User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Burun ameliyatı için doktor tavsiyesi

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Burun ameliyatı için doktor tavsiyesi

Herkese merhaba arkadaşlar,yıllardır olan bir sorunum var doktora da göstermediğim için ne olduğunu yeni öğrendim. Burnumdan tam anlamıyla nefes alamadığım ve sadece ağız yoluyla nefes aldığım için ,diş eti hastalıkları ,faranjit,geniz akıntısı vs. rahatsızlıklarım var .

KBB uzmanına göründüğüm de burnumda kemik eğriliği tespit etti. Tekinden nefes alıp verebiliyorsun diğerinden sıfır düzeyinde diye yineledi hatta kanıtladı. Detaylıca bakmamız gerektiğini söyledi yani ameliyat olmam lazım.

Ameliyatsız bu işlerin iyi bir sonucu yok mudur ? Burun önemli,sivas'dan kalkıp başka şehirlerde ki iyi doktorlara da gidebilirim. Daha önce burun ameliyatı geçiren arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var.
    imzasız..

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    etkilemek istemem ancak bende de aynı sorun vardı ki hala var. Baya referansı olan bir dr ameliyat etmişti.
    ameliyat sonrası daha iyi olmakla birlikte bende tam olarak düzelmedi sorun. halan tam olarak nefes alamıyorum burnumdan.

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babam 10seneden fazla geniz eti vardi durmadan buyudu goze dogru,elmaciklara dogru,burunda yani heryere buyumustu. Burunda kemik egriliginede sebep olmustu. Gecen sene ameliyat oldu suan Allaha sukurler olsun sorunsuzca nefes aliyor. O arada etin olmasi vede cok fazla olmasindan oturu tansiyon vs vs hastaliklar cikmisti.

Sizde et var mi yok mu bilmiyorum tabiki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı punto_multijet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    etkilemek istemem ancak bende de aynı sorun vardı ki hala var. Baya referansı olan bir dr ameliyat etmişti.
    ameliyat sonrası daha iyi olmakla birlikte bende tam olarak düzelmedi sorun. halan tam olarak nefes alamıyorum burnumdan.
    Alıntı SpeedlinE™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Babam 10seneden fazla geniz eti vardi durmadan buyudu goze dogru,elmaciklara dogru,burunda yani heryere buyumustu. Burunda kemik egriliginede sebep olmustu. Gecen sene ameliyat oldu suan Allaha sukurler olsun sorunsuzca nefes aliyor. O arada etin olmasi vede cok fazla olmasindan oturu tansiyon vs vs hastaliklar cikmisti.

Sizde et var mi yok mu bilmiyorum tabiki
    @punto_multijet Olanların çoğu zaten tam anlamıyla düzelmedi diyor,ameliyatsız bir çözümü yok mudur. En son kıl dönmesinden dolayı ameliyat oldum hiç sevmiyorum ameliyat sonrası olaylarını.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    okmeydanı memorıal da burak bey bu işte çok ıyıdır.
    kendisinde ameliyat olan 3 arkadasım var 3 üde memnun tavsiye ederim.

C!N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anılcığım, Zonguldak'a geldiğinde bi baktıralım istersen, değerli kbb uzmanlarımız mevcut burada.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnstgram adresi estetik_burun olması lazım Alpaslan Bey var İstanbul' da. Eşimi ameliyat etti 1 ay olmadı tavsiye ederim. Hatta geçen Tarık Mengüç' ü ameliyatsız burnunu falan düzeltti, epey iyi bir doktor.

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı sorun bendede var. Zamanla sadece ağız yolundan nefes almaya döndüm. Buda nefes darlığı, gece uyku bozukluğu,ve hatta panik atağı tetikliyor. Bende arayış içindeyim. Yalnız benim doktorum bu operayon için 40 yaşın geöilmemesi gerektiğini söyledi
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

DMR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benimde çocukluğumdan beridir eğriydi, 2 yıl falan olmuştur ankarada başkentte ameliyat oldum. burnum hep ve bolbol kanardı ve tek taraflı çalışırdı ama uzun zamandır iyi. olun gitsin kesinlikle farkedecek
    A dream chaser

HalilMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ve çevremde farklı farklı doktorlara ameliyat olan yakınlarım bir faydasını görmedik. Yani @punto_multijet e katılıyorum.

Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ankarada Prof. Dr Sabri Uslu
    benim ameliyatımı o yaptı 10 numara insandır ve işinde çok iyidir.
    Biz daha iyisini alana kadar en iyisi bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ameliyat ve ameliyat sonrası hakkında bilgi verebilir misiniz ?
    imzasız..

Agent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakırköy / ENT tıp merkezinde Hamdi Alkan tarafından ameliyat edildim 3 hafta önce. Teşhis: Konka ( et ) büyümesi ve deviasyon ( kıkırdak eğriliği vardı ). 2 saatlik bir operasyon geçirdim. ilk 2 gün tamponlar çıkarılana kadar ( oda silikon tampon, çıkarılması 10sn sürüyor, ne olduğunu anlamıyorsun bile ) gerçekten zor bir dönem. sonrasındaki 1 hafta da parçalı bulutlu. Ancak 2. haftadan sonra hemen hemen herşey normale dönüyor diyebilirim . Tam anlamı ile iyileşme 2 ayı buluyormuş ancak ben şuan bile halimden okadar memnunum ki, daha önce yaşamıyormuşum. Ne yemeklerden tat nede koku alıyormuşum haberim yokmuş. Gece uyuyorum sabah kalkıyorum, deliksiz ve kaliteli uyku alıyorum. 6-7 saatlik uykunun yeterli olduğunu hissetmeye başladım. Hayat kalitesini ciddi arttıran bir operasyon. Olman gerekiyorsa çok uzatmadan biran evvel olmanı öneririm, lakin bu işin başka türlü bir tedavisi yok.

DMR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ameliyat anestezi ile olmuştu ama benim kendi sorunumdan dolayı akşam hastanede yatmak gerekti ama normalde eve gönderiyorlar. onun haricinde evdeyken burun komple tıkalı şekilde 1 gün geçti geçmedi parça parça doktorun koyduğu plastik şeyler falan çıkmaya başladı bol bol gelen oksijenin yanma hissi, nefes alabilmek falan apayrı bir his yanarak geçiyor oksijen tabi dokunmamak, kurcalamamak falan gerekiyor o ayrı
    A dream chaser

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Agent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakırköy / ENT tıp merkezinde Hamdi Alkan tarafından ameliyat edildim 3 hafta önce. Teşhis: Konka ( et ) büyümesi ve deviasyon ( kıkırdak eğriliği vardı ). 2 saatlik bir operasyon geçirdim. ilk 2 gün tamponlar çıkarılana kadar ( oda silikon tampon, çıkarılması 10sn sürüyor, ne olduğunu anlamıyorsun bile ) gerçekten zor bir dönem. sonrasındaki 1 hafta da parçalı bulutlu. Ancak 2. haftadan sonra hemen hemen herşey normale dönüyor diyebilirim . Tam anlamı ile iyileşme 2 ayı buluyormuş ancak ben şuan bile halimden okadar memnunum ki, daha önce yaşamıyormuşum. Ne yemeklerden tat nede koku alıyormuşum haberim yokmuş. Gece uyuyorum sabah kalkıyorum, deliksiz ve kaliteli uyku alıyorum. 6-7 saatlik uykunun yeterli olduğunu hissetmeye başladım. Hayat kalitesini ciddi arttıran bir operasyon. Olman gerekiyorsa çok uzatmadan biran evvel olmanı öneririm, lakin bu işin başka türlü bir tedavisi yok.
    Geçmiş olsun

Hamdi Alkan güzel adam iyi doktor iyi adam seneler oldu her muaynemi kontrolmu vs o yapardı.
    1881 - 193

Agent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun

Hamdi Alkan güzel adam iyi doktor iyi adam seneler oldu her muaynemi kontrolmu vs o yapardı.
    Teşekkürler, benimde eşimin eniştesi kendisi

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzaktasin ama biz de kizimi gecen hafta deltada yaptirdimk.gata cikisli doktorumuz, sagolsun ayni gun taburcu etti. geniz eti ve kulak tupu takildi 2 adet.
    ayni sikayet.
    nefes sorunu diye gittik, biz okuldan hastalik kapiyor saniyorduk. maalesef geniz eti oldugu icin orta kulakta devamli iltihap birikerek tikanmis ve asagiya akinti yapmis. normalde testlerde grafik cikmasi gerekirken bizim kiz da duz cizgiydi vakum yapiyordu artik kulak. bildigin buyuk insan gibi horluyordu, burundan 0 nefes alabiliyordu. antibiyotik vs fayda etmiyor bir yerden sonra ve ilerlediginde duyma kaybina yol aciyor bilgin olsun
    bir an once iyi bir yerde yaptir. bizim ameliyat 4.5 yasinda olmasina ragmen full anestezi ile 1saat 10dakika kadar surdu. ufak cocuk anestezi sonrasi 1 saat sacmaladi agladi sadece sonra eve geldik oynuna devam etti. bir gun sesi degisikti. 3 gun sonra baleye gitti. en guzeli artik horlamiyor ve burnundan nefes aliyor. hic zaman kaybetme derim. cok faydali bir ameliyat.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bende eylülden sonra olucam burun ameliyatı pansumanı çok kötü diye korkuttular gözümü süreç nasıldır ağrı sızı yapıyoröu çok.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler