User Tag List

Sayfa 3/22 İlkİlk 1234513 ... SonSon
404 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Barmek Holding Angora Evleri Hüseyin/Armağan Arabul İfşa (@Armageddon)

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı s2k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Armağan bey burada adınız geçiyor buna ne diyeceksiniz peki ?

TechTurkey SAYGIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygın Bey, yazdığım postu okumadınız sanırım. Okuduysanız da sanırım gözünüzden kaçmış. Ne o evler yapılırken, ne yapılamazken, ne satılırken, ne bir daha satıldıysa o zaman, ne de sizin sözünü ettiğiniz toplantılarda BEN yoktum. Siz o toplantılarda vardınız sanırım. Beni gördünüz mü, tanıyor musunuz? Tanımıyorsanız ben konunun hiç bir köşesinde olmayan biri olarak size neyi nasıl açıklayabilirim?

Benim tek bildiğim yıllardan beri grup şirketinin belli kısımlarında çalışmış biri olarak ŞİRKETLERİN KAZANDIĞI TÜM PARANIN insanların mağduriyetini gidermek için harcanmış ve harcanıyor oluşu...
    O toplantılar ve muhattap bulunmayan toplantılarda,mağdur edilen insanları kendi aralarında yaptığı toplantılardan vakti zamanında yeterince haber ve gündemimiz oldu.
    Halen mağduriyetin giderilmesi için çalışıldığını yazmışsınız ona istinaden aile ve grup şirketinizde çalışan-çalışmış biri olarak Evliya Bey'e savunma yaptığını görünce herhangi bir bilgin vardır diye düşünerek bir soru sordum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Armageddon
    Armağan Bey,
    Keşke sizin yazdığınız gibi mağduriyetimizi gidermek için birşeyler yapılsaydı. Bahsettiğiniz 11 yıl sonra protokolden kastınız nedir anlayamadım? Bizimle bir protokol imzalanmadı, tam tersine bütün iletişim çabalarımız karşılıksız kaldı. Telefonlarımıza cevap verilmedi. Uzun araştırmalar sonucu Emek Elektrik çalışanlarından Erol Bey'in mail adresini bulup durumu yazdığım maile bile cevap alamadım. Kendisiyle yaptığım telefon görüşmesinde yapılacak birşeyin olmadığına yönelik bir cevap aldım. Şirketleriniz dediğiniz gibi mağduriyetimizi gidermeye değil, bizleri başlarından savmaya çalışıyor.
    Ayrıca sizin şahsınıza yönelik suçlama, karalama ya da imalarda bulunmuyorum; yaşadıklarımı, mahkeme sonucunu, resmi evrakı paylaşıyorum. Beni mağdur eden şirket sizin de parçası olduğunuz bir AİLENİN şirketidir. Kazancı da sizindir, borcu da sizindir. Her ne kadar maaşla çalıştığınızı söyleseniz de..
    Mahkeme kararının kesinleşme tarihi 2015'tir. 2015'te de üniversite öğrencisi değildiniz sanırım. Arabul ailesinin boğazından tek bir haram lokma geçmemiştir diyorsunuz. Şunu belirteyim size ödediğim ve karşılığını alamadığım 150.000 USD'ı ben helal etmiyorum. Ev vaadiyle insanların parasını alıp, iki kişiye birden satan insanların gizli hesapları mı olur, yalılarda mı yaşar orasını ben bilemem, bilmek de istemem.
    Benim kazanılmış bir davam var, karşımda da Ferrari'si olmadığına üzülüp, Corvette ve Camaro'suyla idare etmek zorunda kalan maaşlı bir çalışan var. Ben de çok üzgünüm gerçekten.
    Ben yanlış anlamışım kusura bakmayın, sizinle protokol imzalandı diye anlamıştım.

Size kendimi tam olarak anlatamamışım. Bence yazdıklarımı birkez daha okuyunuz. Okuduklarımdan Ferrarim olmadığı için üzülüp diğer araçlarla idare ettiğim sonucunu çıkarttığınıza göre sanırım siz de beni tam anlayamamışsınız.

2015 yılında çıkan karardan da haberim yok evet kusura bakmayın. Çünkü maaşlı çalışandım. Soyadım Arabul olduğu için her şeyden haberim olduğu ve her şeyin sorumlusu olduğumu düşünen varsa saygı duymaktan başka elimden bir şey gelmez, kusura bakmayın. İki kişiye aynı evin satılması durumunu da KONUNUN İÇİNDE OLMADIĞIM İÇİN bilmiyorum o yüzden ne yorum yaparsam yanlış olur.

Söz konusu şirketlerin hepsi Anonim Şirketlerdir ve adı üstünde bir aileden fazla ortakları vardır. Bu şirketler AİLE şirketi değildir.

Kesinleşen bir mahkeme kararınız mevcut. Bununla ilgili hukuki yolları devam ettirebileceğinizi düşünüyorum. Başka ne yapmamı bekliyorsunuz? Söyleyin onu yapayım Evliya Bey. 2015 yılından beri Ankara'da bile yaşamıyorum ben..
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz ben yapmadım miki yaptı.

Biraz mağduriyet. Biraz hastalık filan.

Adama derler bize ne aslanım senin işvereninden. İşinin sahibi adam olsaydın hırsızlık yaptırmasaydın şirketinde. Kaldı ki savunulan suçta bir evi birden başka kişiye satmak ha. Hani hata ile taksirle yapılacak birşey değil. Direk kast lazım.

Tabi suçun şahsiliği ilkesi var. Dolayısıyla bu dediklerimi babanın işlediği suçtan oğlunu sorumlu tutamayız.

Tek nokta var gözüme takılan o da kredi meselesi. Krediyi hala parası olmayan kimselerin aldığı sanan var mı ya

Düşün ben piyasayı çarptım, nakit gani ama salak mıyım ben nakit para verip üstüme mal alayım. Sonra hacizle elimden alsınlar. Giderim kredi çekerim hem paramı kullanmamış olurum, hem üzerinde banka şerhi var. Alacaklı uğraşsın da hacizde sıraya girsin. Banka kendine ait olanı aldıktan sonra 2. Sıradaki babayı alır.

Kredi bitti mi? Hemen gider 2.sini alırım. Hem arabanın modelini yenilerim, hem üzerinde şerh olur, hem de kendim için ya adamlara bak mis gibi vurdular piyasayı hala şekilleri yerinde dedirtirim.

Konu sahibinin Allah yardımcısı olsun.
    Forumda aynen o'nu yapıp kandırıldım ayağına danışıklı dövüşe giden bi üyemiz de var adı bende saklı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Armağan bey burada adınız geçiyor buna ne diyeceksiniz peki ?
    Benim veya ailemle ilgili bir kimsenin bir suçu varsa herhalde bununla ilgili de bir karar çıkmış olması gerekirdi veya çıkar...
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

evliya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hukuksal olarak yapabileceğim daha fazla birşey yok. Zaten kesinleşmiş karar sonucunda haklı bulundum ve alacaklı görünüyorum. Yazdığınız gibi mağduriyet gidermek için uğraşıyorsa şirketleriniz, benim mağduriyetimi de gidersin. Madem konuyu bilmediğinizi iddaa ediyorsunuz, bilen biriyle görüştürün.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hukuksal olarak yapabileceğim daha fazla birşey yok. Zaten kesinleşmiş karar sonucunda haklı bulundum ve alacaklı görünüyorum. Yazdığınız gibi mağduriyet gidermek için uğraşıyorsa şirketleriniz, benim mağduriyetimi de gidersin. Madem konuyu bilmediğinizi iddaa ediyorsunuz, bilen biriyle görüştürün.
    Emin olun bununla ilgili adımı attım... Gerçekten de durumunuz için üzgünüm. Angora denen yerin önünden her geçtiğimde lanet ediyorum... Konuyla ilgili mağduriyetinizin giderilmesi için elimden geleni yapacağıma emin olabilirsiniz. Özelden size mesaj yazıyorum...

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanki bana cok uluslu, borsaya acilmis global holding. Elektronikten tekstile kolpa 19 sirket, holding ortaklarinin 3/5 Arabul, digerleri de buyuk ihtimalle teyze cocuklari

"Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sanki bana cok uluslu, borsaya acilmis global holding. Elektronikten tekstile kolpa 19 sirket, holding ortaklarinin 3/5 Arabul, digerleri de buyuk ihtimalle teyze cocuklari

Sizin de bir mağduriyetiniz var sanırım. Size nasıl yardımcı olabilirim Mekan UK Bey?

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizin de bir mağduriyetiniz var sanırım. Size nasıl yardımcı olabilirim Mekan UK Bey?
    Yanlis olan birseyleri savunmak icin illa magdurlardan biri olmam mi gerekiyor?

Ayrica tesekkurler ama biz baskasiyla calismiyoruz. Kendi dolandiricimiz var. Gonul koyuyor sonra.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ayrica tesekkurler ama biz baskasiyla calismiyoruz. Kendi dolandiricimiz var. Gonul koyuyor sonra.
    Valla gönül koyarım , dorchster karışır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Valla milleti dolandırıp kredi çekilip ne yapılır sizde o konuda çok iyi kafa var. Benim aklıma gelmemişti... Ben kredi çekip maaşımla ödedim, sizi ilgilendirmese de belirteyim bazen de 2-3 ay üstüste parasızlıktan ödeyemedim.

Konunun benle ilgisi yok derken ve çözüm bulmaya çalışırken "kendinize göre" dalga geçiyor olmanız birşeyleri savunmaktan çok beni karalamak gibi görünüyor. Cehennemin dibine kadar da yolunuz var. İyi geceler.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam, fakir edebiyatı yapmanız sizi daha da kötü bir pozisyona düşürüyor. Normal bir şirket çalışanı maaşıyla kimse o araçları almaz. yürütme maliyeti, yaptığınız modifiyeler vs. Yani bu açıdan dem vurmanın kimsenin gözünde anlamı olmayacağı gibi alay konusu da olmaya açık.

Size bir serzenişte bulunan ve canı yanmış bir abimiz var. Yardım edeceğinizi söylediniz, umarım sözünüzün arkasında durursunuz ve en kısa sürede sonucu burada paylaşırsınız.

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Böyle guzellemeler yaparken

Bu konuya böyle bir cevap vermeniz uymamış sanki

kusura bakmayın. İki kişiye aynı evin satılması durumunu da KONUNUN İÇİNDE OLMADIĞIM İÇİN bilmiyorum o yüzden ne yorum yaparsam yanlış olur..
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, fakir edebiyatı yapmanız sizi daha da kötü bir pozisyona düşürüyor. Normal bir şirket çalışanı maaşıyla kimse o araçları almaz. yürütme maliyeti, yaptığınız modifiyeler vs. Yani bu açıdan dem vurmanın kimsenin gözünde anlamı olmayacağı gibi alay konusu da olmaya açık.

Size bir serzenişte bulunan ve canı yanmış bir abimiz var. Yardım edeceğinizi söylediniz, umarım sözünüzün arkasında durursunuz ve en kısa sürede sonucu burada paylaşırsınız.
    Sizin beni yalancı yerine koyuyor olmanız pek bir anlam ifade etmediği gibi gerçeği de değiştirmiyor. Kredi dekontlarımı isteyene gönderebileceğimi söyledim. Hayatımın büyük bir kısmında, kazandığım paranın büyük bir kısmını araçlarıma harcadığım için zaten bu foruma üyeyim.

Bu bir fakir edebiyatı falan da değildir. Evet arabaları aldım, yeri geldi makarna yedim ama hava filtresi aldım vb. inanıp inanmamakta herkes serbest.

Burda otomobil alıp modifiye eden herkes şirket sahibi sanırım ve hepsi araçlarını nakit parayla almış...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sekizsilindir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle guzellemeler yaparken

Bu konuya böyle bir cevap vermeniz uymamış sanki
    Şimdi... Tek tek cevap versem bir türlü, vermesem bir türlü... Sanırım oturmuş insanlar beni araştırmaya başlamış....

2001de satılan ev olayını bilmiyorum. 2016da otomobillerle ilgili bir konu üstünde çalıştığım için hayatımdan memnunum. 2016daki paylaşımı yaptığım için 2001de satılan evi bilmem mi gerekiyor?

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reserved ön sayfalardan yer alamadık, barilla makarnadan sonra buralar daha çok karışır gibi...

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amaç polemik değil;
    2001 kafasına dön diyende yok, verdiğin cevaplarla kendini net ifade edemiyorsun, yada biz salağız..
    group b ___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Net ifade edemiyor olabilirim ve ayrıca inandırıcı gelmiyor da olabilirim. Fakat gerçekler dışında yazdığım birşey yok ne yazık ki...

İnsanların inanıp inanmaması da tabi kendi tercihi. Ben gereken adımları attım. Umarım beyfendinin mağduriyeti çözülür.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler