User Tag List

Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
165 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: 27 Temmuz İstanbul Dolu Afeti.

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ödemelerini yaptığım için onlar bize sorumlusunuz diyorlar bizde sizin otoparkınızda diyoruz çözülcek bi şekilde.
    Öyle bir saçmalıkmı varmış? Bayiler her konuda kendi menfaatlerine göre hareket ediyorlar..Müşteriye ne olursa olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi eğlenelim o zaman. Kanalıma hoş geldiniz. (YouTube kanalı değil venedik kanalı)

Akşam 20:00 de geçtim servisle sahilden epey çekilmişti sular, Gürpınar alt geçitte vidanjör su çekiyordu sadece. Geçmiş olsun herkese
    :ramo

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ödemelerini yaptığım için onlar bize sorumlusunuz diyorlar bizde sizin otoparkınızda diyoruz çözülcek bi şekilde.
    Sen malı teslim almamışsın ki daha sorumluluk onlarda olmalı. Geçmiş olsun yinede.

MADDE 208- Kanundan, durumun gereğinden veya sözleşmede öngörülen özel koşullardan doğan ayrık hâller dışında, satılanın yarar ve hasarı; taşınır satışlarında zilyetliğin devri, taşınmaz satışlarında ise tescil anına kadar satıcıya aittir.

Zilyetlik:
    Zilyetlik, medeni hukukun eşya hukuku dalında incelenen bir hukuki kurumudur. En basit olarak bir kimsenin taşınır (menkul)veya taşınmaz (gayrimenkul) bir mal üzerindeki fiili hakimiyeti olarak tanımlanabilir.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese büyük geçmiş olsun. Dün en büyük korkum Camaroya bişey olmasıydı. Allahtan eski arabalarda bişey yok. Astradada bişey yok. fakat yeni teknoloji ürünü Aluminyum olan araçta 50+ dolu izi var.
    Abi bizim arkadaşların ofisi senin üst sokakta biliyosun.Malesef onlar kurtaramamış.Bir latitude vardı,manzara korkunç.aynı şekilde kendi 308 i de tavan direkler vs bayağı gidikti.Şanslıymışsın gerçekten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araba alırken fiyatının 2 katı vergi alıyolar ama yollar denize dönüyor araba çöp oluyor , borç harç daire alıyor millet su basıyor bide dalga geçer gibi 6 bin tl yardım ediceklermiş , neye ödüyoruz bu kadar vergiyi karşılığında ne alıyoruz cidden çevremde zor durumda kalanlar var.Allah herkesin yardımcısı olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen malı teslim almamışsın ki daha sorumluluk onlarda olmalı. Geçmiş olsun yinede.

MADDE 208- Kanundan, durumun gereğinden veya sözleşmede öngörülen özel koşullardan doğan ayrık hâller dışında, satılanın yarar ve hasarı; taşınır satışlarında zilyetliğin devri, taşınmaz satışlarında ise tescil anına kadar satıcıya aittir.
    bayimiz gerekeni yapacağini belirtti şimdilik bekleyeceğiz. kimse böle bi durum olacağini kestiremezdi bizde bayi de bir zarar çekeceğiz ne kadar az olursa o kadar iyi olacak. yapabileceğimiz şu anda tek şey beklemek.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cidden büyük bi afet nerdeyse gelmiş geşmiş olsun ben gördüklerime ilk önce pek inanamadım acıkcası olay gerçekten büyük...
    gariban 106 gti....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayimiz gerekeni yapacağini belirtti şimdilik bekleyeceğiz. kimse böle bi durum olacağini kestiremezdi bizde bayi de bir zarar çekeceğiz ne kadar az olursa o kadar iyi olacak. yapabileceğimiz şu anda tek şey beklemek.
    abi sizin neden zararınız olucak anlamadım. diyelim x bayiinden araba sipariş ettik bugün teslim alıcaktık dün araba zarar gördü bunu alıcıya yani bize ne diye açıklayıp haklı çıkabilirler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sizin neden zararınız olucak anlamadım. diyelim x bayiinden araba sipariş ettik bugün teslim alıcaktık dün araba zarar gördü bunu alıcıya yani bize ne diye açıklayıp haklı çıkabilirler
    bayiye ödemeyi yapıp ruhsatları çikardiğimiz için araçlar bizim üstümüze. Bizim çekeceğimiz zarar şu olacak dolu hasarı görmüş onarımı yapılmış sıfır araçları satmaya çalişacağiz durum bu.bunu da bu şekilde satmak sabır ve uzun süreli beklememizi gerektirecek bir durum olabilir.sonuçta kimse hasar almış onarılmış sıfır aracı almak istemeye bilir. özellikle anadolu yakası bayilerinden araç alırken mutlaka ve mutlaka çok iyi bakın çok ciddi hasar görmüş sıfır araçlar mevcut su anda.
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayiye ödemeyi yapıp ruhsatları çikardiğimiz için araçlar bizim üstümüze. Bizim çekeceğimiz zarar şu olacak dolu hasarı görmüş onarımı yapılmış sıfır araçları satmaya çalişacağiz durum bu.bunu da bu şekilde satmak sabır ve uzun süreli beklememizi gerektirecek bir durum olabilir.sonuçta kimse hasar almış onarılmış sıfır aracı almak istemeye bilir. özellikle anadolu yakası bayilerinden araç alırken mutlaka ve mutlaka çok iyi bakın çok ciddi hasar görmüş sıfır araçlar mevcut su anda.
    uzuldum abi gercekten buyuk gecmis olsun

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dün clio 4 sw taşlandık ama gamze yok çok şükür

Camlarda komple film var

Acaba ondan mı kırılmadı acep
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam hukuk bu yüzden var zaten, yani hukuki olarak beklemeni gerektirecek bir durum yok. Parayı ödesen de malı teslim almadığın için ve mal halen satıcıda muhafaza edildiği için sorumluluk onun üzerinde.

Yani bayi sana araçların değeri 5 bin azaldı 3 ünü ben kabul ettim 2 sini de sen kabul et derse (ticari ilişkinizi bilmiyorum) böyle bir şeyi kabul etmene gerek yok yasal olarak.

Ben de üzüldüm tabiki ama ticaret bu. Şöyle düşün müşteri sana parayı verdi arabayı getir dedi, getirirken kaza yaptın, al kardeş bu arabayı birazını sen çek birazını ben diye bir mantık olamaz, hiçbir müşteri bunu kabul etmez.

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçma saçma konuşup zeytinyağı olmaya çalışma.
    dolu bizim aracımızın üstünede yağdı.
    nasılsa kaskom var sonuna kadar alırım hasarımı hatta yetmez daha fazlasını alayım zihniyetin çok normal sanki.
    bu tutunduğunuz tutuma rağmen yaşınızdan ötürü "ABİ" diye hitap ediyorum.bak abicim öncelikle sebebi yaşınızın büyüklüğündenmidir yoksa bir özgüvendenmidir bilemediğim bu emrivaki üslubunuz hiç hoş değil dikkat edin lütfen . ben hergün kaza yapıp kaskodan sigortadan para alıp aracını yaptıran birisi değilim.prosedür nasıl işliyor bilmiyorum dolayısıyla bu amacı BİLGİ PAYLAŞIMI olan platformda bilmediğim bir konuyuda gayet düzgün bir dille buraya soruyorum.Herkez herşeyi bilmek zorunda değil.bizimde kaskomuz var bizde yaptırıcaz arabamızı dünkü çocuk değiliz.hatta yetmez daha fazlasını alırım zihniyeti değil. dün boyasız 4000km deki 100k'lık abimin aracı delik deşik oldu 70den fazla iz var.aynı şekilde hatasız boyasız 50k'lık aracımda hasar var.fazlasını koparcak insan değiliz olabiliyorsa böyle birşey diye sordum bukadar uzatıp tartışmaya gerek yok
    Hakkı Can Eryüzlü...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hkkcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tutunduğunuz tutuma rağmen yaşınızdan ötürü "ABİ" diye hitap ediyorum.bak abicim öncelikle sebebi yaşınızın büyüklüğündenmidir yoksa bir özgüvendenmidir bilemediğim bu emrivaki üslubunuz hiç hoş değil dikkat edin lütfen . ben hergün kaza yapıp kaskodan sigortadan para alıp aracını yaptıran birisi değilim.prosedür nasıl işliyor bilmiyorum dolayısıyla bu amacı BİLGİ PAYLAŞIMI olan platformda bilmediğim bir konuyuda gayet düzgün bir dille buraya soruyorum.Herkez herşeyi bilmek zorunda değil.bizimde kaskomuz var bizde yaptırıcaz arabamızı dünkü çocuk değiliz.hatta yetmez daha fazlasını alırım zihniyeti değil. dün boyasız 4000km deki 100k'lık abimin aracı delik deşik oldu 70den fazla iz var.aynı şekilde hatasız boyasız 50k'lık aracımda hasar var.fazlasını koparcak insan değiliz olabiliyorsa böyle birşey diye sordum bukadar uzatıp tartışmaya gerek yok
    sigortasız aracınızda ve oturduğunuz tapusu size ait evinizde hasar varsa hasar temini için belediyeye başvurmanız gerekli diye bir yazı okudum haberlerde bugün. Değer düşümünü karşılamıcak büyük ihtimal ama hasarınızın teminini belediyeden alabileceksiniz okuduğum kadarıyla.

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buraek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sigortasız aracınızda ve oturduğunuz tapusu size ait evinizde hasar varsa hasar temini için belediyeye başvurmanız gerekli diye bir yazı okudum haberlerde bugün. Değer düşümünü karşılamıcak büyük ihtimal ama hasarınızın teminini belediyeden alabileceksiniz okuduğum kadarıyla.
    bende sağdan soldan birşeyler duyduğum için buraya soruyum dedim bilen vardır diye ama işte muhabbet görüldüğü gibi , suçlu oldum zeytinyağı oldum )
    Hakkı Can Eryüzlü...

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sırasıyla izleyiniz

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hkkcn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saygını koruman güzel. bu tutumundan dolayı tebrik ederim.(forum ortamından dolayı görmediğin biriside olsa arkadaşınmışssına konuşursun. diyelimki yazdıklarımı snn çoook eski tanıdğın bir arkadaşın yüzüne karşı söylüyor. gülersin . geçersin . burda bana alınmanın yada kızmanın anlamı yok.)
    madem art niyetin yok.kısa yazıcam.
    değer kaybı için karşı tarafa dava açarsın.dolu Allahın kudreti. bir birey tarafından olmadığı için dava şansın yok.
    bu tarz başına bir durum geldiğinde sondan başa doğru düşünmeye başla.
    -aracımda göçük var.
    - kim yaptı?
    - dolu .
    -doluyu dava edebilir miyim ?
    - hayır.

----SON-----
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bizim arkadaşların ofisi senin üst sokakta biliyosun.Malesef onlar kurtaramamış.Bir latitude vardı,manzara korkunç.aynı şekilde kendi 308 i de tavan direkler vs bayağı gidikti.Şanslıymışsın gerçekten
    bence en büyük şansımız araba tam iki evin arasında kalıyor o aradan dolu tam gelmedi. Birde hafif ağaç altıydı. O sebepten olmadı. Ama şimdi tısmadım değil. Demin bir arkadaşım göktürkten bir foto attı yine mi kararmış hava ne panik oldum.
    74 model sehpa...

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özdilek avm alternatif olabilir abi.İstersen bir kaç gün bırak orada.Ücretsiz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler