User Tag List

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
133 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: 2017 Asgari Ücret Açıklandı

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Devlet şuan tl bastırıyor mb na

400 milyar dolar borcumuz var

Salak gibi dolar sattılar revz hepten inmeye ivmelendi

Ya nisanda elektriğe yüzde 300 birim fiyata zam yapılacak yazmışlar

Ya nasıl bir körlüktür bu arkadaş

Burası türkiye bu yazılanlar türkiye ye mahsus bilgiler

Uganda cumhuriyetine özgü bilgi paylaşmıyoruz

Doğalgaz elektrik üreten nadir mal devletlerden birisiyiz

Kömürü mal gibi çıkartan nadir devletlerdeniz

Yani ülke alım gücü yükselmiş diyorlar o banka kredi vermesin

Totona don bile alamazsın

Tabloda kokan dışkıya bakıp çiçek bahçesi demeyi bıraktığınız gün kurtulacağız

Yoksa bunlar iyi günler daha

Kafasını bile sokmadı
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Evo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de yapıldığı yeri görseniz. Cennet gibi bir yer. Neden oraya yapılıyor kimse bilmiyor. Turizm cenneti olabilecek bir yer halbuki.
    Bu arada alternatif elektrik üretme yöntemlerine de hiç eğilen yok. Bir rüzgarla, bir dalgayla falan filan. Bir dünya da akarsu var. Hidro elektrik santrali yapılacak olsa aşağı yukarı her ilçe kendi elektriğini çıkarır. Doğalgaza kömüre pek gerek te kalmaz.
    Hocam, arama kısmına sadece HES Protesto yazıyorsunuz, buyrun sonuçlar;
    Kömür eski, doğalgaz pahalı, nükleer tehlikeli, Hes zararlı
    Forum da tipik beklenen tepkiler verilmiş...
    HES protesto - Google'da Ara

Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela?
    Devlet bankasının parasıyla kendi çevresindeki müteahhitlerin cebini doldurarak yapılan Köprüler , yollar , tünellermi? bitme aşamasındaki pkk yı güçlendiren ve toplanma imkanı veren Barış sürecimi? Fetullahçıları önce devlete yerleştirip sonra temizlemeye çalışma? Süt kadar AK subayları Ergenekon , Balyoz saçmalıklarıyla içeri tıkıp canlarına kastetme?
    Hangi mühim işler?
    Bunlar mühim de, ondan öncekiler neler? asıl onlar möhim

Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya gerçekten özür dilerim ama birde yaz saati uygulamasında neden ısrar edildiğini de açıklasan ya madem herşeyi biliyorsun. Acaba esadı mı protesto etmek için o da
    Güzel kardeşim, benim öyle bir iddiam yok. Ben kimim ki herşeyi bileyim.
    Bak lütfen 5dakikanı ayırıp buradan ilgili Bakanlığa bu uygulamanın nedenini sorabilirmisin?
    BİMER - T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi
    Dönen sonucu da paylaş, birlikte değerlendirelim olur mu?

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya adam sizinle taşşak geçiyor abi neyine cevap veriyorsunuz
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bimer sordum yaz saatini

Bana şunu dedi

Be gafil be kafir

Sen padişahın ortak olduğu elektrik şirketlerinin karına nasıl göz dikersin ?
    Bilmezmisinki mehmet cengiz clk elektrik bize hizmet eder?
    Sen düşünmeyeceksin sabahda akşamda lambanı yakıp
    O gelen faturayı irdelemen ödeyeceksin

Dediler

Ben yine küfrettim bimere yaZamadım hakaret satılıyormuş cezaevine atıyorlarmış diye

Şimdi bunu yorumlayalım

Bütün avrupa kullanırken

Biz avrupadan daha mı akıllıyız

La biz kimiz beton demirden başka ne iş tutarız

Bimere soracakmışız

La havle
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlar mühim de, ondan öncekiler neler? asıl onlar möhim
    Anlatsanda bizde aydınlansak hocam.. benim aklıma bu hükümetin ; ülkenin yeraltı zenginliklerine eğilmeyip yüzlerce can gittiğinde bile bu konuyu normalleştirebilecekleri kadar mühim gördüğü konular bu kadar...

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    büyük resim büyük resim al büyük resim böyle

Sen ülkende daha doğru düzgün iş cinayetlerini engelleyemiyorsun, son 10 yılda iş cinayetlerinin kaç kat arttığı ortadayken nükleer santral yapıp işleticez diyorsun, aynen devam et...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yiğit, bu dediklerin komplo teorilerinden ibaret kardeşim.
    Öyle olsa neden kesintiler olsun, zam yapılmasın vb. Eleştirelim ama doğru yerden, az yukarıda bana göre doğru yerlere doğru gitmeye başladık... Grafikler, kaynaklar vb...

Anıl'cım, senden Type-R'i aldık ve on bin fazlaya sattık. O bir ticaretti, unut artık onu. Çıkar artık aklından, üzerinden onlarca araba geçti o konunun.
    Oraya takılıp kendini daha fazla mutsuz etme. Sen de bizler gibi normal hayata dön

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatsanda bizde aydınlansak hocam.. benim aklıma bu hükümetin ; ülkenin yeraltı zenginliklerine eğilmeyip yüzlerce can gittiğinde bile bu konuyu normalleştirebilecekleri kadar mühim gördüğü konular bu kadar...
    Onur, sence madenleri modernize etme yılı 2016 yılı mı olmalıydı güzel kardeşim?
    Bu saatten sonra edilmesin demiyorum, tabiki edilsin fakat demek istediğim Avrupa bu işleri(alt yapı, yol su köprü maden vb.) 70-80lerde köklü şekilde hallederken, bizler nelerle meşguldük...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yiğit, bu dediklerin komplo teorilerinden ibaret kardeşim.
    Öyle olsa neden kesintiler olsun, zam yapılmasın vb. Eleştirelim ama doğru yerden, az yukarıda bana göre doğru yerlere doğru gitmeye başladık... Grafikler, kaynaklar vb...

Anıl'cım, senden Type-R'i aldık ve on bin fazlaya sattık. O bir ticaretti, unut artık onu. Çıkar artık aklından, üzerinden onlarca araba geçti o konunun.
    Oraya takılıp kendini daha fazla mutsuz etme. Sen de bizler gibi normal hayata dön
    Elektriğe zam yapılmış zaten

Valla görmemek için acayip bir çabanız var hayretle okumaya devam edicem mesajlarınızı
    Dr.ECU

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya olm bu kaçıncı aynı şeyleri söyleyişin .''Olm'lu falan konuşuyorum kusura bak . İstersen 50 bin kar koy üstüne banane lale . . Benim sana olan ayarım siyasi yönden,burada sana ayar olan o kadar adamla da araba al-sat mı yaptın ? Demek ki arabayla bir ilgisi yok. S2000 konusu açtın otomobilleriniz bölümüne ilgi görmedi. Neden ? Çünkü sevilmiyorsun. Seninle aynı görüşe sahip adamlar var sevilen ama sen sevilmiyorsun bunu anla çabala biraz .

Seninle aynı kafaya sahip küçük yeğenlerin de var forumda,''ooy bu bebeğim,bebek gibi araba bulduk artık 4-5 sene bineriz kafa rahat.'' diyip ağzının suyu aka aka ''lan kanka bunu biz 10 lira fazlasına satarız iyi ekmek yeriz.'' laflarını biliyoruz .

Delikanlılık her adama nasip olmaz,şükürler olsun ki delikanlıyım aslanım senin gibi 100 tane adamı da eğitirim bu yönde eğitilmek istiyorsan numaram var siz de . Öyle delikanlıyım ki aldığım sattığım rakamı da yazarım her yere tıııın umrumda olmaz . Sizin gibi laf cambazlığı yollarını seçmem keza sattığınız çocuğun da size karşı şüpheleri vardı .

Neyse konu hiç olmasın,bu lafı kaçıncı söyleyişin evocum ,bu forumda seni sevmeyen yüzlerce adam kimse kimseyi sevmek zorunda da değil ama ben de onlardan biriyim sadece arabayla bir alakası yok . Şimdi de araba arıyorum aldığım zaman aldığım rakamı da yazarım satacağım rakamı da . Siz yalan dünyanızda devam .
    imzasız..

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektriğe zam yapılmış zaten

Valla görmemek için acayip bir çabanız var hayretle okumaya devam edicem mesajlarınızı
    metrosunu 1890larda yapan avrupanın yollarını madenlerini 70-80li yıllarda modernize ettiğini savunan kişiden mantıklı cevap mı bekliyorsun hakkaten Böyle insanlardan a.k partisi dönemi ile ilgili olumsuz bir yorum almak mümkün değil

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    80de yapmış Avrupa. Demekki refah dyp ANAP dsp suçlu ülkede, ötvde depremde geldi kalkmıştı. Bizene biz koymadık Biz kaldıralım dediler ama ÖTV zamlarını onlar yaptı.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

kadioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam, arama kısmına sadece HES Protesto yazıyorsunuz, buyrun sonuçlar;
    Kömür eski, doğalgaz pahalı, nükleer tehlikeli, Hes zararlı
    Forum da tipik beklenen tepkiler verilmiş...
    HES protesto - Google'da Ara
    Kardeş sudan elektrik üretmek için illa baraj mı yapmak gerekiyor? Anamur'da minicik bir gölete 3-4 tribün koymuş adamlar Anamur'un elektriğini karşılıyordu. Sonra bu minicik göletin 4-5 kilometre yukarısına eşşek kadar baraj yaptılar, Kıbrıs'a su göndermek için. Bari eski tribünleri oraya taşıyın ya da bırakın kalsın yerinde devam etsin elektrik üretmeye. Ama olmaz. Neden? Çünkü elektrikten para kazanması gereken insanlar var. Yine Bozyazı'da Sini çayından bir hendek ayırmışlar. Seralara su götürüyor. Bir noktada çevirmişler tekrar çaya. Koymuşlar bir tane tribün. Bozyazı'nın elektriğini karşılıyordu. Sonuç : Onu da kapattılar. Bir dünya baraj var zaten memlekette. Ama bir çoğunda tribün yok. Hem ben sadece sudan demedim. Burada gördüm ben. Bir platform yapıp denize salıyorlar. Dalganın hareketinden elektrik üretiyor. Ama şimdi nerede bilen yok. İsviçre çöp ithal ediyor. Adamlar çöpten enerjilerini karşılıyorlar çöp yetmiyor dışarıdan satın alıyorlar. Bir dünya hayvanımız var biogaz kullanan yok. Dünya böyleyken biz büyük bir riske girip nükleer santral kuralım diyoruz. Elektrik üretmek zor iş değil.Rüzgarı var, güneşi var, biogazı var (ardahanda günde 1 el arabası tezekle 4 dekar sera ısıtıyorlar) fabrikalar bir şeyler üretirken açığa çıkan enerjiler var. Var oğlu var. Ama ne demiş elin gavuru : Su akar Türk bakar.
    Nadide şeyler değerlidir.

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz ülkemizde kömür madenini cıkaramıyoruz doğru düzgün Nükleer Bir süre daha dursun bence hepimizin topluca sonumuz olacak gibi geliyor bana.
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi dövüşün artık konuşarak birşey halledilmez arkadaşlar.

Hepinize iyi yıllar

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kadioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş sudan elektrik üretmek için illa baraj mı yapmak gerekiyor? Anamur'da minicik bir gölete 3-4 tribün koymuş adamlar Anamur'un elektriğini karşılıyordu. Sonra bu minicik göletin 4-5 kilometre yukarısına eşşek kadar baraj yaptılar, Kıbrıs'a su göndermek için. Bari eski tribünleri oraya taşıyın ya da bırakın kalsın yerinde devam etsin elektrik üretmeye. Ama olmaz. Neden? Çünkü elektrikten para kazanması gereken insanlar var. Yine Bozyazı'da Sini çayından bir hendek ayırmışlar. Seralara su götürüyor. Bir noktada çevirmişler tekrar çaya. Koymuşlar bir tane tribün. Bozyazı'nın elektriğini karşılıyordu. Sonuç : Onu da kapattılar. Bir dünya baraj var zaten memlekette. Ama bir çoğunda tribün yok. Hem ben sadece sudan demedim. Burada gördüm ben. Bir platform yapıp denize salıyorlar. Dalganın hareketinden elektrik üretiyor. Ama şimdi nerede bilen yok. İsviçre çöp ithal ediyor. Adamlar çöpten enerjilerini karşılıyorlar çöp yetmiyor dışarıdan satın alıyorlar. Bir dünya hayvanımız var biogaz kullanan yok. Dünya böyleyken biz büyük bir riske girip nükleer santral kuralım diyoruz. Elektrik üretmek zor iş değil.Rüzgarı var, güneşi var, biogazı var (ardahanda günde 1 el arabası tezekle 4 dekar sera ısıtıyorlar) fabrikalar bir şeyler üretirken açığa çıkan enerjiler var. Var oğlu var. Ama ne demiş elin gavuru : Su akar Türk bakar.
    Bir AKAPE yanlısı , şu mesajdakileri at gözlüklerini çıkarıp puta tapar gibi savunmak zorunda hissetmeden. Sadece beyin sahibi bir insan olarak okusa, eleştiri kavramı gelişecek.

Ama nerede ? Uganda'da falan belki.. Bizde anca tapınma var.

Adam diyor ki avrupa 70-80 lerde yaptı biz uyuduk. Ya iyi güzel hadi haklısın diyeyim be mübarek,
    16 senedir neden uyumaya devam edeni haklı çıkarıyosun ? Yani buna cevap ver tamam dicem
    -Fırat

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yavşaklık, omurgasızlık, uşaklık cidden kolay iş...

Marifet zoru başarmakta

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O Nukleer patladiginda, Basbakanlik musaviri arkadas radyasyondan dolayi cikan 5. bacagiyla da olen isci yakinlarini daha rahat tekmeler artik.

Mazeret de hazir, "bakin cok ilginctir 1986'da Rusya'da Cernobil patladi. Hadi onu birak, o kadar eskiye de gitmeye gerek yok, gecen sene Japonya'da da patladi. Bunlar olagan seyler, Allah'in takdiri hep."
    "Korkmadık, savaştık"

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamcığın özeti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler