User Tag List

Sayfa 68/231 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
4382 sonuçtan 1.274 ile 1.292 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Gayet güzel liste Ben oring seti almadım gerek olmadı hiç kaybetmedim ama sen sipariş et hazır linki eklemişken

Starter kit'in içinden 4 farklı coil'de geliyor zaten

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel liste Ben oring seti almadım gerek olmadı hiç kaybetmedim ama sen sipariş et hazır linki eklemişken

Starter kit'in içinden 4 farklı coil'de geliyor zaten
    Aldim gitti o zaman insallah sorunsuz sikintisiz gelir' gumrugu gecince pilleri de siparis ederim. likit isi icin yine bir taciz mesaji yazarim heryerden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı doush Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldim gitti o zaman insallah sorunsuz sikintisiz gelir' gumrugu gecince pilleri de siparis ederim. likit isi icin yine bir taciz mesaji yazarim heryerden
    DHL global mail seç mutlaka. +more options üzerine tıklayınca açılıyor uzun liste

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DHL global mail seç mutlaka. +more options üzerine tıklayınca açılıyor uzun liste
    sectim abi oyle yaptim tisskurr ederim bir gencin daha hayatini mi kurtardiniz diyim yoksa basina daha buyuk mu bela actiniz emin degilim

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence tel sarma işi o kadar da zor değil. Bugün ilk defa sarmama rağmen o da 2.5 mm lik bir seramik borunun üstünde sardım 0.75 ohm tutturdum fena da değil şuan içiyorum bu arada cam kırılma olaslığını azaltmak için wape band kullanılabilir. Ben AIo yu cam kırılmasından çöpe attığım için yeni cihaza ilk işim wape band takmak oldu
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence tel sarma işi o kadar da zor değil. Bugün ilk defa sarmama rağmen o da 2.5 mm lik bir seramik borunun üstünde sardım 0.75 ohm tutturdum fena da değil şuan içiyorum bu arada cam kırılma olaslığını azaltmak için wape band kullanılabilir. Ben AIo yu cam kırılmasından çöpe attığım için yeni cihaza ilk işim wape band takmak oldu
    zor oldugunu dusunmuyorum izledigim kadariyla da degil, hatta mekanik seylerle ugrasmayi sevdigim icin keyifli bile. Sadece ugrasasim yok siparis verirken hazir sarilmis tel ve pamuk bile vardi. bi rba alsaydim yanina sikinti olmaz. ileriki zamanlarda dusunuyorum sadece iyice bi cozeyim de

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    sectim abi oyle yaptim tisskurr ederim bir gencin daha hayatini mi kurtardiniz diyim yoksa basina daha buyuk mu bela actiniz emin degilim
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen Wape band şart aynen bende kullanıyorum

Buradan cihazın tank çağına uygun olanı da siparişe ekle mutlaka.

Found 234 Anti-slip Ring at FastTech - Worldwide Free Shipping

Ben bu 4'lü seti aldım Pembe Flash'ı çöpe attım

$1.53 Silicone Anti-slip Ring for E-Cigarette Atomizers / Mods (4 Pieces) 4-pack - 19*22*10mm (ID*OD*W) at FastTech - Worldwide Free Shipping

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    zor oldugunu dusunmuyorum izledigim kadariyla da degil, hatta mekanik seylerle ugrasmayi sevdigim icin keyifli bile. Sadece ugrasasim yok siparis verirken hazir sarilmis tel ve pamuk bile vardi. bi rba alsaydim yanina sikinti olmaz. ileriki zamanlarda dusunuyorum sadece iyice bi cozeyim de
    Starter kit'in içinden Mini RBA plus çıkıyor sarım yapabilirsin kardeşim. Hatta tel ve pamukda oluyordu sanırım hatırlayamadım.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kismet olursa bu aksam;
    1-Eleaf istick pico 75w with melo 3 mini
    2-Serpent mini
    3-Muji pamuk
    Bu 3 unu siparis geciyorum,china mail ile gelicekler. Insallah gumrukle falan ugrasmayiz. 3 u de farkli saticidan siparis verdigim icin ayri ayri gelecek. Ustlerinede oyuncak yada hediye yazmalarini isteyecegim. Zaten cogu satici cozmus isi,turkiye dedinmi direk tamam diyolar
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kismet olursa bu aksam;
    1-Eleaf istick pico 75w with melo 3 mini
    2-Serpent mini
    3-Muji pamuk
    Bu 3 unu siparis geciyorum,china mail ile gelicekler. Insallah gumrukle falan ugrasmayiz. 3 u de farkli saticidan siparis verdigim icin ayri ayri gelecek. Ustlerinede oyuncak yada hediye yazmalarini isteyecegim. Zaten cogu satici cozmus isi,turkiye dedinmi direk tamam diyolar
    Pamukda tek geçerim Fiber Freaks Lyocell Cellulose Wicks No:2

$3.24 Fiber Freaks Lyocell Cellulose Wicks - 50mm*70mm / 4pcs per pack at FastTech - Worldwide Free Shipping

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen Wape band şart aynen bende kullanıyorum

Buradan cihazın tank çağına uygun olanı da siparişe ekle mutlaka.

Found 234 Anti-slip Ring at FastTech - Worldwide Free Shipping

Ben bu 4'lü seti aldım Pembe Flash'ı çöpe attım

$1.53 Silicone Anti-slip Ring for E-Cigarette Atomizers / Mods (4 Pieces) 4-pack - 19*22*10mm (ID*OD*W) at FastTech - Worldwide Free Shipping
    yesili sev dogayi koru temali buldum abi aldim ahahahahha ama bir pembe flash degil

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu tam okumadım ama, bildiğim kadarıyla gümrük problemi vardı, o problem yok mu artık ?

Yoksa hemen bir setup list alabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu tam okumadım ama, bildiğim kadarıyla gümrük problemi vardı, o problem yok mu artık ?

Yoksa hemen bir setup list alabilirim
    abi anladigim kadariyla dahili pil olan urun hic bir sekilde gelmiyor, benim bu sayfanin basinda yaptigim listede dahili pil olmadigi icin insallah gelir umidiyle bekliyorum. beyaz istedigim icin biraz gec gelecek galiba belki diger renklerde sikinti olmaz diye dusunuyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye'de E cig yasak mantıgıyla baktıgımız da gümrükten hiç birinin geçmemesi lazım bu 1 .2. Olarak da %50 ihtimal var geçer de geçmeye bilir de 100 siparişten %30 geçiyor suan gümrükten
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Listeme aldim koray abi,de bisey sorucam. Bu pamuklar teller falan gumrukte sorun oluyomu? Yoksa bu konuda sorun yokmu?
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi anladigim kadariyla dahili pil olan urun hic bir sekilde gelmiyor, benim bu sayfanin basinda yaptigim listede dahili pil olmadigi icin insallah gelir umidiyle bekliyorum. beyaz istedigim icin biraz gec gelecek galiba belki diger renklerde sikinti olmaz diye dusunuyorum
    Abi aslinda bu konuda yanlisin var diyebilirim sana,gumrugun sistemi okadar sacmaki. Hayatta gecmez dedigin 15 gunde geliyo,yav buda gecmezse yuh artik dedigin bi bakiyosun tipis tipis geri donuyo. Yani dahili pil,harici pille pek alakali oldugunu sanmiyorum. Cunku piyasada okadar cok orn;egrip2,ijust2,ego aio vs mod varki dahili pilli. Yani sanmiyorum pil muhabbetinden olsun.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doush ben dou abının hesaptan yazıyorum. Dedıgınız sey mantıklı evet hıc bır sekılde gecmemesı gerekıyor ama gordugum kadarıyla dahılı pıl olmayanlarn gecme ıhtımalı bıraz daha yuksek. Pıyasada satılanlar belkı kendılerı farklı bır yolla getırıyordur ama kısısel kullanıcılar ıcın bızım gıbı bu daha ıyı bır ıhtımal. Tum dualarınızı beklıyorum gecsın dıye cunku gercekten sıkıldım sıgara kokusundan bılmem nesınden. 1 yasındakı yegenımı bıle sevemıyorum, hatta onu gectım ben sıgara ıcerken kedım bıle kacıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doush ben dou abının hesaptan yazıyorum. Dedıgınız sey mantıklı evet hıc bır sekılde gecmemesı gerekıyor ama gordugum kadarıyla dahılı pıl olmayanlarn gecme ıhtımalı bıraz daha yuksek. Pıyasada satılanlar belkı kendılerı farklı bır yolla getırıyordur ama kısısel kullanıcılar ıcın bızım gıbı bu daha ıyı bır ıhtımal. Tum dualarınızı beklıyorum gecsın dıye cunku gercekten sıkıldım sıgara kokusundan bılmem nesınden. 1 yasındakı yegenımı bıle sevemıyorum, hatta onu gectım ben sıgara ıcerken kedım bıle kacıyor
    Bana yazsaydınız işinizi hallederdim kökten
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)