User Tag List

Sayfa 32/75 İlkİlk ... 22303132333442 ... SonSon
1409 sonuçtan 590 ile 608 arası

Konu: Yetkili Servis Bakım Fiyatları

mrtkap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016 116d. Yağ, yağ filtresi mazot filtresi + arka balatalar. 4700tl. Borusan

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtkap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 116d. Yağ, yağ filtresi mazot filtresi + arka balatalar. 4700tl. Borusan
    vay maşallah..
    Tango-1 never dies.

hanz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba, f30 araçımın balata ve disklerini değiştirmek istiyorum, balatalari orjinal düşünüyorum, daha önce disk değiştiren ve kullandığı parça'dan memnun olan var mı ?

Araç henüz 70 binde, yoksa Direk orjinal olarak bunu mu önerirsiniz? Ayrıca diske torna yaptırmak ne kadar mantıklı bir kaç kişi torna vs bahsetti güvenemedim.

Bmw F30 Kasa 316i On Ve Arka Fren Disk Balata Seti Orjinal - OnlineYedekParca.com

Ahmet.S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50 bin km civarlarında orjinal diskten az bir talaş aldırıp textar balata ile sorunsuz kullandım.

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yakın arkadaşımda 116d var , onun bile borusan bakım maliyetleri çok pahalı.
    @kurtbil aynı zamanlarda bakım yaptırmışız heralde, ben de geçen sene 960 küsür ödemişim esenyurt doğuşta. 600km iyiymiş , ben 2500 km yaptım arkadaşlarım dalga geçiyorlardı sat arabanı kullanmıyorsun diye
    Diecast gibi araba ya satılmaz zorunlu olmadıkça

mturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 cooper countryman s all4 icin yağ, filtreler + fren hidroliğine 1.900tl fiyat aldım. Atasehir Otomol

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son haftalarda doğuşta bakım yaptıran var mı ? polo gti için fiyat istedim 1600 tl dediler standart yıllık bakım, zibuzi indirimi varmış aracım 2013 olduğu için 1250-1300 civarına gelir dediler. Dışarda yaptırsam hem servis bilmiyorum hem de parçaların orijinal mi olup olmadığı meçhul. Yıldan dolayı dsg'nin iyi niyet sanıyorum bitti benim için ama 300-400 tl kar etmek için sanayide uğraşmak istemiyorum. Şuana kadar hep doğuşta yaptırdım bakımlarını , tavsiyesi olan varsa alırım
    dsg iyi niyet garantisi filan boşa umut bence. 100bin km de tüm bakımları işlemleri serviste yapılmış 2017 model dizel leon aracım için kavrama değişimine ilk önce iyi niyet garantisi çıkmadı fabrikadan dedik nasıl olur vs sonra %60 çıktı en son bu olur dediler. 4600 lira. bilmiyorum seat a mı bu şekilde yakşalıyorlar servis konusunda ancak çokta cazip gelmiyor insana.

bu arada 105bin bakımına 2070 lira gibi bir rakam istiyorlar zubizu indirimiyle birlikte. sadece yağ polen hava filtresi var bakımda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen komşumuza bir araç aldık, titiz oldukları için alır almaz bakıma girdi.

Mercedes C180 AMG 9 ileri
    Yağ-Yağ filtresi-Hava, Polen Filtresi-Bujiler 3400₺.
    Önler 225/45/18 Arkalar 245/40/18 Continental Runflat Lastik seti 2 sene (ilk 6 ay tamamen ücretsiz, takip eden 6 aylarda %25 artarak ödenecek şekilde) lastik değişim garantisi ile 6500₺.

Ayrıca yaptırmadım ama kendi aracım için sormuştum.

BMW 520i F10 kasa.
    Yağ-Yağ filtresi-Hava, Polen Filtresi+işçilik Borusan 3800₺ fiyat verdi.

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garantisi biten i10 aracımı götürdüm servise periyodik bakıma 1050tl fiyat çekti bende yağ filtresini servisten parça sitelerinden de filtreleri aldım toplam 380 tl tuttu servisin kullandığı yağ shelldi bende shell aldım garantisi bittiği için daha yetkiliye gitmek mantıksız.

Geçen hafta da xmax motorumu rodaj bakımına bıraktım 400 tl ödedim içime oturdu arabayı 380e hallettikten sonra
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son haftalarda doğuşta bakım yaptıran var mı ? polo gti için fiyat istedim 1600 tl dediler standart yıllık bakım, zibuzi indirimi varmış aracım 2013 olduğu için 1250-1300 civarına gelir dediler. Dışarda yaptırsam hem servis bilmiyorum hem de parçaların orijinal mi olup olmadığı meçhul. Yıldan dolayı dsg'nin iyi niyet sanıyorum bitti benim için ama 300-400 tl kar etmek için sanayide uğraşmak istemiyorum. Şuana kadar hep doğuşta yaptırdım bakımlarını , tavsiyesi olan varsa alırım
    Son haftalarda değil de son aylarda yaptırdım aracım Leon 2013 DSG 1.6TDI
    120 bin ağır bakım dediğimiz bakıma 4650TL ödemiştim sanırım..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Ata- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    garantisi biten i10 aracımı götürdüm servise periyodik bakıma 1050tl fiyat çekti bende yağ filtresini servisten parça sitelerinden de filtreleri aldım toplam 380 tl tuttu servisin kullandığı yağ shelldi bende shell aldım garantisi bittiği için daha yetkiliye gitmek mantıksız.

Geçen hafta da xmax motorumu rodaj bakımına bıraktım 400 tl ödedim içime oturdu arabayı 380e hallettikten sonra
    Hocam, yetkili servisin fiyatının daha fazla olmasının olayı zaten muhattap bulmak ve zaman kazanmak. Yoksa parçasından ve yağından dolayı değil, ağır bakımlarda da 2 yıl parça garantisi. (Triger, disk, baskı balata vs.)

Benim zamanım değerli ve kıymetli, Yaptığım işten dolayı 1 günde, tek bir kontrat bağlarsam en az 15-20 bin tl komisyon kazanabilirim. O yüzden 1 günümü sanayide harcamak istemiyorum, aracımda bir sorun olunca araıyp yol yardım çağırmak ve onarim süreince ikame araç istiyebilirim. -Hiç kullanmadım ama, bu rahatlık güzel.

TRde yaşadığım zaman ariyordum servisi, 15 dkya arabayı aliyorlardi, ikame aracımı alip yola devam ediyordum. Ödediğim ücretler de sanırım 1000-1200 tl arası bir şeydi, sanayide yaptırsaydım 500-600 +5 saate mal oluyordu bana.

Zaman bol ve sanayiden keyif aliniyorsa tabi ki mantiksiz yetkili servis ama mantıklı olduğu durumlar da olabilir o yüzden genelleme yapmayalim servis seven insanlar hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2019 Dacia Lodgy 1.5 Bluedci 20 bin bakımı (2. Bakım)
    Mazot filtresi dahil periyodik bakım + ön fren balata 2400 TL KDV Dahil (şirket aracı bu arada şahsi aracım değil. Garantili diye yetkiliye verdik)
    Çetaş Mahmutbey 01.06.2021

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı addenemiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mazot filtresi dahil periyodik bakım + ön fren balata 2400 TL KDV Dahil (şirket aracı bu arada şahsi aracım değil. Garantili diye yetkiliye verdik)
    20 binde nasıl balata değişiyor ya çok erken değil mi?

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renault grubunda genelde şirket araçları balataları çabuk bitiyor. her 20k da yağ değişir gibi balata değişir özellikle şirket aracı ise.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat serviste 10 binde bir balata değiştirelim bitmiş bu diyip duruyor
    Samara 2109

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    renault grubunda genelde şirket araçları balataları çabuk bitiyor. her 20k da yağ değişir gibi balata değişir özellikle şirket aracı ise.
    Aynen şirket aracı birden fazla kullanıcısı var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hanz10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, f30 araçımın balata ve disklerini değiştirmek istiyorum, balatalari orjinal düşünüyorum, daha önce disk değiştiren ve kullandığı parça'dan memnun olan var mı ?

Araç henüz 70 binde, yoksa Direk orjinal olarak bunu mu önerirsiniz? Ayrıca diske torna yaptırmak ne kadar mantıklı bir kaç kişi torna vs bahsetti güvenemedim.

Bmw F30 Kasa 316i On Ve Arka Fren Disk Balata Seti Orjinal - OnlineYedekParca.com

Merhabalar.Disklerinizde bir sorun yoksa hala kullanılabilir durumda ise torna yaptırıp balata yenileyip devam edebilirsiniz.Genellikle 100 bin km lerde disk vs bitmiş oluyor diye düşünürsek bir balata seti daha kullanabilirsiniz.
    hemen hemen aynı durumda disklerim kötü durumda olduğundan disk balata değişimi yapmıştım.
    Diskleri trw balataları ate tercih etmiştim.şuanlık sorunsuz kullanıyorum fiyat olarak da 3 te 1 fiyata denk geldi diyebilirim.karar sizin

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı addenemiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim şirket megane'da blue dci, sizin aracınızdada yağ eksiltme oluyor mu? Toplam 3 kez yağ eklendi arabama.

Diğer şirket blue dci'lardada durum aynı yağ eksiltme var çoğunda

Bu arada benimde ön balatalar değişti 20.000'de. Çoğunlukta uzun yolda olsa 200+ gittiğimden dolayı
    - Bize Her Yer TRABZON

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2017 1.4 TSI Tiguan 65K bakımı ( ekstra fren hidroliği ve arka balata değişimi ) 2800₺
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler