User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
84 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Eminevim filan...

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    -- alıntıspor --

sitelerine bi forum dolduruyorsunuz sizlere geri dönüş yapıyorlar. şimdi detaylı konuştum akıllara zarar bi sistemleri var ilgilenen beri gelsin.
    şartlar. alacağım ev 100.000 tl değerinde ben her ay 1.000 tl ödeyeceğim. organizasyon parası 6.900 bu yıla özel peşinat yok.
    1- evi 1. olarak alır isem ilk taksidim 1.000 tl daha sonra 1.300 tl sabit ve toplamda 129.700 tl ödüyorum.

2- evi son olarak alırsam yani 50. taksitte (sözleşmeleri gereği taksit sayısının yarısında sizi ev sahibi yapacaklar) 1. ay 1.000 tl daha sonra 900 küsür tl. daha sonra 890 tl diye 50. takside kadar iniyor (ortalama 750) ve 51. taksitte 1300 olarak bi 50 ay daha ödüyorum. toplamda ise 102.500 tl ödeyerek sistemin en karlısı oluyorum. ancak 50 ay boyunca kirada oturacağım için ortalama (4 yılda artacağınıda varsayıyorum) 500 x 50 = 127.500 tl ödeyeceğim.

3- bi güzelliği daha var isterseniz evi 100. taksidi ödedikten sonra alabilirsiniz. diğer 99 katılımcı sizi destekleyeceği için toplam ödeyeceğiniz miktar 60.000 tl oluyor ve 8.5 yıllık kiranız ortalama 600 x 100 = 60.000 toplamda 120.000 ödüyorsunuz. (kiralar değişebilir bu miktarın üstü yada altı olabilir) yani evi ilk almak daha mantıklı gibi bekleme derdin yok vs. vs.
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Mutlu kardeşim bu bir organizasyon.

Biri paraları alıp uzarsa diğerleri de domino etkisi gibi dağılır gider.

Baba oğul a güvenmiyor iken bu devirde ele güvenilmez.

Bende bu organizasyonlardan çok ev araba alan duydum.

Şuan sorun olmasa da yarın olmayacak anlamına gelmez.

Bu toplanan paraların kar payı veren bankalarda işletildiğini duymuştum.Gelen gelir zaten bu organizasyonlara yeter.

Ben açık konuşmak gerekirse kimse kimseye bu ülkede bir para kazanma amacı olmadan TV reklamı ofisler filan açmaz.

Riskli bir organizasyondur. Ben dahil olmazdım.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bazı evlerin 1. ayda bazı evlerin 10. sene teslim edilmesinden bu sistemin bir piramid olduğu anlaşılıyor net olarak, bu sistemde sona kalıp da dona kalmayan oldu mu hiç ülkemizde?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mutlu kardeşim bu bir organizasyon.

Biri paraları alıp uzarsa diğerleri de domino etkisi gibi dağılır gider.

Baba oğul a güvenmiyor iken bu devirde ele güvenilmez.

Bende bu organizasyonlardan çok ev araba alan duydum.

Şuan sorun olmasa da yarın olmayacak anlamına gelmez.

Bu toplanan paraların kar payı veren bankalarda işletildiğini duymuştum.Gelen gelir zaten bu organizasyonlara yeter.

Ben açık konuşmak gerekirse kimse kimseye bu ülkede bir para kazanma amacı olmadan TV reklamı ofisler filan açmaz.

Riskli bir organizasyondur. Ben dahil olmazdım.
    Çiftlikbankın müdavimi Adam, ben olsaydım bulaşmazdım dedi ya...
    Adamsın
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çiftlikbankın müdavimi Adam, ben olsaydım bulaşmazdım dedi ya...
    Adamsın
    Orda başlarında yakaladık mevzuyu.
    Devlet düğmeye basmasaydi hala devam ediyordu.

Kolay para mal almak yok bu hayatta miras dışında .

Bunu bildikten sonra kazık yemez kimse
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler bu da bir çeşit ponzi. Aman diim. Yakın zamanda patlar.
    IN BOOST WE TRUST

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Emin Evim için konuşuyorum. Tamamen güvenilir ve risksizdir. Mantığı gün mantığı ile aynıdır. Giriş parası ödersiniz. Atıyorum 60.000 TL olan kampanyaya girdiniz. 30 kişi var adam başı her ay 2.000 TL ödeme yaparsınız. İlk girişte 1.000 TL gibi bir rakam tek seferlik sizden alırlar. 30 kişiden girişte bu 1000 TL'yi aldıklarında 30.000 TL adamların kârı oluyor. %50 kar ile iş yapan kaç firma tanıyorsunuz?

Saadet zinciri, çiftlik bank vesaire hiçbir alakası yoktur. Riski yoktur. Şöyle bir sıkıntı var tamamen kura üzerinden yürüdüğü için 2 yıl sonra da araba çıkabilir. Bu riske girmek istemiyorsanız belli peşinat verdiğinizde 6 ay gibi bir sürede araç sahibi oluyorsunuz.
    men dakka dukka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mivec_4G63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Emin Evim için konuşuyorum. Tamamen güvenilir ve risksizdir. Mantığı gün mantığı ile aynıdır. Giriş parası ödersiniz. Atıyorum 60.000 TL olan kampanyaya girdiniz. 30 kişi var adam başı her ay 2.000 TL ödeme yaparsınız. İlk girişte 1.000 TL gibi bir rakam tek seferlik sizden alırlar. 30 kişiden girişte bu 1000 TL'yi aldıklarında 30.000 TL adamların kârı oluyor. %50 kar ile iş yapan kaç firma tanıyorsunuz?

Saadet zinciri, çiftlik bank vesaire hiçbir alakası yoktur. Riski yoktur. Şöyle bir sıkıntı var tamamen kura üzerinden yürüdüğü için 2 yıl sonra da araba çıkabilir. Bu riske girmek istemiyorsanız belli peşinat verdiğinizde 6 ay gibi bir sürede araç sahibi oluyorsunuz.
    peki bu örneklerinizi başka neyle güçlendirebilirsiniz var mı etrafınızda burdan faydalanan birileri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abicim olay o zaten. 30 kişi para veriyor 1 kişi ev sahibi oluyor. Sonra toplamda 60 kişi para veriyor 2 kişi ev sahibi oluyor. bu sefer 58 kişi açıkta kalıyor. Yani sistemden herkesin ev sahibi olabilme şansı yok.Sonsuz kişi ve sonsuz katılım yok. Ponzide de aynı şekilde başında yakalayanlar çatır çatır paralarını alıyorlar millette aa bu harbi para kazanıyor diye atlıyor arkadaşlarını atlatıyor onlardan da para kazanacağım diye. Bir kaç ay para geliyor sonra patates. Ponzi de de bir sürü paket var ilk girişte şu kadar para ödüyorsun sana bu kadar geliyor bu kadar ödüyorsun şu kadar geliyor diye. Bunda da aynı şekilde ödüyorsun ödüyorsun sonunda ev gelecek diye. Ama binlerce katılımcıdan kaçına ev verebiliyorlar. Zaten vermeseler sistem anında çöker. O nedenle sistemin yürümeye devam edebilmesi için vermek ve bunu duyurmak zorundalar. Duyanda söylüyor zaten etrafına. PR ı çok iyi tezgahlanmış bir ponzi bu sadece.
    IN BOOST WE TRUST

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu örneklerinizi başka neyle güçlendirebilirsiniz var mı etrafınızda burdan faydalanan birileri
    Gittiğim ingilizce kursundaki ingilizce hocası buradan Audi a4 aldı. Bahsetti biraz ama ben bu tür org. itimat etmediğim için çok kulak asmadım.

Şahsi olarak yine güvenmiyorum, banka kredisi çeksen faiz ödüyorsun ama malı o anda alıyorsun, bunda öde parayı sıra ne zaman gelir belli değil.

Garantör kim ? Devletin böyle bir işe garantör olacağını sanmam.

İçeriğini bilmemekle beraber 2-3 yıl sisteme giren parayı dağıtıp, oo olm bak adamlar 3 senedir çatır çatır iş yapıyorlar şeklinde bir güven oluşturma durumu olabilir şuan ki durumları.

Bu ülkede yapılmayacak 2 şey,
    1. si topraktan daireye girmeyeceksin
    2. si de paranın yettiği malla yetinmeyi bileceksin.

cebinde 20 lira varsa 20 liralık arabaya bineceksin, millede şekil kasmak için 20 yi yatırıp sıra bekleyip 6 ay sonra o paradan olmakta var.

En güzel ticaret para bir yana mal bir yana. Diğeri beni aşar.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayalperest olmaya gerek yok..
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mivec_4G63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Peki bu 30 kişiden 10 tanesi 6 ay sonra patlayıp ben 2000 ödeyemiyorum derse?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhtemelen yeni adaylar çıkana kadar eminevim firması veriyordur.
    Bu tarz sistemler bence bankaların kara listesinde olan, kredi alamayan ama birşeyler almak isteyen kişiler için yaratılmış.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok eski bir sistem. Babam 95 yılında sıfır (0) Doğan S almış. Eniştem'de yakın zamanda bu firma aracılığı ile ev aldı ama sistem nasıl çalışır, nasıl işler hiçbir bilgim yok.
    Dolandırıcı olsalar 90'lı yıllardan beri neyi beklediklerini birisi anlatabilir mi? Dolandırıcı olacakları bana pek mantıklı gelmiyor ama burası Türkiye hiç belli olmaz.
    Biz varız. Ama dediğim gibi "burası Türkiye hiç belli olmaz"

YsfTzcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bu sistemden araç aldım. Elbette riskli sonuç olarak paranızı birine verip zamanı geldiğinde almak istiyorsunuz. Dolayısıyla güvenirliğine birşey diyemem ama ben iyi kurulmuş bir sistem gördüm. Hükümet yanlısı bir firma öyle Çiftlikbank gibi havada balon gibi duran bir firma değil.

Mevcut aracımın borcunu da bitirdim, senetlerimi de aldım. Şimdi bunu satıp tekrar bir araç alacağım. Eminevim'de bekleme süreleri var bunlar olmasa yada bunları da hesaba katarsanız tercih edebilirdim.
    Renault Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki bu 30 kişiden 10 tanesi 6 ay sonra patlayıp ben 2000 ödeyemiyorum derse?
    Ben kendim avukatım. Bir tane kefil getirmeden beni dahi almadılar 40.000 TL araç için.

Ödemeyenler babayı alıyor işte, önceki ödedikleri ile zararını karşılıyor firma.
    men dakka dukka.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca size verdikleri araca borç bitene kadar ipotek koyuyorlar, aracı alıp satıp paraya çevireyim kaçayım mantığı da işlemiyor.
    men dakka dukka.

naci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok artık' dedirten olay... Solucandan 40 milyon Euro vurgun yaptılar!
    Çiftlik Bank'ın ardından Solucan Bank çetesi ortaya çıktı. Dolandırıcılar, solucan çiftliği kurma yalanıyla 20 bin kişiden para topladı. Çete, 40 milyon Euro vurgun yaptı.

KAYNAK: 'Yok artık' dedirten olay... Solucandan 40 milyon Euro vurgun yaptılar! - Son Dakika Haberler
    2 Temmuz 1993 unutma / unutturma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çiftlik bank 2... Bizim insanımız kolay para kazancam diye şaşırıyor.. İnatla şaşırıyor, sonra hakikaten şaşırıyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler