bomboş diyor. Sonra dedim ki nasıl dolu yahu adam şimdi attı görüntüyü dedim bana öyle açtı ve geçtim. Yoksa 11:30 da da olamazdım.

Ben 09:00’da çıkıp 11:30’da girebildim, 10;00’da çıkan arkadaşım 15:10’da anca yanımdaki koltuğa gelebildi. Çünkü 10:00 bile artık çok geçti çıkmak için her yer kitlendi ve kaldı. Twitter paylaşımı V**** A* Bey’in kendisimi bilmiyorum ortalıkta gezen ama “Sorumlu davranıp erken geleceksin paşam” sözü için erkenden kasıt nedir? 15:00’da olan yarişa 5 saat erken çıkıp yetişemeyem kaçta çıkmalı? “Ederinin çok altinda bi paraya aldigin biletinle her seyi satin aldigini zannetmeyeceksin” Ucuza sattınız diye insanların çocukları ile ezilme tehlikesi yaşamasına, covid 19 önlemleri diye tutturup insanlarin kucak kucağa tek nokta kalmasına ne diyeceksiniz? “Bir mesajinizla ayağınıza limuzin gönderme mi istersin?” Cümlesine cevabim ise limuzin gönderilseydi o kişi yarışı izleyemezdi, çünkü insanlar yönlendirdiğiniz dağ yollarında limuzin gitmez…

Başakşehirden 7:30 gibi çıktık yogunlugun olacagını bildigim için piste yarım saat uzaklıktaki otoparka çektim. Hemen karşıda taksi bekliyordu atladık gittikpiste. Dönüşte ise yürüyerek araca bindik ve gittik. Tek problem çıkış acaip kalabalıktı.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ahahaha öyle mi demiş))) Sabah 6'da uyanıp,7 de yola çıktık gaziosmanpaşadan.Saat 8 de orda olup,9 a kadar bekledik.9'da kapı açıldı 10'da anca girebildik.Paşası erken geldi ama çıkışta olsun,ring içinde ulaşımda olsun içimizden geçildi haberi yoktur tabi) Bu arada daha önceki postlarda da söyledim,ne sosyal mesafesi güvenlik diyorki polise hes kodunda riskli yazıyor napayım Ya yazılıcak çok şey varda ne diyelim işte
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yolların düzenlenmesi konusunda iki kelam ettim. doğrudur yanlıştır bilemem ayda 2 kere gittiğim bir yol için bir aydınlanma yaşatırsa ne mutlu

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 gün boyunca çekmediğimiz rezillik çile kalmadı. Bu kadar iyi bir organizasyon ancak bu kadar kötü yapılabilirdi.. Resmen tüm organizasyonu çakarlı arabalı özel dostlarına yapmışlar.

100.000 kişiden fazla insanın katıldığı organizasyonda tek bir kapı(en 1metre bpyu 2mtre) , 7-8 tane xray ile giriş çıkış yapıldı. Otopark, kapatılan yollar, ilkokul kantininden hallice yemekler içecekler her şeyiyle rezaletti. Yönlendirme diye bir şey hiç yok. Stewartlar aylak aylak gezme dışında hiçbir şey yapmıyordu. Vural Ak'ın tweetlerine girmiyorum bile. Pist yönetimi değişmediği sürece F1 organizasyonuna gidilmez.

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videoya kızsammı sevinsemmi bilemedim. HEM ZARAR VERİYORLAR HEMDE HAKLILAR

https://mobile.twitter.com/OrnekHabe...38032147591173

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahahaha öyle mi demiş))) Sabah 6'da uyanıp,7 de yola çıktık gaziosmanpaşadan.Saat 8 de orda olup,9 a kadar bekledik.9'da kapı açıldı 10'da anca girebildik.Paşası erken geldi ama çıkışta olsun,ring içinde ulaşımda olsun içimizden geçildi haberi yoktur tabi) Bu arada daha önceki postlarda da söyledim,ne sosyal mesafesi güvenlik diyorki polise hes kodunda riskli yazıyor napayım Ya yazılıcak çok şey varda ne diyelim işte
    Her şeyi anlarım da, ederinin çok altında bir paraya aldığın bilet nasıl bir saçmalıktır ?

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şeyi anlarım da, ederinin çok altında bir paraya aldığın bilet nasıl bir saçmalıktır ?

Bu zihniyet asgari ücret çok iyi para diyen zihniyet hocam,ne bilsin ki insanlar için ne ifade ediyor o para Biri çıkar ekonomi çok iyi abartıyosunuz der,diğerinin 100 e yakın koleksiyonluk arabası vardır 200 tl çok az para der..Hele ki şu jargona bi bakın,be paşamm...
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çalışan arkadaşlara öncelikle çok teşekkürler, emekleri çok fazla ve o yoğunlukta tüm personel sakince sorulan herşeyi cevapladılar. Organizasyon kısmına gelirsek, tüm otoyolu 200le gelip, kapalı yolları pas geçip, bölgeyi az çok bildiğim için gerekli tarlalar ve yol olmayan yerlerden geçerek 10.30da çıktığım akasya avm'den istanbul park a kapısına girmem 12yi geçti. İçerdeki hijyen,yemek,hizmet,covid önlemi, wc gibi konulara hiç değinmiyorum zaten kim ne dese sonuna kadar haklıdır. Peynir ekmeğin 30tl'ye satıldığı yerde söylencek söz çok

Çıkış olayı ise, Gold2'den arabaya yürümemiz zaten 15-20dk sürdü, sonrasında arabamın bulunduğu otoparkın kapısına gelmem 20dk mesafe 150 metre, sonrasında a kapısından çıkmam ise totalde 40dk sürdü.Eve gittiğimi hatırlamıyorum zaten.

Özetle, seneye yarış olursa diye şimdiden siyah çakarlı bir s kasa kiralayıp içerden bir davetiyeye ulaşmaya çalışıcam. öyle gelenler yarım saate geliyomuş biz paşa olarak hata yapmışız.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışan arkadaşlara öncelikle çok teşekkürler, emekleri çok fazla ve o yoğunlukta tüm personel sakince sorulan herşeyi cevapladılar. Organizasyon kısmına gelirsek, tüm otoyolu 200le gelip, kapalı yolları pas geçip, bölgeyi az çok bildiğim için gerekli tarlalar ve yol olmayan yerlerden geçerek 10.30da çıktığım akasya avm'den istanbul park a kapısına girmem 12yi geçti. İçerdeki hijyen,yemek,hizmet,covid önlemi, wc gibi konulara hiç değinmiyorum zaten kim ne dese sonuna kadar haklıdır. Peynir ekmeğin 30tl'ye satıldığı yerde söylencek söz çok

Çıkış olayı ise, Gold2'den arabaya yürümemiz zaten 15-20dk sürdü, sonrasında arabamın bulunduğu otoparkın kapısına gelmem 20dk mesafe 150 metre, sonrasında a kapısından çıkmam ise totalde 40dk sürdü.Eve gittiğimi hatırlamıyorum zaten.

Özetle, seneye yarış olursa diye şimdiden siyah çakarlı bir s kasa kiralayıp içerden bir davetiyeye ulaşmaya çalışıcam. öyle gelenler yarım saate geliyomuş biz paşa olarak hata yapmışız.
    Senin neyine zaten F1, sana 250 ile giderken f1 den fazla heyecan yaşattım
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Görünen o ki hepiniz yine "Nankör" olmuşsunuz
    Daha kurcalamayın "Terörist" olursunuz mazallah.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görünen o ki hepiniz yine "Nankör" olmuşsunuz
    Daha kurcalamayın "Terörist" olursunuz mazallah.
    Hiç birşey olmaz. 2 haftaya unutulur, gelecek yarışa kadar tüm hafıza resetlenir.
    Okumadan imzalamam.....

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

pis fakirler ne konuşuyosunuz siz
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vural Ak'ın tweet'inin gerçek olmamasını o kadar isterdim ki. ama ülkedeki zihniyetin bir yansıması ve sonuna kadar da gerçek.

kendine göre biletleri ucuz(!) değerlendirip bunu insanların yüzüne vurması, 2 saatlik etkinlik için insanların 12 saat harcamasını beklemesi, organizasyona dair katılımcıların ortaya koyduğu şikayetleri hiç üstüne almayıp karşı atağa geçmesi, en sonunda da mağdur edebiyatı ile insaf beklemesi...

bu kural seti nerde olsa çalışır, azıcık hakkını arayan bu şekilde her türlü sindirilir.

- iyilik yap, başa kak
    - hep karşıdan fedakarlık bekle
    - şikayete şikayetle karşılık ver
    - mağduru oyna

yakın tarihi düşününce bu döngüye giren çok örnek bulacaksınız.

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vural Ak'ın tweet'inin gerçek olmamasını o kadar isterdim ki. ama ülkedeki zihniyetin bir yansıması ve sonuna kadar da gerçek.

kendine göre biletleri ucuz(!) değerlendirip bunu insanların yüzüne vurması, 2 saatlik etkinlik için insanların 12 saat harcamasını beklemesi, organizasyona dair katılımcıların ortaya koyduğu şikayetleri hiç üstüne almayıp karşı atağa geçmesi, en sonunda da mağdur edebiyatı ile insaf beklemesi...

bu kural seti nerde olsa çalışır, azıcık hakkını arayan bu şekilde her türlü sindirilir.

- iyilik yap, başa kak
    - hep karşıdan fedakarlık bekle
    - şikayete şikayetle karşılık ver
    - mağduru oyna

yakın tarihi düşününce bu döngüye giren çok örnek bulacaksınız.
    biz buna halk arasinda "siyasal islam" diyoruz. Kendisi de bu rolu benimsemis bir kisi oldugu icin cok abes durmamis sozleri.
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bende aynı şeye takıldım açıkcası. Aksaklık o bu falan bir şekilde anlarım fakat bu paşamlı falan yazı gerçekten olmamış. Bende inanmak istememiştim bu görsele, yakışmadı.

_FaRuK_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 gün boyunca ordaydım 1.gün cuma günü 12:30 da geldim sıkıntı olmadı.2.gün sabah 9:00 da bakırköy den geldim.Sıkıntı olmadı.3. gün de aynı şekil de geldim.Genellikle saat 10:00-10:15 de orda olduk.Benim de bazı arkadaşlarım saat 11:30 çıktıklarını gelemediklerini de söyledi.O saate kadar beklemek bu org için hata olduğunu düşünmek yanlış olmaz.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler