User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Lastiklerinizi Nereden Alıyorsunuz?

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnternet, geçen sene 195/65/15 ölçüsünde kışlık lastik alacaktık, sanayide esnafa gittim bana 125 liraya adını sanını duymadığım lastiği kaktıracaktı, gittim internetten indirim kuponu falan filan aynı paraya Nokian WR D3 aldım 2 sezondur kullanıyorum.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

enesbeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    N11 den bu sene aldığım 2. takım lastik
    195/50/15 Hankook ventus prime2. Sanayide 200tl tanesi, ben 150tl ya aldım. Devamlı gittiğim lastikçi var 4 lastik sök-tak 40tl hesabını siz yapın
    Tarih konusunda sıkıntı hiç yaşamadım ilanda ne yazıyosa o gelir. Zaten satıcının yorumlarında anlaşılır durum

Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artvin Ticaret
    +1
    Ne Mutlu Türküm diyene! K.Atatürk

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 yazında aracın üzerindeki lastiklerde sök tak esnasında balon olduğunu görünce önce çift sonra 4ü de değişmiş olacak şekilde bayiden michelin primacy 3 aldım. Aynı bayiden yola çıkmadan önce kışlıkları takıp çıkayım havalar soğuk nolur nolmaz diye 4 tane kışlık aldım. Bu kışta kışlıklar takılırken dedim bak elinde 2016 üretim yazlık lastik vardır. Pilotsport veya csc5-6 almayı düşünüyorum bana güzel fiyat ver senden alayım dedim. Tabi abi dedi, eline hesap makinesini aldı oynadı falan bir şeyler yaptı. 4üne 1600 veririm dedi. lastiğin ismini ölçüsünü arattım fiyatları gösterdim ayıp değil mi senden 2 set almışım 3.yü alıcam kıştan elinde kalacak yaşı geçecek lastiği alıcam bir de utanmadan sana indirim yaptım diye bu fiyatı veriyorsun dedim çektim çıktım.

Önceki sene kış lastiği için para verme az çok hepsi aynı al petlas geç dedikleri için petlastan bayiye sipariş verdirdim. Tam 2 hafta beni oyaladı, abi geldi abi gelecek vs diye. En son gittim, bu pakete senin lastikleri koymamışlar ayrıyeten istersen isteyelim ama 50 lira daha kargo ücreti veririz 900 değil 950 olur dedi. Allaha emanet dedim çıktım.

Büyük konuşmayayım, çok mühim bir mesele olmazsa almam bir daha bayiden lastik falan. Esnaf tiksindiriyor kendisinden. N11, gittigidiyor, hepsiburada gibi sitelerde iyi kötü bir güvencen var. Bayi ayak yapıyor yalan dolan konuşuyor bunlarda bu yok en azından. Bir çok şeyini online alan birisi olarak lastiği de internetten alacağım.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 yazında aracın üzerindeki lastiklerde sök tak esnasında balon olduğunu görünce önce çift sonra 4ü de değişmiş olacak şekilde bayiden michelin primacy 3 aldım. Aynı bayiden yola çıkmadan önce kışlıkları takıp çıkayım havalar soğuk nolur nolmaz diye 4 tane kışlık aldım. Bu kışta kışlıklar takılırken dedim bak elinde 2016 üretim yazlık lastik vardır. Pilotsport veya csc5-6 almayı düşünüyorum bana güzel fiyat ver senden alayım dedim. Tabi abi dedi, eline hesap makinesini aldı oynadı falan bir şeyler yaptı. 4üne 1600 veririm dedi. lastiğin ismini ölçüsünü arattım fiyatları gösterdim ayıp değil mi senden 2 set almışım 3.yü alıcam kıştan elinde kalacak yaşı geçecek lastiği alıcam bir de utanmadan sana indirim yaptım diye bu fiyatı veriyorsun dedim çektim çıktım.

Önceki sene kış lastiği için para verme az çok hepsi aynı al petlas geç dedikleri için petlastan bayiye sipariş verdirdim. Tam 2 hafta beni oyaladı, abi geldi abi gelecek vs diye. En son gittim, bu pakete senin lastikleri koymamışlar ayrıyeten istersen isteyelim ama 50 lira daha kargo ücreti veririz 900 değil 950 olur dedi. Allaha emanet dedim çıktım.

Büyük konuşmayayım, çok mühim bir mesele olmazsa almam bir daha bayiden lastik falan. Esnaf tiksindiriyor kendisinden. N11, gittigidiyor, hepsiburada gibi sitelerde iyi kötü bir güvencen var. Bayi ayak yapıyor yalan dolan konuşuyor bunlarda bu yok en azından. Bir çok şeyini online alan birisi olarak lastiği de internetten alacağım.
    aslında atlanan nokta şu, sonuçta Michelin olsun, Pirelli olsun XYZ marka olsun, lastiği kimden alırsanız alın asıl garanti ANA BAYİ, onların garantisi de ÜRETİCİdir... ben bir markanın bayisi olacağım, sattığım üründe sorun olacak ama üretici bunun arkasında durmayacak... o zaman ister N11 de al ister hepsiburadadan alın sonuç değişmez... arkadaşımın 335d sine aldığımız michelin PS de sorun oldu, görünürde bir şey yoktu ama balans tutsa bile bozulup titriyordu, PERFORMA lastikleri aldı 4 tane yenisini verdi, çıkanları fabrikaya gönderdi, biz de takip ettik, firma haklı olduğumuzu söyledi...

ama, bazıları giriyor çukura dalıyor kasise, lastik balon ezilme çarpılma bozulma vs yaşıyor, geliyor satıcıya diyor ki 'lastikleriniz bozuk', ben birinde kendim gördüm, eleman jantı bile çatlatmış ama diyor ki yok, lastik bozuk... işte piyasa bu gibi kişiler yüzünden, yapması gerekenleri yapmaz hale geldi... insan yapısı her üründe hata olur, en iyi marka da olsa, yeter ki herkes dürüst olsun...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lastikler tam bitikse çıkma alıyorum ahahah
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler