User Tag List

Sayfa 55/98 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
1857 sonuçtan 1.027 ile 1.045 arası

Konu: Hava Durumu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya Emir,
    Herşeyi öğrendin, siktiretmeyi öğrenemedi bi..

Siktiret abicim.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ailem, arkadaşlarım bile seni tanıyor.
    Kar - dolu olasılığı olduğunda "sor bakalım şu havayı koklayan arkadaşına ne olacak" diyorlar.

Bence bu kadar sevenini, kardeşini, abini kırma.

Hobilerine elbet zaman ayır ama daha az da olsa boşlama burayı.
    Valla patronum bile biliyor Emir'i. Böyle riskli enterasan durumlarda bazen arayıp Ömer son durum nedir ne olacak diye soruyor
    Kararına saygımız sonsuz Emir. Ama arada yazıp konuyu yeşillendirirsen severek takip ederiz. Bizler böyleyiz maalesef. Hiç bir başarı cezasız kalmıyor.
    Nedeni de bence şu. Senden aldığı bilgileri kendi bilgisi gibi ust perdeden satmaya çalışyor millet. Sonra sapmalarda cevap veremyip ezik kalınca tutup sana sallıyor. Sen dedin surası soyle oldu diye.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla patronum bile biliyor Emir'i. Böyle riskli enterasan durumlarda bazen arayıp Ömer son durum nedir ne olacak diye soruyor
    Kararına saygımız sonsuz Emir. Ama arada yazıp konuyu yeşillendirirsen severek takip ederiz. Bizler böyleyiz maalesef. Hiç bir başarı cezasız kalmıyor.
    Nedeni de bence şu. Senden aldığı bilgileri kendi bilgisi gibi ust perdeden satmaya çalışyor millet. Sonra sapmalarda cevap veremyip ezik kalınca tutup sana sallıyor. Sen dedin surası soyle oldu diye.
    Mevzu tam olarak bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Herkese Merhaba ,

2013 senesinden beri hobi olarak devam ettirdiğim hava tahminini bu forumda sayesinde geliştirdim ve sizlerle paylaştım.Paylaşmaktan da öte pek çok meraklı arkadaşlarıma,abilerime uzayan kol oldum.Çok ünlü proflar bile gökgürültülü kar yağışını söylemezken biz burada saatine kadar söyledik.İlk zamanlarımdan bugüne 1 ay öncesinden tahminde rekor kırdım.Çoğu bilgiyi ve doğruyu size aktarmak ve bilgilendirmekte çalışmalar bulundum.Pek çok üyenin düğün,nişan,nakliyat vb 1000lerce p.mlerini asla çıkar gözetmeksizin cevapladım ve elimden geleni yaptım.İyi,kötü bu başlıkta çok güzel anılara ve senelere şahitlik ettik.İlk bu konuya yazdığımda 19 yaşındaydım..Bol vaktim ve bol enerjim vardı.Lakin 27 yaşına geldik ve artık maalesef hava durumuna ayıracak vaktim kalmıyor diyebilirim.Eskisi gibi 1000 dataya bakamıyordum ama tecrübelerimi prof biçimde kullanıp siz değerli üyelere yardımcı olmaya çalışıyordum.Tabi burası Türkiye,burda en iyisi yapsanızda sizin emeğinizi yalan edecek her zaman bir avuç kitle vardır.Ben onlarada teşekkür ediyorum,sizler olmasaydınız bu başlığın değeri belli olmazdı Bir seçim yapmam lazımdı ve yaptım.. Sevdiğim,kendimi kanıtladığım ve maddi olarakta bana desteği olan müzik hobime geri kalan vaktimi ayırmaya karar verdim.Bugünden itibaren bu konuya girsem bile,herkes gibi okuyup yorum yapacağım.Maalesef tahminlerim artık son bulmuştur.Bu hobi sayesinde bu forumda çok değerli dostluklar kazandım ki bence 8 senenin en önemli noktası budur benim için.Yönetimdeki abilerimde dilerse "Havayı Koklayan Adam" ibaresini kaldırabilirler Herkese gerçekten çok teşekkür ediyorum,destek olan ve dostluklarını bağışlayan abilerimi,kardeşlerimi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum.Sağlıcakla
    emeklerin için kendi adıma teşekkür ederim
    Kararı kendin için verdiysen saygı duyar başarılarını, daha iyi vakit geçirmeni dilerim
    Kararı bir kaç kişinin tavırları yüzünden verdiysen tekrar düşünmeni rica ederim
    Her şekilde de tekrardan emeğine sahip sen olmayınca konu öksüz kalacak bilgin olsun
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle Herkese Merhaba ,

2013 senesinden beri hobi olarak devam ettirdiğim hava tahminini bu forumda sayesinde geliştirdim ve sizlerle paylaştım.Paylaşmaktan da öte pek çok meraklı arkadaşlarıma,abilerime uzayan kol oldum.Çok ünlü proflar bile gökgürültülü kar yağışını söylemezken biz burada saatine kadar söyledik.İlk zamanlarımdan bugüne 1 ay öncesinden tahminde rekor kırdım.Çoğu bilgiyi ve doğruyu size aktarmak ve bilgilendirmekte çalışmalar bulundum.Pek çok üyenin düğün,nişan,nakliyat vb 1000lerce p.mlerini asla çıkar gözetmeksizin cevapladım ve elimden geleni yaptım.İyi,kötü bu başlıkta çok güzel anılara ve senelere şahitlik ettik.İlk bu konuya yazdığımda 19 yaşındaydım..Bol vaktim ve bol enerjim vardı.Lakin 27 yaşına geldik ve artık maalesef hava durumuna ayıracak vaktim kalmıyor diyebilirim.Eskisi gibi 1000 dataya bakamıyordum ama tecrübelerimi prof biçimde kullanıp siz değerli üyelere yardımcı olmaya çalışıyordum.Tabi burası Türkiye,burda en iyisi yapsanızda sizin emeğinizi yalan edecek her zaman bir avuç kitle vardır.Ben onlarada teşekkür ediyorum,sizler olmasaydınız bu başlığın değeri belli olmazdı Bir seçim yapmam lazımdı ve yaptım.. Sevdiğim,kendimi kanıtladığım ve maddi olarakta bana desteği olan müzik hobime geri kalan vaktimi ayırmaya karar verdim.Bugünden itibaren bu konuya girsem bile,herkes gibi okuyup yorum yapacağım.Maalesef tahminlerim artık son bulmuştur.Bu hobi sayesinde bu forumda çok değerli dostluklar kazandım ki bence 8 senenin en önemli noktası budur benim için.Yönetimdeki abilerimde dilerse "Havayı Koklayan Adam" ibaresini kaldırabilirler Herkese gerçekten çok teşekkür ediyorum,destek olan ve dostluklarını bağışlayan abilerimi,kardeşlerimi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum.Sağlıcakla
    Üzdün be kardeşim
    Sadece bu forumda senin sayende kaç kişi kaç defa arabalarını doludan kurtardı, organizasyon tarihlerini değiştirdi, ciddi rezilliklerden kurtuldu... Maddi manevi ciddi yükler aldın insanların üstünden (ki bunlardan birisi de benim) hepsi için kendi adıma teşekkür ederim.
    Bize sorsan yine buralara uğra arada deriz ama karar senin, her ne yaparsan yolun açık olsun.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Kerim8961 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu kardeÅŸim,

foruma uzun süredir üyeyim mesaj sayım profilimden belli, senin tahminlerini tek tek okuyup çevremle paylaşıyorum güzel de istifade ediyorum.. Herkes bişeler söylüyor dur bakalım Emir neler diyor bu konuda diyerek takip ediyorum.

Alındığın kişi veya kişiler kimse aldırış etme lütfen, bu konuda tek etkili ve yetkili bilgisinden istifade edilecek olarak seni görmek isteriz

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim, bu konuyu pc’de favoril sekme yapmıştım

Ben genelde seyahatte olduğumdan konuyu yani yorumlarını eşim takip ediyordu daha çok, eşimden öğrendim durumu valla hemen foruma girdim yazmaya

İş yerinden ve ailecek yorumlarını takip ediyor, dikkate alıyoruz. Tv kanallarındaki hava durumuna bakmayalı yıllar oldu sayende.

Hobin veya kazancın için olan tercihine asla lafımız olmaz, saygı duyar bulunduğun başka bir platformda seni elimizden geldiğince desteklemekten onur duyarım

Bi kaç yoruma takıldıysanda dedikleri gibi sktr et

Herşey gönlünce olsun gardaşum
    - Bize Her Yer TRABZON

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten güzel düşünceleriniz için ve içten duygularınız için çok teşekkür ederim.Ben asla bu konuda kimseye kızmadım,darılmadım.Trollleri hayatımızın her yerinde görüyoruz haklısınız.. Bu kararı almamdaki en çok etken vakit ayıramam idi.Eskiden her soruya aynı anda cevap verirken artık geç dönüş yapıyordum ve bu durum beni rahatsız ediyordu.Değerli büyüklerimin ve kardeşlerimin yorumlarına gerçekten çok teşekkür ediyorum.Burayı bir aile olarak gördüm ki gerçekten öyleymiş.. Eskisi gibi çok aktif olamasam bile aylar öncesi tahminlerim ve kritik tahminlerim devam edecektir.Siz değerleri dostlarımı bu konuda mahrum bırakmayacağıma söz veriyorum.Daha az ama daha öz yazmak istiyorum ki bu benim için en iyisi olacaktır.Sorusu olana,öğrenmek isteyene sonsuz kapım açıktır.Dilenirse burda ders şeklinde belli günlerde post paylaşımı yapabiliriz.Elimden geleni her zaman olduğu gibi çıkarsız,saf biçimde yapacağım.Herkese çok teşekkür ederim,saygılar.Bugüne kadar kırdığım birisi olduysa da affola,benden yana asla sıkıntı olmamıştır.
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

28 şubat - 3 mart arası büyük oyun belli olacaktır.3 senedir ssw sonrası soğuk top köşeden dönüyordu.Bu sefer ssw sonrası her şey lehimizde gitti ki bu topta daha derine inip ülkemizi silkleyecek adeta.Ama ciddi sorunlar aşacak potansiyelde.Topun merkezi -26 ve ucundan dokunması -20 yapar ortalama.Bu haliç donmasından,ciddi afetlere sebep açacak bir durumdur.27-28 şubat sistemi 1-3 mart ile birleşebilir veya ikisi de kendi çapında efsane olacaktır.2021 bitene kadar ciddi anlamda efsane izleri bırakacaktır.19 şubat - 25 şubat arası mola diyebiliriz.Ciddi gelişmeler oldukça yazacağım ,harici durum olmazsa ortaya çıkmam
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla emir ben burdan baska biryere bakmiyorum desem yalan olmaz. Yazmaya devam etmeni isterim.

Ankara sabahtir yagiyor tipi gibi. Lapa lapa yağmadığı halde baya birikti. Heralde oyle yagsa sokaga çıkamazdık. Kış lastiği takmayan dallamalar yuzunden eve varamadan geri donup guzergah degistirdim yol kapandığı için. Sabaha buz pisti olacak gibi görünüyor.
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten güzel düşünceleriniz için ve içten duygularınız için çok teşekkür ederim.Ben asla bu konuda kimseye kızmadım,darılmadım.Trollleri hayatımızın her yerinde görüyoruz haklısınız.. Bu kararı almamdaki en çok etken vakit ayıramam idi.Eskiden her soruya aynı anda cevap verirken artık geç dönüş yapıyordum ve bu durum beni rahatsız ediyordu.Değerli büyüklerimin ve kardeşlerimin yorumlarına gerçekten çok teşekkür ediyorum.Burayı bir aile olarak gördüm ki gerçekten öyleymiş.. Eskisi gibi çok aktif olamasam bile aylar öncesi tahminlerim ve kritik tahminlerim devam edecektir.Siz değerleri dostlarımı bu konuda mahrum bırakmayacağıma söz veriyorum.Daha az ama daha öz yazmak istiyorum ki bu benim için en iyisi olacaktır.Sorusu olana,öğrenmek isteyene sonsuz kapım açıktır.Dilenirse burda ders şeklinde belli günlerde post paylaşımı yapabiliriz.Elimden geleni her zaman olduğu gibi çıkarsız,saf biçimde yapacağım.Herkese çok teşekkür ederim,saygılar.Bugüne kadar kırdığım birisi olduysa da affola,benden yana asla sıkıntı olmamıştır.
    Akdeniz dedin , dolu dedin
    Beni bitirdin
    Terk et burayı
    Livestrong

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

28 şubat - 3 mart arası büyük oyun belli olacaktır.3 senedir ssw sonrası soğuk top köşeden dönüyordu.Bu sefer ssw sonrası her şey lehimizde gitti ki bu topta daha derine inip ülkemizi silkleyecek adeta.Ama ciddi sorunlar aşacak potansiyelde.Topun merkezi -26 ve ucundan dokunması -20 yapar ortalama.Bu haliç donmasından,ciddi afetlere sebep açacak bir durumdur.27-28 şubat sistemi 1-3 mart ile birleşebilir veya ikisi de kendi çapında efsane olacaktır.2021 bitene kadar ciddi anlamda efsane izleri bırakacaktır.19 şubat - 25 şubat arası mola diyebiliriz.Ciddi gelişmeler oldukça yazacağım ,harici durum olmazsa ortaya çıkmam
    Adamsın emir
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Garibanın yüzü gülür mü dedik dedik güldü sonunda

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkini helal et kardes senin tahminlerini okumak keyif veriyordu.. Sen yine arada yaz bizde konuyu ve seni takip edelim... Yeni yolunda basarilar...

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir anda nasıl bastırdı be 3 gündür tutmayan kar şuan tuttu bağcılar da
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Emir tekrardan hoşgeldin diyelim madem Bu bahsi geçen -20 -26 falan yanlış mı anladım ben İstanbul için mi ? Bir kere daha sormuştum ama tarih iyice yaklaştığı için bir daha sormak istedim. 26-28 Şubat Uludağ’da olacağım. Uludağ 1-2 gündür tipi ve fırtına sebebiyle liftler falan kapalıymış. Bu 10 gün sonraki sistem nereleri vuracak diyorsun? Uludağ’ı çok vurmasa bari p.ç olmasın paramız

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ha şöle ya, forumda sevenin çok, forum dışında bu konudan bilgi alan da çok.
    Tam gaz devam kardeşim.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hmm şimdi bu bilgiyi alıp sabah şirkette anlatayım. 2 gün çalıştım bu sistem için...

Şaka bir yana g. T kesen soğuk gelmek üzere bakalım İstanbul ve Türkiye ne kadar hazır. İnş o bilindik yokuş kazaları görülmez. Kazasız belasız afetsiz geçer gider.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler