User Tag List

Sayfa 203/231 İlkİlk ... 103153193201202203204205213 ... SonSon
4382 sonuçtan 3.839 ile 3.857 arası

Konu: Elektronik Sigara Kullananlar / Tavsiye / Öneri / Sorular(Satış Yasaktır)

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Revolution Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulursun bulursunda x2 bonusuyla

merlin tam mtl değil ama iş görür mtl için sıkı içim gerekli diye biliyorum. Troy un deck çok çok eski bence ben beğenemiyorum rda mtl de hadaly bence $14.90 SXK Hadaly Styled RDA Rebuildable Dripping Atomizer - stainless steel / 22mm diameter at FastTech - Worldwide Free Shipping hem bf si de var
    Merlinin kaderi driptip ile değişiyor İlk başta standart driptip ile 1 gün denedim akşam yanaklarım ağrıdı bu ne biçim iş diye bıraktım, sonra mtl tarzı ir driptip ile denedim, o gün bu gündür devam ediyorum

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merlinin kaderi driptip ile değişiyor İlk başta standart driptip ile 1 gün denedim akşam yanaklarım ağrıdı bu ne biçim iş diye bıraktım, sonra mtl tarzı ir driptip ile denedim, o gün bu gündür devam ediyorum
    Expromizer al keyfine bak abiii
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Expromizer al keyfine bak abiii
    ozan dogru soyluyo expromizer konusuna herne kadar katılmasamda yanma bacası tasarımı geniş olan ve alt hava girişi daraltma aparatıyla merlin mini tam mtl havası inan vermiyo he ama şöyle bişey var yoklukta gideri var mtl bir tank 10/8 se merlin mini 10/6 2puanlık fark az gibi görünsede baya bir fark var en azından troy spica gibi yerli atolarla ciddi fark var hemde
    - K -

________
    Dr.Ecu

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İngilizler mtl olayını bilmiyor, çinden de klon ürün almak istemedim 2 gün sonra dağılır diye onun için merlin mini ile idare ediyorum şimdilik
    Günde 2 paket uzun sigara içen babam bile elektroniğe geçti, 8 ay sonra da elektroniği bıraktı. Ben de bir kaç ay daha keyfini çıkarıp komple bırakmayı istiyorum o yüzden artık kuruş harcamak yok, pico ve troy v1x3 ile yola devam

Revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İngilizler mtl olayını bilmiyor, çinden de klon ürün almak istemedim 2 gün sonra dağılır diye onun için merlin mini ile idare ediyorum şimdilik
    Günde 2 paket uzun sigara içen babam bile elektroniğe geçti, 8 ay sonra da elektroniği bıraktı. Ben de bir kaç ay daha keyfini çıkarıp komple bırakmayı istiyorum o yüzden artık kuruş harcamak yok, pico ve troy v1x3 ile yola devam
    Ateşliyi biraktık bunun bağımlısı olduk mk Umarım bırakırsın serkan en iyisi hiç içmemekte işte dayanamıyorum
    Dış Güçlerin Oyuncağı Olan Karanlık Bir Kişi,
    Ülkemizin Geleceği, Milletimizin ve Ordumuzun Şerefli Üyeleriyle Oynayamaz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mr.K abi expro dememin sebebi suan tr piyasasinda en uyguna orjinal urun olmasi. 190 lara kadar geriledi fiyati uzun sure merlin kullandim,hatta mtl e de merlinle gectim. Aromasi cok iyi denen pico rta yida kullandim (klon olarak tabiki) sarimda hata olabilir ama ben hicbirinde exproda aldigim o tam tonlari yakalayamadim.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skyline da cok populer bu ara mtl de cok cesıt var herkes farklı tat yakalıyor mtl de. Bu arada konuda satıs nıye yasaklandı arada 2.el urun takas yada satıs yapılıyordu sorun mu var ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Skyline da cok populer bu ara mtl de cok cesıt var herkes farklı tat yakalıyor mtl de. Bu arada konuda satıs nıye yasaklandı arada 2.el urun takas yada satıs yapılıyordu sorun mu var ?
    Genel olarak satisinin yasak olmasindan dolayi olabilir abi.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Mr.K abi expro dememin sebebi suan tr piyasasinda en uyguna orjinal urun olmasi. 190 lara kadar geriledi fiyati uzun sure merlin kullandim,hatta mtl e de merlinle gectim. Aromasi cok iyi denen pico rta yida kullandim (klon olarak tabiki) sarimda hata olabilir ama ben hicbirinde exproda aldigim o tam tonlari yakalayamadim.
    Haci 120ye troy 210a troya 200e spica varken ve yedekparcasi vs herseyi turkiyedeyken gavura o parayi vermem. Spicada kullandim merlin mini de troy da. Troya kullanmicam pctank bana uygun bisey degil cunku.
    - K -

________
    Dr.Ecu

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MTL konusu açılmışken dahil olmak istedim. Birçok MTL atomizer denedim taifun kayfun expro spica gus daha fazlası da var Ama gerçekten troya s kadar pratik değildi hiçbiri benm için ve tad olarak da expronun üstüne atomizer olmaz artık derken troya s tabularımı yıktı resmen MTL taklı atomizer alacaklara Troya s öneririm gerçekten...
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haci 120ye troy 210a troya 200e spica varken ve yedekparcasi vs herseyi turkiyedeyken gavura o parayi vermem. Spicada kullandim merlin mini de troy da. Troya kullanmicam pctank bana uygun bisey degil cunku.
    Mesaj kutunu boşaltır mısın kaba sakalın hakkında birkaç sorum olacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı dachosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesaj kutunu boşaltır mısın kaba sakalın hakkında birkaç sorum olacak
    Bosalttim sal gelsin.
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    200e spika varken 18 dolara ft de skyline var mtl için başarılı da clon olmasına rağmen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    200e spika varken 18 dolara ft de skyline var mtl için başarılı da clon olmasına rağmen
    Ft en son yollamuyodu yolluyosa aliyim,fakat demek istedigim clonelar icin degildi zaten. Almanyada 150tl trde 250-190 bandinda olan 1637183278parca olan expro icindi
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler selam. Bir süredir araştırıyorum esigara kullanmayı hatta yavaştan giriştim. DL için griffin25plus aldım. Şu an çok büyük olmayan çift pilli bir mod arayışındayım. İpv8 baya referanslı fakat tr de fiyatları çok yüksek. Aliexpresste de 50$ civarı fakat referanslı satıcı bulamadım. Sizin cihaz ve satıcı önerilerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zevk meselesi tabiki abi saygi duyarim
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı AB01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler selam. Bir süredir araştırıyorum esigara kullanmayı hatta yavaştan giriştim. DL için griffin25plus aldım. Şu an çok büyük olmayan çift pilli bir mod arayışındayım. İpv8 baya referanslı fakat tr de fiyatları çok yüksek. Aliexpresste de 50$ civarı fakat referanslı satıcı bulamadım. Sizin cihaz ve satıcı önerilerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler.
    Ipv 510pini + ateslemesi + pil kapagi + chipte olan sorunlardan kaynakli pek mantikli bir mod degil. Bakcagin her modu xxx problems tarzinda e cig forumda veya youtube veya google da aratirsan olasi sornlari olan tum Tr'de 10numara mod diye satilan modlarin aslinda oyle olmadigini anlarsin.
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ipv 510pini + ateslemesi + pil kapagi + chipte olan sorunlardan kaynakli pek mantikli bir mod degil. Bakcagin her modu xxx problems tarzinda e cig forumda veya youtube veya google da aratirsan olasi sornlari olan tum Tr'de 10numara mod diye satilan modlarin aslinda oyle olmadigini anlarsin.
    Teşekkürler bilgilendirme için. Peki öneriniz var mı? O kadar çok marka modele denk geldim ki kafam allak bullak oldu. O yüzden deneyimli kullanıcıların önerilerine ihtiyaç duyuyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AB01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler bilgilendirme için. Peki öneriniz var mı? O kadar çok marka modele denk geldim ki kafam allak bullak oldu. O yüzden deneyimli kullanıcıların önerilerine ihtiyaç duyuyorum.
    Asmodus minikin 2 oneririm fiyati da dustu uyguna satiliyor uzun zamandir kullaniyorum cok memnunum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)