User Tag List

Sayfa 186/231 İlkİlk ... 86136176184185186187188196 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.516 ile 3.534 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

SerkanKurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TheCollection markasını kullanan varmı aramızda arkadaşlar? new castle, old castle ve milky aldım new castle şahane çıktı diğer 2 sini beğenmedim ben varmı başka kullanan?

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    instagramda bir video var, tenis kortunda efsane bir duman çıkarıyor, bana öyle bir şey lazım
    Abi yanlis hatirlamiyosam horney rda olmasi lazim 6 coilli. Yanliz farkettiysen abi ortamda ruzgar yok adamin cikardigi buhar yerinde kaliyo. Oyle bi ortamda dual coilli bi atoylada aynisini yaparsin yav
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mtl yok rda var tamam ben sana herturlu sıparıs verıcem adresıne bıraz daha dusuneyım de
    Kuzen sen düşünedur, ben de aldığım likitleri deniyorum, One Hit Wonder My Man şimdilik favorim, beğendiğim likitin 180ml olanını alırız toplu kargo daha ucuza gelir.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    My man ve muffin man 30ml nerden uyguna bulabiliriz 3mg nikotinli

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    My man ve muffin man 30ml nerden uyguna bulabiliriz 3mg nikotinli
    Doğubankta bulabilirsiniz, fiyat ve orjinallik kısmında bişey diyemem ama orda doldurma diye bir sürü sattıklarını biliyorum

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tulpar akıl çeldi şuan fiyatıda mantıklı mekanik korkutmjyor degil ama deneyebilirim

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slave2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğubankta bulabilirsiniz, fiyat ve orjinallik kısmında bişey diyemem ama orda doldurma diye bir sürü sattıklarını biliyorum
    Orj olarak lazim

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı SerkanKurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TheCollection markasını kullanan varmı aramızda arkadaşlar? new castle, old castle ve milky aldım new castle şahane çıktı diğer 2 sini beğenmedim ben varmı başka kullanan?
    Bana ya aroma oranı ya nic dokunuyo kullandıkları ya da pg. Kendim yapıyorum sorun yok ama gayet güzeldir likitleri (Y).
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orj olarak lazim
    Abi 30ml olarak orjinal kendileri satis yapmiyo. Ama varsa cevrende orjinal alan birisi ondan bolebilirsin.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buharingo sitesi orjınal oldugu soylenıyor ama doldurmadır tabı 30ml ler.
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suan icin en iyi baslangic IjustS alip (piyasasi 150tl civarlarinda) bide nikotinsiz (0mg)damak zevkinize gore likit secip kullanmak
    Baktimda fiyatlarına 240 larda benim mi hatam var acaba yoksa satici mi pahalici
    YamahA Xmax 250 ABS

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MDeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baktimda fiyatlarına 240 larda benim mi hatam var acaba yoksa satici mi pahalici
    Abi millet popüler olunca bu iş ucuza alıp üstüne koyup satıyor, benim arkadasım 180e almıs geçen gün just s sıfır, ben 3 ay önce 200e aldım 1 tane sıfır. geçen gün bi tekel bayide gördüm meraktan sordum 240 dedi just s'e Pico vardı 375 dedi picoya ben 275e pil dahil aldım kutulu sıfır.
    Facebook gruplarında bilindik satıcılar var onlara bakabilirsin ayrıyetten pm olarak atıyorum bi forum sitesi var orda min. fiyatlarda bulabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MDeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi esigaram.us forumuna uye olarak ilanlara bakabilirsin yada facebookta bilimum cesit gruplardada bulabilirsin
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aldığım likitler hakkında bir iki yorum yapayım ve size de bir kaç şey danışayım.

Cutwood - Unicorn Milk (çilek-krema) : Buharcı dili olduğum için 2-3 gün denedim ama neredeyse hiç bir tat alamadım sonra bıraktım, ileride tekrar deneyeceğim.

One Hit Wonder - MyMan (vanilya-çilek-çikolata) : Çilek tadını hiç alamadım, vanilya tadı belki %5 belli %10'dur. Çikolata tadı ise daha çok tarçın-çikolata gibi geldi. Açıklamasını okumasam ve birisi aroma için tarçınlı kek tadı deseydi çok rahat inanırdım. Buhar dilinden sonra yalan yanlış da olsa herhangi bir aromanın tadını almak çok güzel bir duyguymuş.

One Hit Wonder - TheMan (çilek-süt kreması) : En favori likitim. Çilek ve krema tadını tam olarak, fazla fazla alabiliyorum, içmeye doyamadığım likit. Ancak aynı likiti 3 günden fazla içinde tat körelmesi yaşadığım için tadında bırakıp başka bir likite geçtim.

Cuttwood - Boss Reserve ( ballı kraker ve kavrulmuş fıstık birleştirilmiş, sütte ıslatılmış ve muz ile kaplanmış ) : Kendi sitesinde verdiği bu açıklamanın ardından aldığım tek tat : Kavrulmuş fıstık . Yine %5-%10 civarı muz tadi geliyor gibi ama kraker ve süt namına hiç bir tat yok.

Şimdi merak ettiğim sorulara gelelim. Ben TVF8 Baby RBA atomizer kullanıyorum. Acaba bu aldığım tat eksikliği benim atomizerimden mi kaynaklanıyor?
    Eğer öyle ise zaten önümüzdeki ay 1 veya 2 farklı atomizer alacağım. MTL olayını merak ediyorum, sigara içiminde aroma az gelmiyorsa sigara içimini denemek istiyorum. Bir de dışarı çıkmayacağım zamanlarda kullanmak için RDA alacağım.
    Atomizer tavsiyelerini de bekliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @serkanokan abi ohw likitlerinde aroma oldukca yuksek miktarda bulundugu icin fazla ictiginde tat korelmesi yasaman gayet dogal. Dl kullanicisi olarak Mtl e gectiginde ilk zamanlar kolay kolay aroma alamazsin ama 1-2 hafta gecipte mtl e alistigin zaman ozellikle boss rezerve likitini taniyamiycaksin mtl ve dl nin likitleri ve verdikleri aromalar cidden farkli. Mesela kivi karpuz cilek bi likit var elimde mtl de beni bayarken dl de keyifli keyifli pofurdetiyorun. Atomizer tavsiyesine gelicek olursak;
    Rda
    1-Goon V1.5
    2-Goon 528
    (Aromayi cidden fazlasiyla alirsin abi,hatta bazi likitlerde sanki dudaginda likit kalmis gibi bi his uyaniyo )
    Rta
    1-Kylin Rta (suan revacta oldukca fazla tercih eden var)
    2-Merlin Mini (biraz modasi gecsede is gorebilir)
    Mtl
    1-Expromizer V1.1-V1.2 yada V2.1 (üçünden biri olabilir keyifli bi atomizerdir)
    2-Gus phonemenon (Cok daha pahali,sarimi zor ama aroma konusunda almis yurumus bi atomizer)

Aklima bunlar geldi abi,egerki aklima gelen olursa tekrardan ekleme yaparim o boss u kesinlikle mtl e sakla yada bana ver ben exproda tuttururum
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @serkanokan abi ohw likitlerinde aroma oldukca yuksek miktarda bulundugu icin fazla ictiginde tat korelmesi yasaman gayet dogal. Dl kullanicisi olarak Mtl e gectiginde ilk zamanlar kolay kolay aroma alamazsin ama 1-2 hafta gecipte mtl e alistigin zaman ozellikle boss rezerve likitini taniyamiycaksin mtl ve dl nin likitleri ve verdikleri aromalar cidden farkli. Mesela kivi karpuz cilek bi likit var elimde mtl de beni bayarken dl de keyifli keyifli pofurdetiyorun. Atomizer tavsiyesine gelicek olursak;
    Rda
    1-Goon V1.5
    2-Goon 528
    (Aromayi cidden fazlasiyla alirsin abi,hatta bazi likitlerde sanki dudaginda likit kalmis gibi bi his uyaniyo )
    Rta
    1-Kylin Rta (suan revacta oldukca fazla tercih eden var)
    2-Merlin Mini (biraz modasi gecsede is gorebilir)
    Mtl
    1-Expromizer V1.1-V1.2 yada V2.1 (üçünden biri olabilir keyifli bi atomizerdir)
    2-Gus phonemenon (Cok daha pahali,sarimi zor ama aroma konusunda almis yurumus bi atomizer)

Aklima bunlar geldi abi,egerki aklima gelen olursa tekrardan ekleme yaparim o boss u kesinlikle mtl e sakla yada bana ver ben exproda tuttururum
    Kardeşim çok teşekkür ederim. Sana gelirken hediye likit getireceğim zaten, madem seviyorsun, boss reserve getireyim o zaman

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Editleyemediğim için yeni bir mesaj daha yazıyorum. İngilterede 55pound olan goon 528'in çakması fasttechte 7 dolar, almaya değer mi parayı çöpe mi atmış oluruz acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim çok teşekkür ederim. Sana gelirken hediye likit getireceğim zaten, madem seviyorsun, boss reserve getireyim o zaman
    Düşünmen yeter abi tesekkur ederim

Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Editleyemediğim için yeni bir mesaj daha yazıyorum. İngilterede 55pound olan goon 528'in çakması fasttechte 7 dolar, almaya değer mi parayı çöpe mi atmış oluruz acaba
    Abi klon kullanmadim ama bence deymez yani orjinalini almak cok daha iyi olur,malzeme kalitesi vs acisindan 528 in deckleri altin kaplama en basitinden yani iletim cok hizli ve cok daha performansli abi
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Sti_Ozan efsane olanları yazmış zaten yazacak bırsey bırakmamıs bana Hepsıne fazlasıyla katılıyorum. Bu arada goon almak farz oldu @serkanokan daha var gelmene ama büyük ihtimalle goon1.5 istiyecem senden Umarım sen gelene kadar daha farklı birşey çıkmaz
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)