User Tag List

Sayfa 12/19 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
354 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: 4 Kasım 2016 ݝnternetin Yavaşlatılması

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada eğitim şart ama eğitilenden çok eğitimcilere eğitim şart. Ne proflar ne doçentler fetocu çıktı.Onların yetiştirdiği insanlardan, çocuklardan çok şey beklenemez. Kim bilir kaç nesili piç ettiler, kaç geleceği parlak ülkeye yararlı insanı harcadılar.. Birşeyleri konuşurken yaşadığınız günü ele almayın, olayları tümüyle ele alın ve zararlarını tek tek gözden geçirin ki o körü körüne savunduğunuz şeyleri belki sorgulamaya başlarsınız.
    "Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir."

Satış Bölümü Sorumlusu Yogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Buda burda dursun

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HalilMacit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle O Kadar Güzel Yazmışsın ki Bu Tutumun İçin Teşekkür Ederim Hakaret Etmeden de Güzel Sorular Sorulabiliyormuş. Evet Bu Yazdıklarında Noktasından Virgülüne Kadar Haklısın. Hepsinde Hak Veriyorum Yazdıklarına. Bir Tane Bile Savunacağım Bir Kısmı Yok. Ben de Diyorum ki Bu Yanlışların Bir Çoğundan Dolayı Oy Vermedim. Gayette İçim Rahattı Ama Pkk nın Siyasi Uzantısıyla Kutlama Yapılınca Kendime Bir Sordum Doğru mu Yaptım Acaba Diye ? Benim de Demek İstediğim Bazı Arkadaşların Ağzında İki Üç Şey Var Sürekli Yazıp Yazıp Duruyorlar. Ak Partiye Oy Vermiş Herkesi Aynı Keseye Koyuyorlar. Kardeşim Sen Bi Dur Bana Bu Şekilde Anlat Bakim Ben de Seni Dinlim Haklıysan Çek Beni Yanına Ama Bu Hakaretle Olmuyor. Bu Şekilde Ak Partiyi Silemezler. Bunun 2 Nedeni Var.
    1. Muhalefetin Yetersiz Olması
    2. Ak Partiye Oy Vermemiş Olanların Karşı Tarafı Hakaret Ederek, Küçümseyerek Tekrar Kendi İçine Döndürmesi.
    Sende çok mantıklı ve güzel yazmışsın ve olgun yaklaşımından dolayı kutluyorum.
    Çekip konuştuğum kişilerden biri beni FENERBAHÇE'li yapan amcamdır
    Ne yazık ki kendi gerçeklerini göremeyen bir insan ve çekip konuştuğumda diye birşey olmuyor çünkü duymak istemediklerini konuşturmuyor.

Çünkü amcam cahil! Amcam kirasını babamların ödediği babanemlerin yanına taşınana kadar 1 yıldır kirasını ödeyememiş biri, iki oğlunu zorla okutup üniversiteye masraf olur diye gitmeleri için teşfikte bununmamış biri, amcam borçları kapansın diye gizli gizli ev temizliğine giden yengeme evde otur diyen biri ve ne olduysa, ezelden beri taksi şöförü olan amcam, yengem ve iki yeğenimin çalışmasıyla eve giren 3 maaş ve hala kirasının kardeşleri tarafından ödendiğini görmeden Allah akepeden razı olsun sayelerinde elimiz ekmek tuttu diyen biri.

Şimdi ben büyük bir kısmı böyle olan bir kitlenin hangisine laf anlatayım?
    Fiat's Are Faster Than You Think!

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HalilMacit sen böyle güzel güzel yazıyosunda senin gibi oy verenlerin hepsinide kendin gibi bilme..

Yani ne güzel sen derdini anlatabilen güzel düşünceleri olan bi kardeşimize benziyosun...Da ayrıştırma ne yazıkki ayrıştırıldığını farkedince çıktı bizim görüşümüzde.. bunu anlayabiliyormusun bilmiyorum.

Örneklendirilir şimdi burda ama uzun olur zaten internet yok Amk like yaparken bile bekliyoruz.

@Berkan +1 şuku

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Insanlar topraktan degil , analarının karnindan cıkarlar dunyaya @MK8800 bu yuzden irkciliga dayali milliyetcilik hos degil. Zararin neresinden donersen don kârdir.. Erdogan soyle yada boyle Atatürkten sonra bu ulkede en yuksek hakimiyet kuran bir Cumhurbaskani. Bagimlilik derecesinde seven insanlarin kiliyim demesini karsi gorustekilerin sanki herkesin kil oldugunu lanse etmeside yanlis.Fetoyu temizlediginiz gibi pkk yida temizleyin diyorlardi.. Ee simdi onu yapmaya calisiyorlar. Peki ne yapmalilar ? Yada siz olsaniz ne yapardiniz ?
    M6 Alirdim.

DenizKaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaDCaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M6 Alirdim.
    HardCore...

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yaaa arkadaşlar genelde bu forumda aşşa yukarı hergün online olup da yazan üyeler bellidir.

Ama bi grup arkadaşım sadece böyle siyasi konuları görünce yazıyor.

Bakın burası bir otomobil forumu lütfen genel olarak tüm konulara katılım yapalım.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hayatımda iktidar partisine oy vermiş birine gerçekleri anlatmayı olan yolsuzlukları hırsızlıkları çarpıklıkları anlatmayı beceremedim..
    Ben anlatıyorum karşı tarafın olayı valla kime oy verelim,olsun bunlar bari müslüman,o kadar yol yaptılar be vb cümlelerle savunmaya geçmesi milisaniye sürüyor
    Ben bıraktım ne yazıyorum ne anlatıyorum
    Tavsiye ederim,
    Hayırlısı olsun..
    Bir flow chart var.
    Muhalefeti beğeniyormusun, hayır, o zaman başa dön.
    Sana biri beğenmediğin birşey mi dedi, o zaman başa dön.
    Olan bitenden memnunmusun, hayır değilim, o zaman başa dön.
    Sistem hep başa dönüyor.
    Arada Yozgat'tan belli belirsiz bir ses çıkıyor ama köprü cııızt yaptılar cıızt diyor.
    Bu iş böyle devam ediyor.

Ben artık o yazdıklarından bahsetmekten vazgeçtim, 5dk'da bir ağız değiştirmeye nasıl sürekli onay verebiliyorlar ona hayret ediyorum.
    -Bu böyledir.
    -Demin bu böyledir dediniz,
    -Hayır ben öyledir dedim, böyledir demedim.
    -Demin bu öyledir dediniz
    -Hayır ben ne öyledir dedim ne böyledir dedim.
    -Ben şöyledir dedim
    -????

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı oğuzubillahimineşşeytanirracim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaaa arkadaşlar genelde bu forumda aşşa yukarı hergün online olup da yazan üyeler bellidir.

Bakın burası bir otomobil forumu lütfen genel olarak tüm konulara katılım yapalım.
    hanı marjinal bizdik
    @tolga_kaan_ 'ın tüm sorularına işine geleni değil kenarından köşesinden dolanmadan aynı onun yaptıgı gibi madde madde cevap verecek bir sempatizan baba yiğit varmıdır acaba görelim elleri.
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hanı marjinal bizdik
    @tolga_kaan_ 'ın tüm sorularına işine geleni değil kenarından köşesinden dolanmadan aynı onun yaptıgı gibi madde madde cevap verecek bir sempatizan baba yiğit varmıdır acaba görelim elleri.
    biz hala marjinaliz olm

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HalilMacit sen böyle güzel güzel yazıyosunda senin gibi oy verenlerin hepsinide kendin gibi bilme..

Yani ne güzel sen derdini anlatabilen güzel düşünceleri olan bi kardeşimize benziyosun...Da ayrıştırma ne yazıkki ayrıştırıldığını farkedince çıktı bizim görüşümüzde.. bunu anlayabiliyormusun bilmiyorum.

Örneklendirilir şimdi burda ama uzun olur zaten internet yok Amk like yaparken bile bekliyoruz.

@Berkan +1 şuku
    Sende oy vermeyenleri kendin gibi bilme (gerçi senide kim bilir)

Aramızda Muhalefet partisi cephesinden Fake ihaleler patlatan HIRSIZ lar da var, piyasa kötü ama biz kazanıyoruz diye de pişkin pişkin postlar atılıp Şükürler çekiliyor.

Lakin onlar veya onun gibiler konuşulmuyor.

Çünkü Bunların konuşulmasını isteyenler Onların konuşulmasını istemiyor. Kaç yüz binlik teşkilattaki her hatayı tek bir adama bağlayan, ve tek adam nefreti üzerine siyaset yapan, indiremeyeceğini bildiği için nefret edilmesini sağlamaya çalışanlar bunlar..

Velasıl siyaset pis iş, kimse vatan millet uğruna girmiyor bu işlere. Her yer rant her yer leş kokuyor. Sağı solu hiç farklı değil. Kim avantajlıysa onun pisi pisliği çıkıyor, yarın denge değiştiğinde tam tersi olur eminim.

Öyle veya böyle bu devleti birileri yönetecek, sen ben yönetemezsek Elin oğlu yönetecek. Tüm kavga bu yüzden
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu muhalefet kökten degisime gitmedigi sürece bu iktidari devirmesi imkansiz. Sahsen bende c.baskanligi secimine kadar hicbir sekilde iktidar partisine oy vermedim.iki parti birlesip tek bir aday koydular ve bu adamın adı ülkede neredeyse duyulmamış,sende gitmissin bu adami aday olarak karsisina cikarmissin. Beceriksizligin daniskasidir bence bu olay. Sonuc olarak bende kızdığım icin oyumu suanki c.baskanina verdim. Suan emin olun çoğunluk bu sekilde düşünüyor,bahceli kazik cakti,kilicdaroglu nerenin kopegi belli degil.bu ülkede muhalefet beceriksiz,iktidar da bu beceriksizligi cok iyi kullaniyor.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

O benim sanırım Admine sesleniyorum siyasi konular için beni banlasın

Bunu dokuyan kız kör oldu modunda savunanlar olunca dayanamıyorum Hala marjinaliz ama.
    @Berkan

Gelecek ilk cevabı yazayım arkası gelir belki

1-) omo onlor comoyo ohor yopto (Ama onlar camiyi ahır yaptı)

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    biz hala marjinaliz olm
    kabataşta giydigimiz deri kıyafetleri getir ozaman haftasonu yıkmaya marjinalin kralı olalım
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O benim sanırım Admine sesleniyorum siyasi konular için beni banlasın

Bunu dokuyan kız kör oldu modunda savunanlar olunca dayanamıyorum Hala marjinaliz ama.
    @Berkan

Gelecek ilk cevabı yazayım arkası gelir belki

1-) omo onlor comoyo ohor yopto (Ama onlar camiyi ahır yaptı)
    Bundan böyle bözömlö döhölsön gurban

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu adresi belli olanlar hadi lafının arkadasında durup numarasını yazsın kim buraya yazdığını yapmış görelim sonucunu konuya koyalım klavye de mermi çok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kabataşta giydigimiz deri kıyafetleri getir ozaman haftasonu yıkmaya marjinalin kralı olalım
    o derileri bağışladım ben olm kurbanda arada kaynadı gittiler

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu muhalefet kökten degisime gitmedigi sürece bu iktidari devirmesi imkansiz. Sahsen bende c.baskanligi secimine kadar hicbir sekilde iktidar partisine oy vermedim.iki parti birlesip tek bir aday koydular ve bu adamın adı ülkede neredeyse duyulmamış,sende gitmissin bu adami aday olarak karsisina cikarmissin. Beceriksizligin daniskasidir bence bu olay. Sonuc olarak bende kızdığım icin oyumu suanki c.baskanina verdim. Suan emin olun çoğunluk bu sekilde düşünüyor,bahceli kazik cakti,kilicdaroglu nerenin kopegi belli degil.bu ülkede muhalefet beceriksiz,iktidar da bu beceriksizligi cok iyi kullaniyor.
    Siyasi bilimlerde "siyasetçi olduktan sonra yapılmaması gereken 10 şeyden ilk 5 "e oynar bu durum

Cidden şaka gibi ya seçim dönemi geldi de aklıma. "Ekmek için Ekmeleddin" de kim bu adam bilen yok Ne günler gördük be marjinallere gelsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu adresi belli olanlar hadi lafının arkadasında durup numarasını yazsın kim buraya yazdığını yapmış görelim sonucunu konuya koyalım klavye de mermi çok
    sende konuları karıştırdın gurban favori siyaset konusu burası araba konusu bi alt topic

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler