User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ufak bir iş girişimi hakkında yardım

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ufak bir iş girişimi hakkında yardım

Arkadaşlar merhaba,
    Uzun zamandır çeşitli projeler üretip düşük bütçeler ile ne yapabiliriz diye düşünürken ortaya çok ufak bir sermaye koyarak mini kazançlar elde etmeye karar verdik. Her işte olduğu gibi ufaktan başlayarak zaman içerisinde büyümeyi hedeflediğimiz müzik ses sistemleri kiralama işimizden sizlere bahsetmek ve fikirlerinizi almak isterim.

İlk etapta 2 tane 1000 watt gücünde aktif hoparlör ve 10 kanal power mikser alarak dernek pikniklerinde, panayırlarda, kır düğünleri, nişan, kına ve asker eğlencelerinde bilgisayar yardımı ile insanları eğlendiren ufak çaplı organizasyonlarda yer almak ve buralardan ek gelir sağlama düşüncesindeyiz. İleri ki zamanlarda şayet işler iyi giderse ses sistemimize ekstra olarak yeni hoparlörler ekleme düşüncesindeyiz. 3 arkadaş bu iş için girişimde bulunmayı planlıyoruz. Bütçemizi 7 bin TL olarak belirledik. Ses sistemini taşıyabileceğimiz bir aracımız mevcut. Bu tarz işler genelde hafta sonları olduğu için kendi işlerimizde çalışmaya devam edeceğiz. Ciddi bir sermaye ve ciddi bir kayıp olmayacağından bu işi düşündük. Sizlerinde değerli fikirlerini almak isterim. Şimdiden teşekkürler....
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Utku85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Etrafınızda çok tanıdık varsa, bizim mahallenin işlerini yapsak yeter diyorsanız girin.
    Elimde yaklaşık 70-80 no-name trio var bunun dışında çok sık olmamakla birlikte ünlü isimlerle de kurumsal veya özel düğünlerde performanslar sergiliyoruz fakat özellikle no-name'ler ile sürekli iş yapıyoruz ben bile çoğunlukla ses sistemlerini dışarıdan kiralıyorum.
    Ses-ışık-trus vs kiralama işi bundan 10-15 yıl önce para getirirdi artık millet elimde ki ikinci el malı satayım da başka iş yapayım diye bakıyor genelde.

Şöyle düşün 250-400 kişilik bir etkinlik veya düğün için trus ses sistemi ışık dj, ışıkçı, sesçi dahil 2.250'ye piyasadaysan işin çözülüyor, ki bunlar ciddi pahalı sistemler oluyor.
    Bu sistemleri ben elimde bulundursam minimum 300-400 bin para yatırırım.

Kısaca müşteri hazırsa alın, yoksa fanteziden öteye geçmesi zor.
    Drehmoment ist wichtig

mechanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Utku85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etrafınızda çok tanıdık varsa, bizim mahallenin işlerini yapsak yeter diyorsanız girin.
    Elimde yaklaşık 70-80 no-name trio var bunun dışında çok sık olmamakla birlikte ünlü isimlerle de kurumsal veya özel düğünlerde performanslar sergiliyoruz fakat özellikle no-name'ler ile sürekli iş yapıyoruz ben bile çoğunlukla ses sistemlerini dışarıdan kiralıyorum.
    Ses-ışık-trus vs kiralama işi bundan 10-15 yıl önce para getirirdi artık millet elimde ki ikinci el malı satayım da başka iş yapayım diye bakıyor genelde.

Şöyle düşün 250-400 kişilik bir etkinlik veya düğün için trus ses sistemi ışık dj, ışıkçı, sesçi dahil 2.250'ye piyasadaysan işin çözülüyor, ki bunlar ciddi pahalı sistemler oluyor.
    Bu sistemleri ben elimde bulundursam minimum 300-400 bin para yatırırım.

Kısaca müşteri hazırsa alın, yoksa fanteziden öteye geçmesi zor.
    bravo. techturkey nokta com hizli cozum merkezi
    --
    her geçen yıl bir önceki yılı aratır hale geldi zaman...

Kartal3urak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2011 Yılında Organizasyon Firmamı Kurumsallaştırdım.. Ses Sitemini Dışardan Kiraladım Sürekli.. Kapalı - Açık alan için Düşük Bütçeli Bi Setup Hazırlarsanız 1. Sezonda Maliyeti Çıkarabilirsiniz.. Kendi İşlerinizi Asla ama Asla Bırakmayın Bana Kalırsa..
    Oem Yedek Parça
    Oem Çıkma Parça
    Hondacikmamotor.com

AKINCI GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler