User Tag List

Sayfa 340/386 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon
7320 sonuçtan 6.442 ile 6.460 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biontech oldum
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu aşı karşıtları, en ufak başları ağırınca içtikleri parol un yan etkilerini okudular mı acaba?
    "Ayyyy sivilcelerim azdıııııııı" diyerekten içtikleri rouccutane ilacının intihara bile sebebiyet verdiğini kaçı umursadı?
    "Bu stresle baş edemiyorum şekerim. Prozac çok iyi geliyooooor" diye aldığı beyindeki hormon dengesini değiştiren ilacın tonla yan etkisini hiçe sayarken hiç sorun yaşamıyor.
    Doğum kontrol hapı denen şeyin vücduun tüm hormon dengesini değiştirmesinden hiç sıkıntı yaşamıyor.

Ama olay dünyayı kasıp kavuran, karnının doymasını sağlayan çarkları durduran bir merete karşı geliştirilen aşı olunca yer yerinen oynuyor. Sanki kendisi dünyanın en önemli kişisi de dış güçler milyar dolarlarca para harcayarak bir aşı geliştirip buna vurmak için can atıyor.....

Sorsan vektör ne mRNA ne bilmez ama aşı zararlı o konuda kesin bilgili.....
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün bende aşımı oldum.Hayırlısı artık aşısız bekliyorduk süreci şimdi aşılıyız kısmet olurda 6 hafta sonra aşı bulabilirsek onu da alırız.Sonrası Allah kerim
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Hondafatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 2. randevumu an itibariyle aldım 29 temmuzda 2 doz aşımı olacağım ne olur ne olmaz sisteme girerim giremem vs vs sıkıntı olmasın.
    Honda Eg
    Mk 6,5 Fiesta
    Mk 7 Fiesta
    Kuş Serial 90 Doğan L
    Honda Ek

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu aşı karşıtları, en ufak başları ağırınca içtikleri parol un yan etkilerini okudular mı acaba?
    "Ayyyy sivilcelerim azdıııııııı" diyerekten içtikleri rouccutane ilacının intihara bile sebebiyet verdiğini kaçı umursadı?
    "Bu stresle baş edemiyorum şekerim. Prozac çok iyi geliyooooor" diye aldığı beyindeki hormon dengesini değiştiren ilacın tonla yan etkisini hiçe sayarken hiç sorun yaşamıyor.
    Doğum kontrol hapı denen şeyin vücduun tüm hormon dengesini değiştirmesinden hiç sıkıntı yaşamıyor.

Ama olay dünyayı kasıp kavuran, karnının doymasını sağlayan çarkları durduran bir merete karşı geliştirilen aşı olunca yer yerinen oynuyor. Sanki kendisi dünyanın en önemli kişisi de dış güçler milyar dolarlarca para harcayarak bir aşı geliştirip buna vurmak için can atıyor.....

Sorsan vektör ne mRNA ne bilmez ama aşı zararlı o konuda kesin bilgili.....
    coronanın türkiyede ilk duyulduğu 6 mart 2020'deki görselleri hatırlıyor musunuz?
    sokakta aniden düşüp bayılanlar ölenler vs, hani türkiyede bu virüste böyle bir görüntü gördük mü?

peki türkiyede ilk zamanlarda nasa kostümleriyle hasta taşıma tiyatrosu yapılırken , şimdi bin otobüse git hastaneye denilmesine ne denmeli?

bilim kurulundaki canan hanım mart 2020 'de virüs 72 saat havada kalıyor, yüzeylerde şu kadar saat kalıyor vb diye insanlara korku salıp , 1 sene sonra aynı kendi twitini alıntılayıp bu konuda kanıtlanmış bir bulgu yoktur demesi?

bunları küresel çapta bizlere iteleyen medya, bugün aşı olmamızı istiyor, aşı pasaportu konuşuluyor.
    neden?
    biontechin ceosu olan şahıs , geçen sene 2dozda bu iş biter diyordu, 2 ay önce 3. doz gerekebilir dedi. Para tatlı gelmiş olacak ki, bugünkü haberlerde "uğur şahinden korkutan uyarı" başlığıyla pandemide 4. dalga bekleniyor haberleri şimdien pompalanmaya başladı.
    bu kadar teslimiyetçi olunduğu sürece 8. dalga da gelir, 12. dozu da yersiniz.

şimdi ikna timleri kuruluyormuş.
    ikna ne zaman edersiniz? yapılan şeyin kesin doğrıuluğu yoksa , hata yüzdesi yüksekse , karşındakini ikna etmeye çalışırsın. denildiği düzeyde ölümcül bir pandemi olsa idi , ikna timi kurmaya gerek kalmaz, hepimiz aşı için yalvarırdık.
    zamanında "akil insanlar" çetesi ile kürt barışı da denediler, sonuçları ortada.
    seneye çıkıp aşı da da kandırıldık demesinler sonra?

fransanın fesh ettiği 80 milyon biontech, türkiyeye yönlendiriliyor, millet sevinç çığlıkları ile koşup aşı oluyor, kimse de dönüp sormuyor fransa bunu neden fesh etti?

bu arada babam doktor, 2 doz aşısını oldu, 3. dozu biontechle olup kokteyl yapacağını söylüyor, evime gelip 5 metre mesafede oturuyor. bu konuları konuşuyoruz, birimiz haklı çıkacağız elbet.
    göreceğiz

said_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coronanın türkiyede ilk duyulduğu 6 mart 2020'deki görselleri hatırlıyor musunuz?
    sokakta aniden düşüp bayılanlar ölenler vs, hani türkiyede bu virüste böyle bir görüntü gördük mü?

peki türkiyede ilk zamanlarda nasa kostümleriyle hasta taşıma tiyatrosu yapılırken , şimdi bin otobüse git hastaneye denilmesine ne denmeli?

bilim kurulundaki canan hanım mart 2020 'de virüs 72 saat havada kalıyor, yüzeylerde şu kadar saat kalıyor vb diye insanlara korku salıp , 1 sene sonra aynı kendi twitini alıntılayıp bu konuda kanıtlanmış bir bulgu yoktur demesi?

bunları küresel çapta bizlere iteleyen medya, bugün aşı olmamızı istiyor, aşı pasaportu konuşuluyor.
    neden?
    biontechin ceosu olan şahıs , geçen sene 2dozda bu iş biter diyordu, 2 ay önce 3. doz gerekebilir dedi. Para tatlı gelmiş olacak ki, bugünkü haberlerde "uğur şahinden korkutan uyarı" başlığıyla pandemide 4. dalga bekleniyor haberleri şimdien pompalanmaya başladı.

ikna ne zaman edersiniz? yapılan şeyin kesin doğrıuluğu yoksa , hata yüzdesi yüksekse , karşındakini ikna etmeye çalışırsın. denildiği düzeyde ölümcül bir pandemi olsa idi , ikna timi kurmaya gerek kalmaz, hepimiz aşı için yalvarırdık.
    zamanında "akil insanlar" çetesi ile kürt barışı da denediler, sonuçları ortada.

fransanın fesh ettiği 80 milyon biontech, türkiyeye yönlendiriliyor, millet sevinç çığlıkları ile koşup aşı oluyor, kimse de dönüp sormuyor fransa bunu neden fesh etti?

bu arada babam doktor, 2 doz aşısını oldu, 3. dozu biontechle olup kokteyl yapacağını söylüyor, evime gelip 5 metre mesafede oturuyor. bu konuları konuşuyoruz, birimiz haklı çıkacağız elbet.
    göreceğiz
    bu dediklerinizin bir çoğu bizim harika mükemmel Türk medyasının sallamasyon açıklamaları. yolda düşüp ölen insna videoları Çin'den dediler, ne tarih vardı nede ne zaman çekildiği.

ona bakarsanız Ercüment diye birisi 3-4 kere aşıyıda bulmuştu güyya.

bu demek değilki şuan kullanımdaki aşılar işe yaramıyor veya büyük oyunun parçası.

Fransa ne zaman 80 milyon aşı fesh etmiş? hiç bir yerde böyle bir haber yok.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı said_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu dediklerinizin bir çoğu bizim harika mükemmel Türk medyasının sallamasyon açıklamaları. yolda düşüp ölen insna videoları Çin'den dediler, ne tarih vardı nede ne zaman çekildiği.

ona bakarsanız Ercüment diye birisi 3-4 kere aşıyıda bulmuştu güyya.

bu demek değilki şuan kullanımdaki aşılar işe yaramıyor veya büyük oyunun parçası.

Fransa ne zaman 80 milyon aşı fesh etmiş? hiç bir yerde böyle bir haber yok.
    Aynen öyle...

Aksine, çoğu yere aşıyı gönderdiler, ondan sıra bize geldi. Uğur Şahin allahtan dedi ki Almanya ve Türkiye benim için öncelikli, buralara göndereceğiz dedi, sözünü tuttu, öyle kurtardık.

Volkan hocam, senin yazmana özellikle şaşırdım.

Medya safsataları ve saçma-salak uygulamalarla asıl olayı birbirine karıştırmışsın gibi geldi.

Evet saçma uygulamalar oldu, Avrupa'da orada burada ülkemizde yapılan çoğu şey yapılmadı. Ama bu ülkelerin hiçbirinde de bizim gibi iç içe yaşamak yok. İtalya İspanya falan filan belki benzerdir ama nüfus bu kadar yoğun değil.

Virüsün de olayı başından beri "korkutulduğu" şekilde öldürücülük aslında olmadı. Öldürücülük dediğimiz şey hep %3'ler civarında kaldı.

Burada bilinemeyen ve korkulan, virüsün kime nasıl etki ettiği... Ve nüfusların kitle halinde hastalanması durumunda sağlık sisteminin çökmesi. Şimdi sen garanti edebiliyor musun virüs sana bulaşsa kesinlikle ölmeyeceğini? Allah korusun... Veya ölmeyeceksin ama atıyorum oksijene ihtiyaç duyacaksın, hastaneye gideceksin, patlamış sağlık sistemi sayesinde yara bandı yapıştırmaya bile yer-fırsat bulamayacaksın. Kapıda ölüp gideceksin. İşte korkulan buydu. Ki başlarda da bu oldu İtalya'da vs'de..

Ha ben de şu anda 2 sene geçmiş neredeyse üzerinden, illa ki bi mutasyon oldu, illa ki bi öldürücülük etkisi azaldı, şu oldu bu oldu, ilk zamanlardaki gibi "güçlü" etkiyle gelmesi imkansız. Bahsi geçen varyantlar 3000'de 4... Yaklaşık 3000 mutasyon oldu diyorlar, diğerlerini de açıklasanıza madem... Bu da ileride illa ki şimdi İnfluenza neyse, o olacak. Doktor bakıyor, haa influenza diyor, ilaç verip geçiyor, 10 sene önce korona muamelesi görüyordu bu da.

Şimdi bunların hepsini geçtim, çeşitli hastalıkların hepsine de en aşağı birer ilaç bulundu. Yukarıda arkadaşların dediği gibi, en ufak şeyde yok vitamin alayım, yok aspirin içeyim, yok şunu alayım dediğimiz şeyler varken aşıda bu refleks nedendir?

Verilerin ve konuşulanların değişmesi de, devamlı olarak veri akıyor olması. Başlarda "şöyle olabilir, böyledir" dediler, baktılar ki iş değişti, açıklamalar da değişti.

Ha şu da var ben de ona inanıyorum, "korkutma" pompalaması var ama millet salmasın diye. Çünkü salarlarsa bizim millet bokunu çıkaracak...

Aşı da bunun başka bir önlemi... Yani atıyorum başın çatlıyor, yanı başında Majezik, Apranax falan duruyor. "Aman ne olduğunu bilmiyorum" diye almıyorsun. Yapar mıydın?

Ben bu işi çocuklarda iyice abartanlara iyice gıcığım. Çocuk lan bu çocuk, hayattaki en değerli varlığın. Aşı yaptırmamak ne demek ya Efendim küresel ilaç şirketlerinin bilmemnesi diye başlıyor. Yahu bu bilgi nereden? Facebook'tan... Boşversenize yav...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

neden?

göreceğiz
    Maşallah babanız doktor ama doneleriniz hepsi medyatik bir tane bilimsel makale yok.

Ben de sabah akşam Yoğun Bakım ve Anestezi uzmanlarıyla çalışıyorum.

Birinizin haklı çıkacağı ve göreceği bir unsur yok. Bu virüs 79 yıl önce de dünyayı esip geçti şimdide esip geçiyor. O zamanlar da aşı yoktu ama salgın vardı.

Söylediklerini hayal ürününü ötesinde değil.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hala uçaktan virüs püskürtüldü diyen tipler var .. Bence asıl virüs bu.. Fizyolojik değil psikolojik..

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aşı olayı ve corona olayı çok güzel IQ testi gibi dünyaya. Çok akıllı sanılan adamların bildiğin cahilin önde bayrak taşıyanı olduğu ortaya çıktı bu sayede. Neyse ben 1.5 saat kadar önce biontech ilk dozu oldum.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,

22 Haziran da aşı randevum var. Çıktığı günden bu yana 1 kez bile grip olmayan ben 2 gündür grip olma aşamasındayım. Koku-tat kaybım yok. Ateş halsizlik ekrem ağrısı vs de yok. Yarın sınavım var kafam çok karışık girmezsem büyük kaybım olacak ama insanların vebalini de almak istemiyorum ne yapmam gerektiğine karar veremedim.

Ayrıca pzt test yaptırsam ve sonuç hemen çıkmazsa aşı olmam problem oluyor mu acaba kesin bir bilgi yok sizce pozitif olma durumumda aşı olmam kötü sonuçlar çıkartır mı ortaya?
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    herşey düzelicek inşallah sabırlı olalım hep birlikte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

neden?

göreceğiz
    ne cananlar varya bende bi tane tanıyorum farklı bir konu ama benzer dost mu düşmanmı ne hale getirdi alllahında bulsun o ve onun gibiler!!iyimisiniz kötümü amacınız ne??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    günahınıda almayalım iyi doktor var kötü amaa insanları hem hasta edip hemde ilaç tedavisi uygulayıp yıllarca oyalayanlar verdikleri sözleri tutmayanlar onun haricinde kobay fare gibi kullananlar ne denirki insanları hem hasta ediyorlar hem ilaç satıyorlar hemde para kazanıyorlar zaten bu pandemi gerçekmi değilmi farklı birşeymi dönüyor belli değil aklım almıyor kafayı yedirttiler ama art niyetli içten pazarlıklı fesat ve menfaatleri gereği saf temiz insanları kullanıp bu hale getirenler projeniz siyasetiniz batsın bu ülke yönetilmesi gerekiyor ama bu siyaset menfaat kavgası yıllardır aynı muhabbetler yeter artık!maske takan onlarca insan suratları sarkmış kim neci belli değil geçmiş anlatılmadı bize tarih bilmiyoruz tv izlemiyoruz haberleri takip etmiyoruz ama artık anladık az çok neyin ne olduğunu ama hala yani varya bazı şeyleri görüyorum okuyorum yav he he diyorum algıcılar bir yandan komplo teorileri bir yandan.ülke ne hale geldi dünya ne hale geldi kincilik kötüdür insanı bitirir iyide o işler öyle olmuyo diyolar nasıl oluyor peki insanları hayatını karartarakmı?herşeyi yasaklayarakmı cezalandırarakmı herşeyini alarakmı?dolar 1 liradan 10 liraya doğru gidiyor bu kadar can kaybı var hastalıktan ve neler olduğunu biliyorsunuz daha ne kadar devam edicek böyle daha neler var yazılacak kimi yanlış kimi doğru tahmin ama iyiye gitmemizi istemiyorlar sürekli televizyonda iğneleyici reklamlar göndermeler ve bilinç altı mesajları onun haricinde yani ne denir bu tuning işe bile yıllar önce bi hayat tarzı bi zevk keyif diyerek filmi çıkarıldı yıllarca insanlar yarışlar yaptı öldüler can verdiler onun haricinde ülkemizde rollingler yapılıyor tamam iyi hoş bizede enjekte ettiler bu şeyi seviyoruz kendimizle çelişiyoruz belki bunları yazarken ama gerçek şudurki zararlı yani bir insan racing motora biniyor bilmem kaç beygir arabayla otobanda orasını burasını söküp arabanın yarışıyor hiçmi aileleri sevenleri yok nedir bu hırs nedir bu yani böyle zevk keyif olmaz ben yapılan kazaları görünce çok üzülüyorum ondan ziyade birşey geliyor aklıma bir gün birşey okudum ve sanıyorumki bu yarışlar üzerinden birşeyler dönüyor aklıma birşeyler geliyor ama neden neden insanlara böyle şeyler yaptırıyorlar neden canlarını hiçe sayıyorlar pist istiyor insanlar yapmıyorlar yani genel manada bu işin doğasında tehlike var risk var ama genede ne bileyim yani hiç bir zaman hızlı arabam olmadı almayı veya aileme aldırmayı düşündüm ama hep öcü gözle baktım bu işe yani yeteneğim olsa hız yapabilsem bile genede belli bir olgunluğa erişince insan riskli olduğunu başına neler gelebilceğini az çok tahmin ediyor ve uzak tutuyor kendini allah hızlı araba motor vsde nasip etmesin gider onun yerine premium araba alırım hatta gider en giriş seviyesi hızda olanını alırım ama onun haricinde ülkemizde gençliğin sorunu uyuşturucu futbollarda yıllarca insanlar tirübünler saçma sapan kavgalarda neler oldu daha neler var neler ama yani eskiden nasıl şimdi nasıl olduk neler yaşattırdılar bizlere kendi kendimize kendi içimizde ve aramızda neler yaptık birbirimize neler söyledik nasıl böyle oldu arkadaşlık ortamlarının dağılması gruplaşmalar ben çok kötü şeyler yaşadım çok gıybet ettim rabbim affetsin kötü art niyetli bir insan değilim insanları seviyorum yakın arkadaşlarımı dostlarımı çok seviyorum ama çok kötü şeyler yaşattırdılar kullandılar bilinç altıma birşeyler işlediler yönlendirdiler ve kötü konuştum laflar sözler gıybet yani zaman geçirdiğiniz çocukluktan bu yana çocukluk arkadaşlarınız onca şey paylaştığınız ama işte hayat gaflet uykuda olmak neyin ne olduğunu görememek hayatı bilememek nerde ne konuşulur toplumda bir yere gidince yapılan davranış daha doğrusu konuşmalarımız kelimelerimiz hal ve haraketlerimiz yani çok deli dolu biriym ama nasıldım ne hale geldim yani değiştim değiştirdiler farklı biri yaptılar ama ben eski hayatımı istiyorum geçmişteki gibi uykularımı kaybettim aylardır yemek yiyemiyorum ve en kötüsü yani uzadıkça uzuyor ama bilmediğimiz neler var ailem arkadaşlarım kimse bana geçmişi anlatmadı tekrar ediyorum tarih bilmem siyaset bilmem coğrafya bilmem okulda dersleri dinlemedim hep uyuyodum o zamanlar saftım zamanla insan birşeyleri anlıyor neyin ne olduğunu uyanıyor yavaş yavaş ama napcağımı ne diyceğimi nasıl davranacağımı nasıl oturacağımı kalkacağımı nasıl yürüyeceğimi nasıl yaşacağımı neyi yapıp yapmacağımı bende bilmiyorum artık ben hayattaki yaptığım arkadaşlarım hakkında konuştuklarım dostlarım çocukluk arkadaşlarım vs pişmanım ama bende insanım öyle bir hayat yaşıyorumki hamd olsun bi eksiğimiz yok ama çalışmıyoruz diye bir iş yapmıyoruz diye daha doğrusu bu farklı bir konu ama yani psikolojik problemler yaşadım sosyal ilişkilerde hangi iş yerine gittiysem birileri uğraştı canımı sıktı yani birine aşık oluyorum biri geliyor birşeyler diyor ortalığı karıştırıyor ben bu konularda hassasım biri geliyor birşey diyor duvarı yumrukluyorum elim çatlıyor sabah kalkıyorum babama diyorum gidiyim göstereyim yok işine git diyor şirketiniz işiniz batsın canımdan dahamı değerli sağlık ocağına gidiyorum doktor diyor çatlamış gidip alçıya aldırman lazım aylarca alçıda kalıyor lavobaya giremiyorum banyoya giremiyorum perişan oluyorum ve buna rağmen hem diyorum yeter evde kalmaktan sıkıldım hem alçıdan diyorum işimden geri kalmayım hoş karşılanmaz tekrar işime gidiyorum iş ayrı birşey hatalarım oldu bana karşı yapılanda çok yanlış oldu belki iş çalışma dünyası böyle artık bitmiş insanlık arkadaşlık dostluk birilerimi yaptırıyor ne oluyor ne bitiyor düşmanlarımızmı var anlıyamıyorum ama yani buraya içimi dökmek istedim çok doluyum zor günler geçiriyorum ve ya kendime kıyıcam yada neyse artık yeter vallahi yeter billahi yeter

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gereksiz görülürse silinebilir veya bu tarz post yazmak sadece yazmak istedim artık dayanamıyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doktorlar iyileştiriyor yıllarını veriyorlar ne kadar zordur eğitimi ondan sonra gelen insanla hastayla ailesiyle uğraşması ama neden verilen sözler yerine getirilmiyor doktorlar tarafından?napmaya çalıştıkları belli oluyor ama istemiyorum!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gelmiş bunca şey yazdın burda video attın birşeyler yaptınız diyebilirsiniz bugün açtığım konuyu örnek gösterebilirsiniz ama bende naptığımı ne dediğimi ne söylediğimi bilmiyorum içimden birşey şöyle böyle yap diyor sanki dışarıya çıkmıyorum çalışmıyorum yaşadığım şeylerden dolayı ve artık çalışmak istemiyorum onun haricindede yani yaşadığımız hayat çocukluktan bu yana ve bizde izledik gördük yıllarca internette sevdik ama belkide kötü zararlı ama ne diyim sadece sevdik zarar görmeden yani nası diyim araba a noktasından b noktasına taşır ama yani ne diyim ne desem boş ve artık yani iyi değilim bende birşeyler yazılıyor muz cumhuriyetindede anlatmak istedim yani

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelmiş bunca şey yazdın burda video attın birşeyler yaptınız diyebilirsiniz bugün açtığım konuyu örnek gösterebilirsiniz ama bende naptığımı ne dediğimi ne söylediğimi bilmiyorum içimden birşey şöyle böyle yap diyor sanki dışarıya çıkmıyorum çalışmıyorum yaşadığım şeylerden dolayı ve artık çalışmak istemiyorum onun haricindede yani yaşadığımız hayat çocukluktan bu yana ve bizde izledik gördük yıllarca internette sevdik ama belkide kötü zararlı ama ne diyim sadece sevdik zarar görmeden yani nası diyim araba a noktasından b noktasına taşır ama yani ne diyim ne desem boş ve artık yani iyi değilim bende birşeyler yazılıyor muz cumhuriyetindede anlatmak istedim yani
    sana tavsiyem ; alkol al. rakı bira whatever.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keşke noktalama kurallarına uyup yazsaydın.............
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler