User Tag List

Sayfa 697/999 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
18973 sonuçtan 13.225 ile 13.243 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam aradigim turden. Manuel ve sonic
    1.5 sport plus
    İLK SAHİBİNDEN 1.800 KM DE MANUEL İlan No: 935876964
    Abi ilândaki gri ön tampon değişen manuel bende. Düşünürsen güzel rakama vereceğim. Ortalama attığın ilanla aramızda 65 bin gibi bi fark var

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ilândaki gri ön tampon değişen manuel bende. Düşünürsen güzel rakama vereceğim. Ortalama attığın ilanla aramızda 65 bin gibi bi fark var
    Aaaa biz seninle konustuk sen bana resimleride attin kardesim. Gecen hafta konustuk hatta
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

mrtkap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zonguldak'ta çok görüyorum arabayı imkanım olsa ben gircem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok yapıcak bişey yok ortadoğu burası ne yazıkkı...
    2017de bu araba 30 bin tl idi
    2007 de kızoglankız inallardan çıkma koltuklarında ikinci döşeme si olan şampanya sarısı sarıkız almıştım 17500 liraya heygidi heyy
    PROSTOCK GARAGE

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007 de kızoglankız inallardan çıkma koltuklarında ikinci döşeme si olan şampanya sarısı sarıkız almıştım 17500 liraya heygidi heyy
    Mgn Gürol un arabası mıydı ?

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mgn Gürol un arabası mıydı ?
    evet onun si-turbo la takas yapmıştık
    PROSTOCK GARAGE

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hea 4 kapımı istemiştin , napcan 4 kapıyı arabayı daha gençsin be

al 4 kapı fav ; https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7956099/detay/
    Gecen cumartesi aksam benim ısrarımla gidip bir arkadaş icin baktik. Buyuk umutlarla giden ben icin tam bir hayal kırıklığı oldu.

Oncelikle artilarindan bahsedeyim:
    MK2 olmasi, 2.0 olmasi, sunroof, bose gibi opsiyonlarinin olmasi araci gercekten degerli kiliyor ki, sahibi de tum bunlarin farkinda oldugu icin cok fazla fiyattan inmiyor. Aracin sesi, solugu, gidisi gercekten guzel. Sanzimanla ilgili tecrubemiz olmadigi icin soru isaretleriyle gitmiştik ama sollama esnasinda 2 vites birden dusurup gazlamaya aninda tepki verebildikten sonra hicbir suphemiz kalmadi

Eksikler olarak sahibi gitmeden once zaten telefonda bize aracin triger dahil genel bir bakima ihtiyac duydugu, 4 bin tl civari iscilik dahil fiyat aldigini soyledi. Bunlara arti olarak,

-onden ufak bi tiklamis ama yapilmamis, kaput sagdan ve soldan hizali degil. Tampon asagida ve geride. Scudetto kirik, far ayaklari mechul. Sahibi eski esinin yaptigi soyledi.
    -v kayisi otuyor.
    -abs arizasi var ekranda, sahibi absnin calistigini ama beyine mudahale edilmesi gerektigini soyledi.
    -airbag lambasi yaniyor. Sordugumuzda 2 gun once yandığını, henuz baktiramadigi ancak onemli bir sey oldugunu dusunmedigini soyledi.
    -tavanda gunes yanigi var.
    -anteni kirik, radyo iyi cekmiyor. Ancak bose sistemi gercekten guzel caliyor.
    -park lambasi patlak, kadranda dahil bazi aydinlatma lambalari patlak. Hararetin gostergesini aydinlanmiyor mesela.
    -sol arka cam iki parmak aciliyor, daha da asagi inmiyor.
    -deri koltuklarin bakimdan gecmesi gerekiyor, boyansa guzel olur.
    -klima calismiyor. Sahibi klima gazinin eksik oldugunu, 2 senedir boyle kullandigi, eksiklik duymadigini soyledi.
    -muayenesi yok. Sahibi ufak tefek elektrik arizalariyla beraber yaptirip verecegini soyledi.
    -ufak trim eksikligi var. Arka yolcu klima kapagi gibi.

Arkadasim calistigi icin bakmaya gittigimizde hava kararmisti. Garaj lambalari altinda tespit edebildiklerimiz bunlar. Sahibi son fiyat olarak 88 dedi ve daha da asagisina inmeyecegini belirttigi.

Totalde bir zamanlar cok guzel bakilmis ancak su an saliverilmis, sahsi kanaatimce boylesine bir guzellige yakismayan kondisyona sahip bir 156. Hersey en guzeliyle yapilmak istenirse 20k lira + bolca zaman yer. Alacak arkadasimin da maalesef toplama luksu yok. Ama gidisi ikimizde hala aklinda

Araba bana gore kader ayriminda. Sonraki sahibinin karakterine gore ya tekrardan eski gunlerine doner ya da kubbede hos bir sada olarak kalır.
    "Korkmadık, savaştık"

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen cumartesi aksam benim ısrarımla gidip bir arkadaş icin baktik. Buyuk umutlarla giden ben icin tam bir hayal kırıklığı oldu.

MK2 olmasi, 2.0 olmasi, sunroof, bose gibi opsiyonlarinin olmasi araci gercekten degerli kiliyor ki, sahibi de tum bunlarin farkinda oldugu icin cok fazla fiyattan inmiyor. Aracin sesi, solugu, gidisi gercekten guzel. Sanzimanla ilgili tecrubemiz olmadigi icin soru isaretleriyle gitmiştik ama sollama esnasinda 2 vites birden dusurup gazlamaya aninda tepki verebildikten sonra hicbir suphemiz kalmadi

Eksikler olarak sahibi gitmeden once zaten telefonda bize aracin triger dahil genel bir bakima ihtiyac duydugu, 4 bin tl civari iscilik dahil fiyat aldigini soyledi. Bunlara arti olarak,

-onden ufak bi tiklamis ama yapilmamis, kaput sagdan ve soldan hizali degil. Tampon asagida ve geride. Scudetto kirik, far ayaklari mechul. Sahibi eski esinin yaptigi soyledi.
    -v kayisi otuyor.
    -abs arizasi var ekranda, sahibi absnin calistigini ama beyine mudahale edilmesi gerektigini soyledi.
    -airbag lambasi yaniyor. Sordugumuzda 2 gun once yandığını, henuz baktiramadigi ancak onemli bir sey oldugunu dusunmedigini soyledi.
    -park lambasi patlak, kadranda dahil bazi aydinlatma lambalari patlak. Hararetin gostergesini aydinlanmiyor mesela.
    -klima calismiyor. Sahibi klima gazinin eksik oldugunu, 2 senedir boyle kullandigi, eksiklik duymadigini soyledi.
    -muayenesi yok. Sahibi ufak tefek elektrik arizalariyla beraber yaptirip verecegini soyledi.

Arkadasim calistigi icin bakmaya gittigimizde hava kararmisti. Garaj lambalari altinda tespit edebildiklerimiz bunlar. Sahibi son fiyat olarak 88 dedi ve daha da asagisina inmeyecegini belirttigi.

Totalde bir zamanlar cok guzel bakilmis ancak su an saliverilmis, sahsi kanaatimce boylesine bir guzellige yakismayan kondisyona sahip bir 156. Hersey en guzeliyle yapilmak istenirse 20k lira + bolca zaman yer. Alacak arkadasimin da maalesef toplama luksu yok. Ama gidisi ikimizde hala aklinda

Araba bana gore kader ayriminda. Sonraki sahibinin karakterine gore ya tekrardan eski gunlerine doner ya da kubbede hos bir sada olarak kalır.
    süper bilgilendirme

şahsen ben en çok şanzımana takılırdım.
    bu selespeed biraz kara düzen ve sıkıntılı oluyor , tabiki şans işi...

toplayacak kişi için nimet olabilir ama max 70K paraya

ayrıca abs ve airbag ışığı öyle sahibinin dediği gibi ufak problemler değil , kimse kimseyi kandırmasın
    médiocrité partout

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar Guiletta 1.4 multiair TCT nelere dikkat etmek lazım.
    170-190 arası bütçem var. Makyajlı ve sunrooflu tercih edilir.

Favorilerden biri.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...31116425/detay
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Favorilerden biri.

Multiair ünitesi kontrol
    Şanzıman (bu km'lerde sorun olacağını sanmam)
    Yolcu airbag kapağını güneşten korumak gerek (6. fotoda görülüyor. Güneşten korunursa öylece kalıyor. Yoksa çatlar).

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    süper bilgilendirme

şahsen ben en çok şanzımana takılırdım.
    bu selespeed biraz kara düzen ve sıkıntılı oluyor , tabiki şans işi...

toplayacak kişi için nimet olabilir ama max 70K paraya

ayrıca abs ve airbag ışığı öyle sahibinin dediği gibi ufak problemler değil , kimse kimseyi kandırmasın
    Kesinlikle. Hatta klima konusunun dahi gazla sinirli olduguna inanmiyorum ama kimsenin de gunahini almak istemedim. Yoksa 2 senedir o kadar bakima gittin geldin, ustanla muhabbetin ust duzey, hic mi denilmedi su arabaya bi gaz basalim da yazin iskence olmasin yolculuklar

Ama ah o sesi ve dolu dolu gidisi yok mu iste. Tabiri caizse SW 106. 2.0 gercekten 156'yi cok guzel tasiyor. 2.5, 3.2 dusunemiyorum bile.
    "Korkmadık, savaştık"

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle. Hatta klima konusunun dahi gazla sinirli olduguna inanmiyorum ama kimsenin de gunahini almak istemedim. Yoksa 2 senedir o kadar bakima gittin geldin, ustanla muhabbetin ust duzey, hic mi denilmedi su arabaya bi gaz basalim da yazin iskence olmasin yolculuklar

Ama ah o sesi ve dolu dolu gidisi yok mu iste. Tabiri caizse SW 106. 2.0 gercekten 156'yi cok guzel tasiyor. 2.5, 3.2 dusunemiyorum bile.
    aynen dediğin gibi... gaz 100 tl..
    aslında "son araban olabiliri" göze alınıp girelebilir ama genede zor y
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Favorilerden biri.

tct sanz sorun cıkartacağını sanmam ama motorda bakımlarda ma filtesi değişmiş mi uygun yağ kullanılmışmı bunlar önemli. yoksa ma arızalanırsa 10bin civarı
    Romeo <3 Giulietta

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Civic sport plus arayışlarındayım.Gözünüze çarpan yüksek model düşük km favlarınız varsa paslarsanız değerlendirebilirim
    Bende sürekli takipteyim belki ilan dışı da denk gelebilir
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

-v kayisi otuyor.

Uzun zamandır satilikta olan arabalar genelde gözden çıkarılmış oluyor. Fiyatından düşerim uğraşmayayım niyeti oluşmuş olabilir. Ivır zıvır derdi olan arabanın motor şanzıman durumu da tam sürpriz çıkabilir. Bu araba hele ki ss şanzımanlı ise tahminen 20 hatta 30k yiyebilir... Alıp adam edip koleksiyonluk saklayacak olan için bir şey diyemem ama günlük binmeye ben cekinirim.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandır satilikta olan arabalar genelde gözden çıkarılmış oluyor. Fiyatından düşerim uğraşmayayım niyeti oluşmuş olabilir. Ivır zıvır derdi olan arabanın motor şanzıman durumu da tam sürpriz çıkabilir. Bu araba hele ki ss şanzımanlı ise tahminen 20 hatta 30k yiyebilir... Alıp adam edip koleksiyonluk saklayacak olan için bir şey diyemem ama günlük binmeye ben cekinirim.
    Alfisti forumda konusuna yazmislar, satilmis zaten dun

Diger konuda, benim gozlemim Tr'de ikinci el arac sektorunde ozellikle Alfa gibi almasi kolay, bakmasi zor nis markalarda , araclar ikiye ayriliyor, ya gercekten bakimli, yasa bagli yipranma durumlari haric dipdiri araclar ya da bir zamanlar iyi bakilsa da kaderine terkedilmis araclar.

Aslinda saydigim listedeki pek cok sorun, sorun bile degil. Park ampulu, aydinlatma ampulleri, v kayisi, anten kirilmasi, trim eksigi, hic birsey. Cozumleri de bir o kadar kolay ve ucuz. Ancak bu tip sorun bile denmeyecek seylerin benj dusundurdugu ve supheye dusurdugu kisim, aracin bu tip basit problemlerini bile duzeltmekten kacinmis birisinin daha neleri ihmal ettigidir.

Ote yandan, o kadar da kirilgan degiller bence be abi. Triger, buji, bobin vslerin degisimi ile kafa rahatligi icin sogutma ve yaglama sistemlerindeki kilit parcalarin(yag pompasi, radyator, radyator hortumlari, termostat) canavar gibi gunluge gelirdi kanaatimce
    "Korkmadık, savaştık"

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem manuel hem de vagon

Benim de favorimde, gerçekten zor bulunacak kombin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler