User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Enka otomotivden araç alan yardımcı olabilecek var mı ?

ertutez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Enka otomotivden araç alan yardımcı olabilecek var mı ?

Ticaret amacı dısında enkapert otodan araç alicam üye olamdiğim için ilgilenen olmadı daha önce araç alan varmı aramızda merak ettim veya yardımcı olabilecek

EfeTopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Enka dan araba almadim fakat pert olan aracimi ora satin aldi, vekalet vs oraya verdim. Sürecte hem tavir olarak hemde islemlerin hızı olarak biraz yordular beni, alismislar insanlari kafalarina gore bekletmeye, magdur etmeye, biraz diş gösterince 3 -4 haftada sonuclandiracaklari isi imkansiz demelerine ragmen tam 2 gun icinde tum islemleri hallettiler. Ciddiyetsiz umursamaz ve laubali bi firma izlenimi biraktilar bende. Satis yaparken nasildirlar bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önce enkaya üye olup aidatı ödüyorsun. daha sonra açık artırma satışında olanlar var birde satışa çıkacaklar var. açık artırma olanları online olarak fiyat teklifinde bulunuyorsun. bekleyen araçlara da teklif yapabiliyorsun bu arada, uyarsa enkaya sana ayırıyorlar. araç sende kalırsa parasını yatırıyorsun, vekalet veriyorsun ve 1-2 haftada sana satışını yapıyorlar ve otoparktan aracı alıyorsun.
    en son 2016 dizel otomatik zenit 5.000 km' de c3 aldım. birtek bagaj ve arka çamurluk değişti, işlemler dahil 32 ye mal oldu. piyasası 50 civarı.
    daha önceden de accent blue aldım hakı bokunu geçti, piyasayla aynı fiyata geldi neredeyse.
    kesinlikle önden kazalı almanı tavsiye etmem, veya motora kadar girmiş olanı.
    ben şirket arabası olarak kullanmak için alıyorum, ticaretini yapan 1-2 esnaf tanıdığım enkanın bokunun çıktığını söylüyorlar. iyi incelemek lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EfeTopcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enka dan araba almadim fakat pert olan aracimi ora satin aldi, vekalet vs oraya verdim. Sürecte hem tavir olarak hemde islemlerin hızı olarak biraz yordular beni, alismislar insanlari kafalarina gore bekletmeye, magdur etmeye, biraz diş gösterince 3 -4 haftada sonuclandiracaklari isi imkansiz demelerine ragmen tam 2 gun icinde tum islemleri hallettiler. Ciddiyetsiz umursamaz ve laubali bi firma izlenimi biraktilar bende. Satis yaparken nasildirlar bilmiyorum.
    Tesekkur ederim bilgi için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Doğu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce enkaya üye olup aidatı ödüyorsun. daha sonra açık artırma satışında olanlar var birde satışa çıkacaklar var. açık artırma olanları online olarak fiyat teklifinde bulunuyorsun. bekleyen araçlara da teklif yapabiliyorsun bu arada, uyarsa enkaya sana ayırıyorlar. araç sende kalırsa parasını yatırıyorsun, vekalet veriyorsun ve 1-2 haftada sana satışını yapıyorlar ve otoparktan aracı alıyorsun.
    en son 2016 dizel otomatik zenit 5.000 km' de c3 aldım. birtek bagaj ve arka çamurluk değişti, işlemler dahil 32 ye mal oldu. piyasası 50 civarı.
    daha önceden de accent blue aldım hakı bokunu geçti, piyasayla aynı fiyata geldi neredeyse.
    kesinlikle önden kazalı almanı tavsiye etmem, veya motora kadar girmiş olanı.
    ben şirket arabası olarak kullanmak için alıyorum, ticaretini yapan 1-2 esnaf tanıdığım enkanın bokunun çıktığını söylüyorlar. iyi incelemek lazım.
    Tesekkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler