User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Modiodal 100mg kullanan var mı ?

ScarpRex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Modiodal 100mg kullanan var mı ?

Konsantrasyon bozukluğu için bunu verdi doktor modiodal 100 mg madde bağımlısı tipi gördü sanırım ritalin vermiycem sana kutu ile içersin sen dedi birşey diyemedim. Tecrübeleriniz nedir ?
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memleketin zamına koydunuz..

gabxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aşırı dikkat dağınıklığı sebebiyle modiodal, arcalion, ritalin kullandım küçük yaşlarda.
    Modiodal çok etki yapmamış gibi hissettim.
    Arcalion bu 3'ü arasında en az zarar ile en çok sonucu aldığım ilaçtı. Epey düzelmem yanında bıraktığım dönemlerde çok rahatsızlık vermedi.
    Ritalin zaten kırmızı reçete ile satılıyor. Çok çok etkili bir ilaç ancak bıraktığınızdaki depresyonu anlatılmaz yaşanır bıraktığım zaman aşağı yukarı 2 hafta civarı odamdan çıkmamıştım. Epey bir süre hiç mutluluk hissetmedim.

Uzun yıllar çok aşırı düzeyde dikkat bozukluğu çekmiş biriyim(öyle ki ders çalışıyım diye odama girdiğimde aklımdan film izlerdim yani; ailemi çıldırttığım çok olmuştur). Dışardan aldığınız veri miktarını düşürürseniz çok ciddi manada düzeliyor. TV vs. izlemeyin yanınızda açık bile tutmayın, çok ciddi tetikliyor. Lisede hocalarım gerçek anlamda gerizekalı olduğumu düşünürlerdi. Çalışmama rağmen başarılı olamazdım. Kendi çabam ile gazi üniversitesi makina mühendisliğini kazandım(1.5 sene boyunca çalışmak dışında hiçbir şey yapmadım)

Üniversiteye girdiğimde sevdiğim işlerde çalışmaya başladım. 10 senedir öğrenci sayılırım. 2013 yılında abim ile ortak ilk firmamı kurdum(tanıdık olmadan çoğu kişinin manyak mısın diyeceği bir sermaye miktarı ile). Şu anda 3 firması ve 30 çalışanı olan işletmelerin yönetimini yapıyorum.

Sevdiğiniz işi yaptığınız sürece başarılı olmamanız için bir sebep yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gabxer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşırı dikkat dağınıklığı sebebiyle modiodal, arcalion, ritalin kullandım küçük yaşlarda.
    Modiodal çok etki yapmamış gibi hissettim.
    Arcalion bu 3'ü arasında en az zarar ile en çok sonucu aldığım ilaçtı. Epey düzelmem yanında bıraktığım dönemlerde çok rahatsızlık vermedi.
    Ritalin zaten kırmızı reçete ile satılıyor. Çok çok etkili bir ilaç ancak bıraktığınızdaki depresyonu anlatılmaz yaşanır bıraktığım zaman aşağı yukarı 2 hafta civarı odamdan çıkmamıştım. Epey bir süre hiç mutluluk hissetmedim.

Uzun yıllar çok aşırı düzeyde dikkat bozukluğu çekmiş biriyim(öyle ki ders çalışıyım diye odama girdiğimde aklımdan film izlerdim yani; ailemi çıldırttığım çok olmuştur). Dışardan aldığınız veri miktarını düşürürseniz çok ciddi manada düzeliyor. TV vs. izlemeyin yanınızda açık bile tutmayın, çok ciddi tetikliyor. Lisede hocalarım gerçek anlamda gerizekalı olduğumu düşünürlerdi. Çalışmama rağmen başarılı olamazdım. Kendi çabam ile gazi üniversitesi makina mühendisliğini kazandım(1.5 sene boyunca çalışmak dışında hiçbir şey yapmadım)

Üniversiteye girdiğimde sevdiğim işlerde çalışmaya başladım. 10 senedir öğrenci sayılırım. 2013 yılında abim ile ortak ilk firmamı kurdum(tanıdık olmadan çoğu kişinin manyak mısın diyeceği bir sermaye miktarı ile). Şu anda 3 firması ve 30 çalışanı olan işletmelerin yönetimini yapıyorum.

Sevdiğiniz işi yaptığınız sürece başarılı olmamanız için bir sebep yok.
    Seni hic tanimiyorum kardesim ama asiri derecede 'HELAL OLSUN LA' Diyesim geldi. (Bu arada la kelimesi samimiyetten umarim yanlis anlamazsin)

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de özellikle üniversite yıllarında konsantrasyon bozukluğu vardı.

Lumosity diye bir uygulama var, android ve ios hepsi için mevcut. Önce bir kaç oyun yollayıp seviyeni ölçüyor, kesinlikle moral bozmak için değil; değişimini görebilesin diye. Ama asıl her gün yaptığı test sonrası ihtiyacına göre oyunlar gönderiyor, o oyunları oyna 2 aya kalmadan bariz değişim göreceğine inanıyorum.

Not: Gönderdiği oyunları ciddiye almak önemli, her gün sabah ya da her gün öğle veya her gün akşam ama hangi zamanda oynuyorsan o zamanda tekrar etmen daha faydalı. Genelde sabah tavsiye ediyorlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler