User Tag List

Sayfa 27/27 İlkİlk ... 17252627
501 sonuçtan 495 ile 501 arası

Konu: Robot süpürge kullanan var mı?

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi batarya azalacak kadar bile çalışmıyor neredeyse. Köşeyi dönüyor duruyor.

Pilse alıp değiştireyim diyorum ama çok da emin olamadım.
    Batarya sökümü kolay abi istersen bi söküp elektronikci birine göster belli eder kendini ona göre aksiyon alırsın

Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emiş gücü fazlaymış ben de yeni V15 aldım namısızlar yatak koltuk temizleme aparatını falan çıkarmışlar, harici almak zorundaymışım
    Her geçen gün yeni bir zam ve yeni bir eksiklik geliyor desenize

V15 Detect Absolute bizim model, 17 lirayken zam gelmeye yakın almıştık

Modeliyle alakalı bir durum mu bilemedim model içeriklerine tam hakim değilim
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batarya sökümü kolay abi istersen bi söküp elektronikci birine göster belli eder kendini ona göre aksiyon alırsın

Dün açtım arka kapağı pile baktım. Çok sıkıntı göremedim. Ancak, 5-10 sn de yüzde 1 düştüğünü görünce pilden olma olasılığı yüksek diyerek siparişi geçtim. dediğiniz gibi düzelmezse iade ederim.
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi mop pro icin sakarya kocaeli istanbul civari guvenilir tamirci ariyorum. Daha once tamir ettirip memnun kalan varsa tavsiyelere acigim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o makinayı icat diye çıkaranın ben taa. Gerizekalı sözde evin haritasını çıkarıyor temizlik yaptığı odadan geri şarj ve boşaltım yerine dönmesi 5dk. Zengin hissettiriyor ev çok büyük diye hissediyorsun ama bütün ev 85m2 anasını satiim ve kare şeklinde koridor falan da yok. Ev de yokken çalış diyoruz sürekli bi yerlere takılıp kalıyor evi temizlemiyor.
    IN BOOST WE TRUST

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi Mijia 1c için batarya arıyorum. Cihaz Xiaomi TR garantili olmadığından yetkili servisler bakmıyor, yedek parçayıda satmıyorlar. İnternette veya tamircilerdeki ürünlerede güvenemedim. Piyasa malı bataryalar ile cihazın şarjda veya kullanım esnasında yandığına dair çok fazla fotoğraf var internette. Alıp kullandığınız, güvendiğiniz ürünler varsa yazarsanız sevinirim.

AyBEROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi S10 Plus kullanıyoruz. 2024 Sevgililer günü indirimlerinde aldım.
    Döner paspas özelliği ile mükemmel. Halılar kalın ise pas pas ile halıyı geçemiyor. İnce halı ise sorun yok. Mutfak zemini için paspas iyi oluyor ayrıca paspas yayacağın alanları haritada işaretleyip bölgesel çalıştırabiliyorsun.

Süpürge özelliği 4 kademe yeterli vacum sağlıyor. inanmayarak ve sırf hanımın gönlü olsun siye aldım . Aynı anda G10 plus Xiaomi dikey süpürge de aldım.
    Ama robot daha çok kullanır olduk. hemde süpürge işi artık bende.Uygulama bendim telefeona kurulu . Emekli ve evde zaman geçirince bu işler artık oyun gibi oluyor.
    Çok memnunuz...
    ÇİZİK BİR ELMAS, ÇİZİK OLMAYAN BİR ÇAKIL TAŞINDAN DAHA İYİDİR

AyBEROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AyBEROZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi S10 Plus kullanıyoruz. 2024 Sevgililer günü indirimlerinde aldım.
    Döner paspas özelliği ile mükemmel. Halılar kalın ise pas pas ile halıyı geçemiyor. İnce halı ise sorun yok. Mutfak zemini için paspas iyi oluyor ayrıca paspas yayacağın alanları haritada işaretleyip bölgesel çalıştırabiliyorsun.

Süpürge özelliği 4 kademe yeterli vacum sağlıyor. inanmayarak ve sırf hanımın gönlü olsun siye aldım . Aynı anda G10 plus Xiaomi dikey süpürge de aldım.
    Ama robot daha çok kullanır olduk. hemde süpürge işi artık bende.Uygulama bendim telefeona kurulu . Emekli ve evde zaman geçirince bu işler artık oyun gibi oluyor.
    Çok memnunuz...
    Yazım hataları için özür, hızlı yazayım derken 3 yanlış olmuş. Anlaşılmıştır heralde.. ( paspas yapacağın ) ( olsun diye ) ( benim telefona )
    ÇİZİK BİR ELMAS, ÇİZİK OLMAYAN BİR ÇAKIL TAŞINDAN DAHA İYİDİR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler