User Tag List

Sayfa 733/999 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
18973 sonuçtan 13.909 ile 13.927 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabaya binmeyi unutmuş alana binecek heralde. o fiyat ney
    hahahaha bak o kesin
    her işte usta olmaya çalışan, her işin çırağı kalır.

berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2017 A4 avant 2.0 tfsi quattro

KAYA ACARKENT 2017 A4 AVANT 2.0 TFSI QUATTRO SPORT S LİNE PAKET İlan No: 960944388

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabaya binmeyi unutmuş alana binecek heralde. o fiyat ney
    2014 premium F10 parası istiyor eco oğlu eco

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pajero çok iyiymiş be

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pajero çok iyiymiş be
    Kesinlikle katılıyorum abi.Müthiş.Şu ortamda X marka model adı araba olan taşıtlara bu para istenirken bunun hakkı bu değil gibi geliyor.İllaki Türkiye'de zorlukları vardır ya parçası yoktur yada başka şeyler bilmiyorum.Ama RAV4 e ısındım.Muadili CRV ye deli paralar istenirken bu araç daha sıcak geldi bana.Bayan kullanımınada uygun gibi

loiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle katılıyorum abi.Müthiş.Şu ortamda X marka model adı araba olan taşıtlara bu para istenirken bunun hakkı bu değil gibi geliyor.İllaki Türkiye'de zorlukları vardır ya parçası yoktur yada başka şeyler bilmiyorum.Ama RAV4 e ısındım.Muadili CRV ye deli paralar istenirken bu araç daha sıcak geldi bana.Bayan kullanımınada uygun gibi
    Muadili crv kullanan biri olarak 4 ileri şanzıman artık gitmiyor. Sürekli bağırması, uzun yolda dahi yakması, en ufak meyilde vites düşmesi bu kadar güzel arabada illallah dedirtir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı loiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muadili crv kullanan biri olarak 4 ileri şanzıman artık gitmiyor. Sürekli bağırması, uzun yolda dahi yakması, en ufak meyilde vites düşmesi bu kadar güzel arabada illallah dedirtir.
    Aslında gitmesi ve yakması ile bir derdim ve beklentim yok.Bi tık donanımlı güvenli bir araba olması cezbetti.Eşim için düşünüyorum.Ben günlük kullansam dediğin gibi 4 ileri üzebilir.
    100 bin verip 1,4 is yada jazz micra tarzı bir araba almaktansa sanki bu daha iyi gibi geldi gözüme.Tabi karar vermedim ama araştırıyorum ufak ufak

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Rav4 eş kullanımı için oldukça mantıklı. Dediğin gibi bu paralara alınacak Jazz, Corsa vb yerine Rav4 çok mantıklı.

Pajero parça konusunda sıkıntı çıkartabilir ama uygun lastikle hafif off road denemelerinde baya keyifli olur

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında gitmesi ve yakması ile bir derdim ve beklentim yok.Bi tık donanımlı güvenli bir araba olması cezbetti.Eşim için düşünüyorum.Ben günlük kullansam dediğin gibi 4 ileri üzebilir.
    100 bin verip 1,4 is yada jazz micra tarzı bir araba almaktansa sanki bu daha iyi gibi geldi gözüme.Tabi karar vermedim ama araştırıyorum ufak ufak
    rav4 ile batmak üzere bir benzinciden hisse almış gibi olursunuz.
    4 ileri otomatik herkesi ağlatır kadın -erkek.

araba sollarken bile delirtiyor adamı öyle şanzıman.
    durarak değilde , giderek kaçılabilecek posizyonlarda siz kafa olarak gidiyorsunuz ama araba gitmiyor, kalıyorsunuz.

ayrıca istenen para saçmalık o arabanın ederi 100K.

160-170 bandında temiz nissan juke yada leon bulunur. en azından yeni arabalar ikiside..

megane varken k4m kodlu motorda al4 şanzıman vardı.
    gitmez, rampada kafayı yer , orta şeritten 80le çıkıp birini sollamam 10 dk sürerdi.

juke kullandım , k4m'in amca oğlu h4m motor var ondada..
    şanzıman ufak hacim , ufak beygirlerde çok fark yaratıyor.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

durarak değilde , giderek kaçılabilecek posizyonlarda siz kafa olarak gidiyorsunuz ama araba gitmiyor, kalıyorsunuz.

160-170 bandında temiz nissan juke yada leon bulunur. en azından yeni arabalar ikiside..

gitmez, rampada kafayı yer , orta şeritten 80le çıkıp birini sollamam 10 dk sürerdi.

Ne olacak canım hem el öptürüp hem de arabayı 100 e bitirecek tanıdıklarımız var
    Bilgiler için teşekkürler ama bu aracın görevi çarşı pazar market ve en fazla Anadolu-Avrupa geçişleri olur.Tatildir uzunyoldur yada şehirleri arası yoldur gibi planlama kesinlikle yok.
    aslında jazz micra gibi araçlar bakıyordum ama nedense buna daha çok ısındım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne olacak canım hem el öptürüp hem de arabayı 100 e bitirecek tanıdıklarımız var
    Bilgiler için teşekkürler ama bu aracın görevi çarşı pazar market ve en fazla Anadolu-Avrupa geçişleri olur.Tatildir uzunyoldur yada şehirleri arası yoldur gibi planlama kesinlikle yok.
    aslında jazz micra gibi araçlar bakıyordum ama nedense buna daha çok ısındım.
    varsa al abi , 101 etmez çünkü, kur krizi olmadan 30-40 almayını dövüyorlardı.
    médiocrité partout

tunch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Recent Project: ''Sharky'' E36 323TI Turbo
    Daily Drive: Mini Countryman Diesel

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tunch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yurtdışında 6000 pound

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tunch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel araba gerçekten sadece otur izle.
    ama kadran mil sanıyorum sayaçta.yani araba 180k km civarında olması lazım
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben bu 4 ileri hususunda çok katılmıyorum. Güncel olarak 2005 model bi vtec2'miz var, otomatik 4 ileri ve 86 binde. Bundan önce 61 binde alıp 82 binde sattığımız aynı araçtan vardı, evvelinde de 150 binde alıp 159 binde sattığım bir araç oldu. Son aracın da kilometresini eklediğimizde yaklaşık 50 bin kilometredir aynı motor-şanzıman kombinasyonunda araç kullanıyorum. Üç araçta da kah uzun yolda, kah ara hızlanmalarda problem yaşadığımı hatırlamam. Üçü de lpgli bu arada. Toros tırmanışından, Datça'nın virajlı yollarına kadar pek çok yerde denedim, yeri geldi gazladım yeri geldi solladım her düşen viteste ayrı bir hazla çıktım diyebilirim.

Bu şu demek değil, günümüze göre tabiki modern bir şanzıman değil. Keyifle kullandımdan kastım top speed veya sürekli 150-160+ gitme değil ki 120'de araç 3000 devirde bağırıyor ama ne çıkarken ne giderken sıkıntı yaşadığımı çok hatırlamıyorum. Vites düşürmeler her zaman yerli yerinde, tepkisi dönemine göre gayet iyi diye düşünüyorum. Bu vtec2'lerin hafifliğinden olabilir, 4 ileri fakat başka bir teknoloji vs olabilir oralarını bilemem ama A noktasından B noktasına giderken üzmesin, kafam rahat olsun amacıyla bu tip şanzımanları tavsiye edebilirim. Gönül tabiki 8 ileri 9 ileri istiyor ama onlar da hep imkan meselesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı baskan96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu 4 ileri hususunda çok katılmıyorum. Güncel olarak 2005 model bi vtec2'miz var, otomatik 4 ileri ve 86 binde. Bundan önce 61 binde alıp 82 binde sattığımız aynı araçtan vardı, evvelinde de 150 binde alıp 159 binde sattığım bir araç oldu. Son aracın da kilometresini eklediğimizde yaklaşık 50 bin kilometredir aynı motor-şanzıman kombinasyonunda araç kullanıyorum. Üç araçta da kah uzun yolda, kah ara hızlanmalarda problem yaşadığımı hatırlamam. Üçü de lpgli bu arada. Toros tırmanışından, Datça'nın virajlı yollarına kadar pek çok yerde denedim, yeri geldi gazladım yeri geldi solladım her düşen viteste ayrı bir hazla çıktım diyebilirim.

Bu şu demek değil, günümüze göre tabiki modern bir şanzıman değil. Keyifle kullandımdan kastım top speed veya sürekli 150-160+ gitme değil ki 120'de araç 3000 devirde bağırıyor ama ne çıkarken ne giderken sıkıntı yaşadığımı çok hatırlamıyorum. Vites düşürmeler her zaman yerli yerinde, tepkisi dönemine göre gayet iyi diye düşünüyorum. Bu vtec2'lerin hafifliğinden olabilir, 4 ileri fakat başka bir teknoloji vs olabilir oralarını bilemem ama A noktasından B noktasına giderken üzmesin, kafam rahat olsun amacıyla bu tip şanzımanları tavsiye edebilirim. Gönül tabiki 8 ileri 9 ileri istiyor ama onlar da hep imkan meselesi
    benim 1500 kg 4 ileri otomatik araba ile bir izmir yolculuğum oldu aman allahım.
    her rampada araba vitesi 1e alıyor biraz hızlanıyor 2e atıyor, bayılıyor tekrar 1e düşüyor hızlanıyor gene 2, gene bayılıyor 1 , resmen paradoksta kaldık

ama uzun yol için inanılmaz bir olay, 60 litre benzin ile 1000km yapmışlığım vardı.

bu arada bazı otomatiklerin yürüdüğü pedal basma level'i var bunu kesinlikle çözdüm.
    örneğin 1500kg 4 vitesli megane cc , ceyrek gaza basınca acaip güzel yürüyordu.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim 1500 kg 4 ileri otomatik araba ile bir izmir yolculuğum oldu aman allahım.
    her rampada araba vitesi 1e alıyor biraz hızlanıyor 2e atıyor, bayılıyor tekrar 1e düşüyor hızlanıyor gene 2, gene bayılıyor 1 , resmen paradoksta kaldık

ama uzun yol için inanılmaz bir olay, 60 litre benzin ile 1000km yapmışlığım vardı.

bu arada bazı otomatiklerin yürüdüğü pedal basma level'i var bunu kesinlikle çözdüm.
    örneğin 1500kg 4 vitesli megane cc , ceyrek gaza basınca acaip güzel yürüyordu.
    Aracı kullandıkça alışıyor insan. Bu her araç için geçerli tabii, rampaya gelmeden inişte veya düzlükteysem önden hafif tempoyu artırıyorum ben bu da rampayı en azından yarısına kadar vites düşürmeden çıkmamı sağlıyor. Onun dışında 4 ileri olduğu için, ara hızlanmalarda vs. dsg ya da diğer türde seriliğiyle öne çıkan bir şanzıman performansı beklemek olmuyor. Bu tip durumlarda kick down tek çözüm.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    varsa al abi , 101 etmez çünkü, kur krizi olmadan 30-40 almayını dövüyorlardı.
    Unutmuşsun, ben sana takılmıştım yukarıdaki postta bir prelude vardı el öptürüp masaya 50 koyup alıyorduk arabayı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler