User Tag List

Sayfa 101/386 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
7320 sonuçtan 1.901 ile 1.919 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30 dk'm hibe oldu. Çİnden Özel bir ilaç geliyormuş. Whatsapp gurubundan akrabası yazdı sanırım.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30 dk'm hibe oldu. Çİnden Özel bir ilaç geliyormuş. Whatsapp gurubundan akrabası yazdı sanırım.
    4 güne mi ne indiriyormuş, öyle diyorlarmış...
    teyid? sayın cumhurbaşkanımız bu işin en önde mücadele edenidir...

kapanış...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi bunlara oy veren zihniyet bizim gibi kulların hakkına girmiyor mu. Oy veren varsa yazsın.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yayınlamış olduğum genelgeyle birlikte , 24.03.2020 tarihinden itibaren 1(bir) hafta ile kendime Ohal ilan ediyorum.
    imzasız..

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anormal olan bırseyı nasıl normal oldu ulkemızde dıyebılırız kı? Yandas ve tarıkatcı olursan 3 mıslı alıyorsun her kontenjanı...
    Bakanın samımı yaptıgı ıs nedır?Mesela dun kartal arastırma hastanesıne 270 korona lı hasta geldı,duydun mu? HAyır...
    Enerjı verecek ne yaptı?Hastamı kaybettım demesı mı? Kotu yonetmeyecek ne yaptılar,sıralarsan cok sevınırım...
    En basından...
    Hiç birşey yapılmıyor aynen, yan gelip yatıyorlar. Bizde sevmiyoruz desteklemiyoruz ama şu anda bu tutumun ne faydası var. Ne yapmamız lazım sokaklara çıkıp iktiradara darbebi yapalım, adamın gözler kan çanağı, diğer siyasetçiler gibi egoist değil en azından. 270 hasta testi kendileri yaptırıpmı gelmiş önceden? Korona şüphesiyle gelmiş olabilirler mi? Diyelim öyle gelmediler, teşhis koyuldu bizi fena kandırıyorlar, gerçeğin bilinmesi daha faydalı olacak , kesin olarak elinizde kanıt varsa paylaşın twitterda sosyal medyada, destekleyen çıkar yayılır illa ki

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayatım boyunca bu zihniyete oy vermedim, desteklemedim ama şuan bu muhabbetleri yapmak kadar boş iş yok. Ülkedeki en temel kitleye hitap eden kurucu partinin başındakilerin beceriksizlikleride var bu noktada, yıllardır girdiği her seçimi kaybeden adam da sebep iktidarın yolsuzluğuna yanlışına. Hala bunlar, onlar demenin faydası kime, siyaset değil mesele, ortada bir yönetim var öyle böyle işini kolaylaştırmak düşer. Bu gün vaka sayısının 10 kat olduğunu ispatlasak ne olucak, yanlış yaptıklarını herkese ilan edip ikna etsek ne olucak göğemi ericez? Aksinie millet daha çok paniğe düşücek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an biz evden çıkıp sağa sola dokunmaya çekinirken, çalışmak zorunda olan bir çok insan var, akşam evine gelip bu yazılanları okuyanlarda vardır forumu kullanan kasiyer, toplu taşıma şöförü, özel sektörde yine çıkmak zorunda olan vs. Çok hassasmıyız bu insanlara karşı? Diğer konuda evde canımız nasıl sıkılmazı tartışıyoruz. Onu bunu eleştirmek kolay.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatım boyunca bu zihniyete oy vermedim, desteklemedim ama şuan bu muhabbetleri yapmak kadar boş iş yok. Ülkedeki en temel kitleye hitap eden kurucu partinin başındakilerin beceriksizlikleride var bu noktada, yıllardır girdiği her seçimi kaybeden adam da sebep iktidarın yolsuzluğuna yanlışına. Hala bunlar, onlar demenin faydası kime, siyaset değil mesele, ortada bir yönetim var öyle böyle işini kolaylaştırmak düşer. Bu gün vaka sayısının 10 kat olduğunu ispatlasak ne olucak, yanlış yaptıklarını herkese ilan edip ikna etsek ne olucak göğemi ericez? Aksinie millet daha çok paniğe düşücek
    sen de haklısın, Soma'da 500 işçi öldü (resmi sayı 301), Enerji bakanı 3 gün orda yattı vah vah aynı gömleği giydi diye güzelleme yapılacak, müthiş bakan olacak...

oysa o maden ruhsatsız! çalışma iznini veren aynı bakanlık, madenin verildiği kişi yandaş..

biz burada zihniyet diyoruz, sen zavallı bakan diyorsun, ben de zavallı halkım diyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olm oynatıp durmayın adamı her seferinde.
    Her duyduğumda okuduğumda markete gidip ufaklık için yumurta süt vs alıyorum..

Her işte olduğu gibi son yıllarda yaşadığımız hayretler silsilesi devam ediyor ülkemde..

Vts_Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu yazınca siyaset oluor bu ümrecileri mart ayında gönderirken gözleri kan çanağı bakan nerdeydi?? gidip cenaze sayınca hastamı kaybettim diyince çok iyi adam. bu cinayet işlemiş adamın takım elbise giyip ceza indirimi alması ile aynı şey.. yeter yahu
    RACE WERKS

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin nezninde herkes için yazıyorum, Şu "gerçek sayıyı öğrensek ne olacak" sorusunu sormaktan, "başın göğe mi erecek" anlayışından kurtulun artık.

Vaka sayısı şu an 200.000 olsaydı millet hükümeti daha sert tedbirler almaya zorlardı.
    Bu tarz sert tedbirler hükümetin hem siyasal hem ekonomik anlamda işine gelir miydi?

Vaka sayısı şu an 2 milyon olsaydı, zeytinburnunda halay çeken barzolar aynı halayı çekmeye devam ederler miydi?

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yayınlamış olduğum genelgeyle birlikte , 24.03.2020 tarihinden itibaren 1(bir) hafta ile kendime Ohal ilan ediyorum.
    Allah kabul etsin.

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay be adamin iki gozu kirmizi diye sureci iyi yonetiyor algisi olusuyor...

Kac hastaya kac test yapildi bilgisi yok
    olen kisilerin yas araligi bilgisi yok
    hastalarin yas dagilimlari bilgisi yok
    olen kisilerin kronik rahatsizliklari varmiydi bilgi yok
    hangi il-ilcelerde hastalik vardi bilgisi yok
    testleri pozitif cikan kisilerin ne kadarlik cevresine test yapildi yayilim ne kadar bilgi yok

vatandas olarak ohalini kendin ilan et gibi fantastik beyanatlar var, kendime ohal ilan ettim, ise gitmiyorum maasimi yatirin diyince ne olacak diye soran yok, ama soran olursa gozleri kipkirmizi bakanin...

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İngilizcesi olanlara ; Açıklama dediğin böyle yapılır. Rakam verilir, net verilerle konuşulur. Bizimki yağlama yapraklama, kapanış. İyileşenler varmış hatta daha çokmuş, o zaman neden açıklamıyorsun?

23-03-2020 | 14:30 hr

34 patients deceased, 545 new patients, a total of 4749 positive tested persons
    Since yesterday, 545 people have tested positive for the novel coronavirus (COVID-19). This brings the total number of confirmed cases in the Netherlands to 4749. Among them are 1230 people who are or have been admitted to hospital.

Since the last update, 34 patients have died from COVID-19. The number of COVID-19 fatalities in the Netherlands is now 213. The age of the deceased is between 55 and 97 years; the average age at the time of death is 82 years.

Most of the positive tested people live in the province of Noord- Brabant, namely 1558 people. Followed by Zuid- Holland (647) and Noord-Holland (600).

The actual number of infections with COVID-19 is higher than the number of reports in this update. This is because not everyone suspected of a COVID-19 infection is tested. It regards mainly patients who are so sick that they are admitted to hospital and healthcare providers

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İngilizcesi olanlara ; Açıklama dediğin böyle yapılır. Rakam verilir, net verilerle konuşulur. Bizimki yağlama yapraklama, kapanış. İyileşenler varmış hatta daha çokmuş, o zaman neden açıklamıyorsun?

23-03-2020 | 14:30 hr

34 patients deceased, 545 new patients, a total of 4749 positive tested persons
    Since yesterday, 545 people have tested positive for the novel coronavirus (COVID-19). This brings the total number of confirmed cases in the Netherlands to 4749. Among them are 1230 people who are or have been admitted to hospital.

Since the last update, 34 patients have died from COVID-19. The number of COVID-19 fatalities in the Netherlands is now 213. The age of the deceased is between 55 and 97 years; the average age at the time of death is 82 years.

Most of the positive tested people live in the province of Noord- Brabant, namely 1558 people. Followed by Zuid- Holland (647) and Noord-Holland (600).

The actual number of infections with COVID-19 is higher than the number of reports in this update. This is because not everyone suspected of a COVID-19 infection is tested. It regards mainly patients who are so sick that they are admitted to hospital and healthcare providers
    Yahu değil ingilizcesini Türkçesini bile anlayabileceklerini sanmıyorum.
    Onların gözünde bunlar sadece detay.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu genelge de Bakan boş konuştu bişey anlamadık diyenlere gelsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koca ülkede, basın toplantısında adam gibi soru sorabilecek bile muhabir kalmamış, bakın gazeteci demiyorum, muhabir yaa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçi tedbirler devam ediyor, %10 peşinatla ev sahibi olma maddesinden sonra, her türlü imara yasak bölgenin de imara açılacağının maddesi geçti... sanırım hepimizi Roma mezarlarında üst üste koyup................. sonra da üzerimize AVM yapacaklar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin nezninde herkes için yazıyorum, Şu "gerçek sayıyı öğrensek ne olacak" sorusunu sormaktan, "başın göğe mi erecek" anlayışından kurtulun artık.

Vaka sayısı şu an 200.000 olsaydı millet hükümeti daha sert tedbirler almaya zorlardı.
    Bu tarz sert tedbirler hükümetin hem siyasal hem ekonomik anlamda işine gelir miydi?

Vaka sayısı şu an 2 milyon olsaydı, zeytinburnunda halay çeken barzolar aynı halayı çekmeye devam ederler miydi?
    buna bir ek de ben yapmak istiyorum
    vaka sayısı daha çabuk ve net belirlenseydi yarın öbürgün yoğun bakımlarının yetmemesi gibi bir sorun ihtimalimizi daha aza indirirdik
    evet ölüm olanı %4 civarı ama hastanelik olacak kadar ağır geçirenlere solunum cihazı şart
    bizim bakan ise nisan sonuna 2000 cihaz için sözleşme yapmış
    karantina halinse rüseç yavaş ilerleyebileceği için kurtulabilecek hastalar bu başıboşlukta "ekonomi sürsün" programında kurtulamayabilirler burada mevzu insan hayatı
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler