User Tag List

Sonuçlar: Kendini bu ülkede güvenli ve huzurlu hissediyormusun?

Katılımcı sayısı
189. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet Buralar Çok Güvenli ve Huzurlu

15 7.94%
  • Hayır La her tarafta bomba patlıyor körmüsün kardeş

174 92.06%
Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
98 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kendini bu ülkede güvenli ve huzurlu hissediyormusun?

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İstanbul'daki patlamada Berkay Akbaş da hayatını kaybetti

Yazık günah su haberi okuyup videoya bakip hala huzuru kacmayan varmidir
    1881 - 193

ulasoztas1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbulda yaşayan ve her gün/akşam sokaklarda, yollarda bulunan birisi olarak akşam eve geliğimde kendimi 'Bu gün de başım belaya girmedi, ölmedim' diye şanslı hissedicek kadar ZAVALLILAŞMIŞ bir ülkede yaşıyorum.
    Ekonomi desen dibe vurmuş batan esnaf gibi ödeme erteleme çıkmazlarında, ahlak desen yerlerde, yalancılık kandırıkçılık, tecavüzcülük moda olmuş hala polat alemdarcılık oynuyor insanlar... YAzık
    Ölenlerin ailelerine üzülüyorum zaten başka duygu da bırakmadılar adamda!

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ülkeye güven değil

Ülkede güvenli yani ben sokağa çıksam bana hiçbirşey olmaz anlamında

İzmir kurtarılmış bölge arkadaşım ege yi ankete dahil etmesek daha doğru olur
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendimi güvende hissediyorum ve ülkemi seviyorum ülkemde olan atraksiyonlar hemen hemen her ülkede yaşanıyor kaldı ki bu kadar entrikaların oyunların planların döndüğü bir ülkede gayet iyi ve güvende yaşıyoruz elhamdülillah.

Diğer ülkelerde kanun kural *** kestiği halde küçücük bir olağan üstü durumlarda halk evrim geçiriyor yağmalamalar kundaklamalar ülkemizde ne zaman elektrikler bir kaç saatliğine kesildi de dükkanlarınız yağmalandı evleriniz talan edildi? En azından bu milletin Allah korkusu var.
    Millet Allahtan korkuyorda yönetenler korkmuyor o ne olacak başkan. Allah Allah diyip göz boyuyorlar benim polisim halkım Allahtan korktuğu içinmi bombada öldü yani şimdi ?
    DR. OWL

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vazgeç artık bu konulardan yiğit, çocuklarına tecavüz edildiği halde şikayetçi olmayanların savunduğu sistemde neyi düzeltebilirsin?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vazgeç artık bu konulardan yiğit, çocuklarına tecavüz edildiği halde şikayetçi olmayanların savunduğu sistemde neyi düzeltebilirsin?
    Ülkeyi yönetenler ve yandaşları Nemrut, ülke Hz. İbrahim ve biz karıncayız. Ateşi söndüremesekte safımız belli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aga anket iyidir görmek iyidir

Ben vazgeçmem belki bir kişi daha uyanır diye
    Dr.ECU

0k4N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendimi güvende hissediyorum ve ülkemi seviyorum ülkemde olan atraksiyonlar hemen hemen her ülkede yaşanıyor kaldı ki bu kadar entrikaların oyunların planların döndüğü bir ülkede gayet iyi ve güvende yaşıyoruz elhamdülillah.

Diğer ülkelerde kanun kural *** kestiği halde küçücük bir olağan üstü durumlarda halk evrim geçiriyor yağmalamalar kundaklamalar ülkemizde ne zaman elektrikler bir kaç saatliğine kesildi de dükkanlarınız yağmalandı evleriniz talan edildi? En azından bu milletin Allah korkusu var.
    Katılmakla beraber oynanan oyunları görmezden gelmek çok garibime gidiyor nasıl bu kadar dar görüşlü olabiliyorsunuz .Tayyip Erdoğan düşmanlığı gözünüzü gör etmiş diye düşünüyorum .Ben hayatımda Tayyip Erdoğan'a oy vermiş değilim yanlış anlaşılmasın ama görün artık MEVZU VATAN .
    Peugeot Performance

-----------------------------------------

61,5

STHL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öyle bir durumdayız ki ; kıyısından köşesinden değil. tam ortadan ikiye bölseler ülkeyi, onu bile alkışlatırlar. sonra kendini parçaların isimleri ne olsun anketinde bulursun.
    ülke bölünüyor ortadan ,ismi geliyor halktan. avrupanın kıskandığı yerli ve milli bölünmeyi yaşarsın. ben güvende hissetmiyorum hatta bazen ait bile hissetmiyorum bunu başardılar. ohal de böyle bir saldırı yapılabiliyorsa bu ohal gerçekte neye hizmet ediyor merak ediyorum . 2016 yılında tam olarak kac kayıp verdik bu tür saldırılarda ? bilmiyorum .. nasıl alıştırıldık buna ? demek ki hic ihmal yok bu olaylarda ne istifa ne soruşturma var. kim alıcak bunun sorumluluğunu kim soracak hesabını bilmiyorum.
    MKIV TDI

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0k4N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılmakla beraber oynanan oyunları görmezden gelmek çok garibime gidiyor nasıl bu kadar dar görüşlü olabiliyorsunuz .Tayyip Erdoğan düşmanlığı gözünüzü gör etmiş diye düşünüyorum .Ben hayatımda Tayyip Erdoğan'a oy vermiş değilim yanlış anlaşılmasın ama görün artık MEVZU VATAN .
    erdoğanla ne alakası var , ben gonul rahatlığı ile gezemedikten sonra hangi oyundan bahsediyorsun şansa yaşıyoruz

bu insanlar bu konuyu siyasete alet ettiklerinden beridir mevzu vatanlıktan çıkalı çok oldu

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kendini güvende hissedenler..

O bomba kıçınızda patlamadı diye, eşinizin - çoluğunuzun dibinde patlamadı diye mi rahatsınız?

İlla canınızın yanması mı gerekiyor uyanmak için? Bir yılda 24 tane bomba patlamış olan yerde huzurluyum, güvendeyim demek kadar satılmış bir davranış olabilir mi?
    Gidip, dün akşam yetim kalan çocuklara anlatsanıza huzuru, güveni..

Yemez di mi adamlığınız..

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet buralar güvenliye Bastım yanlışlıkla

Bombalardan benim ümmetime zarar gelmez der bombalardan da artık millet korkmaz gerizekalı çünkü bunlar

Melih gökçek çıkmış 'bize hiçbir zarar veremediler bakanları allah koruyor' Zırh merso sana girsin

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bombacılardan biri polis gelince kendini patlatıyor
    group b ___

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizi bilmem ama ben artık huzur için dua etmiyorum.

En son dua ettikten sonra 21-22 tane daha patlama oldu yanlış hatırlamıyorsam...
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftasonu icin ankaradaydim. Suan dönüyorum.ama ankara emniyeti bi yazi yayınlamıştı haftasonu icin avmler,tunali hilmi ve merkezi yerlere gidilmemesi gerektigi,fluence,beyaz 06 plaka egea,mondeo gibi araclarla yapılacağı duyurulmuştu. Dogal olarak duzgun dolasamadim bile,gozum hep sagda solda ve insanlardaydi.aksamina kalacagim yere geldiğimde haberini aldim ki Istanbulda patlamış. Basimiz sagolsun...

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dar görüşlü olan biz miyiz ? Oku bakalım.

Açıklamalarınızı akıl tutulması olarak görüyorum.

Biz Fetullah dini kullanarak ülkenin damarlarına giriyor dediğimizde siz hoca efendi hakkında düzgün konuş diyordunuz

Suriyeliyi alma memlekete hele bedelsiz maaş, sınavsız üni hakları tanıma dediğimizde siz müslüman kardeşimiz diyordunuz

Pkk yı haburda karşılayarak, öcalan ile görüşerek, mektubunu mitinglerde okuyarak yaptığınız korkaklık bedelini öderiz diyorduk, siz açılım süreci diyordunuz.

Işid terör örgütü dediğimizde yook yeeea mahallenin öfkeli gençleri onlar diyor silah yardımına kadar yapıyordunuz

ekonomik kriz kapıda , durum kötüye gidecek diyorduk, yok yok Avrupa bizden borç alıyor diyordunuz..

Sizin attığınız her adımlara yıllar öncesinden sırf ülkenin çıkarları için ayaklanırken biz, sizler tayyip erdoğan a oyun var, hebe hübe konuşuyordunuz

bi anlayın, Oyun moyun yok, hiç bi diğer devletlerinde s.nde değiliz, asıl oyun paramparça ettikleri ülkeye dönüp biz yapmadık amerika yaptı diyenlerin size yaptığıdır.

Çok bi talebim yok, sadece biraz düşünebilen bi insan bile, şehide kelle öcalan a sayın diye hitap ettiği gün bunların ne bk olduğunu anlar sktiri çekerdi.

Delikanlı gibi deyin ki, benim çarkım böyle dönüyor. Bu adamların politakasından besleniyorum tek lafım yok. buna bile saygı duyucam.

Hayatını eğitime ilme vermiş adamlara dar görüşlü, anlamıyosun, anlayamıyosuuun tarzı şeyler konuşursanız komik duruma düşersiniz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı LnchCntrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dar görüşlü olan biz miyiz ? Oku bakalım.

Açıklamalarınızı akıl tutulması olarak görüyorum.

Biz Fetullah dini kullanarak ülkenin damarlarına giriyor dediğimizde siz hoca efendi hakkında düzgün konuş diyordunuz

Suriyeliyi alma memlekete hele bedelsiz maaş, sınavsız üni hakları tanıma dediğimizde siz müslüman kardeşimiz diyordunuz

Pkk yı haburda karşılayarak, öcalan ile görüşerek, mektubunu mitinglerde okuyarak yaptığınız korkaklık bedelini öderiz diyorduk, siz açılım süreci diyordunuz.

Işid terör örgütü dediğimizde yook yeeea mahallenin öfkeli gençleri onlar diyor silah yardımına kadar yapıyordunuz

ekonomik kriz kapıda , durum kötüye gidecek diyorduk, yok yok Avrupa bizden borç alıyor diyordunuz..

Sizin attığınız her adımlara yıllar öncesinden sırf ülkenin çıkarları için ayaklanırken biz, sizler tayyip erdoğan a oyun var, hebe hübe konuşuyordunuz

bi anlayın, Oyun moyun yok, hiç bi diğer devletlerinde s.nde değiliz, asıl oyun paramparça ettikleri ülkeye dönüp biz yapmadık amerika yaptı diyenlerin size yaptığıdır.

Çok bi talebim yok, sadece biraz düşünebilen bi insan bile, şehide kelle öcalan a sayın diye hitap ettiği gün bunların ne bk olduğunu anlar sktiri çekerdi.

Delikanlı gibi deyin ki, benim çarkım böyle dönüyor. Bu adamların politakasından besleniyorum tek lafım yok. buna bile saygı duyucam.

Hayatını eğitime ilme vermiş adamlara dar görüşlü, anlamıyosun, anlayamıyosuuun tarzı şeyler konuşursanız komik duruma düşersiniz..
    Ah be kardeşim şu yazdıklarını okuyup anlayan kişi zaten

Bunlara çanak tutmuyor zaten

OKU yu bunlar çokkk yanlış anladılar

Kul Allah'a ulaşamam deyip araya elçi soktu

Başımıza bunları getirdi

Alnı secde görüyor diyor

Ya anlamıyorum bunca olaylar oldu bitti

Hiç mi sorgulamadı o kafalar

Vazgeçmek ne kadar zor geliyor

İstifa eden yok hayat devam ediyor

Haftaya unutulcak gidecek şu olay

Kınıyoruz diyerek kandırılıyoruz diyerek ülke yönetilmez
    Dr.ECU

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı kim ki bu işleri bilerek yapıyor sa ve de destekliyorsa allah hepsinin belasını versin hakkımı hiçbirine helal etmiyorum biz halk olarak bunları haketmiyoruz
    PROSTOCK GARAGE

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kıyamet kopsa da kurtulsak .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler