User Tag List

Sayfa 629/999 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
18973 sonuçtan 11.933 ile 11.951 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    askerdeyken gri olanından kullanmıştım.o zamanlar sıfır km garajda bekliyorlardı.sonra yazı gelmiş hepsinin aküleri bitmiş daha çok masraf çıkartıyor diye arada sırada kullanın demişlerdi.

o zamanlar çok beğendim aklımda kalmıştı.ilanlarda çok sayıda var.bu renk olanlar sanırım havacılarda vardı.

fiyat piyasasını bilmiyorum ama çok aklımı çeliyor.

arka Jeep
    Seri Cherokee
    Model 3.7 Limited
    Yıl 2004
    Yakıt Benzin
    Vites Otomatik
    KM 21.600

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...93570517/detay
    Merhaba Ex - Havacı geldi

Evet bu renk ve laciverti hava kuvvetlerinde vardı. Zamanında TUSAS'da F-16 hattı açıkken Mısır Hava Kuvvetleri için uçak üretildi. Ödemelerde sıkıntı oldu karşıılığında yüze yakın Mısırdan alındı. Bu arada Mısır'da üretildi bunlar kit-car olarak.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet bu renk ve laciverti hava kuvvetlerinde vardı. Zamanında TUSAS'da F-16 hattı açıkken Mısır Hava Kuvvetleri için uçak üretildi. Ödemelerde sıkıntı oldu karşıılığında yüze yakın Mısırdan alındı. Bu arada Mısır'da üretildi bunlar kit-car olarak.
    aynen bende denizciydim.bizde gri renk vardı.bartında yaptım ben askerliğimi hava birliği jandarma deniz kuvvetleri ve sahil güvenlik vardı.havacılarda sanırım koyu renk lacivert'di.jandarmada görmedim o zamanlar.

ben askerliği başladığımda bu jeep'ler sanırım 1-2 yaşında falandı.birliği teslim edilmiş kullanılmasın yasak denmiş.sonra hepsinin aküleri falan bitmiş garanti durumuda vardı ankaraya götürmüşlerdi.bakımları yetkili servisde yapılıyordu.benzini birliğin içinden değil petrol ofisinden yakıt çeki ile alırdık.

valla ben çok temiz bakıyordum bunlarda ihale ile satılmış hepsi.diyorum gidip araba almak yerine bir tane bundan alıp güzel bir lpg ile gezerim.istanbul yollarına artık araba dayanmıyor.

(hikayesini duymuştum mısır olayını)
    Seat IBIZA FR

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    aynen bende denizciydim.bizde gri renk vardı.bartında yaptım ben askerliğimi hava birliği jandarma deniz kuvvetleri ve sahil güvenlik vardı.havacılarda sanırım koyu renk lacivert'di.jandarmada görmedim o zamanlar.

ben askerliği başladığımda bu jeep'ler sanırım 1-2 yaşında falandı.birliği teslim edilmiş kullanılmasın yasak denmiş.sonra hepsinin aküleri falan bitmiş garanti durumuda vardı ankaraya götürmüşlerdi.bakımları yetkili servisde yapılıyordu.benzini birliğin içinden değil petrol ofisinden yakıt çeki ile alırdık.

valla ben çok temiz bakıyordum bunlarda ihale ile satılmış hepsi.diyorum gidip araba almak yerine bir tane bundan alıp güzel bir lpg ile gezerim.istanbul yollarına artık araba dayanmıyor.

3.7 KJ'ler için Mısır olayı doğrudur. Jantları ve arka tamponları farklıdır oradan uyanabilirsiniz.(İlandaki jant ve ilandaki şekilde kare plaka). Zaten düşük km olanlar askeriye çıkmasıdır. TR'ye binek olarak gelenler Liberty ve Renagade olanlar. Libertylerin jantları polisajlı model ve yılları genelde 2003-2004.

Geçen seneler ihale ile çok komik rakamlara sattılar hepsini. Ben 2015'te Beetle'ı alırken Renagade bakıyordum 3.7 olarak, en babası yeşil tertemiz boyasızları 50 liraydı o zaman bile düşünmüştüm almamıştım. Bence ikinci araba olarak güzel ama bu paralara imkansız almam.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Bugün de bilmediğim birşey öğrendim. Bunların koyu yeşil renk olanları da Ege Ordu'da vardı. Bir kere binmek nasip olmadı, sürekli aynı yerde kımıldamadan dururlardı. Ama her zaman temizlenirlerdi.
    Orduda zaten kıyamet kadar yerinden kımıldamayan araçlar vardı. Hiç marş basılmamış kamyonlar vardı.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu ruhsuz,nargile müptezeli kasayı alacağıma,taş gibi bi 46 alırım,üstte ki 1 milyonla da şu tarz bi villa alır,geri kalan hayatta da kendime başarılar dilerim.
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...04526774/detay
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

srknzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abinin soyadı arabayı özetlemiş..

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2014 te kütahya - eskişehirde havacıyken bizdede var , hatta ben eskişehirde ulaştırma bölüğündeydim , bunlara at gibi binerdik.
    herkes öyle binerdi.

ulan süper anıydı bakın olaya bakın

bir gün haber geldi haber geldi , bir tanesi bir bölük önünde kalmış komutan anahtarı lastiğe bırakıp gitmiş bizede aracı ordan alın diye haber gelmişti.
    araçta 1.anajet başkomutanın
    elektrikci cocukla gittik arabayı bi şekilde çalıştırdık elektrikci cocuga başka bölüğe bıraktım araçla kendi bölüğüme dönüyordum.

bizim gibi dandik askerler bu aracı kullanırken flama ve fors kapatılır.
    ama ben flama ve forsu açık unutmuşum
    dipnot ; araçlar zindan spec filmli , flama ve fors ( plaka üstündeki yıldız) açıksa içinde komutan var demektir.

ulan beni gören arabayla hazırola geçip selam veriyor yolda bende diyom herhalde arkada yada önde önemli bir komutan var millet selam duruyor

bölükten içeri bi daldım ; 45 -50 kadar komutan hazır olda ip gibi sıraya girmiş
    ben gelmeden haber gelmiş

indim arabadan dedim rahat gençler
    şaka. şaka.
    indim arabadan deli bir komutanım bi vardı eskişehir ana jette askerlik yapanlar bilir ismini ; TİMSAH MEHMET AVCI
    ona kaş göz ettim noldu hayırdır komutanım diye , bana dediki arabada kim var ?
    -kimse yok dedim

bana bi daldılar ajgfhakdgaıga
    Deniz diye bir komutanım vardı bi ara elinden kendi tabancasını almaaya çalışıyorduk , delirdi tutturdu kendi kafama sıkıcam diye

ulan çok güzen günlerdi ;

Seni seviyorum Timsah, ahanda buradaya yazayım
    médiocrité partout

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

2004 de 2 ad Tunceli il jandarma alaya geldi.BMC Fatih kamyondan indirmiştik tahtalarla rampa yaparak.O zaman jandarma bölge komutanı na ve hanımına geldi demişlerdi.Nöbet tutmuştu alaydakiler

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ChtArdARSL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2014 te kütahya - eskişehirde havacıyken bizdede var , hatta ben eskişehirde ulaştırma bölüğündeydim , bunlara at gibi binerdik.
    herkes öyle binerdi.

bir gün haber geldi haber geldi , bir tanesi bir bölük önünde kalmış komutan anahtarı lastiğe bırakıp gitmiş bizede aracı ordan alın diye haber gelmişti.
    elektrikci cocukla gittik arabayı bi şekilde çalıştırdık elektrikci cocuga başka bölüğe bıraktım araçla kendi bölüğüme dönüyordum.

dipnot ; araçlar zindan spec filmli , flama ve fors ( plaka üstündeki yıldız) açıksa içinde komutan var demektir.

ulan beni gören arabayla hazırola geçip selam veriyor yolda bende diyom herhalde arkada yada önde önemli bir komutan var millet selam duruyor

bölükten içeri bi daldım ; 45 -50 kadar komutan hazır olda ip gibi sıraya girmiş

şaka. şaka.
    indim arabadan deli bir komutanım bi vardı eskişehir ana jette askerlik yapanlar bilir ismini ; TİMSAH MEHMET AVCI
    -kimse yok dedim

Deniz diye bir komutanım vardı bi ara elinden kendi tabancasını almaaya çalışıyorduk , delirdi tutturdu kendi kafama sıkıcam diye

ahh güzel günlerdi bende acemilik Kutahya 1.anajet usttu ulaştırmadaydım. çok gzl anılarımız vardı,kutahyada subaya hasretken eskısehırde generallarleydık.. tümgeneral soforuydum her sabah yıkar komutanı alırdım bızımkıne tahsis 1 jeep 1 megan 2 1 megan 1 1 tanede conncet vardır.

benimde aynı şekilde anılarım mevcut. sonra sivil Sofor vs derken maaslı askerlıgı bıtırdık.. havacılık en gzl askerlik.

bunların bizim ülkeye f16 parcası veya f4 lerden hediyesi vardır sımdı hatırlayamadım. hersey Amerikan km sı bile.

havacılar lacivert
    denızcıler beyaz
    karacılarınkı gri ıdı
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün foruma makas atmış lavuk. En az 3 kişi şahit olmuş

190E M104 3.2 24v engine upgrade..
    Dr.Ecu
    Tayfun Gün (Tago)

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ChtArdARSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bunların bizim ülkeye f16 parcası veya f4 lerden hediyesi vardır sımdı hatırlayamadım. hersey Amerikan km sı bile.

havacılar lacivert
    denızcıler beyaz
    karacılarınkı gri ıdı
    Nizamiye görevlisi olarak çok güzel giriş çıkış çarpılma anılarım var komutanlar ile Kıbrısta

Bizimkiler koyu yeşildi, Koyu yeşil Cherokee, siyah Seat Cordoba kombini ile geziyorlardı.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes öyle binerdi.

şaka. şaka.
    -kimse yok dedim

Ben daha bombasını yazayım Bir tane dr astek vardı bizim taburda, adam değişik bi tip ama öyle böyle değil.

Bulursam eklerim nizamiyeden bir fotosun çekmişler, kafada meksika tipi şapka. Ayaklarında sarı uzun çizmeler, boynunda puşi böyle manyak bişi işte.

Sen terhis olmadan önceki akşam çekilce bu yukarıdaki alete dal (bizdeki yeşildi)

Arabanın amk ama öyle böyle değil bazı yerlerde delik var o derece. Biz hepimiz şok. Konuyla ilgili ne yaptılar bilmiyorum ama üzmüşlerdir diye ümit ediyorum.

Astra f gsi,

Fiyata göre fena durmuyor gibi. 30 ve altı zorlansa biraz bakımla ele avuca gelebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2785892/detay/

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer yanlışım yoksa geçenlerde +20 sayıda ihaleden unimogları topladılar

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha bombasını yazayım Bir tane dr astek vardı bizim taburda, adam değişik bi tip ama öyle böyle değil.

Bulursam eklerim nizamiyeden bir fotosun çekmişler, kafada meksika tipi şapka. Ayaklarında sarı uzun çizmeler, boynunda puşi böyle manyak bişi işte.

Sen terhis olmadan önceki akşam çekilce bu yukarıdaki alete dal (bizdeki yeşildi)

Arabanın amk ama öyle böyle değil bazı yerlerde delik var o derece. Biz hepimiz şok. Konuyla ilgili ne yaptılar bilmiyorum ama üzmüşlerdir diye ümit ediyorum.

Astra f gsi,

Fiyata göre fena durmuyor gibi. 30 ve altı zorlansa biraz bakımla ele avuca gelebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2785892/detay/
    yine bursadan proton 218

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03245216/detay

bence arabacı adam protonu almalı 4g93 blok var
    turbocuk istiyoruz

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine bursadan proton 218

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...03245216/detay

bence arabacı adam protonu almalı 4g93 blok var
    Seviyorum bu aletleri, 4g63 gerçekten güzel makina. Ama bu çok ezilmiş gibi duruyor. Fiyatları uygundu hep bunların, alan ezdi sattı ezdi sattı yazık oldu arabalara.

30'a zorlanır gibi duruyor bu, 10k civarı harcasan baya kendine gelir. 138 hp hafif güzel işler çıkarır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...97422217/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

srknzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu piyasada az paraya çok araba ..

peugeot 308

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...00402958/detay

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    r53 cooper S bakıyorum.
    bunun direksiyonu 3 kollu olması gerekmiyormu ?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...41575584/detay
    médiocrité partout

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler