User Tag List

Sayfa 375/386 İlkİlk ... 275325365373374375376377385 ... SonSon
7320 sonuçtan 7.107 ile 7.125 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    varyant için ekstra çalışma gerekiyor.

aşı karşıtları mı kına yakmalı? aşı destekleyenler mi biz ne yapıyoruz demeli?

bu konu tartışılacaktır.

Allah acil şifalar versin herkese, Çevremize baktığımda 2020 marttan beri en yoğun vaka olduğu zamanı yaşıyoruz
    Tartışmak mı? Chemtrailcilerle dünya düzdürcülerle tartışmam ben ya

Biz ne yapıyoruz mu demeli?

Yanakları ayıra ayıra güldüm...

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Perşembe günü 3. Doz biontech oldum. Cuma günü pert, ctesi orta, bugün iyiye yakın durumdayım çok şükür.
    3. Dozun yan etkisi ilk olarak cuma sabahı erken saatte üşüme ile başladı. Sonrasında eklem ağrıları, halsizlik, baş ağrısı ve iç ateş hissi (dışarıdan bakınca ateş yok) ile devam etti. Cuma gününü komple yatakta geçirdim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Perşembe günü 3. Doz biontech oldum. Cuma günü pert, ctesi orta, bugün iyiye yakın durumdayım çok şükür.
    3. Dozun yan etkisi ilk olarak cuma sabahı erken saatte üşüme ile başladı. Sonrasında eklem ağrıları, halsizlik, baş ağrısı ve iç ateş hissi (dışarıdan bakınca ateş yok) ile devam etti. Cuma gününü komple yatakta geçirdim.
    Hanım da 3 günde kendine zor geldi.. Bana hiçbir şey olmadı maşallah
    Gerçi diğerlerinde de olmamıştı...
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merak etmeyin, mayısa vaka kalmaz. ***** turizm sezonu, makyaj başlar.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hanım da 3 günde kendine zor geldi.. Bana hiçbir şey olmadı maşallah
    Gerçi diğerlerinde de olmamıştı...
    Ekstra olarak b12 eksikliği yaşıyorum 1 haftadır.
    Doktor 3. doz tetiklemiş olabilir dedi. Dodex ile yavaş yavaş kendime gelmeye başladım
    Geçmişinde b12 ile husumeti olan varsa bilgisi olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 doz biontechten sonra 2. kez pozitif oldum , çalışma arkadaşlarımın pozitif çıkmasından dolayı test vermiştim

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün 3. doz biontech olduk eşimle. Şükür kol ağrısı dışında şuan için bir etkisi olmadı. İlk ikisinde kolum bu kadar ağrımamıştı ve iğneyi hiç hissetmemiştim. Bu sefer iğneyi de hissettim.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kovid-19 testi pozitif çıktı.

VW6R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kahn23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kovid-19 testi pozitif çıktı.
    Hadi inşallah
    07 DCS 35 2011 Polo 6R 1.2 TDI
    07 DDR 89 2012 Polo 6R 1.4
    07 DBT 98 2013 Polo 6R 1.4
    07 DDZ 05 2014 Polo 6R 1.2 TSI
    07 DJJ 87 2017 TIGUAN 1.4 TSI

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VW6R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi inşallah
    neye inşallah hocam

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Belki durumu anlar da biraz denetim gelir ona inşallahtır. Freni patlak kamyon gibiyiz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neye inşallah hocam
    İnşallah acil şifa bulur anlamında galiba. Yoksa bir sürü yalaka var şikayet edecek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 senedir, covidsiz, deltasiz, omnicronsuz ilerliyoruz, 2 coronavac(butantan) - 2 doz biontech asiliyim. Basindan beri de hic umursamadim, maske vs icin, vucuda girmiyor demek ki.

Artik bu saatten sonra herkes olacaksa olsun, pandemi bitsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen hafta perşembe gece kız arkadaşımın odasının şeklini değiştirip uyumaya geçtik, gece bir bel ağrısı ve ejderhaya dönüşme etkisiyle uyandım. ( evi yerden ısıtmalı , normal zamanda bile pek kalmayı tercih etmeyeceğim kadar sıcak, çamaşır yıkanıp asıldıktan sonra yarım saatte kuruyor iğrenç bir sıcak) .
    Tekrar uyumaya çalıştım sıcaktan uyuyamayıp , şakır şakır yağmurda gece 4 te evime geldim arabanın camı çeyrek açık olacak şekilde. Ancak öyle serinleyebildim.

Geldiğimde dereceyle ölçtüm 37,5 ateşim vardı, bel ağrısı için sadece apranax aldım yattım.
    Sabah uyandığımda belim çözülmüş, ateşim geçmişti ama iki kadeh içmişim gibi bir kafa güzelliği vardı, o gün ofise gitmedim, ara ara ateşim 37,5 lara geldi geri döndü.
    Herkes ısrarla test yaptır diyince hadi dedik toplum sağlığı gittim test yaptırdım pozitif çıktım
    Eve gelirken portakal aldım, evde kivi vardı zaten.

Gün içinde her zamankinden biraz daha fazla su ( yaklaşık 4 litre olmuştur) , 3 portakal 4 kivi , 3 parol içtim , akşam da fazla zorlamadan 22:00 gibi yattım uyudum.
    Ertesi sabah zımba ötesi kalktım. Herkes bir panik içinde arıyor vs, yahu diyorum iyiyim, babam zorla ilaç bırakmaya geldi , camdan uzatırken baktı e çok iyisin dedi, e iyiyim diyorum zaten dedim kendisi aşısız olduğum için yerlerde sürüneceğimi sananlardandı Verdiği ilaçlardan sadece c vitamininden 2 tane kullandım, doğalını doyasıya yemek varken neden paketlenmişini içeyim ki dedim.

Dün ise olay bambaşka bir boyut kazandı, vitaminden midir , ekstra su almaktan mıdır hiç anlamadım ama ekstra bir güç geldi, dedim tamam bugün spor yapabilirim, evdeki spor alanımda sporumu yaparken ekstra gücü fark edince amuda kalkıp omuzlarım üstünde şınav çektim, instagramdan takip eden arkadaşlarım görmüştür
    benim gibi spor yapan ama yaşam standardını pek kontrol altında tutmayan , 2 doz sinovac 1 doz biontechli arkadaşım evde kolunu oynatamıyor.

yani anlayacağınız aşısızlar çok ağır geçiriyor , kırılıyorlar ) yoğun bakımların hepsi de aşısızlarla dolu, hepsi de ölüyo... malesef bu dediğiniz bir ütopya, bunu ağlayarak günlüklerinize yazabilirsiniz kapanak şövalyeleri.

Size gerçek matematik; worldometer coronavirus sayfasından da bakıp teyit edebilirsiniz, türkiyede aktif kritik vaka sayısı 1218. Türkiye'de yoğun bakım yatak kapasitesi 35-40 bin civarında özel hastaneler dahil. yani %3,04 'ünü kapsayacak şekilde doluluk var, ama haberler ne diyor, yoğun bakımlar dolup taşıyor ) , hadi bu 1218'in yarısı aşısız olsun hepsi de ölsün diyelim, %1,5 bile etmeyecek bir ölüm oranı için mi tüm bu tatava? bence tüm enerjilerini ve eforlarını kansere çare bulmaya çevirseler daha çok insan kurtarırlar ama oranın nakit akışı zaten var, yeni bir nakit akışı için bu sistem güzel geliyor

Bu hayalleri bırakın artık, ekrandaki şaklabanların yeniden kapanma gerekiyor çığırtkanlıklarını , 5. dozlarını dinlemeyin, isteyen olsun eyvallah da sadece bir çarkı döndürmeye yarayan işe para yatırmaktan başka bir iş değil bunu anlatmaya çalışıyorum.

şaklabanın ipliği o kadar pazara çıktı ki , başında bulunduğu ve sadece iki kişilik kontenjanı olan bölüme başvuran olmuyor..
    https://www.sozcu.com.tr/2022/saglik...lmadi-6936074/

Görüşüm 2. aydan beri aynıydı, hastalığı birebir yaşayıp, bu muymuş korktukları dedikten sonra aşı olma ihtimalimi konuşmaya bile gerek kalmadı.

şimdi oradan bir tanesi çıkıp diyecek ki "sana zayıflamış olan denk gelmiş" ) , yavrum ben 2,5 senedir aşısızım hangisi gelirse şansıma diye bekledim bu geldi, bir sonraki pandemide inşallah )

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Helal be kral anlat tüm dünyaya
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal be kral anlat tüm dünyaya
    Bunu yazmadan önce ofise geldiğin gibi, klavyeni dezenfektanla sildin mi doğru söyle ����

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yazmadan önce ofise geldiğin gibi, klavyeni dezenfektanla sildin mi doğru söyle ����
    Sodexo benim yerime siliyor günde 3 defa
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

c.sar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta perşembe gece kız arkadaşımın odasının şeklini değiştirip uyumaya geçtik, gece bir bel ağrısı ve ejderhaya dönüşme etkisiyle uyandım. ( evi yerden ısıtmalı , normal zamanda bile pek kalmayı tercih etmeyeceğim kadar sıcak, çamaşır yıkanıp asıldıktan sonra yarım saatte kuruyor iğrenç bir sıcak) .
    Tekrar uyumaya çalıştım sıcaktan uyuyamayıp , şakır şakır yağmurda gece 4 te evime geldim arabanın camı çeyrek açık olacak şekilde. Ancak öyle serinleyebildim.

Geldiğimde dereceyle ölçtüm 37,5 ateşim vardı, bel ağrısı için sadece apranax aldım yattım.
    Sabah uyandığımda belim çözülmüş, ateşim geçmişti ama iki kadeh içmişim gibi bir kafa güzelliği vardı, o gün ofise gitmedim, ara ara ateşim 37,5 lara geldi geri döndü.
    Herkes ısrarla test yaptır diyince hadi dedik toplum sağlığı gittim test yaptırdım pozitif çıktım
    Eve gelirken portakal aldım, evde kivi vardı zaten.

Gün içinde her zamankinden biraz daha fazla su ( yaklaşık 4 litre olmuştur) , 3 portakal 4 kivi , 3 parol içtim , akşam da fazla zorlamadan 22:00 gibi yattım uyudum.
    Ertesi sabah zımba ötesi kalktım. Herkes bir panik içinde arıyor vs, yahu diyorum iyiyim, babam zorla ilaç bırakmaya geldi , camdan uzatırken baktı e çok iyisin dedi, e iyiyim diyorum zaten dedim kendisi aşısız olduğum için yerlerde sürüneceğimi sananlardandı Verdiği ilaçlardan sadece c vitamininden 2 tane kullandım, doğalını doyasıya yemek varken neden paketlenmişini içeyim ki dedim.

Dün ise olay bambaşka bir boyut kazandı, vitaminden midir , ekstra su almaktan mıdır hiç anlamadım ama ekstra bir güç geldi, dedim tamam bugün spor yapabilirim, evdeki spor alanımda sporumu yaparken ekstra gücü fark edince amuda kalkıp omuzlarım üstünde şınav çektim, instagramdan takip eden arkadaşlarım görmüştür
    benim gibi spor yapan ama yaşam standardını pek kontrol altında tutmayan , 2 doz sinovac 1 doz biontechli arkadaşım evde kolunu oynatamıyor.

yani anlayacağınız aşısızlar çok ağır geçiriyor , kırılıyorlar ) yoğun bakımların hepsi de aşısızlarla dolu, hepsi de ölüyo... malesef bu dediğiniz bir ütopya, bunu ağlayarak günlüklerinize yazabilirsiniz kapanak şövalyeleri.

Size gerçek matematik; worldometer coronavirus sayfasından da bakıp teyit edebilirsiniz, türkiyede aktif kritik vaka sayısı 1218. Türkiye'de yoğun bakım yatak kapasitesi 35-40 bin civarında özel hastaneler dahil. yani %3,04 'ünü kapsayacak şekilde doluluk var, ama haberler ne diyor, yoğun bakımlar dolup taşıyor ) , hadi bu 1218'in yarısı aşısız olsun hepsi de ölsün diyelim, %1,5 bile etmeyecek bir ölüm oranı için mi tüm bu tatava? bence tüm enerjilerini ve eforlarını kansere çare bulmaya çevirseler daha çok insan kurtarırlar ama oranın nakit akışı zaten var, yeni bir nakit akışı için bu sistem güzel geliyor

Bu hayalleri bırakın artık, ekrandaki şaklabanların yeniden kapanma gerekiyor çığırtkanlıklarını , 5. dozlarını dinlemeyin, isteyen olsun eyvallah da sadece bir çarkı döndürmeye yarayan işe para yatırmaktan başka bir iş değil bunu anlatmaya çalışıyorum.

şaklabanın ipliği o kadar pazara çıktı ki , başında bulunduğu ve sadece iki kişilik kontenjanı olan bölüme başvuran olmuyor..
    https://www.sozcu.com.tr/2022/saglik...lmadi-6936074/

Görüşüm 2. aydan beri aynıydı, hastalığı birebir yaşayıp, bu muymuş korktukları dedikten sonra aşı olma ihtimalimi konuşmaya bile gerek kalmadı.

şimdi oradan bir tanesi çıkıp diyecek ki "sana zayıflamış olan denk gelmiş" ) , yavrum ben 2,5 senedir aşısızım hangisi gelirse şansıma diye bekledim bu geldi, bir sonraki pandemide inşallah )
    Keşke herşey sizin anlattığınız kadar kolay olsaydı da bizde 28 yaşında kardeşimiz Berkayı toprağa vermeseydik.
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c.sar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke herşey sizin anlattığınız kadar kolay olsaydı da bizde 28 yaşında kardeşimiz Berkayı toprağa vermeseydik.
    ben dahil bir çok insan bu hastalık sebebiyle bir çok yakınını kaybetti. Etmeye de devam edecek. Gerek kötü yaşam standartları , gerek kronik rahatsızlıkların aşı ya da virüs ile birleşimi sebepleri ile malesef devam edecek.

benim bir türlü anlatamadığım nokta ;

steroid kullanan bir sporcuya , diğer insanlar ve diğer sporcular tarafından asla hoş gözle bakılmadığı , işin kolayına kaçtığı için sporcu olarak bile görülmediği, yapay kimyasallar kullandığı için dışlandığı gözlenirken, bu konuda insanlar suda eriyen vitaminler aşılar vb gibi işin tamamen yapayına kolayına kaçmayı tercih ediyor, doğalından uzaklaşıyor olması. Oysa ki bu konuda da yaşam standardını doğal ve doğru olan üzerine kursa insanlar ( kronik rahatsızlığı olanları ayrı tutuyorum) bunlara gerek kalmayacak olduğunu anlatmak istiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler