User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
50 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ön muhasebe ve stok takip programı tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Thracian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parasut cari ve muhasebe OLABİLİR, stok için OLMAZ, en güzel tarafı web tabanlı olup heryerden takip edebilirsin.

Şuanda cari takibinden kullandığım diğer program ios lar da rahat kullanabildiğin 'Money Pro' iphone, ipad, ve mac te kullanıyorum.

Eğer windows ta kullanacagım dersen. Turkuaz isimli bi programı çok beğendim. 100 tl bi ücrrti var.

Piyasada kullanmadığım denemediğim cari programı yok
    Turkuaz için firma linki alabilir miyim? İnternette turquaz diye program çıktı ama onun da demosunu indiremedim.

Şuan True Ön Muhasebe demosunu kullanıyorum.
    True Ön Muhasebe, 199 TL + KDV lisans fiyatı var. 2. Kullanıcı için 35 TL ek ücret istiyorlar. Yıl sonu devir ücreti 50 TL ve bilgisayar da herhangi bir teknik arıza meydana gelip programın silinmesi halin de yeniden kurulum veya lisans gibi bir ücret yok. Güncellemeleri de ücretsiz olarak veriyorlar. Fatura veya form tasarımları 35 TL ücret talep ediyorlar.

Şuana kadar Dia, Link, Logo, Eta ve True muhasebe kullandım ama kafama en çok yatan ise True oldu.

Önümüzde ki 10-15 gün içerisin de programı almam gerekiyor.

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 yıldır zirve kullanıyorum.Zirve kadar teknik servis olsun,kullanım kolaylıgı olsun iyi program görmedim.diğerlerine göre biraz tuzlu sanırım ama açıkcası tavsiye ederim.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkuaz için firma linki alabilir miyim? İnternette turquaz diye program çıktı ama onun da demosunu indiremedim.

Şuan True Ön Muhasebe demosunu kullanıyorum.
    True Ön Muhasebe, 199 TL + KDV lisans fiyatı var. 2. Kullanıcı için 35 TL ek ücret istiyorlar. Yıl sonu devir ücreti 50 TL ve bilgisayar da herhangi bir teknik arıza meydana gelip programın silinmesi halin de yeniden kurulum veya lisans gibi bir ücret yok. Güncellemeleri de ücretsiz olarak veriyorlar. Fatura veya form tasarımları 35 TL ücret talep ediyorlar.

Şuana kadar Dia, Link, Logo, Eta ve True muhasebe kullandım ama kafama en çok yatan ise True oldu.

Önümüzde ki 10-15 gün içerisin de programı almam gerekiyor.
    Turkuaz yazmışım kusura bakma. True olacaktı. Ben kullandım çok memnunun

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vallaha bu program işinden çok anlamam.Ama babamın kullandığı basit bir o kadar da işlevsel program olan ''Stokcari'' var.Teknik destek 7-8 senedir hiç eksik olmadı.Ayrıca müşterilerine ilgileri gayet iyi.Programa yeni bir özellik eklendiğinde test etmenizi istiyorlar.Yorumlarınıza göre programda değişiklik yapılıyor.Bizim 1-2 ricamız olmuştu.Sağolsunlar programı bize göre düzenlediler.Neotasarım'dı sanırım.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha bu program işinden çok anlamam.Ama babamın kullandığı basit bir o kadar da işlevsel program olan ''Stokcari'' var.Teknik destek 7-8 senedir hiç eksik olmadı.Ayrıca müşterilerine ilgileri gayet iyi.Programa yeni bir özellik eklendiğinde test etmenizi istiyorlar.Yorumlarınıza göre programda değişiklik yapılıyor.Bizim 1-2 ricamız olmuştu.Sağolsunlar programı bize göre düzenlediler.Neotasarım'dı sanırım.
    Edit: http://www.stokcari.com/stokcari.asp Linki buradaymış.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eta yada logo alırsanız ileride işler büyüdüğünde piyasada yaygın olan programlar için muhasebe elemanı kolayca bulabilirsiniz.

gabxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 senedir zirve kullanıyorum. İhtiyaç olduğunda iletişim hattı vs. çok iyi. Ayrıca programın çalışmasında hiç problem yaşamadık. Hiç bilmeyen biri bile hızlı bir şekilde kullanmasını öğrenebilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yan şirketlerimizde Zirve Üretim kullanıyoruz. Basit ve kullanışlı bir program. Raporlamarı vs güzel. Tavsiye ederim.

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zirve muhasebe programı olabilir, fiyatları uygundur program pahalı değil yeni geçtik görsel ve kullanımı güzel şimdilik sorun yok.

ali_utku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu bi hortlatayım

Taahhüt firmasıyız.Şu anda çalıştığımız 2 kurum var.Ayda yaklaşık 10 fatura kesiyoruz.Yani firmaya para girişi sadece 2 kurumdan oluyor hakediş usulü olarak.

Ödeme yaptığımız 90 hatta bazı aylarda 100 farklı firma yada şahıs oluyor.Önceleri kara düzen devam ediyorduk fakat bu ödemelerin yanında 30-40 adet personel ödemesi ve taşeron ödemeleri de yapmaya başlayınca işler aksamaya başladı.Bu yüzden program kullanımı şart oldu.Muhasebecimiz daha önce 2 farklı programda çalışmış fakat güncel olarak ihtiyaçlarımızı karşılayacak hangi program var bilemedik doğrusu.Hangi programı önerirsiniz?
    Alıntı senna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmeti ben 3 boy geçiyorum ahmet aliye 2 boy geçiliyor ali veliyi 5 boy geçtiğine göre benim evo 8 im var

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhasebenin temel mantığı belli, hangi programı alsanız o amaca hizmet edecek.

Önemli olan erişilebilirlik / kullanım kolaylığı ve satış sonrası servis desteği.

Bu konuda zirve güncel koşullarda oldukça iyi, hep olumlu yorumlar duyuyorum. (SMMM ofislerinde de çok kullanılır)

Ben olsam zirve alırım. Bu diğer firmalar kötü demek değil ama zirve bi tık daha iyi.

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Logo Start, GO, Tiger farketmez hacime göre tavsiye ederim.
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

gabxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende güncel sorayım Zirveden memnunum ancak e-fatura konusunda eksikliği(var ancak fiyat yüsek, işlevsel değil ve kendi çalışanları bile önermiyor) ve bulut ortamında çalışamıyor olması artık değişime gitmemi gerektiriyor. E-fatura entegrasyonu kendinde olan ve 4 firmayı aynı anda görebileceğimiz düzgün bir program önerisi var mıdır?

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ali_utku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu bi hortlatayım

Taahhüt firmasıyız.Şu anda çalıştığımız 2 kurum var.Ayda yaklaşık 10 fatura kesiyoruz.Yani firmaya para girişi sadece 2 kurumdan oluyor hakediş usulü olarak.

Ödeme yaptığımız 90 hatta bazı aylarda 100 farklı firma yada şahıs oluyor.Önceleri kara düzen devam ediyorduk fakat bu ödemelerin yanında 30-40 adet personel ödemesi ve taşeron ödemeleri de yapmaya başlayınca işler aksamaya başladı.Bu yüzden program kullanımı şart oldu.Muhasebecimiz daha önce 2 farklı programda çalışmış fakat güncel olarak ihtiyaçlarımızı karşılayacak hangi program var bilemedik doğrusu.Hangi programı önerirsiniz?
    Eğer tüm istediğiniz buysa PARASUT ü öneririm. 15 güne alışırsınız ve her yerden her platformdan işlem yapabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi arkadaş zaten söylemiş. Dia kullanın kafanız rahat olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zirve şu anda bu işin en önündeki firma.
    zirve finansman kullanıyorum bende, memnunum.

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zirve iyi lakin e fatura e defter entegrasyon sorunları mevcut.ilerleyen zamanda düzeleceğini umuyorum.Bende şu an e fatura mükellefi yok ama çevremde e fatura olarka zirveden yana yavaştan sıkıntılı olanlar mevcut.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Vts_Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gabxer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende güncel sorayım Zirveden memnunum ancak e-fatura konusunda eksikliği(var ancak fiyat yüsek, işlevsel değil ve kendi çalışanları bile önermiyor) ve bulut ortamında çalışamıyor olması artık değişime gitmemi gerektiriyor. E-fatura entegrasyonu kendinde olan ve 4 firmayı aynı anda görebileceğimiz düzgün bir program önerisi var mıdır?
    ben 2005 den beri Mikro bayisiyim. Mikro entegrator firma olduğu için e fatura ve özellikle edefter kısmı çok başarılı çalışıyor. e fatura ve edefter de saklama ücreti almıyor şu anda mikro.Zirvenin tek beğendiğim yani mikroya göre pratik olan personel bordro modülü.ancak mikro yeni güncellemeler ile personel modülünü değiştiriyor.Mikronun veritabanı açık o nedenle istediğim raporu sorguyu kendim yapabiliyorum.
    elimden gelen birşey olursa yardımcı olurum.
    RACE WERKS

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Stok takibi yapacaksan Sentez'i kullanabilirsin. Gerekli herşey içinde var.
    Muhasebe olarak Tiger-Logo kullanıyoruz.

Sentez yeni kuruldu ama logo'dan memnunuz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)