User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
73 sonuçtan 58 ile 73 arası

Konu: Mahallenin Delisi ile Problem

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim anlamadıgım bu akli dengesi yerinde olmayanlar neden hep şiddet uygular...
    Akli dengesi kısa süreli olsada yerine gelsin diye.
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acaba arabanın rengine filan mı takıldı? Plastidip ile rengi değişse kurtarır mı acaba diyeceğim de sırf biri için büyük masraf olur ve de yine dert olur gibi.sadece gözünü korkutmaktan başka çare yok gibi maalesef ki

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deliye biraz sevgi gösterin o sizin malınıza zarar vermek yerine korur. Yine aynı şeye devam ederse Allahın defettiği bir yere atmak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah akıl fikir versin size. Öldürüp bir yere atın demediğiniz kaldı. Abi polise başvur lütfen ilgileniyorlar. Onunki de can acı çektirmeyin deli diye. Bir köpeğe çarptı adam onun ölüsünü kaldırmadı diye linç ediyosunuz. Şimdi adam deli diye dövün diye akıl veriyosunuz. Ben anlamadım sizde ki çelişkiyi.
    Sultan SAKA

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olay hakkında baya gelişme var. Uzun uzadıya yazıcam bir ara ancak mahallenin muhtarı zaten kendisi ile sürekli ilgileniyormuş. Bir kaç kere hastaneye yatırmış ama çıkmış. Şimdi İstanbul dışındaki ailesine ulaşmışlar. Ailesinin ona dava açması gerekiyormuş. Bizede saldırdı vs.vs. diye. Manisa'da bir hastane ayarlanmış. 3 Ekim'de davası sonuçlanınca oraya götürülecekmiş. Şimdilik araç otoparkda. Kafa gidip geliyormuş. Aynı gün namaz vakti camiye gidip sizin Allah'ınızı Kuran'ınızı diye küfür etmiş. Cemaat bir miktar dayak yardımı ile onu ayıltmışlar. Benim araba ile sorunun olduğu gün eşimin amcasına söylemişler. Benim haberim olmadan akşamda 3-4 kişi bir miktar ufak dayak ile korkutmuşlar. O sokağa gitmeyeceksin o kadını görünce yolunu değiştireceksin diye. Şimdi sokağa gelip gitmiyormuş. Annem rahatladı. Muhtardan aldığımız bilgide tatmin edici olunca şimdilik süreci takip etmeye başladık. Yalnız adamın hikayesini duyunca acıdım. Rabbim herkesin aklına mukayyet olsun.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun , enazından bi nebze rahatlamış oldun. Allah aklımızı korusun. İnsanı ne hale sokuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay hakkında baya gelişme var. Uzun uzadıya yazıcam bir ara ancak mahallenin muhtarı zaten kendisi ile sürekli ilgileniyormuş. Bir kaç kere hastaneye yatırmış ama çıkmış. Şimdi İstanbul dışındaki ailesine ulaşmışlar. Ailesinin ona dava açması gerekiyormuş. Bizede saldırdı vs.vs. diye. Manisa'da bir hastane ayarlanmış. 3 Ekim'de davası sonuçlanınca oraya götürülecekmiş. Şimdilik araç otoparkda. Kafa gidip geliyormuş. Aynı gün namaz vakti camiye gidip sizin Allah'ınızı Kuran'ınızı diye küfür etmiş. Cemaat bir miktar dayak yardımı ile onu ayıltmışlar. Benim araba ile sorunun olduğu gün eşimin amcasına söylemişler. Benim haberim olmadan akşamda 3-4 kişi bir miktar ufak dayak ile korkutmuşlar. O sokağa gitmeyeceksin o kadını görünce yolunu değiştireceksin diye. Şimdi sokağa gelip gitmiyormuş. Annem rahatladı. Muhtardan aldığımız bilgide tatmin edici olunca şimdilik süreci takip etmeye başladık. Yalnız adamın hikayesini duyunca acıdım. Rabbim herkesin aklına mukayyet olsun.
    O adam benim bildiğim çok uzun yıllardır orada. Ben ortaokuldayken de vardı. Rami'de okuduğum için az çok hatırlarım. En mantıklı çözüm yolunu yazmış ve bulmuşsun zaten.
    O adamı bugüne kadar kimler dövmüştür, ne dayaklar yemiştir. Araba koyacak yer gerekirse, iş yerim Bereç'te. İstanbul Tower. Getir istersen burada açık/kapalı otopark var. Koyarız. Yakında eve.
    Geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi konumu hortlatayım. Bugün esnaftan duyduğuma göre geçen hafta bir tane alman plakalı Mercedes'e sopa gibi birşey ile girişmiş bizim deli. Arabanın sahibi ve oğlu da bu deliyi baya baya bir dövmüş. Hastanelik etmiş duyduğuma göre. Baba ve oğlunu göz altına almış polis. Ama sonrasını bilmiyorum. Deliyi de hastaneye kaldırmışlar. Allah kimseyi sağlığından heleki akıl sağlığından etmesin.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI

KaanBRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı güvenli bir yere koymaktan başka çare yok gibi.
    Bu topraklarda kadınlar bas bas tehdit,takip ve taciz ediliyorum diye şikayette bulunup malesef göz göre göre öldürülüyor. Canımızın hiç değeri olmadığı bir tabiatta malımızı bizden başka koruyabilecek kimse olduğuna inanmıyorum.

mirafiori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende Rami'liyim, bahsedilenlerden anladığım kişi ise rahmetli oldu, aynaları kapama hastalığı vardı özellikle...
    Ama bu mesajınıza bakarsak aynı kişi değil... Yeni mahalledemi? Cuma mahallesimi?
    Youtube kanalım: www.youtube.com/@ardaguven

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya böyle bi olay başıma gelse naparım bilmiyorum. Mercedes'e sopayla saldırıyor. Vurup kırıyor. Ben ise kuş pisliği olunca elimle suyla yıkıyorum. Hastalık gerçekten kötü birşey.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zor sınav.....
    Allah kolaylık versin...
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mirafiori Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Rami'liyim, bahsedilenlerden anladığım kişi ise rahmetli oldu, aynaları kapama hastalığı vardı özellikle...
    Ama bu mesajınıza bakarsak aynı kişi değil... Yeni mahalledemi? Cuma mahallesimi?
    Yeni mahalle. Bir ara çöpten bir gelinlik bulup 1 hafta o gelinliği giyerek dolaşan deli. Kaç tane var yada aynı kişiden mi bahsetti bizim kuaför bilmiyorum. Ben yıllardır bir vukuatını duymuyordum. Traş olursan geçti konusu.
    Schumi.Projects

Bayrampaşalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni mahalle. Bir ara çöpten bir gelinlik bulup 1 hafta o gelinliği giyerek dolaşan deli. Kaç tane var yada aynı kişiden mi bahsetti bizim kuaför bilmiyorum. Ben yıllardır bir vukuatını duymuyordum. Traş olursan geçti konusu.
    Al yanına Rc ile bi maslak yap gel bak nasıl akıllanıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bayrampaşalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al yanına Rc ile bi maslak yap gel bak nasıl akıllanıyor
    Aklıma gelmedi değil ama ya kalan 2 gıdım aklı da uçarsa.
    Schumi.Projects

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zor bir durum allah yardımcısı olsun..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler