User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
139 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Türk şöförlerinin kafayı iyice yemesi hk.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Her olayda olduğu gibi bayrağında suyunu çıkartmayı becerdik. Bazı şark kurnazlarının aleti oldu arkadan sallandır plakayı kapa yapıştır devam kamera nasılsa göremiyor
    1881 - 193

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her olayda olduğu gibi bayrağında suyunu çıkartmayı becerdik. Bazı şark kurnazlarının aleti oldu arkadan sallandır plakayı kapa yapıştır devam kamera nasılsa göremiyor
    Özellikle plakayı kapatacak şekilde bayrak takanlar var. Laf edecek birileri ortalarda olmayınca gün onların günü oldu. Polis sağolsun kavşak içine ve her zamanki değişmeyen yerine oturmuş şemsiyenin altında oturmuş olanı biteni uzaktan izliyor. Bunlara birşey demezler, senin şeklin şemalin yerinde ve evrakların tamda olsa gelir seni çevirir senin vaktini tüketir birde kimliği bırakıp kaçarsın diye lütfen kontağı kapatın der. (Başımıza geldi de ondan yazıyorum; arkada çocuk yanımda eşim, görsünler diye tavan lambalarını da açmışız ama gözünü çıkardı bizi çevirdi, kimliklere bakarken de kontağı kapatın dedi. Ehliyet sende, kimlik sende, ruhsat sende ama ben basıp gideceğim, zır deliyim kendime aksiyon arıyorum. Benden önce farı yanmaz, yengeç yengeç giden Şahin'e kanka muamelesi yapar ses etmez ama ... neyse işte.)

Mağduru nasıl oynuyoruz role girebilmek için döküman varsa link verin. Moda ne, badem bıyık mı?, siyah takke mi?, şalvar mı? hangisi?

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    187 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben artık ne sorguluyorum, ne de muhattap oluyorum. Kendi başlarını yesinler.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

IbizaFR150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Millet benden beter doluymuş. 1 günde 6 sayfa mesaj oldu. Seyyar ekipler kurup,yoldaki tüm barzoları 10 araba 20 kişi sıkıştırıp, istanbul beyefendisi olana kadar dövmek tek çözüm.

KingoAtmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumları okumadım açıkcası emme, ülkede ruhsal olarak sağlıklı birey kalmadığı için bahsettiğiniz tahammülsüzlük, saygısızlık, nefret sadece trafikte değil insanların birlikte yaşadığı her ortamda belli oluyor, aklı salim hareket etmek gerekli
    208 gti by Peugeot Sport; İstanbul Park: 2:36.177 - 07.05.2023
    Saxo évo-2 0-402 : 13.821 sn.
    Powered By : Piston Garage
    Nazmi TOÇAK

GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı IbizaFR150 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet benden beter doluymuş. 1 günde 6 sayfa mesaj oldu. Seyyar ekipler kurup,yoldaki tüm barzoları 10 araba 20 kişi sıkıştırıp, istanbul beyefendisi olana kadar dövmek tek çözüm.
    Dövmek değil ceza bedellerini yükseltmek lazım. Yersiz yere kornaya basıp çevreye rahıtsızlık mı verdin hoop ver 5000 TL. Hafriyat kamyonunu şantiye çıkışı yıkamadın mı ver 10.000 TL. Kamyon ile en sol şeritten ralli stil mi gidiyorsun hoop ver 10.000 TL. Emniyet şeridinden kaynak mı yaptın al sana kaynak ver 5000 TL.

Gör bak nasıl beyefendi oluyorlar.

P.S : Yersiz yere kornaya basınca koltuktan dildo çıksın ve uygun yere saplansın bir ıh etsin bu da bir çözüm olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    P.S : Yersiz yere kornaya basınca koltuktan dildo çıksın ve uygun yere saplansın bir ıh etsin bu da bir çözüm olabilir.
    bide hoşlarına giderse al başına belayı

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ertekin abi gibi yapıp bir miktar dövmek şartta hangi birini
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ertekin abi gibi yapıp bir miktar dövmek şartta hangi birini
    Dövmek çözüm değil ki zaten karşına ne çıkacağı da belli değil. Derler ya el yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış. Tabi heriften silahta çıkabilir o zaman da durduk yere eşşek cennetine gidersin.

Teknolojiden faydalanmak lazım. Arog'daki gibi ışınlayacaksın, herif kamyonu ile beraber taş devrine gider orada yakıt yettiğince hafriyat taşır (ışınlanmayı da keşfedemediler gitti)
    Ya da, MIB'daki gibi nötralize edici zımbırtı olacak, herifi indirip ışını patlatacaksın, sonra diyeceksin sen aslında çok beyefendisin ...vs , herif kamyona bindiği gibi İstanbul beyefendisi olacak ondan sonra günde 30 kere sefer yapacaksa tek sefer yapıp evin yolunu tutacak (o cihazdan halen üretmediler değil mi, ooof off)

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle plakayı kapatacak şekilde bayrak takanlar var. Laf edecek birileri ortalarda olmayınca gün onların günü oldu. Polis sağolsun kavşak içine ve her zamanki değişmeyen yerine oturmuş şemsiyenin altında oturmuş olanı biteni uzaktan izliyor. Bunlara birşey demezler, senin şeklin şemalin yerinde ve evrakların tamda olsa gelir seni çevirir senin vaktini tüketir birde kimliği bırakıp kaçarsın diye lütfen kontağı kapatın der. (Başımıza geldi de ondan yazıyorum; arkada çocuk yanımda eşim, görsünler diye tavan lambalarını da açmışız ama gözünü çıkardı bizi çevirdi, kimliklere bakarken de kontağı kapatın dedi. Ehliyet sende, kimlik sende, ruhsat sende ama ben basıp gideceğim, zır deliyim kendime aksiyon arıyorum. Benden önce farı yanmaz, yengeç yengeç giden Şahin'e kanka muamelesi yapar ses etmez ama ... neyse işte.)

Mağduru nasıl oynuyoruz role girebilmek için döküman varsa link verin. Moda ne, badem bıyık mı?, siyah takke mi?, şalvar mı? hangisi?
    Dün birebir aynısı başıma geldi Önümden gazlayarak geçen şahin çevirme hizasında bile patara kütere iğrenç bir egzoz sesi ile geçerken (Tahminen muayenesi de yoktu), beni durdurdu. İçerde hanım ve bir arkadaşım var evraklar tam mı arabanın bi eksiği var mı (bunu sorarken de varsa söyleyin yoksa sorgulatınca sizin için sıkıntı olur falan diyor). Genelde kısa süreli duraklamalarda da kontağı kapatmam 1 dakikayı geçmez diye düşündüm arabadan çıktım yine de kontağı kapattırdı falan... Bazen takıyorlar..

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence de en iyi çözüm cezalar kırmızı şık ihlali emniyet şeridi ihlali gibi cezaların kol gibi olması lazım zengin fakir herkese acı vermesi lazım.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün birebir aynısı başıma geldi Önümden gazlayarak geçen şahin çevirme hizasında bile patara kütere iğrenç bir egzoz sesi ile geçerken (Tahminen muayenesi de yoktu), beni durdurdu. İçerde hanım ve bir arkadaşım var evraklar tam mı arabanın bi eksiği var mı (bunu sorarken de varsa söyleyin yoksa sorgulatınca sizin için sıkıntı olur falan diyor). Genelde kısa süreli duraklamalarda da kontağı kapatmam 1 dakikayı geçmez diye düşündüm arabadan çıktım yine de kontağı kapattırdı falan... Bazen takıyorlar..
    Şahini durdursa herif sabaha kadar ağlayacak bunları darlayacak. Ve tabi nereden tutsalar ellerinde kalacak diye bulaşmıyorlar sana bana bulaşıyorlar.

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne yalan söyliyim babam, amcam bu zamana kadar ben trafik derdi anlattıkça bırak arabayı sana büyük bişey alalım dedikçe güler geçerdim. Hilux'a binmeye başladığımdan beri ne selektörü ne sataşanı kaldı. Özellikle ibiza tarzı (hem eşimde hem kardeşimde var) arabaları sanki millet biraz daha hor görüyor.

Önceki gün akşam küçükyalı istikametinden kartal istikametine giderken maltepe köprünün orda emniyet şeridinin nasıl daraldığını bilen bilir. Emniyet şeridinden sapıkça gelen connect 20 metre arkamdayken sağa kırdım gelip sıkışmasını bekledim. Açtı camı yok oraya yetişicem yok buraya yetişicem. Dedim bilader polis isen işin o sıkıştırdığın insanlara hizmet etmek, değilsen ayarı kaçırma adam akıllı yolunda git. Yaptığı hatayı anladı ki pardon beyfendi dedi emniyet şeridinden usulca devam etti.

Birey olarak değil millet olarak pişmemiz gereken çok konu var. Mesele sadece trafikte kalsa keşke... Akşamları sahilde bisiklete binmeyi deneyin bide... Bisiklet yolu sanki bisiklet için değil de çimde oturanların mangallarını koymaları için yapılmış...

Daha niceleri.

Ayrıca emniyet şeridi, kırmızı ışık ihlali, şerit ihlali (iki şeridi ortalayıp gidenler için) gibi cezalar bence arabayı sattıracak derecede olmalı.
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

Er34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir şey soracağım. Viyadük bağlantı yerlerinde akan trafikte neden frene basılıyor ? hızı düşürmeden o frene dokunmak bile trafik yapıyor. Neden 3km daha yavaş geçmeyi tercih ediyor insanlar ?

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    35 plakadan cekiniyorum , 45 plakadan kaciyorum. Ozellikle manisa beni takinti sahibi yapti. Her gordugum arabanin plakasina bakar oldum. Park halindeki 45 plakadan bile uzak duruyorum.
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    O emniyet şeridinden giden veya sıraya en baştan kaynak yapan bakıyorsun karşına asansör beklerken de çıkıyor. Herifin ruhu, karakteri öyle, sen asansör kapısından 4 adım ötede bekliyorsun ki içeridekiler rahat çıksın. O çakal da geliyor senin önüne geçiyor tabi orada anında lafı yiyor ve geri vitese takıp arkama geçiyor.
    Yani sanma ki herif çakallıkları sadece trafikte yapıyor.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Er34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir şey soracağım. Viyadük bağlantı yerlerinde akan trafikte neden frene basılıyor ? hızı düşürmeden o frene dokunmak bile trafik yapıyor. Neden 3km daha yavaş geçmeyi tercih ediyor insanlar ?
    Ya da en sol şeritte seyrederken durduk yere hafif fren yapıp lambaların ışığı yakıp arkadaki sürücüyü de durduk yere ikaz haline getirenler dimi...

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Hafta sonları yazlığa Tekirdağa gidiyorum pazar günleri de dönüş için akşam üstü 5 gibi yola çıkıyorum.

Saçma sapan ışıkların 1,5 dk olmasını geçtim.

Silivri ceza evinin ordan teme bağlanınca daha silivride trafiğe yakalanıyorsunuz ve hadımköy gişelere kadar dur kalk geliyosunuz.

Sebebi sadece o o.ç. kamyoncuların 2 şeritli yolda vites küçültmemek için sol şeridi kullanması başka hiç bir sebebi yok.

Agent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En son alıcam bi Fargo Desoto yapıcam aslan gibi çelik barları, muayenesi sigortası kaskosu full. Yeni hobim olacak sokağa çıkıp davar gibi gidenlere dan dun giricem.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler