User Tag List

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314
260 sonuçtan 248 ile 260 arası

Konu: Kaliteli Yakıt

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgi için teşekkürler, test edip mi yazdınız kalitesini ekipman ile yoksa hissiyat mı
    alınan loglar ve hissiyat tabii ki

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CelalMrz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizel anadolu bulvarı tüvtürk yanı shell
    Benzin istanbul yolu ankara istikameti göksu bulvarı bp.
    İki araç da yazılımlı hissiyat olarak buralar iyi geliyo bana
    Şaşmaz shellden almıyorum artık, ne zaman alsam 0 retard -1,-2 oluyor.

Göksupark BP den alıyorum son 3-4 aydır. Çok memnunum şu an için. Keşke test etsek oktanı. Oradaki pompacılarla konuştum dedim güzel mi yakıt nasıl vs, dayım abi çok senin gibi böyle değişik araçlar geliyor almaya benzini iyiymiş diye ben de bilmiyorum dediydi

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de uzun zamandır SHELL A.Ş. istasyonlarından alıyordum.

TOTAL Oyak a geçince Mehmetçik Vakfi istasyonları da TOTAL e dönünce TOTAL den almaya başladım.

Sessizlik, gidiş ve duman konusunda SHELL ile TOTAL birbirine çok yakın hissettirdi.

Ama 1 depo ile yapılan toplam yolda her seferinde TOTAL 30-40 KM fazla gitti.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben mümkün mertebe PO kendi işlettiği istasyondan alıyorum.
    evime yakın olduğu için kartal PO denk gelmezse Pendik tavşantepe Modoğlu.
    Ataşehir Memorial ilerisindeki PO da kendi işletmesi.
    www.vava.cars

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracıma geçen ay getgauges'dan aldığım, GM sensörlü etonol analizörü takrım.

PO'dan benzin aldığımda sadece %1 veya %2 eto oluyor. Hatta PO, şirketin bize verdiği yakıt olduğu için PO ile bu işin kavgasını veriyorum şu an. Daha dün PO ege yöneticisi ile birebir toplantı yaptık,Sadece %2 eto koyduklarını kabul edip, hatta bazı şehirlerde hiç koymadıklarını bahsettiler. Yine PO ekibi, etonol ile değil, başka katkılar ile biz 95 oktanı sağlıyoruz der kendileri. Akredite lab'dan oktan ölçüm sonucu rica ettik, bakalım ne dönecekler.

Ek olarak Manisa'da MOSB'nin işlettiği BP istasyonlarında ultimate benzin aldığımda her zaman %5 eto çıkıyor. zaten performans, avans logu ve afr değerinden de farkı hissettiriyor.

Yine Manisa'da Anemon Shell'de Vpower benzin %5 eto çıkıyor. ama örneğin geçen hafta Menemen'deki Meydancı Shell'den aynı yakıtı aldığımda %3 eto çıktı.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu canlanmışken İstanbul için güncel b.evler merter bakırköy bölgesinde var ise öneriler benzin/mazot için

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

PO'dan benzin aldığımda sadece %1 veya %2 eto oluyor. Hatta PO, şirketin bize verdiği yakıt olduğu için PO ile bu işin kavgasını veriyorum şu an. Daha dün PO ege yöneticisi ile birebir toplantı yaptık,Sadece %2 eto koyduklarını kabul edip, hatta bazı şehirlerde hiç koymadıklarını bahsettiler. Yine PO ekibi, etonol ile değil, başka katkılar ile biz 95 oktanı sağlıyoruz der kendileri. Akredite lab'dan oktan ölçüm sonucu rica ettik, bakalım ne dönecekler.

Ek olarak Manisa'da MOSB'nin işlettiği BP istasyonlarında ultimate benzin aldığımda her zaman %5 eto çıkıyor. zaten performans, avans logu ve afr değerinden de farkı hissettiriyor.

Yine Manisa'da Anemon Shell'de Vpower benzin %5 eto çıkıyor. ama örneğin geçen hafta Menemen'deki Meydancı Shell'den aynı yakıtı aldığımda %3 eto çıktı.

bu bilgiyi de başka yerde bulamayız. teşekkürler valla.

uzun süredir bp kendi istasyonundan yakıt almaya gayret ediyorum. bir sıkıntı yaşamadım. shell erken bitiyor po da erken rejenerasyona sokuyordu aracı. gerçi şuan dp var ama olsun iyi yanan yakıt her zaman iyidir

mcemrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu canlanmışken İstanbul için güncel b.evler merter bakırköy bölgesinde var ise öneriler benzin/mazot için
    veliefendi hipodrumun karşısındaki bp kendi istasyonu diye biliyorum. ben de yenibosna tarafında oturuyorum genelde oradan alıyorum.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mcemrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    veliefendi hipodrumun karşısındaki bp kendi istasyonu diye biliyorum. ben de yenibosna tarafında oturuyorum genelde oradan alıyorum.
    Çoğu zaman pazartesileri işe Ataköye e5 trafik oluyor diye sahilden gidiyorum oradaki Bp den alıyorum oradan devam o halde çok teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yayla BP tadilattan yeni çıktı. 5 depodur oradan benzin alıyorum. 40bindeki clio 1.0tce araç 2 - 3 gündür enjeksiyonu kontrol ettirin hatası vermeye başladı. Orayı kullanmamanızı tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaşmaz shellden almıyorum artık, ne zaman alsam 0 retard -1,-2 oluyor.

Göksupark BP den alıyorum son 3-4 aydır. Çok memnunum şu an için. Keşke test etsek oktanı. Oradaki pompacılarla konuştum dedim güzel mi yakıt nasıl vs, dayım abi çok senin gibi böyle değişik araçlar geliyor almaya benzini iyiymiş diye ben de bilmiyorum dediydi
    Goksupark bp, bp nin kendi islettigi istasyon. Yillardir oradan aliyorum, 5-6 farkli aracimla hicbir sikinti yasamadim. Hatta forumdan bir arkadas ankarada ki farkli markalari test etmisti videosunu birakayim. Test ettigi bp, goksu diye biliyorum.

En iyi Benzini & Benzin Karışımını Aradım & Denedim | Avans & Retard & Timing & Ethanol | Loglar - YouTube
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bilgi icin tesekkurler, cigli yada karsiyaka bolgesi içinde test yapma sansınız olursa paylasırsanız sevinirim. Bornova otobandaki shell ve mavisehirdeki shell'den cok yakıt alıyorum. Yolum duserse tersanenin oradaki shell'in kendi istasyonundan alıyorum. En cok tersane ve mavisehirden memnunum ama.

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kangoo 1.5dCi ve Yazılımlı 1.6 Polo aracım için Cevizli Shell A.Ş ve Avcılar Yanyol Shell A.Ş'den alıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım 6 aydır gayet memnunum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler