User Tag List

Sayfa 18/28 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
523 sonuçtan 324 ile 342 arası

Konu: Sensin Külüstür

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim c4 ün 4. yılı korkutma bizi ingiliz beyfendisi.
    Sizin C4 otomatikti bi de demo, masraf iz camink bro

Saka bi yana, Allah sorunsuzca binmeyi nasip etsin.
    "Korkmadık, savaştık"

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin C4 otomatikti bi de demo, masraf iz camink bro

Saka bi yana, Allah sorunsuzca binmeyi nasip etsin.
    Otomatik 61 binde hala taş gibi. SErvis ışığı yaktı gittim arıza yok dediler söndürdüler eve döndüm.
    Instagram: mutusgarage

By Devvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DS'ler çok güzel araçlar ancak sadece bilenin ya da değer erozyonunu pek umrumda olmayan kişilerce tercih edilecek modeller. Kaldı ki, elektronik konusunda fransızlar her daim sorunlu olmuştur, bi 7-8 yıl sonra ne tür arızalar çıkaracakları hiç belli olmayabilir.

Velakin tasarım konusunda Almanlardan önde, italyanların bi tık arkasındalar. Özellikle yeni çıkacak olan DS7 Crossback'i merak ediyorum. Birbirilerinin aynisi olan Audi ve Mercedes tasarimlarindan sonra icini aciyor insanin. Fiyatlandirilmasi guzel ayarlanirsa ust klastan musteri calabilir.
    Ben alıp 1 sene binmeyi planlıyorum, 1 senede de aldığım fiyattan 3.000-5000 lira civarı zarar etmeyi göze alabilirim sanırım. Gerçi bu 2.el piyasası böyle giderse aldığım fiyattan karla satarım da neyse
    Polo 6R GTI Project

eticet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arac olma ıhtımalı cok yuksek rolantıvb problerı vardı gecen sene pırıl pırıl zekalı ustalarımız vvt ye dırek 12 v verıp ecu yakmıslardı bır kac ecu deıstırıp calıstıramadılar ben benım evdekı eskı ecuyu takıp ımmosunu kodlayıp takmıstım volvotechde yatıyordu o ara arac actıy arkası bana gore fıyat cok yuksek sanuff yok koltuklar elektırık en bosu resmen volvonun bu arada 2.0t ıle 2.3t5 arasında cıddı kalıte farkı var motor acısındanda oyle volvo guzel arabadır ama yıkık olanı adamı uzmez aglatır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @tolga_kaan_ bu arac olma ıhtımalı cok yuksek rolantıvb problerı vardı gecen sene pırıl pırıl zekalı ustalarımız vvt ye dırek 12 v verıp ecu yakmıslardı bır kac ecu deıstırıp calıstıramadılar ben benım evdekı eskı ecuyu takıp ımmosunu kodlayıp takmıstım volvotechde yatıyordu o ara arac actıy arkası bana gore fıyat cok yuksek sanuff yok koltuklar elektırık en bosu resmen volvonun bu arada 2.0t ıle 2.3t5 arasında cıddı kalıte farkı var motor acısındanda oyle volvo guzel arabadır ama yıkık olanı adamı uzmez aglatır

gkhn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sedat s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben babama uno aldım o paralara alınacak en mantıklı o geldı bana dogan sahınlere mıllet 14 15 falan ıstıyo. 1 lırada masraf yaptık cıcek gıbı oldu
    Tutulan modeli 70s diye biliyorum.Hangi modelleri tercih ediliyor?Fiyat olarak hakkı nedir?

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    volvolar ikinci elde fiyat performans araçları oluyor genelde
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eticet06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @tolga_kaan_ bu arac olma ıhtımalı cok yuksek rolantıvb problerı vardı gecen sene pırıl pırıl zekalı ustalarımız vvt ye dırek 12 v verıp ecu yakmıslardı bır kac ecu deıstırıp calıstıramadılar ben benım evdekı eskı ecuyu takıp ımmosunu kodlayıp takmıstım volvotechde yatıyordu o ara arac actıy arkası bana gore fıyat cok yuksek sanuff yok koltuklar elektırık en bosu resmen volvonun bu arada 2.0t ıle 2.3t5 arasında cıddı kalıte farkı var motor acısındanda oyle volvo guzel arabadır ama yıkık olanı adamı uzmez aglatır
    volvo ve ankara diyince aklıma direkt sen geldin inan ki. Teşekkür ederim bilgiler için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    volvo ve ankara diyince aklıma direkt sen geldin inan ki. Teşekkür ederim bilgiler için.
    Türkiye genellinde genelde beni ariyorlar volvo icin genelde master yaptim volvo mekaniginde ve elektronigimde artik �� Arabami ariyorsun sen kendine

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bad cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende w211 e200 kompresör var.İki çocuk koltuğu ve bagajda sıkıntı yok ama hanım rahat edemiyor. Allah bağışlasın 3 çocuk var ve çocuk koltuğu ile hem çocuklar hemde hanım rahat ediyor. Asıl sebebim 3. sıra koltuk olması. Bu yönden Citroen Grand Picasso da izlemede.

C4 grand picasso , grand scenic vs 3. Sıra koltuk olan araçlarda 3. Sıra koltuk devreye girdiği anda bagaj diye birşey kalmıyor. C4 gp ile 4 çocuk 4 yetişkin 2-3 günlük seyahate çıktık bagaja 3 sırt çantası ve 1 baston bebek arabasını ittire kaktıra zorla soktuk gerisini siz düşünün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eticet06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye genellinde genelde beni ariyorlar volvo icin genelde master yaptim volvo mekaniginde ve elektronigimde artik �� Arabami ariyorsun sen kendine
    Ben daldan dala konuyorum bu ara bi laguna bakıyorum bi primera bi volvo.

Dün paylaştığım aracın rengi duruşu hoşuma gitti. Manuel olması da artıydı açıkçası.
    (d segmenti 2000 li yılların otomatiklerinden korkarım, + teknolojisinden ötürü yakıta negatif katkısını da yadsımamak lazım)

Sendeki c70'i çok istemiştim ama alamadım 2 defa ilana çıktın. Ben arabamı satamadım o ara, nakitte yoktu bir türlü denk gelemedik.

Boş geçmeyelim volvo dedik, yanılmıyorsam @semavi'nin eski aracı bu. Çok güzel tasarımı var hala.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    @hddsheriff abi ben hiç binmedim ama mantık olarak 5-6 kişilik seyehatlarde rahat ettirir.

Tavan bagajı ile bahsettiğin durum aşılır diye düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @hddsheriff dediğiniz çok doğru. biz çok uzun ve kalabalık yolculuklara çıkmıyoruz. Lazım olduğu zaman da tavan bagajı yardımcı olur diye düşünüyorum. Viano ve Caravelle bakmıştım ama yüksek fiyat ve işletim maliyeti yüzünden soğudum.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben daldan dala konuyorum bu ara bi laguna bakıyorum bi primera bi volvo.

Dün paylaştığım aracın rengi duruşu hoşuma gitti. Manuel olması da artıydı açıkçası.
    (d segmenti 2000 li yılların otomatiklerinden korkarım, + teknolojisinden ötürü yakıta negatif katkısını da yadsımamak lazım)

Sendeki c70'i çok istemiştim ama alamadım 2 defa ilana çıktın. Ben arabamı satamadım o ara, nakitte yoktu bir türlü denk gelemedik.

Boş geçmeyelim volvo dedik, yanılmıyorsam @semavi'nin eski aracı bu. Çok güzel tasarımı var hala.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    @hddsheriff abi ben hiç binmedim ama mantık olarak 5-6 kişilik seyehatlarde rahat ettirir.

Tavan bagajı ile bahsettiğin durum aşılır diye düşünüyorum.
    Evet benim eski arac...

Icimde kaldi bu arac, defalarca yazmisimdir... Benden cok hanim kullandi Abd olayi cikinca satmistim. Sattigim paraya burada 4=5 tane alacagimi dusunerek vermistim araci Yoksa satilacak araba degildi manuel 110binde full ve katalog rengi c70...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet benim eski arac...

Icimde kaldi bu arac, defalarca yazmisimdir... Benden cok hanim kullandi Abd olayi cikinca satmistim. Sattigim paraya burada 4=5 tane alacagimi dusunerek vermistim araci Yoksa satilacak araba degildi manuel 110binde full ve katalog rengi c70...
    Abi performans olarak nasildi araba? Ufak tefek eklemelerle sence 300hp leri gormek mumkunmu?
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gorur o araba ama yazilimini yapacak adam lazim, parcalari bulmak lazim...

Volvolar Vw, mini cooper gibi al parcayi tak 50hp artsin olayi zor TR de maalesef...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Korkmadık, savaştık"

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler