User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Volkswagen teyp kodu hk.

Leader01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Volkswagen teyp kodu hk.

Merhaba arkadaşlar 2013 model polonun orjinal teybinde usb girişi yok bende 2014 amarok'tan çıkma orjinal teyp aldım taktım kod istiyor, servise gittim kod için 150 TL para istiyorlar açıkçası enayi hissetiriyorlar adama kendini, bu kodu nasıl bulabilirim teybin üzerinde yazmıyor, çıkma aldığım teybin söküldüğü aracın şase numarası da var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VOLKSWAGEN RADIO CODES | Online Volkswagen Radio Decoding, Guaranteed with Free Code Entry Help Sanırım bu site yardımcı olur. Teybin arkasındaki 14 haneli kodu girdiğinizde size teyp kodunu verecektir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serkan K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VOLKSWAGEN RADIO CODES | Online Volkswagen Radio Decoding, Guaranteed with Free Code Entry Help Sanırım bu site yardımcı olur. Teybin arkasındaki 14 haneli kodu girdiğinizde size teyp kodunu verecektir
    14 haneli kod bulamadım, anatel yazıyor teybin arkasında

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teybin markası Visteon sanırım, visteon sorgulama sayfası da bura VISTEON RADIO CODES | Online Visteon Radio Decoding, Guaranteed with Free Code Entry Help
    ancak teybin üzerinde seri numarasını bulumadım.

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    -Ruhsat sahibi olsa bile ücreti var,çalıntı olmadığını bilemezler.Bu şifreyi kırma falan mevzusuda yok,kırdığını söyleyenler tamamen servisteki tanıdıkları ile illegal yapıyor bu işleri.Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığı için(servis çalışanı) tespit edilirse başı yanar.Gerçekten araç sahibini bilsem,sizide yüz yüze tanısam ücretsiz size servis kodunu bulabilirdim ama kimse kolay kolay kendini ve işini tehlikeye atmak istemez bir teyp için ki Adanada değilim uzun bir süre...
    -Aldığınız çıkma teyplerin kodunun olmasına çok ama çok dikkat edin derim alırken...
    -Eğer aldığınız araca ulaşabiliyorsanız kullanım kılavuzunda,teyp ile ilgili olan kısımda kod yazacaktır...Diğer türlü malesef internetten falan çözüm bulmanız çok zor

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şifresini kıran yerler var arabaya yazılım yapılır gibi beyini okuyup yapıyolar ben öyle yaptırmıştım
    Bu arada sırf usb için aldıysanız bence rcd510 bakın usb yok sd kart var ancak görünümü çok çok daha yeni
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Ruhsat sahibi olsa bile ücreti var,çalıntı olmadığını bilemezler.Bu şifreyi kırma falan mevzusuda yok,kırdığını söyleyenler tamamen servisteki tanıdıkları ile illegal yapıyor bu işleri.Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptığı için(servis çalışanı) tespit edilirse başı yanar.Gerçekten araç sahibini bilsem,sizide yüz yüze tanısam ücretsiz size servis kodunu bulabilirdim ama kimse kolay kolay kendini ve işini tehlikeye atmak istemez bir teyp için ki Adanada değilim uzun bir süre...
    -Aldığınız çıkma teyplerin kodunun olmasına çok ama çok dikkat edin derim alırken...
    -Eğer aldığınız araca ulaşabiliyorsanız kullanım kılavuzunda,teyp ile ilgili olan kısımda kod yazacaktır...Diğer türlü malesef internetten falan çözüm bulmanız çok zor
    bende bugun aldım adamla iletişime geceyim bari bari kullanma klvuzunda mı yazıyor
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teybi çıkmacıdan aldım çok samimi olduğum biri 2014 amarok'tan çıkanı aldım, amarok hurda belgeli hurdası da duruyor aracın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şifresini kıran yerler var arabaya yazılım yapılır gibi beyini okuyup yapıyolar ben öyle yaptırmıştım
    Bu arada sırf usb için aldıysanız bence rcd510 bakın usb yok sd kart var ancak görünümü çok çok daha yeni
    teybi aldığım kişi çok samimi olduğum biri onda çıkma vardı o yüzden aldım, geri orjinal teybi taktım o da kod istedi.

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    barkodun altındaki ufak yazılı olan teybin şase numarasıdır.

VWZ ile başlayan.

Ayrıca başka tarafta kazılıdır metalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HkN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    barkodun altındaki ufak yazılı olan teybin şase numarasıdır.

VWZ ile başlayan.

Ayrıca başka tarafta kazılıdır metalde

abi bu siteden VOLKSWAGEN RADIO CODES | Online Volkswagen Radio Decoding, Guaranteed with Free Code Entry Help denedim yapamadım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler