User Tag List

Sayfa 302/386 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon
7320 sonuçtan 5.720 ile 5.738 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kuzenimin mekanı var oradan takip ediyorum. Yüksek risk olunca 1 hafta daha açık devam edip sonraki hafta devam ediyorsa kapatilacakmis. Yani tabloya tam uyulmuyor. Bence onu da uzatirlar.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzenimin mekanı var oradan takip ediyorum. Yüksek risk olunca 1 hafta daha açık devam edip sonraki hafta devam ediyorsa kapatilacakmis. Yani tabloya tam uyulmuyor. Bence onu da uzatirlar.
    2 hafta da 1 güncellenecekmişmişmiş...

O değilde bu idealist velilerin 2 temmuz'a kadar ne yapacaklarını merak ediyorum. O sıcakta okula gidilir mi diyecekler, paşalar gibi göndermeye devam mı edecekler, yoksa internet paketi alıp yazlık yerden mayo, havlu, terlik 3'lüsü ile mi bağlanacaklar. Ben cevap vereyim, idealistlikte bir yere kadar değil mi, cevap C şıkkı. Yazlığı olan oraya gidecek, yazlığı olmayan ev neyin kiralayacak, aşırı geniş ve mabadı büyük olanlar da otellerden otellere gezip duracaklar. Öğretmenim bugün rixos'un plajından bağlanıyorum, haftaya da başka oteldeyiz.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 hafta da 1 güncellenecekmişmişmiş...

O değilde bu idealist velilerin 2 temmuz'a kadar ne yapacaklarını merak ediyorum. O sıcakta okula gidilir mi diyecekler, paşalar gibi göndermeye devam mı edecekler, yoksa internet paketi alıp yazlık yerden mayo, havlu, terlik 3'lüsü ile mi bağlanacaklar. Ben cevap vereyim, idealistlikte bir yere kadar değil mi, cevap C şıkkı. Yazlığı olan oraya gidecek, yazlığı olmayan ev neyin kiralayacak, aşırı geniş ve mabadı büyük olanlar da otellerden otellere gezip duracaklar. Öğretmenim bugün rixos'un plajından bağlanıyorum, haftaya da başka oteldeyiz.
    Bunaldı insanlar, bırak tatil yapsınlar. Kıskançççççç
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunaldı insanlar, bırak tatil yapsınlar. Kıskançççççç
    Çin'in havalimanında yaptığı gibi burada da otellerde girişte ve çıkışta anal test yapsınlar bak bakalım aynı yaz otellerden otellere gezebiliyorlar mı ?
    Hatta bu testi yaygınlaştırsınlar bak gör ben oramı elletmem diye diye vakalar epey azalır.
    Restaurant önünde sıraya girenlere içeride anal test var desinler bak nasıl dağılıp gidiyorlar.
    Konu imprezaWRC tarafından (09-03-2021 Saat 11:46 ) değiştirilmiştir.

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çin'in havalimanında yaptığı gibi burada da otellerde girişte ve çıkışta anal test yapsınlar bak bakalım aynı yaz otellerden otellere gezebiliyorlar mı ?
    Hatta bu testi yaygınlaştırsınlar bak gör ben oramı elletmem diye diye vakalar epey azalır.
    Restaurant önünde sıraya girenlere içeride anal test var desinler bak nasıl dağılıp gidiyorlar.
    https://mobile.twitter.com/ukarakull...96570047016962
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahne gözümde canlandı bir sesli güldüm valla
    Kesinlikle caydırıcı ve mis gibi legal yöntem
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arsız çok bizim millette içeri girmeyecem ama genede bi test yaptır diye zevke dökende çıkar kesin
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen güzel ülkemin nonoş sayısını çok küçümsüyorsun. geçmişte 1 köyün komple gey çıktığını unutma! unutturma!

Bence vaka sayısı artar.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bak bu da güzel önerilerden sayılabilir, test esnasında foto çeker test dosyasına koyarlar. Sizde de ne mabad varmış be arkadaş da diyebilirler. En çok test yaptıranları da afişe edebilirler.
    Ayın veya haftanın g..tü bilmem kim diye cama yapıştırırlar.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sahne gözümde canlandı bir sesli güldüm valla
    Kesinlikle caydırıcı ve mis gibi legal yöntem
    gö(z)ümde canlandı koskoca mazi gibi oldu bu
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahahahah son mesajlar süpermiş

Bu arada evet, anal testi isteyen çok olabilir. Doktor arkadaş nöbette "kıçım ağrıyor" diye gelen dayılar var diyordu. Asansörde öpüşen dayılar gibi. Ee neymiş derdi diyorum, parmaklanmak diyor.

Peki sen ne yapıyorsun dedim, çift eldiven yapıp iki parmakla birden delercesine giriyorum, al sana ağrı al sana ağrı diye... Yahu hoşlarına gidiyordur dedim, doktor bey çok memnun kaldık ağrı geçti o gün, şimdi yine geldik diye gelirler dedim. Yok diyo anlıyor o hıyarlar daha gelmiyor dedi ahahahah ulan dedim muhabbete bak ya...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahahah son mesajlar süpermiş

Bu arada evet, anal testi isteyen çok olabilir. Doktor arkadaş nöbette "kıçım ağrıyor" diye gelen dayılar var diyordu. Asansörde öpüşen dayılar gibi. Ee neymiş derdi diyorum, parmaklanmak diyor.

Peki sen ne yapıyorsun dedim, çift eldiven yapıp iki parmakla birden delercesine giriyorum, al sana ağrı al sana ağrı diye... Yahu hoşlarına gidiyordur dedim, doktor bey çok memnun kaldık ağrı geçti o gün, şimdi yine geldik diye gelirler dedim. Yok diyo anlıyor o hıyarlar daha gelmiyor dedi ahahahah ulan dedim muhabbete bak ya...
    Ben anal testin yaygınlaşması taraftarıyım. Çok ciddiyim. Bu sayede gevşek gevşek gezenlerde belki altına bez, ağzına da maske takar. Oğlanın sınıfta her haltı hem de abartarak anlatan bir velet var. Babası, yurt dışına gidip geliyor. Babası toplamda 25 kere test olmuş. Ben mesela canı gönülden bir kere de yolunun Çin'e düşmesini ve çocuğun test hakkında sınıfta konuşmasını istiyorum

Öğretmenim, babam geçenlerde Çin'e gitti, girişte test yaptılar ama çubuğu burnuna değil g..tüne sokmuşlar. Olm ne anlatıyorsun, sus, sus. Öğretmenim, bakın valla babamın g.tüne sokmuşlar , ulaaan sus be çocuk sus

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben nedense böyle bir uygulamanın bizde pozitif etki yaratacağını düşünüyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben nedense böyle bir uygulamanın bizde pozitif etki yaratacağını düşünüyorum
    Testten mutlu olanları pembe tabloya aktarırlar

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güya hes kodu olmadan mekana girmek yasak bugün börekçiye girip börek ve öay içip çıktım hes kodu filan sormadılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güya hes kodu olmadan mekana girmek yasak bugün börekçiye girip börek ve öay içip çıktım hes kodu filan sormadılar
    Hes kodu böreğe gömülü : D Embedded börek yemişsin
    Çıkışta adama sen hes kodunu sorsaydin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Marmaris Yücelen Hastanesi sadece oğlanın HES kodunu istedi, bize sormadı.
    Marmaris Mcdonal's benden de hatundan da oğlandan da HES kodu istedi.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Marmaris Yücelen Hastanesi sadece oğlanın HES kodunu istedi, bize sormadı.
    Marmaris Mcdonal's benden de hatundan da oğlandan da HES kodu istedi.
    abi sizden yine sadece hes kodu istememişler.Ben 1 ay önce Gaziosmanpaşa'da bir ÖZEL TIP MERKEZİNDE,ASİSTANLARIN VE HEMŞİRELERİN """MASKE""" TAKMADIKLARI için emniyete şikayette bulundum sinirlerim hala çok bozuk bu olaya.
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DİB'nın testi pozitif durumu ağır... aşıların etkileri ciddi araştırılmalı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler