User Tag List

Sayfa 341/386 İlkİlk ... 241291331339340341342343351 ... SonSon
7320 sonuçtan 6.461 ile 6.479 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    günahınıda almayalım iyi doktor var kötü amaa insanları hem hasta edip hemde ilaç tedavisi uygulayıp yıllarca oyalayanlar verdikleri sözleri tutmayanlar onun haricinde kobay fare gibi kullananlar ne denirki insanları hem hasta ediyorlar hem ilaç satıyorlar hemde para kazanıyorlar zaten bu pandemi gerçekmi değilmi farklı birşeymi dönüyor belli değil aklım almıyor kafayı yedirttiler ama art niyetli içten pazarlıklı fesat ve menfaatleri gereği saf temiz insanları kullanıp bu hale getirenler projeniz siyasetiniz batsın bu ülke yönetilmesi gerekiyor ama bu siyaset menfaat kavgası yıllardır aynı muhabbetler yeter artık!maske takan onlarca insan suratları sarkmış kim neci belli değil geçmiş anlatılmadı bize tarih bilmiyoruz tv izlemiyoruz haberleri takip etmiyoruz ama artık anladık az çok neyin ne olduğunu ama hala yani varya bazı şeyleri görüyorum okuyorum yav he he diyorum algıcılar bir yandan komplo teorileri bir yandan.ülke ne hale geldi dünya ne hale geldi kincilik kötüdür insanı bitirir iyide o işler öyle olmuyo diyolar nasıl oluyor peki insanları hayatını karartarakmı?herşeyi yasaklayarakmı cezalandırarakmı herşeyini alarakmı?dolar 1 liradan 10 liraya doğru gidiyor bu kadar can kaybı var hastalıktan ve neler olduğunu biliyorsunuz daha ne kadar devam edicek böyle daha neler var yazılacak kimi yanlış kimi doğru tahmin ama iyiye gitmemizi istemiyorlar sürekli televizyonda iğneleyici reklamlar göndermeler ve bilinç altı mesajları onun haricinde yani ne denir bu tuning işe bile yıllar önce bi hayat tarzı bi zevk keyif diyerek filmi çıkarıldı yıllarca insanlar yarışlar yaptı öldüler can verdiler onun haricinde ülkemizde rollingler yapılıyor tamam iyi hoş bizede enjekte ettiler bu şeyi seviyoruz kendimizle çelişiyoruz belki bunları yazarken ama gerçek şudurki zararlı yani bir insan racing motora biniyor bilmem kaç beygir arabayla otobanda orasını burasını söküp arabanın yarışıyor hiçmi aileleri sevenleri yok nedir bu hırs nedir bu yani böyle zevk keyif olmaz ben yapılan kazaları görünce çok üzülüyorum ondan ziyade birşey geliyor aklıma bir gün birşey okudum ve sanıyorumki bu yarışlar üzerinden birşeyler dönüyor aklıma birşeyler geliyor ama neden neden insanlara böyle şeyler yaptırıyorlar neden canlarını hiçe sayıyorlar pist istiyor insanlar yapmıyorlar yani genel manada bu işin doğasında tehlike var risk var ama genede ne bileyim yani hiç bir zaman hızlı arabam olmadı almayı veya aileme aldırmayı düşündüm ama hep öcü gözle baktım bu işe yani yeteneğim olsa hız yapabilsem bile genede belli bir olgunluğa erişince insan riskli olduğunu başına neler gelebilceğini az çok tahmin ediyor ve uzak tutuyor kendini allah hızlı araba motor vsde nasip etmesin gider onun yerine premium araba alırım hatta gider en giriş seviyesi hızda olanını alırım ama onun haricinde ülkemizde gençliğin sorunu uyuşturucu futbollarda yıllarca insanlar tirübünler saçma sapan kavgalarda neler oldu daha neler var neler ama yani eskiden nasıl şimdi nasıl olduk neler yaşattırdılar bizlere kendi kendimize kendi içimizde ve aramızda neler yaptık birbirimize neler söyledik nasıl böyle oldu arkadaşlık ortamlarının dağılması gruplaşmalar ben çok kötü şeyler yaşadım çok gıybet ettim rabbim affetsin kötü art niyetli bir insan değilim insanları seviyorum yakın arkadaşlarımı dostlarımı çok seviyorum ama çok kötü şeyler yaşattırdılar kullandılar bilinç altıma birşeyler işlediler yönlendirdiler ve kötü konuştum laflar sözler gıybet yani zaman geçirdiğiniz çocukluktan bu yana çocukluk arkadaşlarınız onca şey paylaştığınız ama işte hayat gaflet uykuda olmak neyin ne olduğunu görememek hayatı bilememek nerde ne konuşulur toplumda bir yere gidince yapılan davranış daha doğrusu konuşmalarımız kelimelerimiz hal ve haraketlerimiz yani çok deli dolu biriym ama nasıldım ne hale geldim yani değiştim değiştirdiler farklı biri yaptılar ama ben eski hayatımı istiyorum geçmişteki gibi uykularımı kaybettim aylardır yemek yiyemiyorum ve en kötüsü yani uzadıkça uzuyor ama bilmediğimiz neler var ailem arkadaşlarım kimse bana geçmişi anlatmadı tekrar ediyorum tarih bilmem siyaset bilmem coğrafya bilmem okulda dersleri dinlemedim hep uyuyodum o zamanlar saftım zamanla insan birşeyleri anlıyor neyin ne olduğunu uyanıyor yavaş yavaş ama napcağımı ne diyceğimi nasıl davranacağımı nasıl oturacağımı kalkacağımı nasıl yürüyeceğimi nasıl yaşacağımı neyi yapıp yapmacağımı bende bilmiyorum artık ben hayattaki yaptığım arkadaşlarım hakkında konuştuklarım dostlarım çocukluk arkadaşlarım vs pişmanım ama bende insanım öyle bir hayat yaşıyorumki hamd olsun bi eksiğimiz yok ama çalışmıyoruz diye bir iş yapmıyoruz diye daha doğrusu bu farklı bir konu ama yani psikolojik problemler yaşadım sosyal ilişkilerde hangi iş yerine gittiysem birileri uğraştı canımı sıktı yani birine aşık oluyorum biri geliyor birşeyler diyor ortalığı karıştırıyor ben bu konularda hassasım biri geliyor birşey diyor duvarı yumrukluyorum elim çatlıyor sabah kalkıyorum babama diyorum gidiyim göstereyim yok işine git diyor şirketiniz işiniz batsın canımdan dahamı değerli sağlık ocağına gidiyorum doktor diyor çatlamış gidip alçıya aldırman lazım aylarca alçıda kalıyor lavobaya giremiyorum banyoya giremiyorum perişan oluyorum ve buna rağmen hem diyorum yeter evde kalmaktan sıkıldım hem alçıdan diyorum işimden geri kalmayım hoş karşılanmaz tekrar işime gidiyorum iş ayrı birşey hatalarım oldu bana karşı yapılanda çok yanlış oldu belki iş çalışma dünyası böyle artık bitmiş insanlık arkadaşlık dostluk birilerimi yaptırıyor ne oluyor ne bitiyor düşmanlarımızmı var anlıyamıyorum ama yani buraya içimi dökmek istedim çok doluyum zor günler geçiriyorum ve ya kendime kıyıcam yada neyse artık yeter vallahi yeter billahi yeter
    durumumuz yoktu okuyamadım
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz önce 2. Doz biontech aşımı oldum...
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz önce 2. Doz biontech aşımı oldum...
    geçmiş olsun ne kdr süre sonra 2. dozu yapıyorlar
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun ne kdr süre sonra 2. dozu yapıyorlar
    6. hafta dolunca yaptılar. Yeni aşı olanlar için de durum böyle. 2 gün önce eşimi ilk doz için götürdüm sistem bana izin vermedi. Ben de bugün tekrar gittim ve aşımı oldum. Eşime de 6 hafta sonraya randevu veriyor.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6. hafta dolunca yaptılar. Yeni aşı olanlar için de durum böyle. 2 gün önce eşimi ilk doz için götürdüm sistem bana izin vermedi. Ben de bugün tekrar gittim ve aşımı oldum. Eşime de 6 hafta sonraya randevu veriyor.
    anladım teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah babanız doktor ama doneleriniz hepsi medyatik bir tane bilimsel makale yok.

Ben de sabah akşam Yoğun Bakım ve Anestezi uzmanlarıyla çalışıyorum.

Birinizin haklı çıkacağı ve göreceği bir unsur yok. Bu virüs 79 yıl önce de dünyayı esip geçti şimdide esip geçiyor. O zamanlar da aşı yoktu ama salgın vardı.

Söylediklerini hayal ürününü ötesinde değil.
    Allah allah türkiyede sokakta bu virüsten düşüp bayılan ölen oldu biz mi görmedik
    Ya da hala nasa kostümlü tipler gelip evden mi alıyor virüslüleri
    Ya da hala migros poşetlerini küvette yıkayıp kargoları 3 gün balkonda mı bekletiyorsunuz yüzeyde virüs kalıyor vs diye)

Eğer durum böyleyse siz hayal görüyor olabilirsiniz, aşı olmayın, en yakın psikiyatri bölümüne başvurun, zira hayal gören sizsiniz

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merak ettiğim bir şey var. 1 ay kadar önce ben de bu illete yakalandım çok şükür hiç sıkıntı olmadan geçti ancak aşı olmak için başvuru yaptığımda virüs geçirenlerin 6 ay sonra aşı olabileceğini söylediler. Bunun sebebi nedir? Bir zararı olma ihtimali mi var yoksa tedbiren geçirilmesi gereken bir süre mi?

Bir bilen var mıdır?
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim bir şey var. 1 ay kadar önce ben de bu illete yakalandım çok şükür hiç sıkıntı olmadan geçti ancak aşı olmak için başvuru yaptığımda virüs geçirenlerin 6 ay sonra aşı olabileceğini söylediler. Bunun sebebi nedir? Bir zararı olma ihtimali mi var yoksa tedbiren geçirilmesi gereken bir süre mi?

Bir bilen var mıdır?
    Bende bekleyenlerdenim muhtemelen antikor oluşumu için bekleniyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakan Koca, "AŞI RANDEVULARINDA YAŞ SINIRI 30’A İNDİ. 30 yaş üstü her yaştan gençler yarından itibaren randevu alabilirler." dedi.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakan Koca, "AŞI RANDEVULARINDA YAŞ SINIRI 30’A İNDİ. 30 yaş üstü her yaştan gençler yarından itibaren randevu alabilirler." dedi.
    SALDIRIN GENÇLER

médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SALDIRIN GENÇLER

hahahahhahaha

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen pazardan beridir 6 gündür karantinadayım..5 gün kullanmam gereken haplar bitti..koku alma duyusu geri geldi..başka ağrım sızım hiç bir sıkıntım olmadan çok basit şekilde atlattım bitti günlerim film izleyerek yatarak geçiyor ve iştahım inanılmaz açıldı..
    bu illetten hayatını kaybedenlerin mekanı cennet olsun..ağır geçirenler de bir an önce atlatır inşallah..

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen pazardan beridir 6 gündür karantinadayım..5 gün kullanmam gereken haplar bitti..koku alma duyusu geri geldi..başka ağrım sızım hiç bir sıkıntım olmadan çok basit şekilde atlattım bitti günlerim film izleyerek yatarak geçiyor ve iştahım inanılmaz açıldı..
    bu illetten hayatını kaybedenlerin mekanı cennet olsun..ağır geçirenler de bir an önce atlatır inşallah..
    Çok geçmiş olsun bir an önce daha iyi olursunuz umarım.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30 yaş aralığındakilerin randevusu açıldı arkadaşlar bilginiz olsun şansa kadere denedim verdi randevuyu

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e-nabızda alerjik reaksiyonunuz olduğundan hastanede yaptırınız diye bir ibare vardı fakat alerjik reaksiyondan dolayı biontech olmayın diye bir ibare yoktu. Dün hanımı aşıya götürünce doktorlar öyle demiş. Şükür bir şey olmadı da soru işaretleri bol tabi.

bu arada mhrs'de yanlış hatırlamıyorsam 15 gün sonrasına randevu verilebildiğinden ikinci doz için randevu daha alamıyorum. 31 Temmuz'dan sonra 2. doz aşı olacağım.

Bu arada hint varyantı eğer 2. dozu doldurmadan artarsa 4. dalga olabilir diyorlar. TR'nin acelesi de bundan dolayı olabilir. Amma velakin hint varyantının bolca görüldüğü Rusya ile de karşılıklı kapıların açıldığı bilgisi de ortaya çıktı. ilginç enteresan durumlara gebeyiz bakalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 2. doz için randevuyu 1. dozdan 1-2 gün sonra aldım, 29 temmuza. İlkini 15/06'da oldum.
    Ama -nabız'da ikinci doz için tarih aralığını 29 temmuz 10 ağustos arası vermiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Randevu belgesine tıklayınca tam tarih saat yer gösteriyor şimdi tekrar baktım.

Bu arada 5 milyon doz sinovac da gelmiş.
    Sağlık Bakanlığı, 5 milyon doz Sinovac aşısının Turkiye'ye ulaştığını duyurdu - Bloomberg HT

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir doz sinovac olmuştum cuma günü.Hastanedeki kızlar 2. doz belki sinovac olmaz ilaç biter falan konuşuyorlarmış.Eşim dedi.Bende bir doz olunca 2. doz senin için ayrılıyor.öyle bir durum yok demiştim.İnşallah temmuz 16 sında randevumuz.17 sinde tatile çıkıcaz.ertelemezler inşallah.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler