User Tag List

Sayfa 319/386 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369 ... SonSon
7320 sonuçtan 6.043 ile 6.061 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Covid geçirdim 1 hafta oldu.Aynı iş yerinde ofisde çalışanlar olarak hepimiz yakalandık.Ben ilk başta soguk algınlıgı diye sallamadım testler pozitif çıkmaya başlayınca gittim. Bu arada ben covidin 4 yada 5inci günündeydim teste gittigimde.Hastalgın en agır kısmını thaylot ve agrı kesicilerle geçirdim aslında.Getirilen ilaçları hiç içmedim. Hiç güven vermiyordu bana çünkü devamında bir tek kan sulandırıcı aldım onuda 7-8 kere içip bıraktım burdan okuduklarıma göre devam etmem lazımmış aslında akşam birtane daha içeyim.Aynı yerde çalıştıgım arkadaş testlerde negatif çıkıp film falan çektirdi pozitif oldugu anlaşıldı sonrasında.Cocuk suanda hastahaneye düştü ben toparlandım onun üstünden kaç gün geçti arkadaş daha hastahaneden çıkamadı.
    Olay bana bünye ile alakalı gibi geliyor direncin yüksekse kolay geçiyor degilse baya zorluyor insanı.Allah geçirmemiş herkesi korusun agrı sızı çekilcek gibi degil hele o agız tadı ve koku gitmesi insanın en zor zamanları oluyor.Ölenlere Allahdan rahmet dierim, kalanlara Allah sabır versin.

Bu arada evde hanımada bulaştırdım gelenler onada test yaptı negatif çıktı ama tüm semptomlar mevcuttu aile hekimide test yanlıştır dedi ama 45 günlük bi oglumuz oldugu için zaten ilaç veremicez size dedi.Kendi kendimize evde geçirdik cocugun yanına maskeli gidiyorduk aynı anda 73 yaşında ananede bizdeydi o toruna baktı biz kendimize baktık çok şükür oglanla ananeye bulaştırmadan geçirdik durumu.
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alpha12gtr ye de gider turbo civic ile. 100-300 getir
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan miniyle M6 geçtik bu kadar hit olmadık asahuahuashuahus

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaza yaptın Allah korusun boynun kırıldı ex oldun.... sebep kaza değil de boyun kırılması... ne kadar da mantıklı...
    Saçma sapan bir durum işte
    Livestrong

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı aslanneron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Covid geçirdim 1 hafta oldu.Aynı iş yerinde ofisde çalışanlar olarak hepimiz yakalandık.Ben ilk başta soguk algınlıgı diye sallamadım testler pozitif çıkmaya başlayınca gittim. Bu arada ben covidin 4 yada 5inci günündeydim teste gittigimde.Hastalgın en agır kısmını thaylot ve agrı kesicilerle geçirdim aslında.Getirilen ilaçları hiç içmedim. Hiç güven vermiyordu bana çünkü devamında bir tek kan sulandırıcı aldım onuda 7-8 kere içip bıraktım burdan okuduklarıma göre devam etmem lazımmış aslında akşam birtane daha içeyim.Aynı yerde çalıştıgım arkadaş testlerde negatif çıkıp film falan çektirdi pozitif oldugu anlaşıldı sonrasında.Cocuk suanda hastahaneye düştü ben toparlandım onun üstünden kaç gün geçti arkadaş daha hastahaneden çıkamadı.
    Olay bana bünye ile alakalı gibi geliyor direncin yüksekse kolay geçiyor degilse baya zorluyor insanı.Allah geçirmemiş herkesi korusun agrı sızı çekilcek gibi degil hele o agız tadı ve koku gitmesi insanın en zor zamanları oluyor.Ölenlere Allahdan rahmet dierim, kalanlara Allah sabır versin.

Bu arada evde hanımada bulaştırdım gelenler onada test yaptı negatif çıktı ama tüm semptomlar mevcuttu aile hekimide test yanlıştır dedi ama 45 günlük bi oglumuz oldugu için zaten ilaç veremicez size dedi.Kendi kendimize evde geçirdik cocugun yanına maskeli gidiyorduk aynı anda 73 yaşında ananede bizdeydi o toruna baktı biz kendimize baktık çok şükür oglanla ananeye bulaştırmadan geçirdik durumu.
    Geçmiş olsun Kısa sürede atlatırsınız umarım.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı silwerhooks53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen gun yazdıgım posttan sonra annem kollarımda kalp yetmezlıgınden öldü faviricovir ilacı cok kotuysenız kullanmayın astım hastası kadının katili oldular resmen
    Basiniz saolsun, allah rahmet eylesin. Bende ikinci gun bıraktım ilacları aynı sebepten kullanma diye soyleyenler oldu. Cok uzuldum basınız saolsun tekrar.

qosmio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese hayirli ramazanlar.Simdi son alinan tedbirler kapsaminda cuma gunu sabah 11 de esim ve kizimin Sinoptan Istanbula ucagi var kizim 4 yasinda.Yasak bunlarida kapsiyor mu?Hicbirsey anlamadim bu mevzudan...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı qosmio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese hayirli ramazanlar.Simdi son alinan tedbirler kapsaminda cuma gunu sabah 11 de esim ve kizimin Sinoptan Istanbula ucagi var kizim 4 yasinda.Yasak bunlarida kapsiyor mu?Hicbirsey anlamadim bu mevzudan...
    Biletleri de olduğuna göre takma kafaya bence hiç sorun olmaz. Millet haftasonu yasağında otellere gitti geldi de senin çok önceden biletlerini aldığın seyahat mi sorun olacak
    Kısmi kapanma da neyse artık, pantolon var ama fermuar açık o hesap herhalde

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biletleri de olduğuna göre takma kafaya bence hiç sorun olmaz. Millet haftasonu yasağında otellere gitti geldi de senin çok önceden biletlerini aldığın seyahat mi sorun olacak
    Kısmi kapanma da neyse artık, pantolon var ama fermuar açık o hesap herhalde
    Bence vaka sayılarını düşürecek önlemler değil çünkü millet yine uymayacak. Çok sıkı denetim lazım, başka türlü işimiz zor...
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence vaka sayılarını düşürecek önlemler değil çünkü millet yine uymayacak. Çok sıkı denetim lazım, başka türlü işimiz zor...
    Okulda virüsü kapmayan birkaç öğretmen kaldı. 2.sınıflarda bir şubede okula giden gitmeyen kaç çocuk varsa hepsi hasta, dolayısıyla anne babaları da hasta. Okul pandemi merkezine dönmüş, daha geçen ailecek yurt dışında olan bir veli çocuğu çok istiyormuş bahanesiyle çocuğu okula göndereceğim diyordu. Ki bu veli bir eli yağda bir eli balda baya mis gibi ev hanımı, yardımcısı falan da var. Çocuk evde battı herhalde. Birde çocuk alerjik astım hastası. Herhalde virüsü kapsın birde eve getirsin diye uğraşıyorlar.
    Bir değişik daha var onu da bugün öğrendik. Evde koloni gibi yaşıyorlar. Teyzesi mi ne virüsü kapmış, onu evde bir odaya kapatmışlar. Çocuğuda o ara bir güzel okula göndermişler. Ya bir git bu neyin kafası ya. Bu kadar da olmaz artık.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendi açtığım konuya yazmak bile istemiyorum... 1 senedir neyin sıkıntısını çektik biri açıklar mı? her sene daha kötü olsun diye mi eziyet çekiyoruz? seneye günlük 100bin leri görmeyiz diyebilecek var mı?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu ya tam kapatırsın,ya da komple serbest bırakırsın.Gözünü seveyim bu virüs yasak saatini geri almayla,seyahati kısıtlamayla bitecek bişey mi?Hele ki cehaletin membahında,canını yediğim Türkiye'sin de.Ama işte naparsın,imam osurursa cemaat sıçar.Nasıl kapayacan bu saatten sonra bu insanları..
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu ya tam kapatırsın,ya da komple serbest bırakırsın.Gözünü seveyim bu virüs yasak saatini geri almayla,seyahati kısıtlamayla bitecek bişey mi?Hele ki cehaletin membahında,canını yediğim Türkiye'sin de.Ama işte naparsın,imam osurursa cemaat sıçar.Nasıl kapayacan bu saatten sonra bu insanları..
    köpeğe bile eğitim verebiliyorsun ama bu milletten umudum yok...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısmi kapanmanın amacı bana göre sadece sayıyı makyajlayarak turist gelecek ülkelerden ban yememek. Başka da bir amacı olduğunu düşünmüyorum.
    "Korkmadık, savaştık"

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Annemin köyünden yaşı 40 civarı biri vefat etti geçen gün. 13 yaşındaki kızı ve eşi de yoğun bakımdaymış.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

gespenster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısmi kapanmanın amacı bana göre sadece sayıyı makyajlayarak turist gelecek ülkelerden ban yememek. Başka da bir amacı olduğunu düşünmüyorum.
    kesinlikle öyle.. =)

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seyahat yasağı bile karman çorman. akşam 7 den önce seyahat edebilirsin diyen de var edemezsin diyen de. cafeler kapanacak dendi, sonra gel al ve paket servis olacak dendi. Kuzenim dükkanı kapatacak mıyım açacak mıyım anlamadım diyor. soru işareti bol işlere devam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Kısa sürede atlatırsınız umarım.
    teşekkürler birşey kalmadı işe bile başladık bu hafta
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alpha12gtr ye de gider turbo civic ile. 100-300 getir
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan miniyle M6 geçtik bu kadar hit olmadık asahuahuashuahus

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçişleri genelge yayımlamış.Bazı absürt şeylere gülmemek elde değil.

Turist ülkeye girdiyse serbest burdakilere yasak nasıl ayıracaklar acaba sosyal medyada esenyurt da story paylaşmış al bunu al.
    Öte yandan yabancılara yönelik sokağa çıkma kısıtlamasına dair muafiyet sadece turistik faaliyetler kapsamında geçici/kısa bir süre için ülkemizde bulunan yabancıları kapsamayacak. İkamet izinliler, geçici koruma statüsündekiler veya uluslararası koruma başvuru ve statü sahipleri dahil olmak üzere turistik faaliyetler kapsamı dışında ülkemizde bulunan yabancılar, sokağa çıkma kısıtlamalarına tabi olacak.

20+ 65 yaşlara market yasak.Fırın serbest
    Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu Cumartesi ve Pazar günleri market, bakkal, manav, kasaplar ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek. 65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altında bulunanlar hariç, zorunlu ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlarımız hariç) ikametlerine en yakın market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçilere gidip gelebilecek.

65 yaş ve üzeri ile 18 yaş altında bulunanlar hariç ekmek ve unlu mamul ihtiyaçlarının karşılanması ile sınırlı olmak ve araç kullanmamak şartıyla (engelli vatandaşlarımız hariç) ikametlerine yürüme mesafesinde olan fırına gidip gelebilecek.

81 İl Valiliğine Kısmi Kapanma Genelgesi Gonderildi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tekelleri kapatmadılar şaşırdım
    kesin unuttular
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekelleri kapatmadılar şaşırdım
    kesin unuttular
    yok yok turistler için
    FOR US BY US

[/CENTER]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler