User Tag List

Sayfa 355/386 İlkİlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon
7320 sonuçtan 6.727 ile 6.745 arası

Konu: Corona Virüs Güncel!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen seviyesiz bir adamsin, o sebeple diyalog kurmak yerine sadece kendince bir sey gecersin, gectigini saniyorsun.

Sordugun tum sorulara cevabimi zaten verdim, de dedigim gibi algin yetmiyor kabul etmedigin seyleri anlamaya, o yuzden devam et, uzatma.

GUZ, sizinle bilgisayar basina gectigimde uygun vaktimde DM'den kendi savundugum seyleri paylasirim, ki zaten bunlari da daha once belirttim. Tabii bu orman kackini gibi seviyeyi dusurmeyecekseniz.
    DM daha gelmedi

Asi karşıtı olup, belirtilerini anlattigi bakın nasıl iyileşeceğine dediği videoyu paylaşıp covidden ölen avukat..
    https://mobile.twitter.com/RonFilipk...94706388029440
    Covid vaccine refuser died after terrible mistake, says partner - BBC News

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu soruyu sorma bilincindeysen hocam zaten kendi önlemini alırsın bence. Karantinada kalmakta fayda var.
    Karantinada kalıcaz zaten başka çare yok benim sorunum şu, işe dönüşte temaslı gözükmediğim için sorun yaşayacağım malesef..

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biontech ilk doz %65 koruma sağladığı İngiltere de 370 bin kişi üzerine çalışma yaparak ispatlanmış
    Livestrong

Gokhan43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6 Ağustos Cuma saat 15:00 ikinci doz Biontech aşımı oldum. Gün içinde herhangi bir yan etki vs yok derken gece 1 gibi üşüme belirtileri ile ateşim çıkmaya başladı ve sabaha kadar uyutmadı. Sabaha karşı 39 dereceleri gördü ateşim ve haliyle gelen eklem ağrıları. Cumartesi günü akşama kadar 37.5-38 dolaylarında seyreden ateşim cumartesi gece normal seviyelere geldi.Bunun yanında şiddetli baş ağrısı da cabası tabi. İki gündür evden çıkamıyorum çok şükür şuan normale döndü vücut hafif baş ağrısı hariç. Onu da iki gündür yatmaya bağlıyorum artık.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DM daha gelmedi

Asi karşıtı olup, belirtilerini anlattigi bakın nasıl iyileşeceğine dediği videoyu paylaşıp covidden ölen avukat..
    https://mobile.twitter.com/RonFilipk...94706388029440
    Covid vaccine refuser died after terrible mistake, says partner - BBC News
    Bir de artist artist anlatıyor çok biliyor gibi

"cüs taaşt yu imüüğn şiystmmmm"

Ne güzel ya, doğal seleksiyon yavaş ama güzel işliyor.

CüneytIşıkkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonunda alabildim bugüne randevu bakalım atlatmış biri olarak nasıl bir etki yaratacak

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muratburunce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2. doz biontech'imide oldum kol ağrısı harici bir sıkıntı yapmadı inşallah başka sıkıntıda yapmaz
    aşı olalı 2 haftaya yakın oldu eklemlerimde acaip bir ağrı kaldı ara ara parol alıyorum rahatlatıyor biraz
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kasımda covid geçirdim,iki tanede biontech oldum.İkinci aşının üzerinden 1 ay geçti.

Yaklaşık 3 gündür burun tıkanıklığı,hapşırık,çok ara ara öksürük mevcut.Ateşim çıkmadı,öyle ağrım var diyebileceğim ağrıda yok.Covidmiyim değil miyim bilemiyorum.Doktorumu aradım çok az bi ihtimal dedi.Evdeyim,dayandım vitaminlere bakalım inşallah geçer 1-2 güne:/
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de artist artist anlatıyor çok biliyor gibi

"cüs taaşt yu imüüğn şiystmmmm"

Ne güzel ya, doğal seleksiyon yavaş ama güzel işliyor.
    Eskiden senin gibi agzi olanlari cok barindirmazdi bu forum ama simdi herkes isinde gucunde diye kimse ilgilenmiyor sanirim.
    Cocukluguna inmek gerek bu kisisel bozuklugu cozmek icin de bize ne tabii ki.
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Killah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden senin gibi agzi olanlari cok barindirmazdi bu forum ama simdi herkes isinde gucunde diye kimse ilgilenmiyor sanirim.
    Cocukluguna inmek gerek bu kisisel bozuklugu cozmek icin de bize ne tabii ki.
    Arkadaş senin ne kuyruk acın varmış ben sana mı yazdım, hıncını alamadın ne oldu bu kadar, hayırdır???

Forumda herkes senin istediğin, beklediğin gibi mi yazacak? Herkes kendi fikrini beyan ediyor, sen de ol veya olma banane... Ben kendi kendime bir şey yazıyorum beğenmiyorsan bas eksiyi geç.

Sonuç olarak, şu yazdığımdan sanane? Sa na ne? Elin İngiliz malını da mı savunacaksın?

Yoksa beni mi kışkırtmaya çalışıyorsun özellikle, amacın nedir? Çocukluk travması belli ki sende olmuş, aşıyı yanlış yerden vurmuşlar galiba. Seni şimdi daha iyi anlıyorum...

Affet beni ya, özür dilerim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyse, lüzumsuz atışmalar için özür diliyorum

Pazar günü de ben oldum, yan etki ne yapacak diye merak ediyordum, pek bişey yapmadı, tuzlu su vurdular galiba ahahahahha

Sabah kalktığımda ense tarafından az bi baş ağrısı oldu,bir de akşam kolum tutulmuş gibiydi, sabah geçmişti.

Aşı olduğum bölgeye klima kumandası yapıştırdım, duruyor. Çip güzel yerleşmiş dediler.

Sonra arabada denedim, bt ile bağlandım, seri nosunu gördük çipin, seri no'm 6663131 arkadaşlar.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki yeğenimde hastanede yatıyor.Adeno Virüs oldular,bende nasibimi aldım Aşırı derecede salgın varmış.Herkes covidiz diye gidiyor,ama negatif çıkıyor.
    aw ülkeye giren çıkan belli değilki.Tabi adeno virüsü de gelir,cart virüsü de,s*k virüsü de.Coronadan hiç bir farkı yok şuan yaşadığımın.Dikkat edin..
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasımda covid geçirdim,iki tanede biontech oldum.İkinci aşının üzerinden 1 ay geçti.

Yaklaşık 3 gündür burun tıkanıklığı,hapşırık,çok ara ara öksürük mevcut.Ateşim çıkmadı,öyle ağrım var diyebileceğim ağrıda yok.Covidmiyim değil miyim bilemiyorum.Doktorumu aradım çok az bi ihtimal dedi.Evdeyim,dayandım vitaminlere bakalım inşallah geçer 1-2 güne:/
    Benzer geçmişim var benim de; Cumartesi sabah Covid'deki gibi burun tıkanıklığı ve hapşırıkla falan bi uyandım, koştur koştur hastaneye ama öncesinde 3 gündür sinüslerim tıkanıp boşalıyordu sıcak/soğuk hava değişiminden etkilenmiştim. test de negatif çıktı zaten. aşırı sıcaklarda özellikle klimalı ortamlara çok girip çıkanlar direkt hasta oluyor benim gibi. sonra etrafına bulaştırabiliyor falan. doktorlar böyle diyor yani etrafımda da sonra öğrendim çok insan varmış benim gibi hasta olan

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazartesi akşamı 2. doz aşımı oldum, dün 38.4' dü ateşim. Ayaklarımda eklem ağrısı, vücudumda dayak yemişim gibi bir ağrı, kırgınlık oldu. Aşırı halsizdim. Bugün daha iyiyim ama yine bir kırgınlık var gibi.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam 9 da ikinci doz biontech oldum. Hiçbir yan etki olmadı şuana kadar.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzer geçmişim var benim de; Cumartesi sabah Covid'deki gibi burun tıkanıklığı ve hapşırıkla falan bi uyandım, koştur koştur hastaneye ama öncesinde 3 gündür sinüslerim tıkanıp boşalıyordu sıcak/soğuk hava değişiminden etkilenmiştim. test de negatif çıktı zaten. aşırı sıcaklarda özellikle klimalı ortamlara çok girip çıkanlar direkt hasta oluyor benim gibi. sonra etrafına bulaştırabiliyor falan. doktorlar böyle diyor yani etrafımda da sonra öğrendim çok insan varmış benim gibi hasta olan
    Herkese geçmiş olsun acil şifalar

Yukarıdaki örneklerin sebebi Klima Lejyoneri. Tesiste günde 5-10 kişi aynı hastalıktan serum yiyor

Sıcak havalarda oda ısısını düşürerek konforlu bir ortam yaratmak için kullanılan klimalar aynı zamanda hava yolu ile bulaşan mikroorganizmaların da kaynağı olabiliyor. Klima yoluyla bulaşan ve klima hastalığı olarak bilinen “lejyoner hastalığı”, zatürre gibi ciddi üst solunum yolu sorunlarına yol açabiliyor

Lejyoner bu belirtiler ile kendini gösteriyor:

Ateş
    Halsizlik
    Eklem ağrısı
    Geçmeyen kuru öksürük
    Balgam çıkarma ihtiyacı ve balgam çıkarmada zorluk
    Baş ağrısı
    Bilinç bulanıklığı
    Nefes darlığı
    Uykuya meyilli olmak

Klima Hastalığının 9 Belirtisine Dikkat! - Memorial

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese geçmiş olsun acil şifalar

Yukarıdaki örneklerin sebebi Klima Lejyoneri. Tesiste günde 5-10 kişi aynı hastalıktan serum yiyor

Sıcak havalarda oda ısısını düşürerek konforlu bir ortam yaratmak için kullanılan klimalar aynı zamanda hava yolu ile bulaşan mikroorganizmaların da kaynağı olabiliyor. Klima yoluyla bulaşan ve klima hastalığı olarak bilinen “lejyoner hastalığı”, zatürre gibi ciddi üst solunum yolu sorunlarına yol açabiliyor

Lejyoner bu belirtiler ile kendini gösteriyor:

Ateş
    Halsizlik
    Eklem ağrısı
    Geçmeyen kuru öksürük
    Balgam çıkarma ihtiyacı ve balgam çıkarmada zorluk
    Baş ağrısı
    Bilinç bulanıklığı
    Nefes darlığı
    Uykuya meyilli olmak

Klima Hastalığının 9 Belirtisine Dikkat! - Memorial
    evdeki klimaları kullanmaya başlamadan önce bakımlarını da yaptırmıştım ama illa ki aç kapa yaparken nemli ortamda bakteri ürüyor heralde ondan kapıyoruz mikropları .d

yapacak bişey yok ya iyileştim sayılır sonra yine klimaya sarılıp yaşamaya devamke

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet ya bu son klima hastalığı acayip, herkes böyle, ya da klima harici adeno mu dolaşıyor ne oluyorsa.. Herkes negatif. İnşallah delta falan bu değildir, ya da budur, böyle geçsin gitsin bari

Hanım da sabah biontech oldu, şimdiden halsizlik çöktü, genelde bi gün sonra falan oluyordu.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aynı durumdayım, geçen hafta terli halde önden soğutulmuş araca binince çarptı diye düşündüm ama dediğiniz durumda olabilir. 5-6 gündür hiç durmadan burnum akıyor. En başta hapşırma durumu da vardı o 2-3 gün sonra geçti Dikkat ettim çevremde baya bir kişi varmış bu dönem bu sorunu yaşayan. Başka bir hastalık mı diye de düşünmeden edemiyor insan.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler