User Tag List

Sayfa 347/386 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon
7320 sonuçtan 6.575 ile 6.593 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce pozitif olmamdan ötürü 6 aylık süre 3 aya düşmüş sanırım..Ekim için tarih veriyordu şuan temmuz ayı içerisinde olabiliyorum. benim gibi atlatıp aşı için bekleyenler kontrol edebilirler.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CüneytIşıkkent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce pozitif olmamdan ötürü 6 aylık süre 3 aya düşmüş sanırım..Ekim için tarih veriyordu şuan temmuz ayı içerisinde olabiliyorum. benim gibi atlatıp aşı için bekleyenler kontrol edebilirler.
    Sanırım tamamen erken alınmış tarihler. 15 Haziran'da aşı oldum. Ağustosun ilk haftası görünürken şuan 13 Temmuz en erken tarih olarak yansımış.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım tamamen erken alınmış tarihler. 15 Haziran'da aşı oldum. Ağustosun ilk haftası görünürken şuan 13 Temmuz en erken tarih olarak yansımış.
    Bu arada şükür pozitif olmadım hiç.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CenkB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha önce atlatmış olduğum için 6.ay Ekim içerisinde doluyordu fakat dediğiniz gibi sanırım tamamen erkene alınmış olabilir şuan 15 Temmuz için randevu alabiliyorum.

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yanı durumdayım , e nabızda en erken ne zaman aşı olacağın görünüyor. Benim pcr + tarihim 18 Mart , aşı için randevu alabileceğim en yakın tarih 15.09.2021 olarak görünüyor.
    Aşı tarihini öne almışlar bugün randevu alıp aşımı oldum. Benim durumum da olanlar kontrol etsin

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de erkene aldım bayramda İstanbul'dayım bayram gününe aldım.

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün saat 4 te Biontech 2. Doz aşıyı oldum. Gece 1 e kadar birşey yoktu ama bu sabah kalktığımda, kolumda ağrı ve baya bi halsizlik vardı. Parol içtim yarım saatte toparladım. Şuan sadece kolumu oynattığımda hafif bi ağrı ve hafif halsizlik var. 2.doz olacaklara duyurulur

badmast3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3. doz aşıyı biontech oldum bende bugün itibariyle, ilk grup aşılarında mecburen sinovac vurulduğum için 3. aşıyı biontech oldum. Hafiften bir halsizlik, kolu kaldıramama durumları oldu ancak şimdilik olumsuz bir durum olmadı
    www.atk.gov.tr
    Fatal error: Call to undefined function huzur() in C:\Turkey\DENİZLİ\Life.php on line 2017
    Kimi bendEn Daha Çok seversEn Onu Alırım Senden ..

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı badmast3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3. doz aşıyı biontech oldum bende bugün itibariyle, ilk grup aşılarında mecburen sinovac vurulduğum için 3. aşıyı biontech oldum. Hafiften bir halsizlik, kolu kaldıramama durumları oldu ancak şimdilik olumsuz bir durum olmadı
    Aynı durumdayım, biraz yorgunluk ve uyku yaptı. Çok hafif bir kol ağrısı var. 3 gün önce oldum.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.doz biraz daha etkiliyor diyorlar ilk dozu oldum ben hafif halsizlik yaptı o kadar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk 2 doz sinovac 3. doz biontec oldum . 8 saat bir süre geçti herhangi bir olumsuz durum yok şimdilik.
    Memuration

jr1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende biontech in ilk dozunun yan etkileri çok fazla olmuştu. Halsizlik, ateş, mide bulantısı gibi ve bunlar 2. Gün ortaya çıktı ve 3 gün sürdü. Önümüzdeki hafta 2. Doz var ama korkuyorum bayağı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.doz randevusu enabız üzerinden mi alınıyor anneme alıcam herhalde tanımlanmadı alamıyorum.2.doz aşısı mayısta tamamlamıştık acaba üzerinden belirli zaman mı geçmesi gerekiyor.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MURAT_HLX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.doz randevusu enabız üzerinden mi alınıyor anneme alıcam herhalde tanımlanmadı alamıyorum.2.doz aşısı mayısta tamamlamıştık acaba üzerinden belirli zaman mı geçmesi gerekiyor.
    annem ve babam 5 ay sonra oldular, öyle hemen 3. aşıyı yapmıyorlar...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar, bilgisi olan var midir acaba, yarin Brezilya uzerinden, TR'ye giris yapacagim.

Havaalanlarinda asi standlari kurulmus deniliyor, 14 gun mecburi karantinada kalacagim ancak karantina gecisi oncesinde, Istanbul Havaalaninda asi olma sansim var midir?

Yoksa, ucaktan iner inmez direk karantina yurduna transfer mi ediliyoruz? Karantilar yoksa evden mi yapiliyor?

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ckrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, bilgisi olan var midir acaba, yarin Brezilya uzerinden, TR'ye giris yapacagim.

Havaalanlarinda asi standlari kurulmus deniliyor, 14 gun mecburi karantinada kalacagim ancak karantina gecisi oncesinde, Istanbul Havaalaninda asi olma sansim var midir?

Yoksa, ucaktan iner inmez direk karantina yurduna transfer mi ediliyoruz? Karantilar yoksa evden mi yapiliyor?
    Bro artık yurda transfer olayı kalmadı. Ama brezilyaya özgü bir durum varsa, bileti satan firma bunu belirtir zaten.
    Instagram: mutusgarage

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Annem boyabatta. Sisteme girdim.3.doz Baktım tercihe bağlı çıkmış.Aradım.Hastane tam evin yanında.10 dk sonra aradı aşı olmuş Sinovac randevu alman lazım biontech olmuş hemen beklemeden.Bende haftaya cumaya aldım randevu sabah yola gideceğim için.

Aranel Ciryatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 yıldır eşimle beraber evden çalışıyoruz. Mümkün olduğunca insan teması olmadan izole bir şekilde hayata devam etmeye çalışıyoruz. Markete boş saatlerde gidiyoruz, mekanlara gitmiyoruz. Dışarı çıksak bile doğa yürüyüşü yapabileceğimiz yerlere gidiyoruz. Kalabalık insanların olduğu yerlerden uzak duruyoruz. Nöbetçi Eczaneye girmek için dün 10 dakika içerinin boşalmasını bekledim mesela çünkü insanlar dikkat etmiyor çevresine.

Şimdi son dönemde yakın arkadaş çevremizden tepki alır olduk resmen. Çünkü onlar daha 1. doz aşı olmalarına rağmen fıldır fıldır gezmeye başladılar sanki salgın bitmiş gibi ve bizi davet ettiklerinde biz gelemeyiz dediğimiz için onlara göre biz akıl tutulması yaşıyoruz yada abartıyoruz.

Herkes de bir sıkıldık modu var. Bilmiyorum ben mi kendime hobi yaratabiliyorum anlamıyorum fakat evde kaliteli vakit geçirebilecek gayet fazla fazla alan var. Ben şahsen simracing ile ilgilendiğim için akşamları simracing tayfam ile iletişim halinde yarış vs yaparak zaman geçirebiliyoruz.

Şimdi diğer yandan sanki salgın bitmiş gibi çılgınlar gibi mekanlarda, kafelerde, otellerde gezen bir tayfa başlamış durumda. Benim cidden aklım almıyor. İngiltere ve Rusya'da Delta / Delta Plus mutasyonları nedeniyle vakalar hızla yayılırken bir kafede oturmak yada otelde tanımadığım bir insanın yanında güneşlenmek bana şuan çok uzak geliyor ki Haziran başı butik bir otele gittik Bungalow vs doğa içinde. Girişte ne HES kodu vs soran bile olmadı. Hadi doğa içinde idi orası ve kimsenin kimseye teması neredeyse yoktu. 6 tane Bungalow hepsi birbirinden uzakta vs.

Ama gidişat hoş değil ve Avrupa'yı bu süreçte genelde 1 ay geriden takip ettiğimiz düşünülürse bayram sonrası pek hoş olmayacak gibime geliyor sayılar.

Bu arada tansiyon hastasıyım o yüzden çok daha fazla dikkat etmeye çalışıyorum bu illete yakalanmadan süreci atlatmak için.

Şimdi soruyorum illete yakalanmamak için dikkat ederek biz mi akıl tutulması yaşıyoruz?
    SimRacersTR.Net
    Türk Simülasyon Pilotlarının Buluşma Noktası

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizin evinizde ''kaliteli'' vakit geçirecek imkanınız ve aile düzeniniz varmış. Bu yüzden izole bir yaşam sürmekte zorluk çekmiyorsunuz. Fakat insanlar bunaldı artık. Tek dozu olduktan sonra ''yeter'' moduna geçiyorlar. Bu işin psikolojik yönü en az hastalık kadar yıpratıcı. Bunu düşünen yok pek.

Delta varyantlarının sorumlusu da Türk halk değil. İngiltere ve Rusya'da yeni varyantlar ortaya çıktıysa o ülkelerden girişleri zorlaştırırsın, olur biter. Elin köylüsü ülkemde fink atacak diye ben niye evime tıkılayım. Ekstra bir önlem alınacaksa buna alsınlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler