User Tag List

Sayfa 562/1068 İlkİlk ... 624625125525605615625635645726126621062 ... SonSon
20286 sonuçtan 10.660 ile 10.678 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    amerikada seçimler her zaman formalite icabıdır. halkın seçme seçilme hakkını hissettirmek her demokratik devletin zaten asli görevidir.

Trump gider Mrump gelir jack gelir david gelir.

Devlet politikası değişmez , amerikayı ve dünyayı yönetenler biraz araştıran herkes biliyor zaten. Trump sadece talimatı uygulayan oraya oturtulan vekil.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altın için az bir zaman kaldı.. Daha önce yazmıştık Abd'den peşpeşe kötü veriler gelicek diye ve gelmeye başladı bile.. Trump ektiğinin meyvelerini toplamaya başladı bile, Çin bugünde vergi açıkladı Abd için.. Abd'nin kuduz köpek gibi saldırması agrerifleşmesi Abd devletinin artık gerileme devrine girdiğini çok iyi bildiği için.. Altının çıkarma maliyeti 1150 Usd zaten (Ons) Dolar alanlar karda olduğunu sanıyor halbuki diğer paralara bir baksalar anlayacaklar.. Şimdi herkes bir enstrümandan bezmeye başladıysa bilki onun sırası gelmiştir.. Az sabır... Patlıyacak a... Kodumun Abd'si.. İnşallah bir an önce siyasi istikrarsızlık başlar ve Altın uçar hemde biz azda olsa nefes alırız..
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay he,amerikanci da yaptin bizi...
    Suan bu savundugun adamlar dune kadar kic opmeye abd ye giderdi. Cogu da Amerika bağlantılı. Nasil mi? Ya kendisi ya cocugu amerikada okumuştur,evi kesin vardir,cogunun oturma izni var. Hatta aralarinda vatandas bile var...
    Amerika ya gidince ahaber gibi yavsAK medya,aramiz soyle iyi,trump bize sevgi dolu bakti,elimizi sikti,kicimizi elledi haberleri yapilir.
    Ama 3 yildir sadece bascavus karsiliyor,won ziyaretlerde stajyer karsiladi...
    Amerika seytan oyle mi? Eger cidden durustsen once bu seytani sevenleri,paye verenleri ve ulkeyi ona surgun edenlerden hesap sor,zaten gerisi gelir.
    Baja bir tane Turkiye topraklarinda Amerika ya bir yaptirim soylermisin? Usler vizir vizir,elcilik binasi 3 vardiya insaat da. Sonra? Amerika seytan,hmm anliyorum....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendin gelişmek yerine rakibinin geriye düşmesini beklersen yok olursun..

Bugün ABD kötü olsun, yarın Almanya kötü olsun, sonra uganda kötü olsun, yetmezse çin kötü olsun...

Ben iyi olayım, ben gelişeyim yok.. Ben güçlü olayım ki onlar benle uğraşamasın yok..

Aşağıdakini fıkra zannederdim, meğer gerçekmiş.

"Fıkra bu ya; Cehennemde yeni bir zebani işe başlamış. İlk gün doğal olarak oryantasyona ayrıldığından diğer bir kıdemli zebani tarafından gezdiriliyormuş. Her yerde dev, yüksek kaynar kazanlar içinde yanan insanlar ve her bir kazanın başında zebaniler varmış. Tabi bizimki yeni ve meraklı her şeyi öğrenmek istiyor. Bakmış derin bir kazanın başında 5zebani bekliyor.
    - Bu ne demiş ?
    Diğer zebani cevap vermiş;
    - Bu Almanların kazanı, sürekli birlik olup yardımlaşıp üst üste çıkarak yukarıya tırmanıyorlar ve oradaki zebaniler de tırmananı tekrar aşağıya atıyor...
    Biraz daha ilerlemişler dev bir kazan daha. Başında 3 zebani bekliyormuş. Bizimki yine dayanamamış
    - Peki burada niye 3 zebani bekliyor?
    Diğer zebani;
    - Bu da Amerikalıların kazanı, bunlar da arada yardımlaşıp çıkmaya çalışıyorlar ve görevli 3 zebani de yukarıya çıkanı tekrar aşağıya atıyor.
    Bizimki bakmış bir sürü dev kazan ve her kazanın başında çeşitli sayıda görevli zebani varken ileride bir kazan var ki başında hiç zebani falan yok. Hemen atılmış;
    - Yahu bu kazanda niye görevli zebani yok, boş mu?
    Diğer kıdemli zebani artık bıkkın bir şekilde cevaplamış;
    - Ha o mu yok yok o Türklerin kazanı. Orada boşuna görevli zebaniye gerek duymuyoruz. Zaten içlerinden birisi çıkmak için çaba sarf ettiğinde diğerleri anında bunu fark edip birlik olarak hemen onu aşağıya çekiyor.
    Siz Baştacısınız....!!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay he,amerikanci da yaptin bizi...
    Suan bu savundugun adamlar dune kadar kic opmeye abd ye giderdi. Cogu da Amerika bağlantılı. Nasil mi? Ya kendisi ya cocugu amerikada okumuştur,evi kesin vardir,cogunun oturma izni var. Hatta aralarinda vatandas bile var...
    Amerika ya gidince ahaber gibi yavsAK medya,aramiz soyle iyi,trump bize sevgi dolu bakti,elimizi sikti,kicimizi elledi haberleri yapilir.
    Ama 3 yildir sadece bascavus karsiliyor,won ziyaretlerde stajyer karsiladi...
    Amerika seytan oyle mi? Eger cidden durustsen once bu seytani sevenleri,paye verenleri ve ulkeyi ona surgun edenlerden hesap sor,zaten gerisi gelir.
    Baja bir tane Turkiye topraklarinda Amerika ya bir yaptirim soylermisin? Usler vizir vizir,elcilik binasi 3 vardiya insaat da. Sonra? Amerika seytan,hmm anliyorum....
    La havle vela kuvvete illa billa.. Abi ne zaman Amerikancısın dedim.. Herkes kendince haklı Hükümete sövmeyen kalmadı haklılar eyvallah.. Ekonomi Bekaa sorunu ve artık şunu kabullenin Cb Abd emriyle zamanında çok büyük hatalar yaptı ve U dönüşü uzun yıllar sonra.. El Bab harekatı,Fırat kalkanı harekatı Abd'nin tüm planlarını alt üst etti ve aşırı öfkeliler..Böyle bir zamanda bana muhalif olarak çenemi kapamak Devletimin yanında yer almak düşer dedim hepsi bu.. Kol kırılır yen içinde kalır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya boş boş konuşuyorsunuz

Abd’ye karşı gelebilecek bir tane güç,kişi,parti,ekip gösterin oy vermeyen destek olmayan şerefsizdir

Şurada yarım asır da kaç darbe , darbe girişimi , iktidar muhalefet kavgaları , derin devlet oyunları yaşandı,yaşanıyor

Herkes yazıyor da yazıyor şu şöyle olmaz bu böyle olmaz bilmem ne şunu dış politika yapsın bunu iç politika yapsın vs vs.

Bıraksan mahallede bakkal dükkanı idare edemeyecek adamlar bana burada derin,prof, vs ayağı da çekmesin

Beğenmeyen de gitsin nerenin mandası hoşuna gidiyorsa onun altına girsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Amerika'nın müdahalesi ve rahip krizi olmasaydı doların şu anki fiyatı ve yıl sonu fiyatı nelerde olurdu? Kimseyi ikna etme ve yerme düşüncesi olmadan soruyorum. Eylül sonu kardeşimin düğünü var. Bir miktar altın alımı yaptım ama belki düşer düşüncesi ile birazı için beklemedeyim. Teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erdogan U dönüşü yaptı öyle mi?
    Ok,bu yazini unutma... Sana onlarca ornek veremiyecegim ne U donusler yapti tayyip...
    Kitap olur...
    Ecevit zamaninda usleri kapatip,amerika ya cidden karsi gekmisti,biraz tarih okuyun. Ustune kibris harekati yapildi.
    Ne guzel dedin,bakkal yonetemiyecek insanlar suan epdk,tubitak yada bir cok üst duzey devlet makamini yonetiyor. Hele tek ozelligi imam hatip mezunu olan yuzlerce kisi ise devlet dairelerinde mudur yada amir...
    Devletin yanindayiz,hukumetin degil.
    TC yi tabelalardan neden kaldirdinjz diye sordugumuz da,yerimiz dar diyen bir zihniyetin yanindayiz oyle mi?
    Sunu unutmayalim;bizi bu duruma kim? Ve kurtaracak olan kim?
    Yillarca ben yaptim oldu de,yanliz basina ye ic ama simdi hesap gelince gel ortak ol diyorsun. Arapca bilmem,sevmemde ama Allah bizlere sabir versin!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdogan U dönüşü yaptı öyle mi?
    Ok,bu yazini unutma... Sana onlarca ornek veremiyecegim ne U donusler yapti tayyip...
    Kitap olur...
    Ecevit zamaninda usleri kapatip,amerika ya cidden karsi gekmisti,biraz tarih okuyun. Ustune kibris harekati yapildi.
    Ne guzel dedin,bakkal yonetemiyecek insanlar suan epdk,tubitak yada bir cok üst duzey devlet makamini yonetiyor. Hele tek ozelligi imam hatip mezunu olan yuzlerce kisi ise devlet dairelerinde mudur yada amir...
    Devletin yanindayiz,hukumetin degil.
    TC yi tabelalardan neden kaldirdinjz diye sordugumuz da,yerimiz dar diyen bir zihniyetin yanindayiz oyle mi?
    Sunu unutmayalim;bizi bu duruma kim? Ve kurtaracak olan kim?
    Yillarca ben yaptim oldu de,yanliz basina ye ic ama simdi hesap gelince gel ortak ol diyorsun. Arapca bilmem,sevmemde ama Allah bizlere sabir versin!
    Oy verdiğim halde söylüyorum evet doğruya doğru

Kadrolar ve yerel yönetimler o kadar boş ve sadece torpili olan iş bilmez gereksizlerle dolu ki , ileri gitmeyi geçtim mevcut imkanlarla hergün geriye gidiyoruz .

Ben diyorum Rte olmasa kesinlikle oy vermem ve yönetimsel anlayışlarından da son dönemlerde memnun değilim

Benim gibi düşünen bir çok seçmen de gösterebilirim,Mersin’e bakarsak seçimlerde başkanlık ile vekil oyları arasında %12 gibi bir fark var 81 il de ortalama bu şekil bakınca tayyip gitse kesinlikle seçim alamayacağı aşikar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok derinlere dalarsak yine işin içinden çıkamayız..

1) Akp'yi kapatma davası
    2) Tuncay Özkan'ın sürekli Tv kanalında Ordu göreve ordu göreve söylemi
    3) Askerin sözlü tehditleri
    4) Anayasa mahkemesinin Chp etkisinde olduğu ve yapılan iş doğru da olsa yanlış da olsa sürekli yargı kararı ile bloke etmesi
    5) E-Muhtıralar

Bir ara oturup 100 tane madde yazarım, Türkiye'nin eski hali çok da iyi değildi bugünden...

Cb o kadar yere çomak soktuki artık medyayı elinde bulundurmak ve baskı yönetimi ile hareket etmek zorunda aksi takdirde sıradan bir başbakan bunları yapsa adamı yaşatmazlardı.

Dikkat etmediğiniz husus şu anda Akp değil Akp + Mhp koalisyonu.. Çözüm süreci vs. denedikleri anda biterler..

Abd Rahibi sal döviz krizi bitsin diyor.. Bu iyi haber çünki kendileri de tutuşmaya başladı.. Geri adım asla bu saatten sonra atılmaz.. Atarsa hep birlikte küfür ederiz.. Hakan Atilla veya Halkbank karşılığı için salınırsa eyvallah o başka...

Ben sizlerle şunun için anlaşamıyorum, Abd'yi ilah gibi görenler var.. Emin olun bir şekilde bu iş lehimize çözülecek.. Bizim millet kaç kere ipten döndü

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tayyibin kav torunu var? Aralarında abd vatandasi olan var mi? Kabinede 1.derece akrabagsi(kizi oglu vs) amerikan vatandasi olan var mi?
    Neyse uzatmayim,adamin torununu bile orada doğurtuyor,milleti imam hatibi gösterip havarisini amerika da okutuyor. Sonra seytan abd? Hahaha, Allah askina,biraz izan... Bizi caresizlige yada bu duruma sokandan kurtar masini bekliyorsun. Sen 3 ayda güzel döndün,umarim hakli sebeblerin vardır ama sunu unutma yakinda abd ile sarmas dolas olmazlarsa forumda yuzume tukur!
    Akp keske kapatilsaymis,akp nin kendi içinde onlarca skandali var. Emin ol bir tanesi bile kapatilma sebebi. Mesela ülkeye darbe yapan "piclere' canak tutup yardim ve yataklkk etmesi,cemaatle orduya kumpas kurmasi,kozmik odayi cia ye satmasi,teror orgutuyle kardes olmasi,bilerek ulkeyi bombalara mahkum etmesi vs vs.... neyse.
    Buarada,hatirlarmisin 2010 da ki referandumu,feto bile mezardakiler kalkip evet demeli demisti. Neyse,yargiya asil darbe vuruldu,sayisyay danistay ve yuksek yargiya bir cok atama yapti Tayyip. Hatta bircok savci hakim degisti. Onlarin neredeyse hepsi suan tutuklu biliyormusun?
    Bak yukarda arkadasim ne guzel yazmis,bakkal dahi yonetemeyecek insanlar.... Devlet yonetiyor be devlettt...
    Sen 100 madde yazamazsin ama ben sana guce divanlik onlarca skandal sayarim. Bir tane sucluluk duymadi,hesap bermedi kimse. Hatta ulkeyi batiran onlarca skandalda "kandirilmisim" deyip kendince isin icinden siyrildi.
    Yahu bu islerin 1 tanesi bile her hangi bir hukuk ulkesinde buyuk ceza.
    Bak seytan amerika da secime fon toplarken usulsuzluk yapildi diye azledilme tehlikesi yasiyor! Bizde? Devlet batir,sonra eyy ameriga de,din allah kitap,iki avrupaya salla,sonra secim rusvetleri ver,hoopp iktidar...
    Sen oyle bir hale gelmissin ki,basın özgürlüğü olmayan bir durumu savunuyorsun. %90 i ayni baslikta cikiyor ve sen buna "zorunda" diyerek normal gormemizi hatta baski rejimini benisememizi istiyorsun. Bu kafaya erismek icin ne gerek? Hic asagilama,hesap sorma derdim yok,bana anlat bende gireyim su ortama.
    Seninle anlasamiyoruz cunku amerikanci olan pesinde yeni kosmaya başladığın adam,ailesininamerika da okut,torunlarini orada dogurt,aman amerikan baskani karsisinda bacak bacak ustune atti diye hava at vs vs...
    Buarada ilah olarak degil,patron olarak goruyorlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarihlerde hatan var abi dikkat etmiyorsun.. Şayet bahsettiğim olaylar olmasa idi Akp o kadar beslenemezdi.. Zaten yazıyorum Abd emri ile yapıldı herşey Ergenekon, Balyoz vs. memleketin anasını sittiler ona da eyvallah diyorum.. Seçimde M. İnce'ye oy verdim Parti olarak İyi partite verdim diyorum.. Hala beni suçluyorsun.. Yazdıklarımın tümünün arkasındayım.. Ancak hakikati inkar etmek niye? ABD aleni olarak saldırıyor bize.. Tamam suç yine bizim bünye zayıf virüs gaddar ancak ülkeye birşey olursa hepimize yansıyacak..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amerika ya defol desin,tayyibin yaninda yer almayan pic olsun,pkk dölü olsun!
    Bak bu kadar acik, net,temiz yazıyorum...
    Ulkeme saldiran karsisinda bizi bulur amaaa ulkemide boka sokana boyun eğmem. Yahu benin konumumda ki adam basina gelicekleri bile bile böyle yaziyorsa anla artik...
    Ümidim yok ama insallah bu kez ama en azindan hayatindan "1" kez U dönüşü yapmaz ve dolar 25tl olsa da,arkasinda dururuz ...

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Bu tabloda ABD nedir kimdir

Türkiye nedir kimdir

Hepsi bellidir

Sen tanıdığın senden güçlü adama gider yapıyorsun

O adamda sana gül çiçek verecek diye bekliyorsun

Türkiye olarak biz güçlü bir ülke değiliz

Kendimizi kaldırıyoruz AHaber izleyerek (Ben gibiler hariç)

Üretim olmayan yerde refah beklentisine girmek ahmaklıktır cahilliktir

Abd Çin i 2 dk da batırabilir.

Doları kaldırdım der.

Altın rezv göre başka bir para birimi sürer

Adolf neden yakmıştır bu kadar insanı bunu bir araştırın

İsraili ve BOP biraz araştırın

ABD tarihinide araştırın

Ondan sonra düşünün Türkiye yi nasıl yok edebilirsiniz diye

Biz kendi kendimize yetecek güçtü tek ülkeyiz bu coğrafyada

Ama 1938 den beri lağam çukurunda bataklıkda debeleniyoruz

Rakip bile değiliz

Adamların savunma bütçesi bizim bütçemize denk

Başka birşey yazmama gerek yok trump papaz olarak olaylara bakmaya devam edeceklere

Daha çok hayal kırıklığı bekliyor

Özellik 2023 de olacakları iyi izleyin

Forum baki kalırsa yazarız yine belkide yazamayız
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O değil de adam başarmış. Gerisi yalan. İnsanlar Erdoğan olmasa AKP ye oy vermezdim diyor

Ülkeyi sanki bu duruma düşüren AKP zannediyorlar.

AKP diye bir parti yok, hiç var olmadı. Ülkeyi bu hale sokan bizzat başındaki adamdır.

Yani bizzat asıl oy verdiğiniz C.Baskanı dır.

Hatta azıcık odaklanın, 1-2 hafta konuşmasa bile ülkede istikrar oluyor.

Siz sevmeye devam edin. Nasılsa günü geldiğinde eyvah dersiniz ama çok geç olur.

Unutmayın AKP diye bir parti yoktur. Gördüğünüz o tüm hatalar bizzat partinin sahibinin hatalaridir. Kimse partinin sahibinden habersiz tuvalete bile gidemez onlarda.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kabul etmesenizde CIA tarafından yazılmış bir sisteme koşa koşa gidip evet verdiğiniz için bu ülke çok büyük acılar çekecek.

Birgün o eveti verenlere yine evet verdiğini inkar edenler vatan hainliği suçlaması yapacak.

Birbirlerinin anasına sövüp şimdi vatan millet Sakarya ayağı ile kardeş olanların siz memleketi bolusmek söz konusu olduğunda birbirlerine düşmeyeceklerini sanacak kadar mı körsünüz?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    El Bab harekatı,Fırat kalkanı harekatı Abd'nin tüm planlarını alt üst etti ve aşırı öfkeliler.
    dünyanın 1 numaralı ordusuna sahip bir ülkenin planını bozduk öylemi ,

dip not: ordusunun 1 senelik harcaması dünyanın diğer 2,3,4,5,6,7,8. büyük ordularının toplamından daha fazla olan bir ordudan bahsediyoruz, keza aynı şekilde 300 milyon halkıyla ürettiği ve kazandığı para , 1.7 milyarlık çinin üretiminden ve kazandığından daha fazla kazanan olan bir ülke bahsedilen hatırlatalım

bir anlık kendinizi abd vatandaşı yerine koyun , valla insanın içinden dötüyle gülesi geliyor

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bunlar hep A Haber izlemekten oluyor

Nükleer santralleri yapılacak ya

Konumlarına bir bakın derim Türkiye Haritasından

Neden batı kuzey güney uçlarına yerleştirilmiş

Bu bile bir proje amaç elektrik değil

Rüzgar güneş ile rahatlıkla temiz enerji üretebilecek topraklara sahip iken

Bu berbat şeyin kurulmasının tek nedeni Türkiye yok etmek

Bazı ince noktalar var kör olana söylesen duyar anlar sağar olana göstersen görür

Kör ve sağar olana birşeyleri anlatmak artık zulüm geliyor
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Atatürk mezar’dan çıkıp gelmedikçe gelen başbakan, cumhurbaşkanı mevcut jeopolitik konumumuz itibariyla ya doğu ile yada batı ile iş birliği yapmak zorundadır.
    Suriye konusu bunun en büyük örneğidir.
    Biz ne zaman bi taraf’a yönelsek diğer taraf burası çok güzel gelsene diyor. O tarafa gitmezsen silah vermem, dolar krizi yaparım diyor. Diğer tarafa gitsek bu sefer doğalgaz vanaları kısıyor.

Biz tüketmeye devam ettikçe, bağımsız yargımız olmadıkça, sırf müslüman diye ne idüğü belirliz mültecileri şehirlerimize aldıkça daha çok Abd, fetö falan konuşuruz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler