User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: Egzozdan dolayı trafikten men

Leonardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende egzoz muanesi varsa cevre bakanligindan yollayamadiklarini duydum. Egzozdan ceza yedikten sonra kayseri ilinde yaşadıklarımı kısaca anlatayım olay 2018 yazında yaşanmıstır. Klasik muhabbet oldu polis durdurdu cezayı yazdı ve ehliyetime el koydu sonrasında aracı trafikten men etti ve 1.5 aylık ehliyet alma sürecim başlamış oldu sağlık olayla ilgili kimse birşey bilmediğinden emniyete gittim. Sağlık bakanlığına yönlendirdiler ordan gerekli belgeleri alıp o belgeleri sağlık bakanlığına onaylattım sonra belgelerimi sağlık bakanlığına verdim ordan şehir hastanesine yollamaları gerektiğini söylediler 1 hafta onu bekledim en sonunda yolladılar sonrasında psikoteknik adı altında beni bir teste soktular 560 soru çözdüm ondan sonra uyuşturucu testi yaptırdılar. Ehliyetimi almak için gerekli belgeleri 1 ay 1 hafta sonra alabildim artık tek yapmam gereken şey gidip belgeleri verip almaktı bu arada bana akıl sağlımın yerinde olmadığıyla ilgili ve bu konuda test e girmem gerektiğini içeren bir belge imzalatmışlardı. Sonra emniyete gittim olayı yaşandığı gibi aktarıyorum bayramdan 1 gün önceydi ve saat 4 tü yani kapanırsa 1 hafta daha uzayacaktı emniyete gittiğimde gerekli polis memurunun işi çıktığını erken ayrılması gerektiğini bu yüzden ehliyetimi 1 hafta sonra vereceklerini anlattılar. Bu süreçtede yakalanırsam ehliyet cezası yiyeceğimi söylediler. Herneyse bir hafta sonra ehliyetimi aldım ancak bu süreçte 4-5 kere emniyete 2-3 kere sağlık bakanlığına 4-5 kerede şehir hastanesine gittim. Bu arada aracımın motorunu kırmıştım rodajdayken bu cezayı yedim. Sonuç olarak beni psikolojik yönden yıprattılar bu kadarına gerek varmıydı hiç bilmiyorum açıkcası.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Leonardo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende egzoz muanesi varsa cevre bakanligindan yollayamadiklarini duydum. Egzozdan ceza yedikten sonra kayseri ilinde yaşadıklarımı kısaca anlatayım olay 2018 yazında yaşanmıstır. Klasik muhabbet oldu polis durdurdu cezayı yazdı ve ehliyetime el koydu sonrasında aracı trafikten men etti ve 1.5 aylık ehliyet alma sürecim başlamış oldu sağlık olayla ilgili kimse birşey bilmediğinden emniyete gittim. Sağlık bakanlığına yönlendirdiler ordan gerekli belgeleri alıp o belgeleri sağlık bakanlığına onaylattım sonra belgelerimi sağlık bakanlığına verdim ordan şehir hastanesine yollamaları gerektiğini söylediler 1 hafta onu bekledim en sonunda yolladılar sonrasında psikoteknik adı altında beni bir teste soktular 560 soru çözdüm ondan sonra uyuşturucu testi yaptırdılar. Ehliyetimi almak için gerekli belgeleri 1 ay 1 hafta sonra alabildim artık tek yapmam gereken şey gidip belgeleri verip almaktı bu arada bana akıl sağlımın yerinde olmadığıyla ilgili ve bu konuda test e girmem gerektiğini içeren bir belge imzalatmışlardı. Sonra emniyete gittim olayı yaşandığı gibi aktarıyorum bayramdan 1 gün önceydi ve saat 4 tü yani kapanırsa 1 hafta daha uzayacaktı emniyete gittiğimde gerekli polis memurunun işi çıktığını erken ayrılması gerektiğini bu yüzden ehliyetimi 1 hafta sonra vereceklerini anlattılar. Bu süreçtede yakalanırsam ehliyet cezası yiyeceğimi söylediler. Herneyse bir hafta sonra ehliyetimi aldım ancak bu süreçte 4-5 kere emniyete 2-3 kere sağlık bakanlığına 4-5 kerede şehir hastanesine gittim. Bu arada aracımın motorunu kırmıştım rodajdayken bu cezayı yedim. Sonuç olarak beni psikolojik yönden yıprattılar bu kadarına gerek varmıydı hiç bilmiyorum açıkcası.
    İşi çıktı erken ayrıldı ne ya? Bu adamın ayağı kırılsa 3 ay gelemese yerine kimse bakamayacak mı yani?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ehliyetine neden el koyduğunu anlamadım ben

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ehliyetine neden el koyduğunu anlamadım ben
    Kayserideki sisteme gore boyle yapiyorlar ilden ile sistemler degisiyor sanirim istanbulda arkadasim ceza yedi boyle birsey olmadi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşi çıktı erken ayrıldı ne ya? Bu adamın ayağı kırılsa 3 ay gelemese yerine kimse bakamayacak mı yani?
    Iste kayserideki emniyette daha neler yasadik. Sanki islerini cok dogru yapiyorlarmis gibi neler cektirdiler allah ellerine dusurmesin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba bu konu hakkinda bir çok konu var farkındayım ancak benim durumumun biraz değişik aracımı aldığımda üstünde komple düz boru vardı er geç ceza yiyecektim , yedim ancak arabayı bağlamadılar 7 gün süre verdiler egzoz 2 ay önce almıştım kargo kaybetti falan derken elime yeni geçti bundan dolayı 7 günü geçti ama aracı kullanmadığımdan bağlatmadım yaklaşık 20 gün oldu bu durumda yapmam gereken nedir ? Birde muane gerekiyor diyolar o konu hakkında bilgisi olan varmı şimdiden teşekkür ederim.
    yardımcı olurum muayeneye gitmeden 5412038677
    Ya kelebekler hayatı görünce intahar ediyorsa???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2JZ-GTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yardımcı olurum muayeneye gitmeden 5412038677
    Konu 2 sene onceninde benim muayene var haziranda rahatsiz ederim��

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler